Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanPlaneta

ROTO IIIb Liga - 16/17

Polecane posty

Przejdźmy do meritum - gram już 13 rok i veto dostawałem dość często. oczywiście mnie to wkurzało strasznie, ale jest demokracja i głosowanie. I tak jak 2 strony się godzą na wymianę, to muszą do niej przekonać jeszcze pozostałych. To nie jest tak, że jeżeli 2 się porozumiewa to reszta OBLIGATORYJNIE musi przyklasnąć. Decyzję pozostałych zespołów też trzeba zaakcceptować i grać dalej, a nie mazać się jak mała dzidzia i prosić o usunięcie konta. TAKIE SĄ ZASADY i trzeba żyć dalej.

 

Także graj BBF, zacisnij zęby i do przodu. zbudowałeś fajny zespół.

 

Mialem tego nie pisać, ale jak poczytałem wszystko to dodam.

Pamiętaj - jak zrobisz 1-2 db dla siebie trejdy, to zazdrość i zawiść niestety zawsze będę przeciwko tobie. Szkoda koledzy wpółgracze, że tak oceniacie jego umiejętności. Nie zawsze trzeba być w zmowie. Zresztą on robi trejd za każdym razem z innym zespołem i potrafi db wyjaśnić po co mu ten ktoś i na co. Jakby trejdował caly czas z tym samym to ok - zmowa.

 

 

Bardzo ładnie napisane. W podobnym tonie próbuję przekonać Coach R do nieporzucania swojej drużyny.

Czekam na deklarację, że gra dalej. Wówczas zostanie zniesiona blokada na trade i add/drop z fa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W końcu dogrzebałem się do forum to powiem co Ja o tym wszystkim myślę.

Tak uważam, że zablokowanie tego transferu było zupełnie niepotrzebne.

Do wypowiedzi osób urywających się pod pseudo: smoke i t3jlor,

1. Uważacie się za wszechwiedzących, którzy wiedzą wszystko o NBA i zawodnikach, to dobrze gra a kto będzie dobrze grał i oczywiście nie macie oporów by dzielić się tą wiedzą z innymi grając adwokatów którzy stają w obronie niewinnych graczy których cytuję "naciągnąłem" na nierówny transfer ( teraz t3jlor jak najlepszy kolega tłumaczy Msali gdzie w tym transferze popełnił błąd i jak On oraz reszta "wybranych" nie mogła patrzeć na tą jawną niesprawiedliwość więc czy prędzej ubrali peleryny i rajstopy i popędzili na ratunek opętanemu przeze Mnie Msali ( to była Jego propozycja ) i wetując transfer uratowali Jego "niewinność" i szanse na mistrza w tym sezonie, niestety Moje dwie poprzednie ofiary nie miały tyle szczęścia i wymiany przeszły bo zapewne "obrońcy świeżego powietrza zajęci byli oglądaniem własnych odbić w lustrze ) , Oni biedni jak dzieci we mgle dali się omamić Mojej magii i wcisnęli przycisk akceptuj ( od razu wyjaśnię, że każdy Mój transfer był proponowany przez drugą stronę a Ja go akceptowałem !!! mały wyjątek wymiana z Msala którą On sam zaproponował, Ja wysłałem i On zaakceptował ale uznaję, że to to samo.

Jeżeli myślicie, że Moje 3 umowy były ustawione i "śmierdziały" to macie poważny problem z postrzeganiem rzeczywistości. A może to Wy macie rację i Ja oraz Msala i inni jesteśmy najlepszym kumplami, znamy się od podstawówki i zawsze śmialiśmy się na moim jachcie z przy szampanie i kawiorze z waszej naiwności gdy nie wetowaliście poprzednich transferów. Ustawiliśmy tą Ligę a wy eksperci od koszykówki i obrońcy uciskanych przyłapaliście Nas.

2. Najgorsze jest jednak to że pod osłoną punktu w regulaminie mówiącego o możliwości weta traktujecie innych ( nie siebie oczywiście ) uczestników jak "bezmózgi", którzy bez waszego wsparcia nie przetrwają w świecie Fantasy Basketball i oddadzą Mi swoich najlepszych zawodników. Pogódźcie się z tym, że inni gracze mają swój rozum i plany na drużynę, że są w stanie sami kontrolować co dzieje się z ich graczami. Każdy transfer podejmowany jest ze słusznych pobudek ( każdy wierzy, że wzmacnia Swoją drużynę ) i każdy transfer wymaga odwagi ( coś czego Wy nie macie i nie robiąc transferów będziecie się kisić ze swoimi składami do końca sezonu ) bo każdy niesie ze sobą niebezpieczeństwo ( kontuzja, spadek formy itp. ) czas pokazuje czy był słuszny. Zaproponujcie jeszcze by każdy transfer był poprzedzony pytaniem i prośbą np. na forum do was o rozpatrzenie i z dokładną analizą postępów zawodnika i jeżeli tylko będziecie tak mili i zechcecie poświęcić swój cenny czas z uzasadnieniem Weta zanim takowy zostanie zaakceptowany przez zainteresowane strony.

3. Fantasy Basketball jakie Ja wspieram to nie demokracja gdzie 4 lub więcej osób dyktuje innym jak mają rozporządzać Swoim majątkiem (zawodnikami), idąc tą drogą może jeszcze wprowadzicie zasadę, że wetowane mogą być próby oddania gracza do wolnych agentów, przecież jeszcze tę "bezmyślne istoty" gotowe są wyrzucić ze składu kogoś wartościowego kogo nie wy ale np. Ja w śmierdzący sposób podbiorę.

Mówicie innym graczom co mogą a czego nie mogą robić, nawet gdy, tak jak gdy Msala zaproponował Mi tą wymianę a następnie napisał do was cytuję "Wiem, że może się to wydać dziwnym, że daję graczy, którzy przed sezonem byli obstawiani dużo wyżej niż Ci których pozyskuję, ale aktualne staty mówią co innego".

Wy nadal uważacie, że macie obowiązek traktować Go jak "pacjenta szpitala dla obłąkanych, który przez przypadek uzyskał dostęp do komputera" i uchronić Go przed błędem i działając wbrew Jego woli wetować Jego wymianę. Wysilcie się trochę i sami złóżcie komuś propozycję która później przerodzi się w transfer a zobaczycie ile wysiłku ( maili i godzin przed kompem ) to wymaga. Z waszych wypowiedzi wynika również, że w przyszłości również będziecie wetować wymiany innych zawodników ( gdybym wiedział kto wetuje wymiany napisał bym jakie propozycje przysyłaliście do Mnie i okazało by się kto jest obłudnikiem i pod hasłem walki ze smrodem jakie marne i niesprawiedliwe umowy próbował wprowadzić w życie ). O Moich umowach można mówić różne rzeczy ale nigdy się z Nich nie wycofałem, zawsze były proponowane przez drugą stronę i były zrobione przez ludzi wolnych i odważnych a nie wetujących tchórzy, który boją się podjąć ryzyko transferu.

ps. a propo mechanizmu Weta, myślę, że ma ono sens w przypadku publicznych lig gdzie grają przypadkowi ludzie. Gram tu pierwszy sezon ale naiwnie myślałem, że jako że jest to Liga prywatna, zrzeszająca miłośników NBA będziemy zachowywać się jak dżentelmeni, którzy działając na korzyść własnej drużyny będą szanowali zasady sportowej rywalizacji jak i wolność wyboru innych. Myliłem się.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps2. Do wetujących: jeżeli ni zgadzacie się na śmierdzące trady w tej Lidze, a Moje według was były takie (chociaż jak rozumiem w pierwszy trajdzie Paul+Anthony za Jamesa i Collisona jak to określił jeden z uczestników w przysłanym do Mnie mailu zostałem "wyru...ny" nit z was Mnie nie obronił przecież wyraźnie nie wiedziałem co robię: "Mój pies mi kazał, Judie Foster Mi kazała..." nacisnąć zielony przycisk) Jako obrońcy "obłąkanych" powinniście być konsekwentni i wetować wszystkie niesprawiedliwe wymiany a nie tylko wybrane bo wówczas nikt wam nie uwierzy w "szczere" intencje.

Ale ok. cofnijmy zegarki: jako osoba dotrzymująca słowa cofnę w transferach powrotnych wszystkich nowych zawodników dzięki czemu "smród po wymuszonych i niesprawiedliwych transferach zniknie", wrócimy do punktu wyjścia z dnia po drafcie i znowu wszyscy będziemy tworzyć idealną i pachnącą fiołkami Ligę, JA osobiście jako osoba naznaczona umiejętnościami wpływania na innych i zmuszania ich do niesprawiedliwych transferów zostanę z tym co wybrałem w drafcie i nie będę już zabierał wam czasu swoimi propozycjami wymiany. A kto wie może na koniec sezonu razem z Moim ziomem Msalą ( cholera znowu wygadałem że się znamy ) zaproszę was na zimne piwko i długie wieczorne spory o NBA?

Taka propozycja ( każdy kolejny transfer prowadzi do następnego tak by stworzyć najlepszy zespół a wy zabieracie Mi tą możliwość więc... ) wracamy do punktu wyjścia ( w ten sposób skrzywdzicie tylko drużynę Big Bada Bum której właściciel zaproponował Mi niesprawiedliwy według was transfer ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps3 do Big Bada Bum: spokojnie i tak na to nie pójdę :) chciałem tego transferu i akceptując go podjąłem wobec Ciebie zobowiązanie i dałem słowo, które muszę dotrzymać ( chociaż cholera Collison gra jak partacz ;) ) O Kasztanki Bulls nie wspominam w tym kontekście bo według "obłudników" to tutaj Ty byłeś poszkodowany i dziwne tylko, że i Ciebie nie wsparli swoją wybitną koszykarską wiedzą .

Dziękuję Wam za odwagę za wykonany transfer :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu taki shitstorm tu wylewasz, ale zawetowalem tą wymiane bo była na prawde wysoce jednostronna. Robisz z tego nie wiadomo jaka afere zamiast probowac zmodyfikowac troche wymiane. No ludzie, jakbys gral w lidze z 12 doswiadczonymi graczami to moze byly by tylko dwie osoby ktore nie zavetowalyby tej wymiany. Jestem przekonany ze w ciagu 2 tygodni wyrzucisz fraziera na FA a Ilyasove do trade deadline. Dostalbys Dragica i Favorsa za Lou Williamsa.

 

poprzednia wymiana byla jeszcze lepsza bo dostales m. gasola i horforda za shroedera, pau gasola i codiego zellera.... spytaj sie graczy np z 1 ligi czy zgodzili by sie na taki trade. A jednak on przeszedl, a wiesz czemu ? bo to jest 3 liga, mniejszy prestiz i mniejsza aktywnosc. Wystarczy ze ktos nie zalogowal sie przez 3 dni i tyle. Dla tego miedzy innymi pisalem o smiesznosci tej ligi bo cholernie ciezko z niej awansowac jesli slabo wyszedl ci draft, a to glownie przez mniejsza aktywnosc.

 

Zamiast sie mazać to graj normalnie. Troche zmień wymiany i tyle. Bo najgorsze dla tej ligi to takie sabotażowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graczu traktujesz siebie jak wszechwiedzącą "starszyznę ligi" która pilnuje by trady były fair. To co dla Ciebie jest "śmierdzące" dla innych jest dobrym dilem i nie masz prawa w to ingerować. Ludzie maja inne opinie o graczach i zaakceptuj to. Albo chwyć za kompa i zaproponuj ludziom lepsze wymiany ( tylko do tego nie masz odwagi ) a manipulacją w Lidze Ja nazywam to twoje weto.

Piszesz Mi bym zaproponował lepszą umowę niż ta bo to według Ciebie nie fair, to twoje zdanie i wymuszasz by dwie dorosłe osoby przyznały Ci rację.

Poza tym nie ma czegoś takiego jak równa wymiana ( wcześniej czy później zawsze ktoś traci lub zyskuje, inaczej byłaby to wymiana Lebrona na Lebrona ) ale o tym się nie przekonasz bo nie nie stać cie by podjąć ryzyko albo twoje propozycje dopiero są niesprawiedliwe skoro nikt ich nie akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ok przyjmijmy hipotetycznie, że masz racje i Moje transfery są nieuczciwe ( przypominam po raz kolejny, że każdy wykonany transfer został zaproponowany przez drugą stronę a Ja je wszystkie zaakceptowałem więc gdzie tu jakakolwiek nieuczciwość z Mojej strony ).

Po pierwsze powiedz którą drużynę prowadzisz żebym wiedział z kim rozmawiam ( chyba że się boisz poprzeć swoich wpisów własną osobą ).

Po drugie zaproponuj Mi proszę n forum transfer, taki który według Ciebie będzie uczciwy i ni będzie śmierdział, zrób to i pokaż Mi proszę jak to się robi.

Po trzecie gwarantuję Ci że Ja ten transfer odrzucę, ale nie dlatego że cie nie lubię tylko dlatego że nie będzie on w Moim interesie . I myślę, że w lidze znajdą się jeszcze przynajmniej 3 osoby które pomyślą jak Ja i zawetują wymianę jako nieuczciwą a ty sam się ośmieszysz.

Po czwarte: Mniej odwagę i zaproponuj Mi transfer proszę, jeżeli uznam że jest ok powtórz go proszę w lidze a Ja go zaakceptuje masz Moje słowo a co z tobą jesteś w stanie się przedstawić i dotrzymać danego słowa?

Udowodnij Mi proszę że się mylę a to ty wiesz jak należy przeprowadzić uczciwą wymianę :)

Czekam na propozycję wymiany :)

Ps. to generalnie wiadomość do wszystkich wetujących "nieuczciwe" wymiany. Udowodnijcie Mi proszę że się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie traktuję siebie jako starszyznę ligi, napisałem tylko bo jest to dla mnie jednostronna wymiana.

 

Po drugie, do głosu cofnięcia wymiany potrzeba 4 vet, więc nie tylko ja to zawetowałem jak widać i wcale to nie musiały być tylko 4 osoby wetujące. Ale ja dostaje zjebke od Ciebie bo akurat miałem śmiałość napisać co mi się nie podoba, rozumiem.

 

Ok, jak nie wyszedłeś z propozycją wymiany to zwracam honor, pewnie też bym ją zaakceptował i pewnie jak Ty, też bym później miał pretensje o veto co jest zrozumiałe. Ale z drugiej strony też bym się nie dziwił jak dostałbym veto. Dziwi mnie natomiast argumentacja mSala, że wyszedł akurat z taką propozycją, bo równie dobrze mógł wyciągnąc więcej. Skoro już poszło pierwsze veto to wysyłając już znów tą samą propozycję mogłeś ją troche zmienić. Np. dając Wade, za Fraziera.

 

Zgadzam się, nie ma równych wymian. Bo tak jak napisałeś koniec końców zawsze ktoś traci, czasem minimalnie czasem więcej.

 

Akurat w tej lidze złożyłem sporo propozycji, w innych ligach też nie mam z tym problemu (możesz nawet zobaczyć temat viewtopic.php?f=61&t=318&st=0&sk=t&sd=a&start=50 bo też były spore wątpliwości co do wymiany). Druga sprawa to jak osoba, której wysyłam propozycję się zachowa. Bo z reguły jest to samo reject i tyle, bez żadnego słowa.

 

Prowadzę drużyna Cerveza (można to zobaczyć na pierwszej stronie tego tematu)

 

A proszę, chcesz bym zaproponował Ci transfer proszę:

 

Lou Williams + Blake za Vucevic, E. Gordon i Bazemore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może nie do końca z taką. Wyszedłem Dragic/Smart za LWill/Fraz.

Potem dałem info, że mogę też Favem handlować i w drodze dalszych ustaleń wymyśliliśmy coś takiego jak ostatecznie wyszło.

 

Ale trochę czasu już minęło i pora ochłonąć.

 

Zazwyczaj jak już ktoś się wypowie, dlaczego weto, albo wyrazi swoje niezadowolenie, że takie padło robi się z tego "niekończąca się opowieść" pomiędzy zwolennikami jednej bądź drugiej opcji. I nie ma tutaj znaczenia czy to I liga czy III (przykład? popatrzcie co się dzieje w I lidze roto na e-nba, czy też w ich Lidze Mistrzów).

Może właśnie dzieje się to w przypadkach gdy wymiana jest niemal równa i dzieli graczy (?)

 

Tak czy inaczej nie ma co marudzić. Rękawy do góry i gramy dalej.

 

PS. propozycja trade ciekawa, ale veto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze nareszcie wiem z kim rozmawiam.

1. Po wymianie z Jamesem Collisonem i Paulem i Anthonym napisałeś Mi że dałem się wyru..ać i że mogłeś Mi zaproponować więcej ( twoja wcześniejsza i ostatecza poropozycja to: Vucevic i Hibbert, którą odrzuciłem z komentarzem, że miałeś możliwość zaproponować Mi więcej ale tego nie zrobiłeś więć teraz żale i komentarze są zbędne ) a po twoim chamskim wpisie po wymianie nie utrzymywałem z tobą żadnych dalszych kontaktów aż do ostatniego tygodnia.

2. Co do propozycji nie jest dla Mnie korzystna ( od początku chciałem Vucevica i złożyłem ci wiele propozycji ) ale wymiana za Griffina bo innych zawodników nawet nie biorę pod uwagę to żart który jest dla mnie niesprawiedliwy i nie do przyjęcia. Czy to wszystko co masz do zaproponowania jako uczciwą wymianę?

3. Wspominasz ostatnią wymianę jako jednostronną. Przypomnę, że Dragic w tym czasie leczył uraz barku a chwilę wcześniej kostki a Favors dalej ni jest dopuszczony do gry po operacji kolana - w zamian poszedł Williams, który jako rezerwowy jest pewniakiem w Lakers i Frazier, który pod nieobecność Holydaya jak i z nim jest niezłym źródłem asyst. Kto więcej ryzykował? ( Dragic mógł się posypać na dłużej, Favoros może nie zagra już w tym sezonie a Holyday będzie zmuszony wrócić opiekować się żoną ( czego nie życzę ) i Frazier zostanie na stałe pierwszym PG. Dużo tych może ale właśnie taka jest NBA, nie wiesz co będzie za chwilę i decydując sie na transfer podejmujesz ryzyko do którego ty nie masz odwagi. Jedyne co masz to swoja opinia ( słuszna czy nie czas pokaże ), i weto które chętnie stosujesz.

A do Msala: zaproponowałeś transfer Dragic i Faoros za Fraziera i Williamsa który Ja wprowadziłem w życie dodając dwóch mało znaczących rezerwowych a który Ty zaakceptowałeś cytuję" Nie da rady. Jak chcesz to możesz jeszcze zaryzykować i wziąć Favors, Dragic za LWilliamsa i Fraziera. Innych opcji na dzień dzisiejszy nie widzę". I to są fakty.

Griffin za Vuceica na nie. Czy masz coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do Msala: zaproponowałeś transfer Dragic i Faoros za Fraziera i Williamsa który Ja wprowadziłem w życie dodając dwóch mało znaczących rezerwowych a który Ty zaakceptowałeś cytuję" Nie da rady. Jak chcesz to możesz jeszcze zaryzykować i wziąć Favors, Dragic za LWilliamsa i Fraziera. Innych opcji na dzień dzisiejszy nie widzę". I to są fakty.

 

No tak przecież napisałem.

Pierwsza opcja którą wyszedłem była Dragic/Smart za LWill/Fraz. Odpisałeś, że Smart Cię nie interesuje. A dalej jak piszesz.

Tak czy inaczej to już historia.

 

A Ty nie odpowiedziałeś jeszcze na najważniejsze pytanie. Czy wracasz do swojej drużyny i dograsz nią do końca sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Msala i Cervezdy.

Od początku chciałem Dragica dlatego od razu po drafcie zacząłem o Niego wypytywać. Favorsa wziąłem tyko dlatego że o inwestycja w przyszłość, która może się opłacić a Smart nie zagrałby u Mnie nawet jednego spotkania ale chciałeś się Go pozbyć więc też go wziąłem.

Cereza jako topowy analityk NBA uważa, że gdybym oddał Ci Wada i Williamsa za Dragica i Favorsa to wymiana pachniała by sprawiedliwością i nikt by w niej nie ucierpiał. Ja jednak tak nie myślę bo Favors to ryzyko ( jeżeli będzie grał super i tego mu życzę ) którego Ja nie podejmę i dla Mnie jest to nierówna wymiana.

Ale ok. zaproponuj Mi Dragica za Williamsa i Fraziera ( w którego nikt z wetujących nie wierzy ) i dorzuć obojętnie kogo to bez znaczenia ( odpuszczam Favorsa ) a Ja tą umowę przyjmę i jeżeli nie będzie obiekcji "obrońców jedynie słusznych wymian" to ta wymiana przejdzie. Przypomnę też że tego chciałeś a przez manipulację wetujących odpuściłeś więc możesz teraz wypełnić swoją część umowy ( w poprzedniej wersji to Ty byłeś poszkodowany teraz, Ja dzięki "bardzo trafnym" podpowiedzią "kolegów" zmodyfikowałem jak rozumiem na Twoją korzyść lub na Moją bo już się pogubiłem ale zobaczmy jaki będzie odzew przy pozycji weto.

Pytasz też czy wracam do gry: zobaczmy czy ten transfer przejdzie a jednocześnie mam rozumieć, że przez powrót do gry masz na myśli codzienną zmianę zawodników i wybory wśród wolnych agentów bo na kolejny transfer nie mam co liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że głównie chcesz Dragica. Przysłałeś na niego z 20 propozycji ;)

Myślę, że się dogadamy. Jako, że w międzyczasie dobrałem dwóch rokujących niskich :) to może nie w tej konfiguracji co napisałeś, ale coś wymyślimy.

 

Jeśli chodzi o powrót do gry, to mam na myśli zmiany w rosterze, zamęczanie propozycjami trade-ów współgraczy ;), wymiany, pozyskiwanie FA, wetowanie - jeśli uznasz za stosowne i to co tam robiłeś do tej pory. A w szczególności deklarację, że jak znowu postanowisz się rozstać z ligą, to po prostu napiszesz, a nie będziesz chciał wywalać na FA wszystkich graczy przysparzając tym samym masę roboty komisarzowi.

 

Jeśli chodzi o transfery to nie widzę przeszkód. Wszystko działa od początku sezonu tak samo - mechanizm weto również. Nie mogę Cię zapewnić, że 100% transferów przejdzie. Możliwe jednak, że po tych dyskusjach spojrzenie na tą kwestię będzie inne. Ale tego Ci nie zagwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to mamy forum, świetnie, że wreszcie napisano co leżało na sercu. Padam z nóg po ciężkim dniu ale Wasze posty z zainteresowaniem wszystkie przeczytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Msala. Transfer który zaproponowałeś Dragic + Mirotic za Williamsa + Illiasovę akceptuję w 100% Teraz go tylko zaproponuj a Ja go przyjmę.

Deklaruję, że w tym sezonie nie zawetuję żadnej wymiany :)

Graczy wetujących proszę tez o ujawnienie które zespoły prowadzicie (może być na prywatną skrzynkę przez yahoo, zachowam to dla Siebie ) tak bym nie marnował Swojego i waszego czasu niepotrzebnymi propozycjami wymiany zawodników lub innymi wiadomościami. Oszczędzi Nam to niepotrzebnych zgrzytów w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Cervezy. Napiszę odpowiedź na twoją kolejna propozycje wymiany tutaj bo możliwość komunikacji przez Yahoo mam zablokowaną.

Z zaproponowanych przez Ciebie zawodników Vucevic+Gordon+Gilchrist+Bazemore za Griffin+Collison

interesuje Mnie tylko Vucevic, zawsze Mnie interesował i pytałem o Niego od początku.

 

(podobnie ja P.Gasol i nie zgodzę się że to Paul to "patałach" a Schroder "ochłap" jak zostali określeni na forum. Lubie Paula Gasola i cenię Schrodera i jeżeli tylko Kasztanki będą chciały transferu przyjmę Ich (przede wszystkim Gasola ) z otwartymi ramionami a skoro "patałach" to rozumiem że ma być tanio czyli za innego "patałacha" i nie będzie żadnego Weta. Kasztanki Ja uważam że to dobrzy gracze i kilka dni walczyłem ze Sobą by przyjąć Twój transfer bo nie chciałem się Ich pozbywać. Jeżeli pomyślisz o transferze odezwij się proszę :) ps.Yahoo zablokowane więc napisałem tutaj.

 

Dlatego Griffin to za dużo za Vucevica ale tak chętnie Collisona dorzucę do wymiany ( samego lub + kogoś obojętne wymyśl coś i zaproponuj )

 

A do Wetujących ( nie wiem kto ma Valanciunasa, być może któryś z was ) że gdy zdobędę Dragica Moim następnym celem transferowym zawsze był i nadal jest Valanciunas (cholera po przemyśleniu chcę też R.Lopeza ) Tak więc po odblokowaniu Mojego konta wyślę pewnie z 10 propozycji wymiany do Abordaż Meneli ( który jakiś czas temu pytał o rozgrywających więc kogoś dla Niego znajdę ) i jeżeli zaakceptuje transfer a "wasza ekspercka komisja wyda zgodę" to deklaruję również że na ten moment to koniec rozsiewania przeze Mnie smrodu w Lidze i że nie będzie Mnie więcej na forum przez minimum miesiąc ( proponuje zaakceptować bo po Moich ostatnich kilometrowych wpisach, które zapewne niewiele do życia Fantasy wnoszą myślę że warto pozbyć się Mnie z forum przynajmniej na jakiś czas ).

Deklaruję również, że pomimo że Sam przez jakiś czas nie będę nic proponował to przyjmę każdą korzystną dla Mnie transakcje nawet gdy będzie dla Mnie nieuczciwa, bo to oznacza że tego właśnie chcę oraz przyjmę każdą transakcję nieuczciwą dla proponującego bo uważam że każdy ma jakiś plan dla własnego Teamu i ma prawo rządzić nim po swojemu również popełniając błędy ( np. chętnie przyjmę Vucevica ).

Oraz że jeżeli w waszej "nieomylności" będziecie później nadal wetować Moje transfery ( tylko odpuście proszę Dragica, Msala zaproponował kolejny transfer czyli wie co robi i Valanciunasa bo mam nadzieję że z Abordażem dojdziemy do porozumienia ) + R.Lopez ;) przyjmę taką decyzję ze zrozumieniem.

Jak widzicie po po lekcji jakę od was dostałem teraz już wiem że w tej Lidze to nie właściciel drużyny decyduje co robi z zawodnikami tylko wetujący, dlatego jak również zauważyliście informuję was o propozycjach wymiany które do Mnie spływają oraz o Swoich planach transferowych.

 

Tylko mam prośbę: w przyszłości pospieszcie się proszę z wetem bo tracę Swój czas mając przez dwa dni zaangażowanych zawodników w zaakceptowaną wymianę, którą odrzucacie i tacę Swój czas i statystyki bo mogę Ich zaangażować w wymianę, która być może uzyska waszą zgodę. Dlatego po wecie proszę o wiadomość od wetujących co w wymianie "śmierdzi" tak, byśmy mieli z drugą stroną szansę zmodyfikować ją w jedynie słuszny i akceptowalny przez was sposób.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto jest teraz całkowicie odblokowane.

Zablokowane były tylko trade i add/drop FA. Reszta powinna była działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Msala.

Konto było zablokowane i nie mogłem odpowiadać na propozycje transferowe od innych uczestników ( zaakceptować czy też odrzucić z komentarzem ).

Jeżeli też będziesz chciał w przyszłości się pozbyć Favorsa proszę niech wetujący podadzą cenę i jeżeli będzie Ci odpowiadać być może się dogadamy a sama wymiana zostanie zaakceptowana przez ligę.

Pozdrawiam

 

ps. Napiszę jeszcze raz do wetujących:

"Tylko mam prośbę: w przyszłości pospieszcie się proszę z wetem bo tracę Swój czas mając przez dwa dni zaangażowanych zawodników w zaakceptowaną wymianę, którą odrzucacie i tacę Swój czas i statystyki bo mogę Ich zaangażować w wymianę, która być może uzyska waszą zgodę." Dlatego po wecie proszę o wiadomość od wetujących co w wymianie "śmierdzi" tak, byśmy mieli z drugą stroną szansę zmodyfikować ją w jedynie słuszny i akceptowalny przez was sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki. Dzisiaj mamy 39 dzień rozgrywek. Poniżej dwie tabele ogólna na wczoraj i na podstawie średnich.

 

Aktualna tabela wygląda następująco (miejsce, pkt roto, manago, ilość spotkań):

1 - 86 - Grave Digger / 188

2 - 75.5 - Lubelskie Lucyfery / 182

3 - 74 - Bone Collectors / 193

4 - 64 - Smoke Raiders / 175

5 - 58 - Cerveza / 187

6 - 56 - Big Bada Boom / 180

7 - 52.5 - Kasztaniaki Bulls / 190

8 - 52 - SLC Dunk / 192

9 - 47 - Amatorzy / 179

10 - 47 - Catch and Shoot / 181

11 - 46.5 - BAD BOYS FOREVER / 204

12 - 43.5 - Abordaż Meneli / 174

 

 

To co wyżej każdy widzi na yahoo. Jednak jak spojrzymy na klasyfikację od strony średnich, to sytuacja wygląda już trochę inaczej:

1 - 86 - Grave Digger / 188

2 - 74 - Lubelskie Lucyfery / 182

3 - 72 - Smoke Raiders / 175

4 - 66 - Bone Collectors / 193

5 - 59 - Big Bada Boom / 180

6 - 57 - Cerveza / 187

7 - 53 - Abordaż Meneli / 174

8 - 52 - Amatorzy / 179

9 - 52 - Catch and Shoot / 181

10 - 49 - Kasztaniaki Bulls / 190

11 - 45 - SLC Dunk / 192

12 - 37 - BAD BOYS FOREVER / 204

 

Jeśli każdy z teamów rozegra/obsadzi komplet spotkań i trend punktowy się utrzyma, to ta druga tabela jest bardziej wiarygodna. Oczywiście kontuzje, wymiany itp. z całą pewnością jeszcze zmienią ten rozkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie. Co sądzicie i tej wymienie teraz?

 

Czy zespoły biorące w niej udział mogą ją wytłumaczyć proszę? Bo jest lekko jednostronna.

Jak nie będzie wytłumaczenia dam VETO.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, chciałem właśnie zgłosić do komisarza. Kliknąłem że się zgadzam przez przypadek. Poproszę komisarza o cofnięcie wymiany. Sorry za zamieszanie.

m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zachowajmy spokój.

bazując na ostatnich tygodniach niby trade jest równy. Jest to roto, więc może ma to zasadność, że ktoś oddaje asysty i zbiórki za nie wiem co. 3 dobre nazwiska nienadające się do roto :)

 

Pytanie na co patrzymy. na cały sezon, na ostatnią formę, na FG%, na AST, na PKT.

 

Dlatego proszę aby tu się wytłumaczyli, bo jak weźmiemy pod uwagę wymianę nazwisk to VETO. Ale to jest to inny format niż H2H.

 

ja sam niedawno wymienłem Kilpatricka na Fourniera. trzeba też potrafić wykorzystać czas, kiedy nawet waiver gra jak all star i dzialać.

 

Mnie np usypia moja pozycja w lidze i obudziły trochę kontuzje.

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to szykuje się kolejna batalia o veto w lidze.

 

1. Nie przypominam sobie aby komisarz miał uprawnienia do wycofania potwierdzonej transakcji - nie za bardzo mam to jak sprawdzić, jestem na feriach i mam dostęp tylko z telefonu.

2. Transakcja została zaakceptowana, z jednej strony jak widać "przypadkowo", ale to chyba nie jest powód do jej wycofania (???)

3. Jedynie veto ligi może ją zatrzymać.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kyrie Irving

Jabari Parker

Brook Lopez

 

to DETROIT BAASKETBAALL

 

Ricky Rubio

Tyson Chandler

Darren Collison

Marcus Morris

 

to Catch and Shoot

 

Nie no :) nie wiem jaka wymiana może bardziej nadawać się pod veto niż ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuję nad Catch and schoot od miesiecy. Wcześniej chciał Chandlera bo potrzebuje zbiórek, Chciał Rubio bo potrzebuje asyst ( obaj złapali formę na Top Ligi ) do tego zapewne uznał, że po stracie Gaya, Collison będzie grał dużo więcej i lepiej ( o czym świadczyły ostatnie mecze ) plus dorzuciłem Morrisa, którego ostatnie występy są więcej niz dobre-chyba nikt nie zaprzeczy.

Ja sam potrzebuje nazwisk i je dostałem.

Wetujecie wymiany bo patrzycie na nazwiska a nie na aktualna formę zawodnika ( Lopez daje Mu 5zb a Chndler 14, Rubio 11as i 2 st a Irving 4as i 1 st - dane z ostatnich 14 dni i widocznie tego Catch and Schot szuka ) i potrzeby drużyn wymieniajacych zawodników - Ja nie potrzebuje asyst i chętnie sie ich pozbywam w korzystny z Mojego punktu widzenia sposób.

Drużyny z doła tabeli dochodzą do porozumienia a Wy to blokujecie by utrzymac swoje mmiejsce w tabeli i uciszyć konkurencje - żal.

 

Przedstawiłem juz swój punkt widzenia przy wcześniejszym wecie i rozumiem że was nie przekonam ale przez blokowanie transferów drużynom z dołu tabeli odbieracie grającym radość z gry a całej rywalizacji smaczek bo już teraz można bez problemów powiedzieć kto wygra tą Ligę a wy przez swoja bierność pozwolicie na to, sami zadowalajac sie miejscami 3-10 smutna i nudna ta liga ta liga.

 

Moja wymiana z SLC Gdy oddałem L.Williamsa i Illiasowe za Dragica bo Mirotica nie liczę - przegrałem tą wymianę ale nikt nie wetował

i wymiana która ostatecznie nie doszła do skutku z Catch and Schoot , którą zaakceptował a z którą to sprytnie odrzucił Rubio i Chandler za B.Lopeza, byłem w stanie oddać fajne statystyki zbiórki i asysty i przechwyty za nazwisko i nikt nie wetował tej wymiany.

 

A teraz prawdziwa wymiana, która doszła do skutku:

której to wcześniej nie "zauważyliście" ( jedynej wymiany w tej lidze oprócz takiej w której brałem udział ):

Wymiana z 10 grudnia pomiedzy Grave Digger i Bone Collectors

Beal-WAS, Hill-UTA i Harkless-POR powędrowali do Bone Collectors za Bradleya-BOS, Harrisa-DET i Adamsa-OKL.

Czy naprawdę nikt nie zauważył że Grave Digger wyraźnie wygrał na tej transakcji ?

Bradley i Beal najbardziej wyrównana para ale Bradlej lepszy bo dodaje wiecej zbiórek, Harris i Hill na korzyść Harrisa podstawa ataku Pistons grający na dobrym FG% a co do Hilla chyba mozna było przypuszczać że kontuzje i powrót Haywarda wyraźnie obniża jego wartość i na koniec Adams i Harkless to przecież żart Adams to solidny center a Harklessa nikt z was nie chciałby za darmo.

Tej wymiany nie zawetowaliście - nie jesteście konsekwentni i stosujecie inne standardy.

Zaspoły sie dogadały więc nic mi do tego ale wy naprawdę tego nie zauważyliście i nie zawetowaliście bo jak na wasze standardy ta wymiana jest daleka od Fair.

I jednoczesnie po tej wymianie ( jezeli nie będzie kontuzji Duranta, Turnera czy Teague - których nie zyczę ) GRAVE DIGGER wzmocnił sie tak bardzo że od 10 grudnia jest zwyciężcą tej ligii ( gratuluje decyzji draftowych i udanej wymiany ) a Bone Collectors po tej wymianie przestał się liczyć w walce o tytuł.

przez wasze weta i własną bierność nikt mu już nie zagrozi i być może nawet miejsce drugie jest nie zagrożone.

więc ciułajcie te swoje punkciki bo moze któremus z was nic nie robiac uda sie wskoczyć na miejsce 3.

 

Sprowadziliście tą rozgrywkę do pokera w otwarte karty gdzie muszę tłumaczyć swoja taktykę odsłaniając sie przed wszystkimi więc proszę:

1. Po co Mi asysty - nawet gdyby Rubio utrzymał formę 11as na mecz a Collison grał życiowy sezon to bez nich i tak będę pierwszy w asystach ( troche szkoda przechwytów które obej daja ale ok ) więc jestem gotowy ich oddać do Catch and Schoot który po takim wzmocnieniu pójdzie w asystach do góry i zabierze punkty za asysty innym grajacym,

2. Czy nikt nie zauważył jak fajnie oststnio gra Chandler 13pkt i 16 zb na mecz a cały sezon to 12zb na mecz , którego pozycja pierwszego C w Suns jest niezagrozona i tak oddaje go z bólem.

3.Morris chociaż tego nie widzicie potrafi naprawdę fajnie grać i ostatnio to pokazuje

I to pewnie skusiło Catch and Schoot

A z mojej strony: wolę nazwiska, punkty i bloki Irvinga, Lopeza i Parkera bo Mi ich brakuje.

Wymiana zaakceptowana i tak powinno zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×