Skocz do zawartości
goozman

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Polecane posty

A czy można gdzieś zobaczyć jaki zespół (np. skład na koniec sezonu) wygrał w tutejszej lidze sezon temu? Chodzi mi o pierwszą ligę :)

 

w archiwum można przejrzeć stare tematy wszystkich lig

 

poniżej masz wyniki draftu 1ej w zeszłym roku, wygrał AirMJ (MJ-TEAM)

 

viewtopic.php?f=31&t=263&st=0&sk=t&sd=a&start=20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie fajnie byłoby utworzyć jakiś wątek z wynikami sięgającymi jak najdalej wstecz - tak dla potomności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanie (z kategorii "śmiech na sali"):

 

jak wybierzemy graczy to w jakim systemie będą się odbywały mecze między nami? Codziennie niezależnie od tego jakie drużyny grają czy inaczej?

 

PS. czytałem ten opis na ZKrainyNBA, ale jakoś z tego nie wyszedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wybierzemy graczy to w jakim systemie będą się odbywały mecze między nami? Codziennie niezależnie od tego jakie drużyny grają czy inaczej?

 

W tym formacie, który gramy tutaj, czyli w H2H pojedynki odbywają się tygodniami. Tzn. wszyscy gracze, których wydraftowałeś lub dodałeś z FA grają tyle meczów, ile mają w tym tygodniu i zbierają Ci statystyki, co pozwoli rozstrzygnąć, która drużyna wygrała dany pojedynek w danym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W tym formacie, który gramy tutaj, czyli w H2H pojedynki odbywają się tygodniami. Tzn. wszyscy gracze, których wydraftowałeś lub dodałeś z FA grają tyle meczów, ile mają w tym tygodniu i zbierają Ci statystyki, co pozwoli rozstrzygnąć, która drużyna wygrała dany pojedynek w danym tygodniu.

dzięki,

gra cała 13 czy 8?

 

w roto rozumiem tak samo, tylko tam liczy się zbiorczo, a nie h2h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W tym formacie, który gramy tutaj, czyli w H2H pojedynki odbywają się tygodniami. Tzn. wszyscy gracze, których wydraftowałeś lub dodałeś z FA grają tyle meczów, ile mają w tym tygodniu i zbierają Ci statystyki, co pozwoli rozstrzygnąć, która drużyna wygrała dany pojedynek w danym tygodniu.

dzięki,

gra cała 13 czy 8?

 

Max 8 graczy na dzień. Do obsadzenia 8 miejsc w składzie każdego dnia masz do dyspozycji cały swój skład (13 graczy).

 

w roto rozumiem tak samo, tylko tam liczy się zbiorczo, a nie h2h?

 

W roto inaczej, bo zbierasz statystyki cały sezon, tygodnie nie mają znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tam z reguły masz też limit gier do rozegrania przez cały sezon na danej pozycji (mowa o roto) a w h2h jedziesz ile wlezie (limit jest tylko na pobrania z listy wolnych agentów - 5 na tydzień bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie!

 

Komplet i dużo dyskusji podczas draftu....mam nadzieję, że dzisiaj się nie zawiodę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem swój pierwszy draft (11 numer niestety) to dyskusja taka umiarkowana była... żeby nie mówić, że merytorycznie nie było w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie na to, że zawsze ekipa będzie rozgadana. Co jak co ale w drafcie trzeba się skupiać na merytoryce a elementy towarzyskie idą na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przygotowany na każdą sytuację...niezależnie czy będę wybierał z pickiem u góry czy jako jeden z ostatnich :>

Przeklepałem chyba z 10 mock-draftow na Y! w ostatnich 3 tygodniach.

Skład praktycznie gotowy...teraz tylko pozostaje liczyć, że mi go nie popsujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przygotowany na każdą sytuację...niezależnie czy będę wybierał z pickiem u góry czy jako jeden z ostatnich :>

Przeklepałem chyba z 10 mock-draftow na Y! w ostatnich 3 tygodniach.

Skład praktycznie gotowy...teraz tylko pozostaje liczyć, że mi go nie popsujecie :D

Zdradź jakieś szczegóły, żebyśmy nie popsuli :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sopranos Familia

 

1. (1) Russell Westbrook (OKC - PG)

2. (24) Draymond Green (GS - SF,PF)

3. (25) John Wall (Was - PG)

4. (48) Jonas Valanciunas (Tor - C)

5. (49) Tobias Harris (Det - SF,PF)

6. (72) Bradley Beal (Was - SG)

7. (73) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

8. (96) Robin Lopez (Chi - C)

9. (97) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)

10. (120) Bojan Bogdanovic (Bkn - SG,SF)

11. (121) Andrew Bogut (Dal - C)

12. (144) Ish Smith (Det - PG)

13. (145) Matt Barnes (Sac - SG,SF)

 

MSala's Genius Team

 

1. (2) Kevin Durant (GS - SF,PF)

2. (23) Kevin Love (Cle - PF,C)

3. (26) Rudy Gobert (Uta - C)

4. (47) Jae Crowder (Bos - SF,PF)

5. (50) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)

6. (71) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)

7. (74) Enes Kanter (OKC - C)

8. (95) Rondae Hollis-Jefferson (Bkn - SG,SF)

9. (98) George Hill (Uta - PG,SG)

10. (119) Clint Capela (Hou - PF,C)

11. (122) Will Barton (Den - SG,SF)

12. (143) Lou Williams (LAL - PG,SG)

13. (146) Al Jefferson (Ind - PF,C)

 

Phoenix basketball

 

1. (3) James Harden (Hou - PG,SG,SF)

2. (22) Al Horford (Bos - PF,C)

3. (27) Kristaps Porzingis (NY - PF,C)

4. (46) Goran Dragic (Mia - PG,SG)

5. (51) Myles Turner (Ind - PF,C)

6. (70) Jeff Teague (Ind - PG)

7. (75) Aaron Gordon (Orl - SF,PF)

8. (94) Kent Bazemore (Atl - SG,SF)

9. (99) Greg Monroe (Mil - PF,C)

10. (118) Tony Allen (Mem - SG,SF)

11. (123) Doug McDermott (Chi - SF)

12. (142) Timofey Mozgov (LAL - C)

13. (147) Luol Deng (LAL - SF,PF)

 

Drednor

 

1. (4) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (21) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

3. (28) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)

4. (45) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

5. (52) Steven Adams (OKC - C)

6. (69) Avery Bradley (Bos - PG,SG)

7. (76) Thaddeus Young (Ind - SF,PF)

8. (93) Buddy Hield (NO - SG)

9. (100) Kenneth Faried (Den - PF,C)

10. (117) Tony Parker (SA - PG)

11. (124) J.R. Smith (Cle - SG,SF)

12. (141) John Henson (Mil - PF,C)

13. (148) Jamal Crawford (LAC - SG,SF)

 

Kasztaniaki Bulls

 

1. (5) Karl-Anthony Towns (Min - C)

2. (20) Blake Griffin (LAC - PF,C)

3. (29) Kyrie Irving (Cle - PG,SG)

4. (44) Andrew Wiggins (Min - SG,SF)

5. (53) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)

6. (68) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)

7. (77) Otto Porter (Was - SF)

8. (92) Derrick Rose (NY - PG)

9. (101) Zach Randolph (Mem - PF,C)

10. (116) Deron Williams (Dal - PG)

11. (125) Evan Turner (Por - SG,SF)

12. (140) Taj Gibson (Chi - PF,C)

13. (149) Marcus Morris (Det - SF,PF)

 

Penetrator

 

1. (6) Giannis Antetokounmpo (Mil - PG,SG,SF)

2. (19) Kemba Walker (Cha - PG)

3. (30) Klay Thompson (GS - SG,SF)

4. (43) Rajon Rondo (Chi - PG)

5. (54) Jusuf Nurkic (Den - C)

6. (67) Dwight Howard (Atl - PF,C)

7. (78) J.J. Redick (LAC - SG)

8. (91) Dwyane Wade (Chi - PG,SG)

9. (102) Monta Ellis (Ind - PG,SG)

10. (115) Kyle Korver (Atl - SG,SF)

11. (126) Jared Sullinger (Tor - PF,C)

12. (139) Joakim Noah (NY - PF,C)

13. (150) Roy Hibbert (Cha - C)

 

Rembricz Team

 

1. (7) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

2. (18) Kyle Lowry (Tor - PG)

3. (31) DeAndre Jordan (LAC - C)

4. (42) Gorgui Dieng (Min - PF,C)

5. (55) Zach LaVine (Min - PG,SG)

6. (66) Pau Gasol (SA - PF,C)

7. (79) Chandler Parsons (Mem - SF,PF)

8. (90) Gary Harris (Den - SG)

9. (103) Robert Covington (Phi - SF,PF)

10. (114) Mason Plumlee (Por - PF,C)

11. (127) Mirza Teletovic (Mil - SF,PF)

12. (138) Courtney Lee (NY - SG,SF)

13. (151) Patty Mills (SA - PG)

 

Flagrant Floppers

 

1. (8) LeBron James (Cle - SF,PF)

2. (17) Serge Ibaka (Orl - PF,C)

3. (32) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

4. (41) Nicolas Batum (Cha - SG,SF)

5. (56) Marc Gasol (Mem - C)

6. (65) D'Angelo Russell (LAL - PG)

7. (80) Joel Embiid (Phi - C)

8. (89) Jeremy Lin (Bkn - PG,SG)

9. (104) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)

10. (113) Tristan Thompson (Cle - PF,C)

11. (128) Alex Len (Pho - PF,C)

12. (137) Matthew Dellavedova (Mil - PG,SG)

13. (152) Jamal Murray (Den - SG)

 

MKAllstars

 

1. (9) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

2. (16) Paul Millsap (Atl - PF,C)

3. (33) Victor Oladipo (OKC - PG,SG)

4. (40) Isaiah Thomas (Bos - PG)

5. (57) Devin Booker (Pho - SG)

6. (64) Dennis Schroder (Atl - PG)

7. (81) Darren Collison (Sac - PG)

8. (88) Rodney Hood (Uta - SG,SF)

9. (105) Julius Randle (LAL - PF)

10. (112) Reggie Jackson (Det - PG,SG)

11. (129) Markieff Morris (Was - PF,C)

12. (136) Terrence Jones (NO - SF,PF)

13. (153) Justise Winslow (Mia - SF,PF)

 

1-2-3 gonisz ty

 

1. (10) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (15) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

3. (34) Nikola Jokic (Den - C)

4. (39) C.J. McCollum (Por - PG,SG)

5. (58) Ricky Rubio (Min - PG)

6. (63) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)

7. (82) Nerlens Noel (Phi - PF,C)

8. (87) Danny Green (SA - SG,SF)

9. (106) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF)

10. (111) Harrison Barnes (Dal - SF,PF)

11. (130) Jahlil Okafor (Phi - C)

12. (135) Marcus Smart (Bos - PG)

13. (154) Patrick Beverley (Hou - PG,SG)

 

Iron Koszalin

 

1. (11) Paul George (Ind - SF,PF)

2. (14) Hassan Whiteside (Mia - C)

3. (35) Derrick Favors (Uta - PF,C)

4. (38) Mike Conley (Mem - PG)

5. (59) Evan Fournier (Orl - SG,SF)

6. (62) Jabari Parker (Mil - SF,PF)

7. (83) Marcin Gortat (Was - C)

8. (86) Brandon Knight (Pho - PG,SG)

9. (107) Dario Saric (Phi - PF)

10. (110) Elfrid Payton (Orl - PG)

11. (131) Bismack Biyombo (Orl - PF,C)

12. (134) Brandon Ingram (LAL - SF)

13. (155) Emmanuel Mudiay (Den - PG)

 

MKS Milejów

 

1. (12) Chris Paul (LAC - PG)

2. (13) Damian Lillard (Por - PG)

3. (36) Andre Drummond (Det - PF,C)

4. (37) Brook Lopez (Bkn - C)

5. (60) Danilo Gallinari (Den - SF)

6. (61) Wesley Matthews (Dal - SG,SF)

7. (84) DeMarre Carroll (Tor - SF,PF)

8. (85) Ryan Anderson (Hou - PF,C)

9. (108) Marvin Williams (Cha - SF,PF)

10. (109) Eric Gordon (Hou - SG)

11. (132) Cody Zeller (Cha - PF,C)

12. (133) Allen Crabbe (Por - PG,SG)

13. (156) JaMychal Green (Mem - PF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje typy były bardzo niekonwencjonalne. Postawiłem na taktykę zaskoczenia i szybko wyciągałem graczy notowanych teoretycznie niżej ale pasujących do moich bieżących założeń. Fakt, że obecnie skład wygląda jak powrót do przeszłości ale mam nadzieję, że wszystko zagra jak należy. Z czynnikiem zdrowotnym w moim składzie nie jest najlepiej, jest sporo osób narażonych na raczej (na szczęście) krótkie absencje (ale jednak absencje).

 

1. (6) Giannis Antetokounmpo (Mil - PG,SG,SF) - tutaj liczyłem na obsuwę Townsa. Nie zaznałem. Postanowiłem więc zaryzykować, normalnie się na Alfabeta nie zasadzam. Pomijając jego wciąż nie ugruntowany jeszcze status, jest tu wszystko czego potrzeba. Gość rzuca na dobrym procencie, asystuje, zablokuje, teraz jeszcze ponoć trójki zaczął rzucać. Średnia triple double za sezon i Penetrator nie będzie stratny ;)

 

2. (19) Kemba Walker (Cha - PG) - miał być Lowry. Porwano Lowry'ego. Zdecydowałem się zatem na Kembę. Dobry poprzedni sezon. Mimo, że nie jest to mój typ to ogólnie brałem go bez większych obaw. Do pełni komfortu brakuje jednak dobrych raportów zdrowotnych a tu ostatnio coś mu się chyba przyplątało. Niech zdrowieje i prowadzi Charlotte.

 

3. (30) Klay Thompson (GS - SG,SF) - preseason nie pokazuje, że gość miałby stracić na przyjściu Duranta. Rzuca niesamowite ilości trójek i w sumie na pewniaku w tej kategorii mi w tym picku zależało. Reszta to też solidne punkty i procenty. Nie krzywdzi pomagając, bez kompromisów. Oczywiście skłamał bym gdybym powiedział, że nie mam gdzieś z tyłu głowy sytuacji w GSW. Ryzyko to jednak drugie imię mojego składu.

 

4. (43) Rajon Rondo (Chi - PG) - pierwsze poważne zaskoczenie, które wywołało poruszenie wśród innych managos. Tak, w tej formule mamy wygrywać konkretne kategorie. Gość ma tu wielki wkład w asystach i przechwytach. Wybór Rondo to także moment, w którym - w smak mi to czy nie - musiałem zdecydować się na puntowanie FT%. To wpłynęło także na późniejsze picki i dalsze kontrowersje :)

 

5. (54) Jusuf Nurkic (Den - C) - kontrowersja numer dwa. Podobno "chrust", niegodny tego numeru w drafcie :) Ja jednak jestem fanem kolesia. Swoją wiarę w niego opieram na dokonaniach z przeszłości (przed poprzednim sezonem) kiedy pokazał, że ma spory upside. Wiedzę, że ów upside potrafi prezentować konsekwentnie zaczerpnąłem z bieżącego udanego preseason. Oby był zdrowy (żelaznym gościem to on nie jest i jestem tego świadomy) i minuty się nie skończyły a będzie można mówić o poważnym przechwycie. Inna sprawa, że sam ceniłem go bardziej na 6. rundę ale stwierdziłem, że może się nie ostać :) Przyznajcie się, kto jeszcze ostrzył sobie na niego pazury?

 

6. (67) Dwight Howard (Atl - PF,C) - serio? Ja rozumiem, że DH może spadać nisko w roto. W h2h to jednak inna bajka i z tego wyboru jestem bardzo zadowolony. Trzymałem kciuki by to wyszło. Oby tylko projekt reaktywacja Howarda wyszedł - póki co jest lepiej niż zakładałem. Dzisiaj w nocy 16/16/3/1 w 28 minut. Będzie dobrze. Przechwyt jak nic. Przy okazji podnoszę temat "wyciągania wysokich" bo pojawiły się głosy jakoby ten draft był pod tym względem jakiś wyjątkowy. Ja nic takiego nie zauważyłem, jeśli ktoś ma inne zdanie to przyda się uzasadnienie.

 

7. (78) J.J. Redick (LAC - SG) - były już drafty kiedy czekałem na niego za długo (także w tym sezonie) więc postanowiłem działać zdecydowanie. Miały być solidne trójki. Tutaj dostaję nawet coś więcej. Wysokie procenty, sporo punktów i w zestawie z magiczną apteczką więcej mi nie potrzeba. Znakomity wybór jak na tą fazę.

 

8. (91) Dwyane Wade (Chi - PG,SG) - tutaj z kolei miały być punkty. Co ciekawe, wahałem się między nim a Ellisem, ostatecznie szalę przychyliły lepsze prognozy punktowe. Okazało się, że mam obu :) Co do Wade'a to ponownie - zdrowie. Jeśli nie będzie dużo pauzował to swoje zrobi. Wiadomo, że to już nie pierwszoplanowa postać ligi ale monster mecze nie powinny być w Chicago rzadkością.

 

9. (102) Monta Ellis (Ind - PG,SG) - przechwyty. Trudno na tym etapie o te statsy więc wybór był dość oczywisty. Co prawda wróciły wątpliwości jeszcze z tamtego sezonu gdzie przed draftem mocno myślałem o wartości Ellisa ale sezon w roto pokazał, że wybór był trafny. Jeśli będzie powtórka z tamtego sezonu - będę jak na ten pick usatysfakcjonowany. Życzył bym sobie lepszych FG% a poza tym przyjmę wszystko czym mnie dodatkowo uraczy (jakieś zauważalne trójeczki oraz asysty).

 

10. (115) Kyle Korver (Atl - SG,SF) - specjalista, który ma zaskakująco złą prasę ostatnio. Ja uważam, że Kyle jeszcze się nie skończył i to chyba mój kolejny przechwyt. Dzisiaj w nocy 16 pkt. na dobrym procencie, 6 asyst, 4 trójki. Z dziesiątym pickiem. Dzięki chłopaki :)

 

11. (126) Jared Sullinger (Tor - PF,C) - zdrowie niepewne. Zbiórki. Poza tym nie powinien skrzywdzić. Inna sprawa, że koleś jest mocno niedoceniany a od 2-3 sezonów wydatnie pomaga w moich składach.

 

12. (139) Joakim Noah (NY - PF,C) - eksperyment. Nie pasują mi jego procenty ale potencjalny upside jest nie do pogardzenia. Kiedyś był potworem. Stać mnie na marzenia z dwunastką :)

 

13. (150) Roy Hibbert (Cha - C) - nie bardzo miałem co brać. Miał być wysoki i jest. Stabilne minuty powinien dostarczać - zobaczymy czy wykręci z tego coś co zatrzyma go w moim składzie.

 

Kategorie, które powinny mi się bankowo udać to zapewne 3PM, AST, STL i tutaj potencjał pozwala na wygrywanie w każdym meczapie. Pewnie będą drużyny, z którymi powalczę dodatkowo w zakresie FG%, PTS, REB, BLK ale tutaj pomóc musi przeciwnik a i moje eksperymenty muszą wypalić. Odpuściłem totalnie FT%. TO nie analizowałem, zostawiam to sobie jako niespodziankę na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (1) Russell Westbrook (OKC - PG)

 

Nie lubię wybierać z nr 1. Zwłaszcza w tym roku, gdzie z jedynką mógł pójść Curry, Harden i RW i każdy wybór można tutaj obronić. Po dłuższym zastanowieniu dochodze do wniosku, że mogłem wziąć Hardena. Bo brakuje mi trochę trojek.

 

2. (24) Draymond Green (GS - SF,PF)

 

Staram się wybierać do drużyny graczy, których lubię. A Dray jest w moim LOW5 jeśli chodzi o graczy lubianych. Niemniej bardzo szybko zeszli wszyscy solidni wysocy (Ibaka z 17? Wow) i miałem do wyboru albo Greena albo dopiero Brooka Lopeza. Nie liczę u niego na punkty, ale myślę że z generowaniem zbiórek i bloków nie powinien mieć problemów.

 

3. (25) John Wall (Was - PG)

 

Miał być Kyrie. Omsknął mi się paluch. Ale jeśli Johnie wytrzyma zdrowotnie to według mnie bardzo dobry pick.

 

4. (48) Jonas Valanciunas (Tor - C)

 

Ktory to już rok mówimy -"To będzie breakout-year Litwina"? Ja conajmniej trzeci :> Ale nawet jeśli nie będzie przełomu to wciąż jest to gracz na 14/10 + 1 blok i wysoki %FT. PAsuje do profilu mojej drużyny.

 

5. (49) Tobias Harris (Det - SF,PF)

 

Gram w tym roku w cztereach ligach fantasy. I w każdej z nich mam Harrisa :>

 

 

6. (72) Bradley Beal (Was - SG)

 

Szukałem obwodowego, który dostarczy mi punkty i trójki. Już sobie ostrzyłem zeby na Teague'a, ale Phoenix basketball skubnęło go z 70. Nie jestem fanem Beala i jego problemów zdrowotnych, ale jeśli z nr 72 wybieram gościa, który da mi wartość TOP50...to mówię 'okkej'.

 

7. (73) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

 

W tym momencie wiedziałem już, że puntuję TO, więc scororer dajacy coś w każdej kategorii był mi bardzo na rękę. Plus to jego contract-year.

 

 

8. (96) Robin Lopez (Chi - C)

 

Szukałem centra na 10/10 + blok i znalazłem.

 

9. (97) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)

 

Znowu Phoenix basketball przeszkodziło mi w wybraniu gracza [policzymy się podczas match-up'u]. Tym razem mial to byc Bazemore. Długo zwlekałem z jego wyborem, ale z braku lepszych graczy...cóż. Mocno obawiam się tutaj o jego %FG i właściwie od tego momentu wiedziałem, że mimowolnie puntuję sobie %FG.

 

10. (120) Bojan Bogdanovic (Bkn - SG,SF) - źrodło trójek i punktów. Biorę!

 

 

11. (121) Andrew Bogut (Dal - C)

 

Nie bardzo rozumiem czemu spadl tak nisko. To jego contract-year, a on będzie The One and Only w Dallas na pozycji centra, 8/8 + blok? Biorę!

 

12. (144) Ish Smith (Det - PG)

 

Wahałem się między nim a Mudiayem, ale ostatecznie wizja jego pick'n'rolli z Drummondem i nabijania pustych statystyk przez pierwsze 4-5 tygodni sezonu wygrała.

 

13. (145) Matt Barnes (Sac - SG,SF) - myślę, że może mieć dużą wartość w Kings, zwłaszcza że sporo mówi się o plotkach wytransferowania Gaya....

 

 

Reasumując - bardziej lubią swój skład pod kątem roto niż h2h. Ale myślę, że nie powinienem mieć problemu z wygrywaniem w PTS,%FT, REB, AST. Również w blokach powinien więcej match-up'ów wygrać niż przegrać. Punt na TO byl zaplanowany od momentu wybrania RW.

 

 

Pytanie: Jak jest z awansami w tym roku? Awansuje dwóch finalistów z PO, czy zwycięzca RS + zwycięzca z PO[w przypadku gdy to ta sama osoba to awans otrzymuje drugi finalista PO]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wyborach kierowałem się intuicją i rozsądkiem :P

niestety specyfiki lig fantasy jeszcze do końca nie znam, i np. nie wiem co się bardziej opłaca w roto, a co w h2h.

Wybierałem, dobrych efektywnych zawodników, ale nie sprawdzałem dokładnych statystyk i nie wybierałem, którą odpuścić, a którą wziąć. Nie znałem teminu "puntować". Każda kolejna będzie dla mnie nauką i mam nadzieję, ze nie skończę sezonu w ostatniej trójce.

 

Składzik jest taki:

 

Drednor

 

1. (4) Stephen Curry (GS - PG,SG) - będzie pewnie mniej punktów zdobywał, ale mam nadzieje na progres w asystach, przechwytach i dobre %.

2. (21) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C) - po odejściu Duncana liczę, że będzie grał dużo i efektywnie.

3. (28) Carmelo Anthony (NY - SF,PF) - Melo stanie się graczem mądrym i efektywnym.

4. (45) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) - DeMar stanie się graczem mądrym i efektywnym ;).

5. (52) Steven Adams (OKC - C) - Kilka meczy preseason pokazało, że potrafi i może zdobywać sporo punktów na wysokim procencie. Liczę też na dużo zbiórek i bloków.

6. (69) Avery Bradley (Bos - PG,SG) - uniwersalny gracz, który z roku ma rok się poprawia.

7. (76) Thaddeus Young (Ind - SF,PF) - powinien pasować do nowego stylu Indiany. Choć noga w obraonie...

8. (93) Buddy Hield (NO - SG) - dziś się dowiedziałem, że nie będzie grał w pierwszej 5 :( ale liczę na to, że szybko się przebije. Jeden z niewielu graczy z draftu, którzy są gotowi na NBA.

9. (100) Kenneth Faried (Den - PF,C) - Ze względu na jego możliwości... których dawno nie pokazywał...

10. (117) Tony Parker (SA - PG) - Zagrasz to jeszcze raz Tony?

11. (124) J.R. Smith (Cle - SG,SF) - Jak będę potrzebował wzrosty "3" :)

12. (141) John Henson (Mil - PF,C) - Mam nadzieję, że się przebije przez Monroe i Plumlee'go i pokaże parę ładnych bloków i zbiórek :)

13. (148) Jamal Crawford (LAC - SG,SF) - Jakby brakowało punktów z ławki, albo jakby CP3 miał problemy zdrowotne.

 

Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

11. (121) Andrew Bogut (Dal - C)

 

Nie bardzo rozumiem czemu spadl tak nisko. To jego contract-year, a on będzie The One and Only w Dallas na pozycji centra, 8/8 + blok? Biorę!

 

 

Pewnie przez kontuzjopodatność poszedł tak nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ode mnie słów kilka:

 

MKS Milejów:

 

1. (12) Chris Paul (LAC - PG)

 

CP3 jeżeli spada do 12 pozycji to musisz go brać. Nie jest to jakiś ogólny przymus, ale odpuszczenie go z moimi pickami dałoby prezent komuś z dalszym pickiem. LAC sa dla mnie na dziś druga ekipą Zachodu i 3 w NBAo ile będa zdrowi. CP3 to źródło punktów, asyst, stl, no i solidnie stoi z trójkami, jak na pg dobrej skuteczności. Sporo TO, ale olać to, najwyżej tutaj i z FG/FT będę tracił.

 

2. (13) Damian Lillard (Por - PG)

 

Miał iść wysoki, ale postanowiłem zaryzykować i jak nigdy pierwsze dwa picki przeznaczyć na niskich. Po dwoch pickach stwierdziłem, że nie czuje już tej ekipy, ale co tam lider PTB to opis podobny do pana wyżej, z tą różnicą, że mam mniej asyst i słabsze fg kosztem większej ilości trójek i punktów. Standardowo TO tankowane.

 

3. (36) Andre Drummond (Det - PF,C)

 

Cholernie chciałem brać DAJ i Drummonda, by mieć bloki, zbiórki na wysokim procencie, kosztem pójścia w odstawę z fg,ft i to, ale się nie udało. Z Andre nie zrezygnowałem. Te jego wolne to patologia. Zacząłby rzucać spod kiecki, to by może i dobil do 0.45 a tak ma 10% mniej. No ale kolo powinien dawać 14/14 co mecz plus dorzucać coś w granicach 1-2 blk na mecz. Swoją drogą jak na centra produkcja zarąbista w stl.

 

4. (37) Brook Lopez (Bkn - C)

 

Skoro olałem TO, skoro zacząłem olewać ft to przynajmniej chciałem podratować fg, żeby nie był to obraz nędzy i rozpaczy. Brook to chodząca kontuzja, ale co tam, w końcu jest ryzyko jest i zabawa. Pierwsza/druga strzelba Nets, ok. 10 zb/mecz, solidne jak na niego 1-2 blk/mecz i nie kaleczy fg i ft także pick może będzie ok, jak będzie zdrowy.

 

5. (60) Danilo Gallinari (Den - SF)

 

Kolejny z tych, ktorych normalnie bym nie brał, ale skoro poszedłem w spontana i miałem lidera LAC, PTB, Nets to i pora na lidera Denver. Danilo chyba jest w jakimś cy albo ma opcję na przyszły sezon, a to juz troszkę pomoże. Troszke kaleczy fg, i daje jedynie punkty i trochę zbiórek, ale jak będzie dokładał trójki to nie będę płakał.

 

6. (61) Wesley Matthews (Dal - SG,SF)

 

Szukalem gościa, który będzia dawal trójki, stl i w sumie bez rewelki ale Wes to powinien być dobry wybór. Kaleczy mi fg, ale za to odda trochę w ft. Czekam na lepszy sezon pod wodzą Ricka i że koleś już nie będzie uganial się za trójkami rywali, które przejmie Barnes. Średnio jestem zadowolony z tego picku, ale liczę, że poprawi się tam gdzie go potrzebuje (trójki i stl).

 

7. (84) DeMarre Carroll (Tor - SF,PF)

 

Kolejny zadaniowiec. Świetny obrońca, najlepsze potencjalnie stl w mojej ekipie. Psuje strasznie fg i ft co mnie martwi, ale w tym sezonie liczę, że jego produkcja pójdzie w górę bo będzie już zdrowy. Co ważne poza stl daje trójkę, a była to opcja na ktorej mi zależało.

 

8. (85) Ryan Anderson (Hou - PF,C)

 

Skoro zdrowie w ekipie wątłe, to lecimy dalej z pewniakami do out w tracie sezonu :) troszkę slabsze fg jak na wysokiego i znowu sporo w to, ale są trójki i punkty. Houston powinno niemiłosiernie rzucać za trzy, Harden ma komu podawać (Gordon,Anderson,Ariza) więc czemu nie. Chłop się już chyba otrząsnal po osobistej tragedii to może zacznie walczyć na deskach, co było też przez kilka lat jego zaletą.

 

9. (108) Marvin Williams (Cha - SF,PF)

 

Liczę, że szybko wróci i od razu wskoczy na pf w Hornets. Standardowo mam trójeczkę, punkciki i zbiórki, choć to pewnie wszystko spadnie po cy. Dla mnie pewniak do gry w s5 jak będzie zdrowy. Nie mam co narzekać, bo na format h2h to lepszy grajek niż na roto.

 

10. (109) Eric Gordon (Hou - SG)

 

Pakuje w te trojki sporo to i zainwestowałem w Gordona. Opis wypisz wymaluj jak u Andersona, tylko że bez zbiórek. Dajcie mu zdrowie i niech gra i rzuca, a tego mi będzie trzeba.

 

11. (132) Cody Zeller (Cha - PF,C)

 

Kolejny co troszkę za bardzo się obsunął. Zdrowy to powinien być podstawowy c w Hornets. Liczę na 8/8 na mecz, nie kaleczy fg i ft. Nie daje bloków ale trudno, w końcu jest biały.

 

12. (133) Allen Crabbe (Por - PG,SG)

 

Liczę, że Turner będzie go dobrze kreował w drugim garniturze. Jest po sporej wypłacie wiec może pójść w dół, ale liczę, że cyferki utrzyma na fajny poziomie i będę miał z niego pociechę. Kolejny strzelec.

 

13. (156) JaMychal Green (Mem - PF)

 

Ponoć pf od przyszłego sezonu nr 1 w Memphis. Jeżeli tak to jakieś 8/8 chyba wykręci. Nie kaleczy zbytnio wielu statystk więc jak na gracza s5, który i tak pogra 20-25 to 13 pick mogłem na niego wykorzystać.

 

Ogólnie nie czuje tego teamu kompletnie. Wątłe zdrowie to glówny czynnik mojego niezadowolenia. Na pewno olałem to, dostanę po uszach czasami a to w fg i ft. Bez rewelacji na bloku. le na tle ligi chyba i tak wyróżniam się w punktach, trójkach. Solidnie wyglądam w asystach i stl, zb. Team bez szału, ale daleki nr trochę mnie zabił...Licze na walkę tej ekipy bo nie skłamię ale częste wyniki 4:5 lub 5:4 mnie jakoś nie zdziwią. No i jak położę tę ligę jakoś strasznie to już chyba oleje format h2h i pójdę na sznurówce w ligi roto :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tydzień zaczyna się od gier z poniedziałku, kończy grami niedzielnymi. W poniedziałek rano po aktualizacji lig masz bieżącą sytuację po zakończonym meczapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×