Skocz do zawartości
goozman

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Polecane posty

Każdy się chyba zdziwił. Szkoda, że przejął go mój rywal w tym tygodniu :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w fantasy sa kontuzje...czekasz az Lopez, Gordon, Anderson sie poskladaja, by powiedziec sobie patrzac w lustro: ,,a nie mowilem"...niestety kontuzje w tym sezonie napieprzaja mnie z innych stron niz sie spodziewalem...Lillard i Cp3 ale trzymalem sie dzielnie...ale to info in my face o 6-8 tygodniach absencji CP3 zmusza mnie do jednego:

 

Kto ma tak wielkie jaja i poczeka w skladzie na PO z CP3? W zamian oczekuje zdrowego gracza z top100 rankingu. Jak CP3 wroci na nasze PO, to gwarantuje solidne pierdolniecie ;-) czekam na oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać DeMara Carolla :)

Ostatnie 30 dni to TOP62 na totalach. No i prawie zdrowy...gdyby nie to, że wyłapał kolanem w głowę w ostatnim meczu i pewnie czeka na 1-2 mecze przerwy :>

 

Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za propozycje, przemyśle wszystkie, ale może być tak, że zdecyduje się na opcję all in i zostawię CP3 u siebie. Decyzję podejmę do niedzieli, na razie nie dostaje grajka, który skłania mnie na 100 % do oddania CP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponowani zawodnicy nie spelniali moich oczekiwan wiec zaryzykuje i xostawiam cp3 na ewentualne po. Dzieki za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma takie problemy. Ja właśnie wykazałem się idiotyzmem roku. Zamiast Feltona, wywaliłem ze składu Redicka - nie tego wskazałem i poszło. Geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy już w historii przypadki missclicków i komisarz może taki ruch cofnąć. skoro wytłumaczyłeś już błąd na forum nie widzę powodu czemu nie miałbyś tego zrobić - tyle że stracisz chyba jeden ruch z limitu tygodniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwnego zdania, tak nie można. Gra wymaga koncentracji i za błędy powinno się płacić z własnej kieszeni.

 

Zresztą kiedyś była podobna historia z tradem. Nie wiem kto (chyba ja) zamiast reject kliknąłem accept, próbowałem przekonywać, odkręcać ale to faktycznie nie miało sensu (co uświadomił mi chyba GRB). Gdybym podszedł do tematu właściwie - nie byłoby problemu. To niewygodne ale słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w sumie głupie pytanie, ale jakoś nigdy nie miałem parcia na przejmowaia waiversów..

 

Od czego zależy teraz kto przejmie Redicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz na waiver priority, do odczytania w tabeli ligi z prawej strony. Im mniejszy numerek - tym większa szansa na pozyskanie. Tylko 1 daje jednak gwarancję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie :)

 

Czyli nie wyjdzie źle...Redick trafi do zespołu, który i tak robi rzeźnię w 3PTM, dużo nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONTROLA AKTYWNOŚCI, KONTROLA AKTYWNOŚCI

Drednor - kolejny raz brak ruchów w lidze (tym razem od 2 lutego)

Flagrant Floppers - od 15 lutego (więc może zaspał po ASW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONTROLA AKTYWNOŚCI, KONTROLA AKTYWNOŚCI

Drednor - kolejny raz brak ruchów w lidze (tym razem od 2 lutego)

Flagrant Floppers - od 15 lutego (więc może zaspał po ASW)

 

 

Racja, przepraszam - nie odnalazłem sie w tej grze.

 

Myślałem, ze bardziej sie wkręcę w fantasy. Ale w tym roku nawet cieżko z oglądaniem meczów, a to sie wiąże. poddaje sie niestety banowi.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny sezon ale końcówka to dla mnie najjaśniejszy moment. Zapowiada się, że utrzymam 8. miejsce i awansuję do PO. Niby żadne wydarzenie ale w zeszłym roku mi się to nie udało :) Poza tym ciekawe zjawiska w składzie: Nurkic na poziomie supergwiazdy, przechwyciłem Middletona, Killpatricka. Jeśli w/w pozostaną w gazie a reszta zagra na swoim standardowym poziomie - wcale nie muszę obawiać się starcia z liderem po RS. Zrobię wszystko co w mojej mocy by w tym ewentualnym starciu być niczym Denver dla Seattle czy Barca dla PSG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny sezon ale końcówka to dla mnie najjaśniejszy moment. Zapowiada się, że utrzymam 8. miejsce i awansuję do PO. Niby żadne wydarzenie ale w zeszłym roku mi się to nie udało :) Poza tym ciekawe zjawiska w składzie: Nurkic na poziomie supergwiazdy, przechwyciłem Middletona, Killpatricka. Jeśli w/w pozostaną w gazie a reszta zagra na swoim standardowym poziomie - wcale nie muszę obawiać się starcia z liderem po RS. Zrobię wszystko co w mojej mocy by w tym ewentualnym starciu być niczym Denver dla Seattle czy Barca dla PSG ;)

 

Przyznam szczerze, że to właśnie starcia z Tobą w 1rd obawiałem się najbardziej. Plus całkiem niezły steal z FA z tym Crawfordem. Może być cięzko....chociaż i tak nie sądzę, byś był w stanie ugrać więcej niż 6-3 :)

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 6-3 to dla Ciebie ciężko i to z drużyną, na którą nie chciałeś trafić to jak wyglądało by starcie z drużyną, której byś sobie życzył? ;)

 

Niech wygra lepszy :) Połamania nóg Brooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy...bo absolutnie chcę tutaj zgrywać cwaniaka :)

Chodziło mi o to, że w większości match-upów widziałem 7-2 , 8-1. Tutaj widzę 6-3/5-4, któe może rozstrzygnąć się o kilkanaście pointsów w kilku statystykach. Ale na koniec dnia mam przewage talentu w drużynie.

Niech wygra lepszy :)

PS: Połamania nóg Giannisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że będzie łatwo ale takiego lania się nie spodziewałem :) Ładnie pokazujesz mi miejsce w szeregu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałem, że będzie łatwo ale takiego lania się nie spodziewałem :) Ładnie pokazujesz mi miejsce w szeregu :D

 

P.S. 1-2-3 gonisz ty, by w tym momencie prowadziło z Sopranos 6-2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam :D

 

To dopiero 3 dni walki..zbiórki powinny być Twoje, steale/bloki i TO tez do wyciągnięcia. To się nie skończy 9-0 na bank :> Wciąż obstaję przy typie 6-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×