Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
matek

[2017/2018] Rozgrywki -http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/333-20172018-rozgrywki-liga-dynasty/ Liga Dynasty

Polecane posty

Chętnie zejdę z salary. Rondo który teraz trafił w idealne towarzystwo powinien być ciekawą opcją. Ale jest też Lopez, Green, inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trade z NYK

Reggie Jackson i Robert Covington za Jahlila Okafora i Mudiaya

 

przy okazji wywalam Hezonje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już pisałem o tym, ale wolę mieć pewność

 

PJ Tucker i Jerian Grant out -> Wizards pod kreską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo,

 

Po głębokich przemyśleniach do których skłonił mnie ozywiony dialog z matkiem na sprzedaz wystawiam CP3.

 

Zaznaczam - TYLKO POWAŻNE OFERTY :) Nie ogórki etc. Preferuje wymianę za 2 perspektywicznych ale z PEWNĄ perspektywą młodych grajków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Państwo,

 

Po głębokich przemyśleniach do których skłonił mnie ozywiony dialog z matkiem na sprzedaz wystawiam CP3.

 

Zaznaczam - TYLKO POWAŻNE OFERTY :) Nie ogórki etc. Preferuje wymianę za 2 perspektywicznych ale z PEWNĄ perspektywą młodych grajków.

Brawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj bulek, w przyszłym roku czas na wybór trzeba skrócić przynajmniej o 24h.

popieram 72, 60 a nawet 48h w zupełności by wystarczyło na pick.. (widziałem co Bulek pisał w podobnym temacie na e-nba ale marnie przemawia do mnie tamta retoryka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj bulek, w przyszłym roku czas na wybór trzeba skrócić przynajmniej o 24h.

popieram 72, 60 a nawet 48h w zupełności by wystarczyło na pick.. (widziałem co Bulek pisał w podobnym temacie na e-nba ale marnie przemawia do mnie tamta retoryka)

Też to widziałem, ale mimo wszystko postanowiłem i tutaj poruszyć temat.

 

60h to słaby pomysł, lepiej operować pełnymi dobami. 48 godzin to i tak dużo, 72 bardzo dużo, w tej chwili mamy kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to widziałem, ale mimo wszystko postanowiłem i tutaj poruszyć temat.

 

60h to słaby pomysł, lepiej operować pełnymi dobami. 48 godzin to i tak dużo, 72 bardzo dużo, w tej chwili mamy kosmos.

W tym roku już nie zmniejszymy, wszyscy muszą mieć równe szanse.

72h to wg mnie dobry czas. To zaledwie 1 dzien więcej niż na e-nba.

Ten czas służy rozmowom i przemyśleniom w sprawie sprzedaży picku.

 

Zresztą możemy zaczynać draft wcześniej. Oczywiście nie przed SL, nie przed formowaniem składów w NBA, ale ten tydzień wcześniej to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po namyśle można spróbować 48h + następne 24-48h na ugadywanie trejdu. Po upływie 48h nie można już samemu wybierać.

Co Wy na to?

Ja uważam, że zarówno będzie czas dla tych, którzy wysłali propozycję trejdu i czekają na odpowiedź, jak i pozytywny sygnał dla tych, którzy chcą draft rozegrać jak najszybciej. Oczywistą rzeczą jest przecież, że nagle wszyscy nie będą chcieli sprzedawać picku, choćby na drafcie były same Odeny, Bennetty czy Olowokandie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem poroniony pomysł. Aktualny zapis z konsekwencjami po przekroczeniu czasu jest ok, tylko ten czas na wybór jest zbyt długi.

OK, może i to ma pewne wady, ale na pewno jestem przeciw 48h. Gdyby każdy odpisywał od razu, to może i byłbym za tym, ale tak nie jest.

Dalej będę bronił tezy, że trzeba dać czas na uzgadnianie trejdu. I nawet jeśli nie w formie, że po upływie 48h trzeba dokonać trejdu - bo może faktycznie inni zbytnio by chcieli na tym skorzystać - wystarczy napisać na forum, że jest się w trakcie rozmów o trejdzie i prosi się o dodatkowy czas.

To nie NBA, nie spotykamy się w jednym miejscu o wyznaczonej godzinie, żeby można byłoby "live" uzgodnić trejd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trade na linii Indiana-Phoenix

 

Do Phoenix:

tegoroczny pick 10

 

Do Indiany:

Robin Lopez

JaMychal Green

 

 

Ponadto wyrzucam:

Cunningham

Temple

Patterson

 

Bulek zatwierdzi i dokona wyboru picka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, może i to ma pewne wady, ale na pewno jestem przeciw 48h. Gdyby każdy odpisywał od razu, to może i byłbym za tym, ale tak nie jest.

Dalej będę bronił tezy, że trzeba dać czas na uzgadnianie trejdu. I nawet jeśli nie w formie, że po upływie 48h trzeba dokonać trejdu - bo może faktycznie inni zbytnio by chcieli na tym skorzystać - wystarczy napisać na forum, że jest się w trakcie rozmów o trejdzie i prosi się o dodatkowy czas.

To nie NBA, nie spotykamy się w jednym miejscu o wyznaczonej godzinie, żeby można byłoby "live" uzgodnić trejd.

Bez jaj, 48 godzin to mało? Wchodząc 2-3 dziennie na forum, jeśli zależy nam na dogadaniu?

 

Poza tym nie upieram się na 48, może być i 72, ale jakieś nakazy wymian nie są dobrym pomysłem.

 

Błędnie zakładamy, że tych wymian picków będzie dużo. Dodatkowo jak często mamy sytuację, żeby dogadywać wymianę dopiero jak przychodzi czas na pick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to ma sens, bo jak widzisz, że gościu na którego polujesz jest dostępny, to uderzasz do pickującego z wymianą.

 

Czy bulkowi liczy się czas od zera teraz? :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat to ma sens, bo jak widzisz, że gościu na którego polujesz jest dostępny, to uderzasz do pickującego z wymianą.

 

No dobra.

 

Ale czy jeśli jesteś zdeterminowany, a dodatkowo druga strona pickuje, to jaki jest problem dogadać się w 48h? Raczej obaj wbijacie wtedy na forum, szczególnie gdy omawiana jest wymiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra.

 

Ale czy jeśli jesteś zdeterminowany, a dodatkowo druga strona pickuje, to jaki jest problem dogadać się w 48h? Raczej obaj wbijacie wtedy na forum, szczególnie gdy omawiana jest wymiana.

Mylisz się.

To nie działa na zasadzie: "jedna strona chce kupić, druga chce sprzedać". To nie jest allegro ;).

Na to potrzeba czasu. Osoba dysponująca pickiem musi rozkminić, czy chce sprzedać, a jak tak to komu i za co. Bywają często sytuacje, że jedna z osób na forum bywa raz na dzień z różnych względów i ta nić komunikacji też nie jest cykliczna.

Także jak dla mnie 48h ok, ale z możliwością przedłużenia na kolejne 48h w przypadku dodadywania trejdu. Jedno przyznaje, ten pomysł z koniecznością sprzedaży po 48 h był o tyle nieprzemyślany, gdyż nie uwzględniłem jednego - iż oferta kupującego może ulec zmianie, bo będzie wiedziała, że druga osoba musi sprzedać pick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także jak dla mnie 48h ok, ale z możliwością przedłużenia na kolejne 48h w przypadku dodadywania trejdu. Jedno przyznaje, ten pomysł z koniecznością sprzedaży po 48 h był o tyle nieprzemyślany, gdyż nie uwzględniłem jednego - iż oferta kupującego może ulec zmianie, bo będzie wiedziała, że druga osoba musi sprzedać pick.

O to też mi chodziło. Przymus wymiany po przekroczeniu czasu osłabiałby pozycję negocjacyjną sprzedającego drastycznie, stawiając go pod ścianą.

 

Nigdy nie zrozumiem, jak można się rozczulać nad wymianą kilka dni. Albo pasi chociaż po części i dokręcamy śrubę, albo nie i się rozchodzimy. Już zniszczyło mnie, jak przeczytałem post Wilka na e-nba, że na dogadanie wymiany dałby i tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zniszczyło mnie, jak przeczytałem post Wilka na e-nba, że na dogadanie wymiany dałby i tydzień...

Dlaczego? Bo jakby co moge rozwinac z czego sie to wzielo...

- najwolniejsi GMowie w lidze reaguja w tempie ok. raz na 2 dni, wiec zeby sie wymienic z nimi kilkoma PMami negocjacyjnymi potrzeba wlasnie z tygodnia.

- dla mnie negocjowanie wymian jest jedna z fajniejszych czesci tej zabawy, wiec nie rozumiem tego pedu do zamykania draftu jak najszybciej gdy to najlepszy moment by handlowac pickami [bo dotycza konkretnych zawodnikow, a nie nieokreslonego prospekta w przyszlosci].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwolniejsi GMowie w lidze reaguja w tempie ok. raz na 2 dni, wiec zeby sie wymienic z nimi kilkoma PMami negocjacyjnymi potrzeba wlasnie z tygodnia.

I to jest chujowe podejście, nie sądzisz. Jak ktoś negocjuje, to jakim problemem jest wejście raz-dwa dziennie na forum?

 

A GM'ów, którzy w gorącym okresie (draft) znikają na kilka dni, nie rozumiem i miałbym na nich pomysł, ale nie będę głośno o nim pisał.

 

dla mnie negocjowanie wymian jest jedna z fajniejszych czesci tej zabawy

Widać, że mało ze mną grałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×