Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Sytuacja w lidze po pierwszej rundzie PO:

 

AU0YPNo.png

 

Trafił mi się ciężki przeciwnik i musiałem trochę pokombinować żeby wygrać. Myślę, że nasz pojedynek stał na najwyższym poziomie spośród wszystkich 4 i szkoda, że któraś drużyna musiała pożegnać się z rywalizacją już na tak wczesnym etapie. Padło na VSP i szczęśliwie to ja mogę grać dalej. Myślę jednak, że tak aktywny manager nie zrazi się łatwo i za rok wróci jeszcze bardziej zmotywowany by wywalczyć awans.

 

Teraz pojedynek z niepokonanymi od 6 tygodni Los Pepes. Zapowiada się kolejny wyrównany bój, niestety już na starcie moją drużynę dopadły kontuzję i nie będę mógł skorzystać z Millsapa oraz Lina, który już chyba zakończył sezon. Bez względu na końcowy rezultat emocji nie powinno zabraknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na wszelki wypadek przekleję fragment posta z 3C, jakby ktoś nie zajrzał tam:

 

dwóch zwycięzców z trzech pojedynków o 3 miejsce z najlepszym dorobkiem po Regular Season awansuje do drugiej ligi!

 

w 3 A walczą Grzetom Stars (grzetom) 108-60-3 i Los Peppes (Gryzlak) 87-83-1

w 3 B - Mad Cows (Gerard) 101-68-2 i Miami Pafsen (pafsen) 97-71-3

w 3 C - Sopranos Familia (host3234) 116-47-8 i MKS Milejów (shevcu) 85-80-6

 

jeśli będą wykruszenia / rezygnacje na poziomie 2 - automatycznie awansuje ten trzeci pechowiec, potem tiebreaki będą dla GMów z miejsc 4-ych - znowu wg dorobku po RS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja w lidze po drugiej rundzie PO:

 

xKcjAsG.png

 

Miałem mocne otwarcie tygodnia dzięki czemu względnie łatwo udało się ograć Los Pepes, nawet mimo braku Millsapa. Cel główny, czyli awans udało się osiągnąć z czego oczywiście jestem bardzo zadowolony. Rozbrat z II ligą trwał tylko jeden sezon i cieszy, że tak szybko udało się mi się zrehabilitować po wpadce sprzed roku. Gratuluję także sukcesu mojemu rywalowi z finału i mam nadzieję, że nasz pojedynek będzie godnym zwieńczeniem tego sezonu. Układ gier faworyzuje Vistulę, więc trzeba będzie kombinować, oby z pozytywnym skutkiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sezon. Rzeczywiście mój pojedynek w I rundzie PO z Muminami rozstrzygnęły pojedyńcze statystyki. Gratuluję zwycięzcom i do zobaczenia w przyszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki końcowe:

 

hdTjdDq.png

 

W zeszłym roku udało mi się wygrać w budżetówce, teraz w końcu odniosłem jakiś sukces w snake'u. Tym zwycięstwem na pewno chociaż trochę powetowałem sobie niepowodzenie w rozgrywkach z draftem aukcyjnym i mam nadzieję, że następnym razem uda się w końcu z sukcesami powalczyć na obu frontach jednocześnie. Sezon H2H kończę w dobrym nastroju, na pewno miło będę wspominał grę w tej lidze i wszystkim jej uczestnikom życzę powodzenia w kolejnych rozgrywkach. Dzięki za wspólną rywalizację, widzimy się z powrotem jesienią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×