Skocz do zawartości
goozman

Liga Roto Keeper - Sezon 2016/2017

Polecane posty

ja dostaje co tydzien na yahoo uaktualniona liste rosteru graczy

 

ps-moglbys wrzucic obecna tabele srednich ? bo walka o pierwsze miejsce trwa dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nvxldj.jpg

Lublin Bullets wyraźnie liderują w tabeli na yahoo, w trakcie ostatnich dwóch miesięcy powiększyli również o 7,5 punktów roto swoje średnie - naprawdę ciężko będzie odebrać Jurkowi Furtakowi zwycięstwo. z miejsca medalowego z hukiem zleciał Benon (-11 pts roto w średnich). powietrze olotniło się równie mocno (-11 pts) z Pingwinów Chandlera22 oraz Neverwins Pumeksa (-8 pts). w stronę pierwszej piątki pnie się niestrudzenie MJ1 (+6 pts roto w średnich) a swoje średnie w ostatnim okresie wyraźnie poprawili również Pokor88, Dig (po +7 pts roto) oraz Bulls2006 (+5,5 pts).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najczarniejszych scenariuszach nie brałem pod wzgląd, że spadnę o 3 pkt roto w ostatnim dniu i stracę pewne, wydawałoby się, podium. Walczyłem o wolne, a Gooz mi zabrał steale i bloki. Co za dramat i istny szok...

Trudno napisać coś mądrego... znowu się nie udało. Cóż, gratuluję zwycięzcom i zobaczymy, co uda się zwojować za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzięki za sezon :)

 

to był mój debiut z Wami w tej lidze ;) i wypadł dobrze - 5.miejsce to dobry wynik - jestem zadowolony, bo Yahoo przewidywało ostatnie ;p dodatkowo wzbogaciłem się keeperami, co cieszy patrząc na następne lata.

 

Gratulacje dla zwycięzców i mam nadzieję do zobaczenia w pełnym składzie w przyszłym sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najczarniejszych scenariuszach nie brałem pod wzgląd, że spadnę o 3 pkt roto w ostatnim dniu i stracę pewne, wydawałoby się, podium. Walczyłem o wolne, a Gooz mi zabrał steale i bloki. Co za dramat i istny szok...

 

sorry man ale walczyłem o wyrwanie z ostatniego miejsca :P w skali sezonu te 2 bloki i 2 steale to naprawdę peszek.. gratki dla Jurka Furtaka (za nic bym nie postawił na Twój team przed sezonem) oraz jordana20 (imponująca robota trejdowa) i Benona (choć miał być samograj a ledwo wystarczyło na brąz). MJ1 też zasługuje na wyróżnienie, bo zalicza niezwykle udany debiut a do tego jest pozytywnym fantasy freakiem, jakich poszukujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy ! :) Good job !

 

Ja z swojej strony muszę podziękować wszystkim za rozgrywkę i chciałbym przekazać swoją drużynę komuś chętnemu do prowadzenia jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najczarniejszych scenariuszach nie brałem pod wzgląd, że spadnę o 3 pkt roto w ostatnim dniu i stracę pewne, wydawałoby się, podium. Walczyłem o wolne, a Gooz mi zabrał steale i bloki. Co za dramat i istny szok...

 

sorry man ale walczyłem o wyrwanie z ostatniego miejsca :P w skali sezonu te 2 bloki i 2 steale to naprawdę peszek.. gratki dla Jurka Furtaka (za nic bym nie postawił na Twój team przed sezonem) oraz jordana20 (imponująca robota trejdowa) i Benona (choć miał być samograj a ledwo wystarczyło na brąz). MJ1 też zasługuje na wyróżnienie, bo zalicza niezwykle udany debiut a do tego jest pozytywnym fantasy freakiem, jakich poszukujemy!

 

Dzięki za nazwanie mnie fantasy freakiem ;) 2 bloki i 2 steale mówisz... mi w Roto (II liga tu) zabrakło do 1.miejsca jednego przechwytu albo jednego bloku! Piękno tej gry ;) 820 meczy, a różnica 1 bloku może decydować o miejscu... wręcz niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich medalistów.

 

U mnie po mistrzostwie przyszedł tragiczny sezon, już w jego połowie wiedziałem że nic nie da się z tą drużyną osiągnąć i pozostało już tylko czekanie na jego zakończenie. Do tego jeszcze spartaczyłem robotę z pobraniami, bo wielu obiecujących zawodników pozbyłem się za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×