Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

ROTO Wężyk - zgłoszenia uzupełniające

Polecane posty

Temat organizacyjny został zamknięty, ponieważ wszystkie miejsca w ligach są już obsadzone. Od teraz chęć do gry należy zgłaszać w tym temacie. Tworzona tu będzie lista graczy, którzy stanowią zabezpieczenie na wypadek gdyby któryś z potwierdzonych uczestników nie wywiązywał się z poleceń komisarza i zbytnio opóźniał start ligi. Istnieje także możliwość poszerzenia rozgrywek o dodatkowy poziom, jeśli w krótkim czasie zbierze się 12 chętnych. Dodatkowo każdy zapisany, który nie dostanie szansy na grę w tym sezonie otrzyma prywatną wiadomość przed startem rozgrywek przyszłorocznych z powiadomieniem o starcie rekrutacji.

 

Proszę zgłaszać chęć uczestnictwa w odpowiedzi na tego posta. Dokonując ewentualnych uzupełnień będę kierował się kolejnością zgłoszeń.

 

Lista zapisanych graczy:

[question]1. mac

2. jacobsman13

3. Majestic

4. Wojtas1989

5. josip10

6. Buu

7. zabold

8. TastyPaul

9. solekck

10. matysw

11. haczyk88

12. Araggorn

13. Kozi Knicks[/question]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również chętnie bym zagrał.

Nie musisz się zapisywać drugi raz :P. Przydzieliłem cie do Ligi IIIa, ale jak widzę już się sam zorientowałeś.

Tak, już ogarnąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Rownież przegapilem zapisy.

Z checia dolacze do ligi.

 

Pozdr

Zabold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że uzbierało się już tylu chętnych, szkoda tylko że tak późno. Jeśli uzbiera się 10 osób to warto już jednak myśleć o utworzeniu nowej ligi, więc jeszcze jedno zgłoszenie i będzie można zacząć coś działać. Są jednak dwa warunki:

 

1. Wszyscy na poziomie 3 i 2 musieliby zameldować się na Yahoo (w II lidze brakuje jednej osoby, w IIIa pięciu, w IIIb jednej). Daję każdemu czas na to do piątku włącznie.

2. Musi się znaleźć wśród was chętny na komisarza, bo zorganizować wszystko trzeba będzie w ekspresowym tempie i dlatego kandydat musi być znany odpowiednio wcześniej. Jeśli jest jakiś ochotnik, proszę się zgłosić do mnie za pośrednictwem prywatnej wiadomości.

 

Czekamy, więc do soboty i wtedy wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warunek pierwszy został spełniony i na poziomie trzecim oraz drugim mamy komplet. Tutaj jednak nadal nie uzbierało się 10 chętnych, a to absolutne minimum. Dodatkowo nawet jeśli jeszcze jedna osoba się zgłosi to otwieranie ligi jest lekko ryzykowne, bo gdyby ktoś zbyt długo zwlekał z dołączeniem na Yahoo to brakować będzie zastępców. Komisarza również nie udało się wyłonić, więc to kolejna przeszkoda. Liga wciąż może powstać, ale szanse na to niestety z dnia na dzień będą maleć. Bądźcie mimo wszystko w gotowości, bo gdy nowi chętni się jednak pojawią to organizacja będzie musiała pójść bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chętny do uzupełnienia składu ligi.

W porządku, to może jesteś też chętny żeby zostać komisarzem, bo bez tego nie ruszycie :P.

 

Edit: Na komisarza zgłosił się solekck, więc liga w takim razie powstanie. Mam nadzieję, że nie zawiodę się na was i nie będzie większych problemów w czasie organizacji. Dwa miejsca pozostaną nieobsadzone, chyba że na czas zgłoszą się jeszcze jacyś chętni. Oczywiście zachęcam do zapisywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jeśli są jeszcze jakieś wolne miejsca to z chęcią zagram.

 

Wczoraj powstała IV Liga i brakowało 2 osób do kompletu. Zostajesz, więc 11 uczestnikiem i wkrótce otrzymasz prywatną wiadomość od komisarza z zaproszeniem do ligi.

 

Zgłaszać można się nadal, bo brakuje jednego uczestnika, ale tylko osoba która zapisze się jako następna będzie jeszcze mieć zagwarantowane miejsce w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jestem tu nowy poniewaz dostałem adres Waszego forum od kolegi i chetnie zagralbym w fantasy.Od paru lat jestem w jednym juz i teraz moglbym zagrac w innej lidze rowniez.

 

Moja druzyna na yahoo to Kozi Knicks

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę dołączyć, jeśli jest 12 miejsce ;)

Araggorn, zatem dopełnia skład ligi. Proszę ogłoś w wątku ligowym jakiej nazwy drużyny zamierzasz używać.

Hej,

 

Jestem tu nowy poniewaz dostałem adres Waszego forum od kolegi i chetnie zagralbym w fantasy.Od paru lat jestem w jednym juz i teraz moglbym zagrac w innej lidze rowniez.

 

Moja druzyna na yahoo to Kozi Knicks

 

Pozdrawiam.

Powstał mały bałagan, bo widzę że już jesteś w lidze, a nie do końca powinieneś tam tak szybko trafić :P. Umówmy się, że na razie musisz ją opuścić. Jeśli do końca weekendu przynajmniej jedna z osób, które zapisały się wcześniej od ciebie nie zamelduje się w lidze na Yahoo, to wtedy ty w naturalny sposób zajmiesz jej miejsce.

 

Mimo, że mamy komplet uczestników to zapisywać można się nadal. Wciąż jest szansa na uzyskanie miejsca w lidze, jeśli osoby już zapisane będą zbyt długo zwlekać z wykonywaniem czynności zleconych przez komisarza. Daje im czas do końca weekendu na dołączenie do ligi na Yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dla ciebie dobrych informacji Kozi Knicks, bo może jak już sam zauważyłeś, wszyscy zapisani przed tobą dołączyli do ligi. Zgłosiłeś się tylko 3 minuty później niż Araggorn, więc miałeś wyjątkowego pecha. Nie mogę jednak iść na żadne ustępstwa, co mam nadzieję rozumiesz, bo dodawanie kogoś na doczepkę lub poza kolejką to byłby niebezpieczny precedens. Tak się jednak złożyło, że Araggorn może być jedyną osobą której wyznaczony termin draftu nie będzie pasował. Gdyby faktycznie coś takiego zaszło to możesz go wtedy zastąpić, pod warunkiem oczywiście, że tobie ustalona data i godzina odpowiadają. W przeciwnym razie będziesz musiał niestety zaczekać do przyszłego roku. Poinformuję cie o starcie rekrutacji za pośrednictwem prywatnej wiadomości, więc będziesz miał szansę dopisać się dużo wcześniej niż tym razem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×