Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2B

Polecane posty

Oto lista osób zakwalifikowanych do rozgrywek w lidze roto budżet 2B.

 

[warning]1. Krzysztof's team

2. Jurek Furtak

3. olejpunk - uzupełnienie z rezerwy

4. Masud - uzupełnienie z rezewy

5. wanish's Team

6. The Lego

7. The Tramwajs

7. BC Dzidzia

9. #0 Portland

10. maxweber - uzupełnienie z rezerwy

11. jordan20(j.sprawka)

12. adek - uzupełnienie z rezerwy[/warning]

 

LInk do ligi: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/41708

 

Komisarz: jordan20

 

Link do ankiety: http://doodle.com/poll/4396uqfshgytw4kq

 

Termin draftu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta machnięta - najlepszy wynik ma jak na razie 17/10/2016 - w moim przypadku jest to potencjalny termin draftu w dwóch różnych ligach - niestety w tej drugiej dopięcie terminu nastąpi chyba szybciej i to jest też aukcja...

 

Obawiam się, że dwóch na raz nie ogarnę, bo na aukcjach piję, a nawet jakbym nie pił to też byłoby ciężko...

 

Która liga dopnie to pierwsza, tam zostawiam termin jako gwarantowany, w drugiej wycofuję dostępność, a powiem szczerze, że nakombinowałem się nie mało, żeby w miesiącu październiku mieć tyle możliwości draftowania...

 

Jodanie20, komisarzu drogi, login Twój jest niezmiernie bliski sercu memu, ale ja to nie o tym teraz chciałem i się zagalopowałem... Do tematu wracając, ingerencji wymagając, proste rozwiązanie zaproponować, chciałbym mościpanom... Wszak miesiąc Wrzesionek ma się ku końcowi, Październik nam się zbliża silny oraz zdrowy, więc może w tygodniu najpierwszym miesiąca owego, coś się zdoła zarganizować szanownym kolegom, Komisarzu drogi, wrzuć pan to w ankietę, może zaleczymy wspólnie tę niemałą biedę, może być, że jutro, być może pojutrze, wszyscy wszak płyniemy na tym samym kutrze...

 

Razu pewnego, dość niedawno sklecana na poczekaniu "poezja" nie mało mi pomogła, więc i teraz liczę na odzew...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę u kolegi talent poetycki, marnujesz się tutaj Benon:) Ja od siebie dodać mogę, że 24.10 odpada na pewno u mnie bo mam już inny aukcyjny draft, natomiast, mógłbym w czwartki draftować, ale najwcześniej o 23:00 oraz 8 i 11.10 od 22:30. Pisze bo może inni też mogliby zarwać nockę dla kompletu graczy. Fajnie byłoby mieć pełen obraz, czyli zachęcić tych co nie oddali jeszcze głosu w ankiecie bo czasu już wiele nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czterech i tak nie wypełniło jeszcze ankiety

Więc wypada powiedzieć tylko - niestety

Nie będzie draftu jutro i pojutrze

Mimo, że jedziemy na tym samym kutrze:]

I znów Benona pokonać będzie trzeba

Trudno proszę pana - taka wola nieba;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graczu ,,hermman89 `` mozna wiedziec co robisz,ze poniedzialek 17.10 nie pasuje Ci jako data draftu ?

reszta jest sklonna wtedy draftowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ani godzina 21.30 ani 22 Ci nie pasuje?

 

po prostu informuje,ze jesli wiekszosci bedzie pasowac ten termin,to albo znajdziesz zastepstwo (lub zamien sie z kims z ligi 2A) lub bedziemy draftowac bez Ciebie,a wplynie to na wyniki innych (draftowanie prze bota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Krzysztof's team

co to za uzytkownik ? dolaczyl do ligi/wypelnil ankiete ?

bo nie moge go zidentyfikwoac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2. Jurek Furtak ma czas do piatku do wieczora na dolaczenie do ligi i wypelnienie ankiety

w innym wypadku w sobote jest zapraszana inna osoba na jego miejsce z listy rezerwowej

 

5. wanish's Team - jest proszony o dolaczenie do ligi (ankiete wypelnil)

 

hermman89 - 17.10 nie pasuje Ci zadna godzina 20,20.30,21,21.30,22 ?

masz tego prace czy musisz rano wstac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy komus nie pasuje dzis -06.10.2016 zrobic draft o godzinie 22 ?

Mi nie pasuje (o ile nie będzie to 23:00) i zgaduję, że parę osob zanim przeczyta ten post to już będzie po drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi 20.10 i z tego co widzę jeszcze jednej osobie nie pasuje.

Może ustalmy na 19.10 w tym dniu też nie pasuje...aaa komisarzowi nie pasuje wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to niech Adrian sie okresli co robi w srode 19.10.2016 - jesli bedzie mogl to ja sie dostosuje lub zmienie lige

 

jesli Adrian nie bedzie mogl draftowac to terminem draftu bedzie poniedzialek 17.10.2016, godzina 21 (z mowliwoscia przesuniecia o 30/60 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasuje mi sporo terminów, szczególnie w tygodniu ale w środę 19.10 gra Barcelona z City i chciałbym obejrzeć)( pewnie Jordan z tego samego powodu podałeś środę jako dzień niedostępny) , u mnie też odpada raczej ten dzień. Poniedziałek, wtorek, czwartek jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie srode,19.10 podalem jako niedostepna bo mam juz draft w innej lidze

mecz barcelony mimo,ze mega kuszacy, bede ogladal zerkajac

 

wobec powyzszego

terminem draftu bedzie poniedzialek 17.10.2016 (nie pasuje tylko hermmanowi89), godzina 21 (z mowliwoscia przesuniecia o 30/60 min)

 

hermman89 - nie pasuje Ci zadna godzina tego dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi żadna godzina.

Jeśli chcecie draftować 17 października to oddam miejscu komuś z listy rezerwowej i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie dzisiaj o 22 lub 23, to dla mnie ok. W ogóle późne godziny mi odpowiadają. Ale tak jak było wyżej wspomniane - pewnie nie wszyscy przeczytają te posty na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zadeklarowałem tutaj na 17/10 - jeśli chodzi o inne terminy, to co mogę to zadeklarowałem - innych opcji nie mam - jak tutaj odpada ten termin, to chciałbym wiedzieć, bo w innej lidze też jest dość prawdopodobny... Pozdro Jordan20!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok Panowie-pisalem do kilka z Was-proponowalem inne terminy-dzis lub najblizsza niedziela-kazdy mial jakies plany,wiec przepadly

 

terminem draftu bedzie wiec poniedzialek,17.10.2016-godzina 21 (jesli ktos chce przesuniecia o 30/60 min to dajcie znac)

 

co do hermmana 89-szkoda,ze tak wyszlo, albo ustaw pre draft values (jesli zaczniemy o 22 a Ty wrocisz z meczu o 23 to troche stracisz ,ale na reszte bedziesz) lub jesli sie wypisujesz to szukamy kogos komu pasuje ten termin z innej ligi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pasuje mi żadna godzina.

Jeśli chcecie draftować 17 października to oddam miejscu komuś z listy rezerwowej i po kłopocie :)

 

To może jakiegoś ziomala na zastępstwo znajdziesz na draft? Szkoda byłoby gdybyś miał zrezygnować z grania tutaj z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się wtrącam, ale moim zdaniem rozwiązanie jest takie: przenieść El-Maniaque i Bartek31 tutaj (pasuje im 17 o 20), a ciebie Lew i hermman89 dać do 2A (wtedy zrobić tam draft 18, bo wszystkim będzie pasować). Tak to wg mnie wygląda patrząc na całą sytuację z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że się wtrącam, ale moim zdaniem rozwiązanie jest takie: przenieść El-Maniaque i Bartek31 tutaj (pasuje im 17 o 20), a ciebie Lew i hermman89 dać do 2A (wtedy zrobić tam draft 18, bo wszystkim będzie pasować). Tak to wg mnie wygląda patrząc na całą sytuację z boku.

Brzmi mądrze. Wtrącaj się częściej z takimi propozycjami:) Jeżeli nie będzie zastrzeżeń ze strony wymienionych przez Ciebie to ja się na to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×