Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2B

Polecane posty

zresetowalem

jak recznie powpisywac sklady ?

Musisz chyba wybrać typ draftu Offline i wtedy będziesz miał taką opcję.

Jak tam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jak już skończysz to Yahoo domyślnie wrzuci wszystkich graczy w każdej drużynie na ławkę, więc to kolejny problem. Głównie dlatego, że pora jest już późna i pewnie nie każdy w lidze ma możliwość akurat teraz się zalogować. Skład może wystawić komisarz, ale ciężko przewidzieć jaki zestaw graczy wybrałby właściciel drużyny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZE WSZYSTKICH USTAWIENIE OD NOWA ROSTEROW SWOICH DRUZYN NA KOLEJNE DNI

 

ja w ramach pokuty za swoje bledy i zepsucie gry ZOSTAWIAM U SIEBIE DO KONCA TYGODNIA WSZYTSKICH GRACZY NA BENCHU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

ja w ramach pokuty za swoje bledy i zepsucie gry ZOSTAWIAM U SIEBIE DO KONCA TYGODNIA WSZYTSKICH GRACZY NA BENCHU...

 

Bez przesady. Jesteśmy w jednej lidze i konsekwencje ponosimy razem. Nikt nie odpuszcza składów na jutrzejszy dzień. Wątpię żeby jeden dzień znacząco wpłynął na wynik finalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że trzeba wyluzować, ostatecznie zaczynacie wszyscy w tych samych warunkach. Błędy zdarzają się jakoś w tym sezonie często,u nas w lidze sam zastosowałem ustawienie z jednym C i tutaj już nic nie poradzimy, gramy. Nauczka na przyszłość, potrzebna większą dyscyplina i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE WSZYSTKICH USTAWIENIE OD NOWA ROSTEROW SWOICH DRUZYN NA KOLEJNE DNI

 

ja w ramach pokuty za swoje bledy i zepsucie gry ZOSTAWIAM U SIEBIE DO KONCA TYGODNIA WSZYTSKICH GRACZY NA BENCHU...

 

 

Spokojnie, każdy popełnia bledy a odpuszczajac tydzień zrobilbys jeszcze gorzej dla rywalizacji w lidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że trzeba wyluzować, ostatecznie zaczynacie wszyscy w tych samych warunkach.

 

Rozumiem całe zamieszanie, nie mam żalu do początkującego komisza, ale niestety nie jest tak że zaczynamy wszyscy w tych samych warunkach bo jak widzicie w tabeli naszej ligi 7 zespołów zdążyło wczoraj po 23:00 (kiedy komisz napisał by powystawiać jeszcze raz zawodników z ławki] ponownie wystawić zawodników, a 5 nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej możecie skorzystać z Retro Scoring tool (odsyłam do tematu ligi 3A, bo tam toczyła się długa dyskusja na temat tego narzędzia) i spróbować odzyskać stracone statystyki.

 

Tutaj jest opisane jak to ma w teorii działać: https://help.yahoo.com/kb/retro-scoring-tool-sln6317.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ walka w ciemno o Knighta wywalonego na FA. Lew 38, a ja podbijam do 40 :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ walka w ciemno o Knighta wywalonego na FA. Lew 38, a ja podbijam do 40 :R

 

Kwoty jakby cała liga bidowała, a to tylko my dwaj:) Na początku miałem ustawione 28, ale pomyślałem, że to za mało...i miałem rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny SF od zaraz do oddania Rose, Okafor oraz Gordon. Przy ciekawej ofercie, każdy do oddania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za ten sezon.

Gratulacje dla zdobywców I i III miejsca i do zobaczenia w I lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę! Gratulacje dla Bullsa i Masuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pany, podsumowanie poproszę (kompletne zestawienie pozycji). Proszę też o info o potencjalnych olewusach. W osobnym wątku wkleję podsumowanie sezonu. Komish do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pany, podsumowanie poproszę (kompletne zestawienie pozycji). Proszę też o info o potencjalnych olewusach. W osobnym wątku wkleję podsumowanie sezonu. Komish do dzieła.

1. Bulls's Boss Team 76 -1 - $91 5 19

2. Zdunia Squad2 73 0 3 $40 10 44

3. BC Dzidzia 70 1 6 $19 8 39

4. wanish's Team 65 1.5 11 $100 2 10

5. The Tramwajs 63 1 13 $0 3 27

5. The Lego 63 -1 13 $100 7 7

7. Beantown 62 0 14 $0 9 42

8. California Drʇeam 58 -2 18 $100 6 6

9. LBN 77's 51 -0.5 25 $45 1 19

10. Miami Heat 48 2 28 $100 11 21

11. jordan20(j.sprawka) 38 -1 38 $90 12 4

12. Tar Hells 35 0 41 $100 4 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×