Skocz do zawartości
cieglo

Rekonstrukcja/rewolucja? Plany na przyszłość

Polecane posty

Mam nieśmiały plan i chciałem zapytać Was o zdanie, zwłaszcza graczy tworzących obecną trzecią ligę (chwilowo 3A, może powstanie 3B) :) Chciałbym rozpocząć dyskusję nad zmianami i niekoniecznie wdrażać je już w tym momencie - idea może materializować się równie dobrze z kolejnymi sezonami. O co chodzi? Ograniczamy rozmiar obecnej ligi roto budżet do dwóch poziomów (pierwsza, druga A, druga B) i nazywamy rozgrywki konferencją wschodnią :) Drużyny z lig trzecich zaczynają budować lustrzaną konferencję zachodnią, z podobnym rozmiarem. Jest to oczywiście stan docelowy, który chciałbym osiągnąć realistycznie rzecz biorąc na początku przyszłego sezonu o ile będzie zainteresowanie taką formułą.

 

Po co takie zamieszanie? Oto moje pobudki oraz cechy rozwiązania:

- czołowe 6 drużyn z pierwszej ligi każdej konferencji rywalizują rokrocznie w odpowiedniku enbijejowych finałów - osobnej lidze organizowanej pod szyldem rywalizacji wschodu z zachodem, obok toczących się osobnym tokiem rozgrywek w obu drzewkach zasadniczych

- nie kupuję do końca idei mocno rozbudowanych drzewek - jak pokazuje praktyka choćby w h2h - w okolicach 3 ligi sytuacja jest płynna, o motywację często ciężko i rotacja użytkowników spora. To niekoniecznie musi przekładać się na roto, szczególnie w systemie licytacyjnym ale na pewno dodatkowy cel wspinaczki w postaci możliwości rywalizowania dla drużyny nie zaszkodzi a i doda dodatkowych chęci obecnym pierwszoligowcom

- "trójkątna" struktura takiej ligi (pierwsza liga i dwie drugie) powinna pozytywnie wpłynąć na intensywność gry i zaangażowanie. Każda drużyna w rozgrywkach jest potencjalnie 2 sezony od zmagań drużynowych i tylko jeden sezon broni dostępu do ekstraklasy. Z jednej strony mieścimy dużą liczbę managerów a z drugiej - nie skazujemy części z nich na długą wspinaczkę

- minusem (ale czy tak naprawdę czymś niezbędnym) jest fakt, że duża część drużyn w tych rozgrywkach może spotkać się jedynie na etapie rozgrywek między konferencjami - "na codzień" izolują się w swoim drzewku i walczą możliwość zasilenia ekstraklasy i w dalszej kolejności walki o prymat swojej konferencji

- koncepcja nie wyklucza zejścia na 3. poziom w sytuacji kiedy pojawi się chętnych na więcej niż 6 standardowych lig. W ramach eksperymentu można sprawdzić czy taki układ się sprawdzi i czy gra o dodatkowe laury niweluje minusy, które zauważyłem w lidze h2h na poziomie 3

 

Koncepcja przejścia na nowy model:

- obecne trzecie ligi otrzymują możliwość przejścia do drugiego drzewa w momencie osiągnięcia liczby graczy pozwalających na utworzenie 3 lig

- zależnie od rozwoju sytuacji, konieczny może by okres przejściowy, w którym zachód rywalizuje w okrojonym formacie a po osiągnięciu docelowego aktywujemy zmagania "drużynowe"

- jeśli obecnie dopisze dodatkowo wystarczająca liczba debiutantów, nic nie stoi na przeszkodzie by ruszyć już teraz w nowym modelu a w przyszłym sezonie rozegrać

 

Dodatkowo:

- nowy model daje nowe możliwości kształtowania rywalizacji, stymulacji motywacji, pozytywnego poróżnienia ekipy (wiadomo - co spokojne to nudne) co może prowadzić do kontrolowanego trashtalku, który wszyscy lubimy ;)

- konferencje mogą nazywać się dowolnie, wschód/zachód przyszły mi do głowy jako pierwsze :)

 

Co Wy na to? Może macie jakieś dodatkowe pomysły związane z tą koncepcją? Co byście zmienili? Co Wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gram tu i trochę głupio od razu zaczynać od krytyki ale szczerze? kompletnie nie czuję "fajności" tej ekstraklasy i drużynowej rywalizacji w niej. wałkowaliście temat sznurek vs e-nba, tutaj też już jedne mistrzostwa Polski mieliśmy i chyba średnio wychodziło to granie mistrzów między sobą.. a tu nawet nie mistrzowie tylko drużyny z przeciwnych konferencji.. jakoś nie jestem w stanie sobie wyobrazić sobie tego tworu od strony czystej grywalności (oni vs my i co wspieramy się po drafcie przyjaznymi trejdami tylko między sobą lub "rukaniem" tych z przeciwnej strony?)

byłaby to dodatkowa liga więc zrobiłoby się w gruncie rzeczy drzewko trójpoziomowe z "ukrytym" poziomem trzecim :) no i cała ta liga grałaby równolegle do bieżących rozgrywek więc znów kwestia zaangażowania managerów podczas, gdy obserwuję tendencję do zmniejszania ilości lig a nie mnożenia ich "permutacji"

 

mieliśmy w drzewku h2h już kilka przypadków awansów do ekstraklasy z poziomu trzeciego w ciagu dwóch sezonów. a że Ty akurat przyjąłeś kierunek odwrotny to hmmm.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób gra równolegle w wielu ligach - nie związanych ze sobą w żaden sposób, w różnych formułach i formatach. Takie rozgrywki to propozycja zamiany dwóch takich lig na dwie powiązane ze sobą "tematycznie", ze swoją historią rywalizacji stron. Takie rozgrywki nie mają zastępować czy rozwijać rywalizacji e-nba vs sznurówka a tworzyć w zasadzie autonomiczną całostkę w obrębie sznurówki. Roto mam we łbie na dobre od jakiegoś tygodnia i kombinuję jak wycisnąć z tego dodatkowe soki.

 

Co do rywalizacji drużynowej to nie chodzi mi absolutnie by robić z tego cel nadrzędny. W odróżnieniu od kosza, fantasy to nie jest sport drużynowy. Wynik rywalizacji wschód - zachód to kwestia umowna i równie dobrze może oznaczać tego kto na koniec okaże się najlepszy, także w rywalizacji z przedstawicielami własnej konferencji. Uważam, że wszelka współpraca jest tutaj skazana na porażkę i tego się w fantasy zrobić nie bez szkody dla miodności gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to forum to platforma do znalezienia grupy ludzi z podobnym fisiem i grania na poziomie. i nie chodzi tu o poziom drzewka :) stworzona w h2h wężykowym struktura jest przecież tylko umowna. każdy GM, na każdym umownym poziomie ma szansę zostać mistrzem swojej ligi i otrzymać piękny pucharek od yahoo, który zostaje na jego profilu z taką samą ważnością niezależnie czy jest wywalczony w lidze I czy IIIB. jeśli grasz z pełnym zaangażowaniem - jestem pewnien, że emocje i smak zwycięstwa są podobne. od dwóch sezonów mieliśmy 4x12 druzyn w trzecich ligach, niestety wśród tych 48 osób znalazły się takie, które tematu nie poczuły, nie wkręciły się - niestety psując innym rozgrywkę. w tym roku mamy 3x12 i mam nadzieję i widzę po nickach, że odsiew "olewusów" idzie do przodu a jakość lig dzięki drzewku będzie się wg mnie stale polepszać. dzięki forum już teraz na każdym poziomie drzewka ma się, wspomnianą przez Ciebie i niezwykle istotną dla freaków, możliwość kształtowania rywalizacji, stymulacji motywacji, pozytywnego poróżnienia ekipna drodze do kontrolowanego trashtalku. problem jak ludzie podchodzą do możliwości jakie daje forum i uzewnętrzniania się na nim. na pewno to co tutaj robimy w każdej z lig daje większą przyjemność z grania niż uczestniczenie w lidze publicznej na yahoo..

wskutek powyższego (i pewnie jeszcze paru innych czynników, które nie wpadły mi do głowy) zbytnie kombinowanie jest wg mnie zbyteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale sznurówka daje tutaj dodatkowy wymiar rywalizacji, który powoduje, że na większe uznanie zasługuje wygrana w 1. lidze niż np. w 3. To naturalna konsekwencja istnienia spadków i awansów - ludzie potrzebują mieć instrumenty, które wynagradzają wysiłek i pozwalają czuć się docenionym. Spłaszczenie wszystkiego tak naprawdę do roli lig równorzędnych "w przebraniu" to poważne nadużycie. Pomijam już poziom managerów, który jest - dzięki latom rywalizacji - wyższy w wyższych ligach. Ligi poziomowe to tutaj czy np. na e-nba część klimatu. W tym kierunku idę proponując rekonstrukcję rozgrywek. Zresztą nikt nie mówi, że to ma zaskoczyć ale też - przy braku istotnych przeciwwskazań - dlaczego nie przeprowadzić programu pilotażowego? Eksperyment pokaże czy będzie z tego mąka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie spodobało mi się, że rozpocząłeś swój wywód od atakowania poziomu trzeciego w drzewku h2H:

nie kupuję do końca idei mocno rozbudowanych drzewek - jak pokazuje praktyka choćby w h2h - w okolicach 3 ligi sytuacja jest płynna, o motywację często ciężko i rotacja użytkowników spora

 

stąd może zrozumiałeś mój wywód jako spłaszczenie wszystkiego tak naprawdę do roli lig równorzędnych "w przebraniu"

jako że organizujemy się na tym forum już od ponad 10 lat to jasne, że w wyższych ligach GMowie są teoretycznie mocniejsi i w ligach drugich i pierwszej nie mamy już olewaczy, co najwyżej samowolne rezygnacje. wg mnie w tym sezonie po raz pierwszy doszliśmy wręcz do sytuacji, że nawet na trzecim poziomie są świetni GMowie skondensowani w 3-ech a nie 4-ech ligach (więc może nawet dobrze dla jakości gry, że w tym roku było mniej chętnych)

 

a motywacja siedzi w człowieku - jak lubisz wygrywać to na każdym poziomie dasz wszystko z siebie. jak dodatkowo lubisz błyskotki dostaniesz pucharek na yahoo. jak lubisz błyskotki od Cieglarza - będziesz wspinać się po drzewku, by wygrać pierwszą ligę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez nie gram w tych rozgrywkach, wiec jesli to istotny czynnik mozna zignorowac ponizsza wypowiedz, ale o tego typu koncepcjach lubie sobie podumac/pogadac, wiec...

 

Zaczne od podkreslenia, ze fajnie iz kombinujesz nad rozwojem struktury i to ciekawy pomysl na minimalizacje dolow drzewka oraz podwojenie liczby GMow, ktorzy sie czuja dobrze ze swoja pozycja ;-)

 

Ale gdybys zapytal co tu moze pojsc nie tak to [jesli dobrze zrozumialem] widze pare mozliwosci:

- pominales kwestie rownowagi w jakosci lig bo zachodnia konferencja tylko z faktu pozniejszego startu powinna byc przez lata sporo slabsza. Bo po jednej stronie bedziesz mial wstepnie przesianych weteranow, a po drugiej nowe fale debiutantow [wsrod ktorych tylko czesc beda stanowic mocni GMowie].

- przy 4 ligach na dole bylaby co roku spora presja rekrutacji by uzupelniac braki po obu stronach jednoczesnie i w jakims sezonie z mniejszym zainteresowaniem bylby problem z utworzeniem wszystkich z nich... bez oczywistego rozwiazania ktora lige rozwiazac.

- kto bylby podekscytowany mozliwoscia zmierzenia sie z 6 miejscem z konferencji obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się kombinowanie z konferencjami, ligami mistrzów, mnożeniem bytów. Na pewno nie chciałby mi się uczestniczyć w dodatkowej "rywalizacji" między wydumanymi, sztucznie wykreowanymi grupami uczestników. Veto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tu chyba nie będę oryginalny i zgodzę się z Wilkiem i po części z Goozmanem. Może być problem przede wszystkim z frekwencją i, jak pokazuje eksperyment z ligą mistrzów na e-nba, także z chęcią gry w takiej dodatkowej lidze na górze.

 

Ale mnie też bardzo podobają się wszelkie próby dodania extra smaczku w fantasy. Nowe wyzwania to coś co motywuje, a obecne fb powoli zamienia się w rokroczną rutynę. Ja bym próbował też pokombinować w kierunku zmian reguł i ustawień, może tu jest jeszcze pole do popisu dla wyobraźni. A niestety Yahu jest bardzo konserwatywne 'we wtym pakecie tematów'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tu chyba nie będę oryginalny i zgodzę się z Wilkiem i po części z Goozmanem. Może być problem przede wszystkim z frekwencją i, jak pokazuje eksperyment z ligą mistrzów na e-nba, także z chęcią gry w takiej dodatkowej lidze na górze.

 

To już legendarne zdanie, ale ile tak naprawdę osób szczerze przyznało, że mieli problem z mobilizacją w LM? Trochę chyba zaczęto wyolbrzymiać pojedyncze głosy menagos, którym akurat nie poszło i nie dołożyli się w 100% do ratowania sezonu.

 

Natomiast nigdy bym nie powiedział, że eksperyment z LM dowodzi, iż w takich ligach jest problem z frekwencją. Tam raczej tego problemu nie ma i tylko 1-2 osoby odmawiają udziału, co akurat jest domeną każdej ligi praktycznie, nawet tych w drzewkowych rozgrywkach.

 

E: A jeśli chodzi o dodatkową mobilizację, może zrobić tutaj jakąś galerię sław - zapisywać wyniki np. top5 każdej z lig od momentu ich powstania? Mogłoby to ciekawie wyglądać, bo w tym momencie są tylko medale i to wyłącznie na najwyższym poziomie danych rozgrywek.

 

Do samego pomysłu cieglo się nie odnoszę, bo póki co nie mam zdania na ten temat i zrezygnowałem z tych rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tu chyba nie będę oryginalny i zgodzę się z Wilkiem i po części z Goozmanem. Może być problem przede wszystkim z frekwencją i, jak pokazuje eksperyment z ligą mistrzów na e-nba, także z chęcią gry w takiej dodatkowej lidze na górze.

 

Natomiast nigdy bym nie powiedział, że eksperyment z LM dowodzi, iż w takich ligach jest problem z frekwencją. Tam raczej tego problemu nie ma i tylko 1-2 osoby odmawiają udziału, co akurat jest domeną każdej ligi praktycznie, nawet tych w drzewkowych rozgrywkach.

 

Może trochę inaczej napiszę. Liga mistrzów na e-nba pokazuje, że są osoby, które nie chcą brać udziału w takich dodatkowych ligach, więc jest duże prawdopodobieństwo (vide GRB), że i tutaj się to zdarzy.

Sam też nie wiem czy miałbym ochotę grać w LM.

 

Już kiedyś to przerabialiśmy - pojedynczy sezon FB ma w sobie za dużo elementów losowości by być wyznacznikiem kto jest lepszy. Raczej bym szedł w kierunku wielosezonowych rankingów, medali itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę inaczej napiszę. Liga mistrzów na e-nba pokazuje, że są osoby, które nie chcą brać udziału w takich dodatkowych ligach, więc jest duże prawdopodobieństwo (vide GRB), że i tutaj się to zdarzy.

Sam też nie wiem czy miałbym ochotę grać w LM.

 

Z tym akurat zgadzam się w zupełności.

 

Już kiedyś to przerabialiśmy - pojedynczy sezon FB ma w sobie za dużo elementów losowości by być wyznacznikiem kto jest lepszy. Raczej bym szedł w kierunku wielosezonowych rankingów, medali itp.

 

Tak, ale LM dla mnie to nie jest właśnie pojedynczy sezon FA - to jest możliwość potwierdzenia sukcesu z poprzedniego sezonu, ale z graczami, z których każdy wygrał swoją ligę. Dla mnie to jest duża motywacja do potwierdzenia "umiejętności". Natomiast naturalnie kogoś może to nie jarać, zwłaszcza np. po pechowym/nieudanym początku sezonu.

 

No a rankingi i medale są jak najbardziej korzystne i wprowadzają ożywienie w całość danych rozgrywek, a dodatkowo wg mnie wcale nie kłócą się z prowadzeniem LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a rankingi i medale są jak najbardziej korzystne i wprowadzają ożywienie w całość danych rozgrywek, a dodatkowo wg mnie wcale nie kłócą się z prowadzeniem LM.

 

Ja, broń Boże, nie podważam sensu robienia LM. Tylko widziałbym to raczej jako poboczną ligę, w której jak ktoś chce to gra.

 

Co do rankingu to ja bym się np. zastanowił na zrobieniem czegoś co funkcjonuje w prawdziwych rozgrywkach tenisa. Czyli startując w każdej lidze można zdobywać punkty rankingowe za miejsca w czołówce (np. 1-5), tyle że każda liga miałaby osobną rangę. Np. za czołowe miejsca w I lidze wężykiem H2H byłoby najwięcej punktów, bo ta liga ma tu chyba największą renomę. Oczywiście trzeba by się zastanowić, które ligi jaką mają renomę, ale to chyba byłoby do zrobienia dla najstarszych forumowiczów. Ew. później taką rangę można by przydzielać wg uczestników, czyli im lepsi gracze grają tym wyższą rangę ma liga i tym więcej pktów można zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to przeżyłem grając na nba.com. Był taki ogólny twór, w którym brałem udział. Były d-leagues, potem awanse, podziały na konfy i dzieło upadło (w sumie przez to, że wycofał się pomysłodawca).

Pomysł był zacny, trwałem w nim 4 lata i muszę powiedzieć frajda była. Jednkaże tamta forma bardziej przypominała tutejsze ligi, niż podział na konfy. Tak jak pisał Goozman, czy taki podział to nie zmiana szyldu tylko? z IIIB na Konf. Wschodnia?

 

Jako osoby grającej dużo w przeróżne fantasy (nie wiem jak znajduję na to czas), nie potrzebuję dodatkowej motywacji. Gram zawsze na 100%, tak zostałem ukształtowany. Never give up.

 

Chodzi o wykrystalizowanie takiej grupy tutaj, plus nowi gracze. ja w swojej lidze na ESPN też mam problemy z frekwencją, w tym roku musiałem szukać 4 nowych managerów, a powinienem 8 - jak ktoś chętny zapraszam. A wszystko przez to, że to liga dynasty i jak ktoś z kaszanił z keepami, to już mu się nie chce grać. Jak szukałem nowych, to chcieli tylko zespół z Westbrookiem albo Lillardem - panienki. Nikt nie chciał pokazać jakim jest meżczyzną i zamienić gówno w złoto.

 

No nic. Wracają do tematu. Uważam, że spróbować można, ale taka zmiana nie poprawi motywacji managerów. Jak ktoś nie pojawił się na drafcie, źle wybrał, to z automatu spada mu chęći radość. Tu Cięglarzu nie masz na to wpływu. Nie każdy ma charakter żeby zaryzykować, porobić trejdy, łapać z FA itd. A dla mnie wtedy zaczyna się gra. Czy chcemy takich olewusów, którzy grają tylko jak trafi się Westbrook w parze z Griffinem? Nie.

 

nie wiem czy na temat, ale w pracy mam dosłownie 5 minut na ogarnięcie tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł ciegło, kreatywny ale mi też nie pasuje. Moje "nie" pokrywa się z kilkoma wypowiedziami wyżej natomiast skupie się na innej potrzebie zmiany.

SPRAWIĆ BY FORUM BYŁO BARDZIEJ PRZEJRZYSTE !

 

Zacząłbym od archiwizowania starych wątków z poprzednich lat rozgrywek i podpinania TYLKO tegorocznych. Mam trochę więcej propozycji ale jeszcze przyjdzie na to czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki za komentarze. Widocznie nie wszystko co brzmi dobrze w głowie ma sens :) Nie pozostawiacie mi złudzeń ale co wiele głów to nie jedna :)

 

SPRAWIĆ BY FORUM BYŁO BARDZIEJ PRZEJRZYSTE !

 

Zacząłbym od archiwizowania starych wątków z poprzednich lat rozgrywek i podpinania TYLKO tegorocznych. Mam trochę więcej propozycji ale jeszcze przyjdzie na to czas :)

 

Spoko, takie uwagi też istotne, choć z gatunku bardziej ogólnych. Sam myślałem nad stworzeniem pewnego drogowskazu dla - szczególnie - nowych na forum bo lig faktycznie jest sporo. Z kolei kwestia archiwizowania starych wątków jest rozwiązana bo opiekunowie w miarę "na bieżąco" (czytaj: co sezon) raczej sumiennie czyszczą działy z historycznych tematów. A może coś umknęło? Wskaż miejsce gdzie trzeba zrobić porządek.

 

Generalnie wszelkie propozycje mile widziane i możesz je zgłaszać w dziale administracyjnym bądź do mnie - bezpośrednio na pw. W ten sposób nie ucieknie albo nie zostanie zagłuszone - jak w tym przypadku - przez temat traktujący o nieco innych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat na tapetę - minimalny limit gier do wykorzystania. W przyszłym sezonie planuję wprowadzić próg ilości gier, którego przekroczenie będzie oznaczało, że dany sezon jest dla danego usera zaliczony. Brak zaliczenia progu to automatyczny spadek do niższej klasy rozgrywkowej (aczkolwiek bez bana na forum, subtelna różnica). Pytanie brzmi - jaki to ma być próg? Owszem, możemy zaczerpnąć z innych rozgrywek i jeśli nie będzie konstruktywnych głosów za innymi opcjami - pewnie tak się skończy. Jakie jest Wasze zdanie?

 

Co do innych zmian w zasadach - wprowadzamy inny sposób decydowania o ostatecznej pozycji w lidze w przypadku równej liczby punktów. Myślę, że tutaj kontrowersji nie będzie (w razie czego proszę o głosy) i od kolejnego sezonu decyduje przede wszystkim ilość wygranych kategorii a dalej ilość moves. Trzecie kryterium - pomocnicze i dla niezwykle rzadkich przypadków - zostanie zapewne pozostały budżet (premiowany będzie ten kto pozostawił na koncie więcej kapusty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć, kto wygrał ligę IIB, a zatem czyja była drużyna Hype_Train, bo nie mam jak tego ustalić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GRB napisał:

Swoją drogą @KapitanPlaneta - jeśli właściciel domeny ma już dość fantasy, to jak to wróży wszystkim rozgrywkom na Sznurowadle? @cieglo

Dopóki będą osoby, którym będzie się chciało odnawiać rozgrywki co sezon i pilnować ich organizacji to nic złego nam nie grozi. @cieglo myślę zatroszczył się o stronę techniczną i forum powinno hulać nawet jeśli będzie wpadał tu rzadziej niż dotychczas. Na pewno na koniec sezonu musi rozdać medale, bo do tego jak mi się wydaję potrzeba specjalnych uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było niestety dużo rezygnacji, plus kilka osób w ogóle nie dało znać co z nimi, wobec czego rezygnujemy w tym sezonie z tworzenia 3 ligi. Ligi na poziomie drugim przyjmijmy, że maksymalnie mogą mieć po 15 uczestników, więc jeszcze znajdą się 3 wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem zrobić dogrywkę o to kto awansuje do I ligi po zniknięciu MannyEmha. Pod uwagę brani byli @sorche i @Tocheck (obaj zajęli 3 miejsca w swoich ligach). W bezpośrednim zestawieniu lepszy okazał się ten pierwszy. Poniżej dla potwierdzenia wklejam screena.

y5HLd28.png

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×