Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Deklaracje - sezon 2017/18

Polecane posty

Przeważnie ruszał na samym początku września i mam nadzieję że również w tym roku tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co tracić czasu.

 

Do przejęcia są dwie drużyny: Raptors Timmy'ego oraz Warriors Woochucka.

 

Nie ma sensu robić tym razem minidraftu przy dwóch, zbliżonych jednak do siebie drużynach.

 

Możliwość wyboru ma Mazi, gdyż zgłosił się do sąsiedniej ligi jako pierwszy.

 

Nazwy rzecz jasna można zmienić na dowolną dostępną.

Kolejność draftu niedługo wyliczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przejmę Golden State Warriors i zmienię nazwę na Minnesota Timberwolves o ile nie jest to zbyt kłopotliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla tych, co chcą zaatakować podium w tym sezonie. Niedrogo do wzięcia Melo i Lou Willimasa (za młode talenty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok

 

potwierdzam Raptors - sklad widzę na mistrza :D Czy w tej lidze tankowanie popłaca?

 

od razu pytanie, czy w tej lidze są keeperzy, czy startujemy od zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest liga dynasty. Dysponujesz tym składem jaki masz, nikt od Ciebie nie odejdzie bez Twojej zgody. Normalnie robisz ruchy na FA, trejdy. A tankowanie to jeden z elementów gry, czasem dobrze jest pozyskiwać picki sprzedając graczy contenderom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też jedno dosyć trywialne pytanie początkującego. Gdzie mogę sprawdzić kolejność draftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Tego jeszcze nie opracowałem. Byłem wyjechany teraz też weekend zajęty poczekajcie do początku tygodnia będzie więcej czasu.

W sumie wydaje mi się że w pliku gdzieś to już zrobiłem ale nie dałem jeszcze na forum. Jak będę na chacie zerkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK

 

czyli mogę napisać, że chciałbym wywalić ze składu np Terrence'a Jonesa?

Który mam pick w drafcie?

Czy draft jest straight, czyli każda runda od 1-10, czy snake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tak. Wywalić teraz można każdego. Wziąść do teamu dopiero po otwarciu sezonu na yahoo.

2. Sorry, na razie nie wiem. Dzisiaj na bank wszystko ogłoszę. Piszę z telefonu

3. Jest tylko draft rookie. Picki od 1-20. Pozostali są albo zrzeszeni albo FA. Zresztą między nami. Nie masz wcale złego składu. Wymaga tylko poprawek i to naprawdę drobnych, bo na dobrą sprawę jest to team bardzo wyrównany, i wierzę że jako doświadczony GM niebawem będziesz contenderem. Taka mała porada. W tej lidze gracze robiący regularnie te 20+ są przydatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko gram w lidze na punkty. Kiedyś od tego zaczynałem, ale to były lata świetlne temu. Rok temu dla przypomnienia zagrałem 3 czy 4 ligę fantasy points.

 

Tak, potrzebni są ci robiący 40 lub 50, bo tych za 20 to z FA mozna zawsze zgarnąć mając szczęście i budząc się wcześnie rano (mając dwójkę małych dzieci mam taką szansę).

 

Ok, to Terrence Jones out, ponieważ z Chin raczej mi nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w dni powszednie jestem tak zjebany ze mi się nie chce liczyć, najpóźniej w weekend już na pewno będzie, dam 1 dzień potem na ewentualne korekty ad. picków i zaraz zaczynamy.

Czyli najpóźniej w poniedziałek z rana zaczniemy.

Próbowałem ułatwić sobie i w pracy coś zrobić, ale tam mam nowszego excela który nie rozumie funkcji "MROUND" bo ma tą samą, ale pod inną nazwą. I wszystko bierze w łeb, bo za dużo rzeczy by wymagało korekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jutro już definitywnie zapodam. Dziś już nie zdążę, ale niewiele już zostało do ogarnięcia, także jutro już wszystko się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×