Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO IV Liga - 16/17

Polecane posty

Skład osobowy ligi przedstawia się następująco:

 

[warning]Araggorn - Drednor

Buu - Niepelnosprytni

haczyk88 - AC Sharks

jacobsman13 - FC PARAPETY

josip10 - Sami Zdrowi

mac - mac

Majestic - Rudy Gay Love Kevin

matysw - Byle Co

solekck - Black Stars

TastyPaul - #DontJudgeMe

Wojtas1989 - Big Bang

zabold - Dawid's Team[/warning]

 

Posadę komisarza obejmuje solekck, który czuwał będzie nad przebiegiem rozgrywek oraz dopilnuje reszty spraw organizacyjnych.

 

Z mojej strony proszę jedynie, aby wszyscy podali w tym wątku jakiej nazwy drużyny zamierzają używać. Dodatkowo informuję, że po sezonie awans uzyskają 4 najlepsze ekipy.

 

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/archive/nba/2016/80303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że liga powstała.

Ankieta wypełniona.

Buu - Niepelnosprytni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na maila na privie co prawda odpowiedziałem ale tutaj tylko chciałbym potwierdzić udział :K .

Drużyna to FC PARAPETY. fajnie że Liga rusza!!

 

pozdrawiam

jacibsman13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ligi dołączyło 8 osób, czekamy na resztę. Proszę, żeby właściciel drużyny Blazej N's Best Team się ujawnił, bo nie jestem w stanie sam odgadnąć do kogo z forum ona należy.

 

Edit: Już się wyjaśniło wszystko. Dzięki goozman :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co idzie wszystko bardzo sprawnie. Do ligi nie dołączył tylko Majestic, ale tak jak pisałem ma czas do końca weekendu. W ankiecie komplet głosów jest przy 19.10, ale musicie jeszcze dogadać między sobą godzinę, bo preferencje widzę macie bardzo różne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy wszystkich. Bardzo się cieszę, że wszystko udało się tak sprawnie zorganizować :)

 

Również witam wszystkich serdecznie :)

To draft robimy w środę?

 

Jeśli chodzi o draft to wygląda na to, że środa będzie najlepszym terminem, bo według ankiety na Doodle mniej lub bardziej pasuje ona właściwie wszystko oprócz Araggorna. Pytanie więc do Ciebie czy jesteś w stanie przyjąć taki termin mimo, że w ankiecie zaznaczyłeś inaczej?

 

W tym momencie ustawiam termin draftu na środę 19 października, godzina 19:00.

 

Umówmy się proszę, że jeśli do końca weekendu nie będzie wielu głosów przeciwnych to zostaniemy przy tym terminie, bo wygląda na to, że ciężko będzie znaleźć lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam potwierdzenie od Araggorna, że powinien dać radę więc termin środa, 19 października, 19:00 możemy chyba uznać za ostateczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft zakończony, wszyscy się stawili więc nie pozostaje nic innego jak czekać na rozpoczęcie sezonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to, że zawodnik jest w posiadaniu 94% wszystkich userów we wszystkich ligach Yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, rezygnuje z dalszej gry fantasy, a wiec takze z tej ligi.

 

Dzieki wszystkim za wspolna gre.

 

Dodam, ze decyzja nie miala zadnego zwiazku z ta liga, ktora moge uwzac za jedna z przyjemniejszych, w jakich bralem udzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×