Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barcalover

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

Miałeś super serię w momencie, gdy Lowry grał jak top2 fantasy przez miesiąc. Faktycznie szkoda tego początku, bo jak patrzę na draft, to nie wyglądało to źle.

 

Z trzecim pickiem wziąłem Favorsa. Wziąłem też Boguta czy Parsonsa, a i Deron miał tragiczny początek. A ja zamiast ich szybko pospuszczać, to czekałem nie wiem na co. Za rok będę mądrzejszy. Na szczęście spaść niżej się już nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałeś super serię w momencie, gdy Lowry grał jak top2 fantasy przez miesiąc. Faktycznie szkoda tego początku, bo jak patrzę na draft, to nie wyglądało to źle.

 

Z trzecim pickiem wziąłem Favorsa. Wziąłem też Boguta czy Parsonsa, a i Deron miał tragiczny początek. A ja zamiast ich szybko pospuszczać, to czekałem nie wiem na co. Za rok będę mądrzejszy. Na szczęście spaść niżej się już nie da ;)

 

Jasne, ale w pierwszych 8 rundach właściwie tylko Favors był niewypałem (raczej każdemu się zdarzy jakiś niewypał w 1 z 8 pierwszych wyborów), a reszta to tak jak mówisz - zła ocena i przeczekanie momentu na spuszczenie kilku graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak jest z rozgrywkami w tym tygodniu?, gramy normalnie 7dni czy ze względu na ASG i mala liczbe meczy wydluzany jest do 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak jest z rozgrywkami w tym tygodniu?, gramy normalnie 7dni czy ze względu na ASG i mala liczbe meczy wydluzany jest do 2 tyg?

 

2 tygodnie kalendarzowe, a ogólnie wychodzi 8 dni, więc taki w zasadzie zwykły tydzień fantasy z 1 dniem bonusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za szemrane zwalnianie Chrisa Paula przez przed ostanią drużynę i podpisywanie go przez drugą w tabeli? :G Cos tu mi nie gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW

 

Co tu się wydarzyło?

 

Czy tylko ja nie dostałem żadnej oferty z udziałem CP3? :>

 

Brawa dla Oskara za czujność, ale co zrobił menago Meneli i dlaczego to jest Archiwum X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spojrzałem sobie w sytuację w Waszej lidze i nie sądzę by miały tu miejsce jakieś "szemrane" ruchy. Menele w Abordażu mają w tej chwili 4,5 meczu straty od bezpiecznego 8 miejsca - co nie jest różnicą nie do odrobienia w ciągu 3 tygodni sezonu regularnego. info o wcześniejszym powrocie CP3 pojawiło się wczoraj, on zrzucił go 16 lutego. z tego co widać w Waiver Bids z 11 osób z ligi zdecydował się go pobrać tylko team God of Thunder (z 7 waiverem wtedy (!!!)). możecie mieć pretensje tylko do siebie o brak śledzenia sytuacji na FA (każdy o wyższym waiverze od GOT miałby CP3 u siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, byłem w szoku, że wyjąłem CP3 z tak niskim priorytetem waivera, ale w sumie tylko Pozytony i ja tak na 100% mogliśmy być pewni PO w momencie, gdy CP3 wylądował na W.

 

Co to za szemrane zwalnianie Chrisa Paula przez przed ostanią drużynę i podpisywanie go przez drugą w tabeli? :G Cos tu mi nie gra :P

 

Wiesz że mogłeś go mieć? Tylko wtedy nie było pewne, że wróci na PO, więc może po prostu nie chciałeś ryzykować? ;)

 

Game is on.

 

Brawa dla Oskara za czujność, ale co zrobił menago Meneli i dlaczego to jest Archiwum X.

 

Walczy o utrzymanie, a CP3 miał wrócić po 6-8 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na all star break tylko po dealu Cousinsa wszedlem na yahoo zeby zrobić pick up na Buddym Heildzie bo licze ze dostanie jakies mega minuty, jak ma byc drugim Currym w tej lidze xD

 

Jak bym tylko widział ze CP3 jest dostępny bym sie o niego scigał na 100% bo max spadłbym na 2 miejsce no ale przepadło :P gratki no i chyba jak bedzie zdrowy, wątpie żeby ktos ci zagroził w wyścigu o mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na all star break tylko po dealu Cousinsa wszedlem na yahoo zeby zrobić pick up na Buddym Heildzie bo licze ze dostanie jakies mega minuty, jak ma byc drugim Currym w tej lidze xD

 

16.02 CP3 wylądował na FA, a wtedy jeszcze były mecze, tak gwoli ścisłości ;) Ale tak - wierzę, że jeśli zauważyłbyś CP3 na W, to byś się o niego bił.

 

gratki no i chyba jak bedzie zdrowy, wątpie żeby ktos ci zagroził w wyścigu o mistrzostwo

 

Nie ukrywam, że to dla mnie duże wzmocnienie (Clippers mają najlepszy kalendarz w fantasy PO) i szansa na nawiązanie walki z Tobą, ale już za długo gram w tej formule, by takie wnioski wyciągać. Nie takie dream-teamy się sypały w PO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechwytywanie.png

 

Spadek w tym sezonie zaliczyły te ekipy:

9. Bydzia Bulls (El-Maniaque)

10. Gdańsk Raiders (jason)

11. Menele W Abordażu (majchu)

12. Owrzodzenie (GRB)

 

Reszta zaczyna prawdziwą zabawę w PO :K Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie awans do PO to juz sukces tego sezonu, jeszcze w styczniu bylem na 11 miejscu i szrzerze juz nie wierzylem w awans, co nie oznacza , ze nie zamierzam teraz powalczyc, mam nadzieje ze chociaz pare pczek ugram w tej parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie awans do PO to juz sukces tego sezonu, jeszcze w styczniu bylem na 11 miejscu i szrzerze juz nie wierzylem w awans, co nie oznacza , ze nie zamierzam teraz powalczyc, mam nadzieje ze chociaz pare pczek ugram w tej parze

 

W kolejce, która właśnie się skończyła, było między naszymi drużynami bardzo blisko (właściwie to bardzo bardzo bardzo blisko - 1 blk i 1 to!), a w tym tygodniu zgaduję, że LeBron dostanie przynajmniej 1 mecz odpoczynku, więc jak najbardziej powinieneś próbować nawiązać walkę, bo Twój run wygląda imponująco i może się zrobić bardzo niebezpiecznie dla mnie.

 

Można powiedzieć, że wyczucie przy pobraniu Nurkica uratowało Twój byt w 2 lidze, a dodatkowo dało szansę na awans, bo w PO wiele się może zdarzyć :) Ode mnie wielkie gratulacje, bo takie historie są piękne w fantasy.

 

Powodzenia w naszym matchupie! Życzę zebrania 4 oczek! ;)

 

P.S. Dla jasności:

If a Fantasy Basketball playoff game ends in a tie, the deadlock is broken (and a winner is declared) based on:

 

- Head-to-Head (best win-loss-tie percentage in regular season games between the teams)

- Overall playoff seed (highest seed wins)

 

P.S. 2. Dla naszej pary oznacza to, iż w razie remisu, awansuje moja drużyna, ponieważ w bezpośrednich pojedynkach sezonu zasadniczego mamy remis (4-5 i 5-4), zatem moje rozstawienie zdecyduje, o ile mecz skończy się remisem.

 

:S

 

To teraz w parze z El-Maniaque pora coś udowodnić i razem awansować w kolejne 2 sezony z powrotem do ekstraklasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku udało mi sie nawet w nizszej lidze z 8 placu wygrac całość. W tym raczej mało prawdopodobne z uwagi na wyzszy poziom ligi. Nie zmienia to faktu, ze nawet walka o utrzymanie moze byc emocjonujaca jak w tym roku

 

Powodzenia , niech wygra zwyczajne lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi LeBronku,

 

Zagraj dzisiaj, bo ucieka Ci MVP.

 

Z poważaniem,

Twój posiadacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun dla TD Garden. Znów zawód w tych rozgrywkach. LeBron według planu odpoczywał 1 mecz, ale mimo to powinienem był wygrać ten matchup. Nie jest to przyjemne uczucie, bo budowałem team m.in. pod steale, zgarnąłem CP3 z 5 meczami w tym tygodniu, żeby wzmocnić swoje zalety, a ten niestety można powiedzieć, że wyoutował mnie z walki o awans. Moja forma od mniej więcej połowy RS rosła niesamowicie i wyglądałem na pewniaka, ale jak często bywa w takich przypadkach - coś musi pójść nie tak. Jeszcze raz gratuluję maxweber świetnego tygodnia i złojenia mnie w stealach.

 

Walczę o 5. miejsce i za rok wracam silniejszy :K Powodzenia w walce o awans TD Garden!

 

E:

V9huML1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow tego się nie spodziewałem :o barcalover jak dla mnie byles murowanym kandydatem do tytułu, jeszcze wziales mi z przed nosa K Love'a to jeszcze z nim myslalem ze wszsytkich bedziesz 7-2 8-1 cisnac - ale znam maxwebera z tamtego sezonu, walczylismy w finale do którego doszedl z 8 miejsca w RS, nie jest to łatwy przeciwnik :P

 

Mam nadzieje ze w tym sezonie będę mieć szansę się odegrać za finał z przed roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow tego się nie spodziewałem :o barcalover jak dla mnie byles murowanym kandydatem do tytułu, jeszcze wziales mi z przed nosa K Love'a to jeszcze z nim myslalem ze wszsytkich bedziesz 7-2 8-1 cisnac

 

Kevin jakoś dużo mi nie dawał, bo punkty puntowałem, a zbiórki miałem zawsze wygrane tak czy siak. Liczyłem mimo wszystko na jakiś steal w ostatnich 2 meczach - niestety.

 

ale znam maxwebera z tamtego sezonu, walczylismy w finale do którego doszedl z 8 miejsca w RS, nie jest to łatwy przeciwnik

 

Szacun ogromny, ale mimo wszystko nie powinienem był przegrać stealów mając CP3. Niestety tak bywa i zarówno on, jak i świetny w przechwytach Drummond, nie byli w stanie w ostatnich meczach zaliczyć ani 1 steala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo, szczerze mówiąc jeszcze wczoraj wieczorem gdy patrzylem , ze zostali wycofani u mnie Booker oraz Waiters to bylem przekonany, ze polegne

 

Tak jak Nasz ostatni pojedynek i ten byl mega wyrownany, zawazyly chyba 2stl, wiec rownie dobrze wynik meczumogl byc dla Ciebie zwyciezki

 

Niestety play offy maja to do siebie, ze w tej fazie sezonu jest duzo niewiadomych i decyduje dyspozycja dnia

Dzieki za mega ciekawe starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×