Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
matek

[2017/2018] Rozgrywki -http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/333-20172018-rozgrywki-liga-dynasty/ Liga Dynasty

Polecane posty

Informacja tuz przed deadline:

@Pafsen wyrzucił tylko 3 zawodników. Aktualnie ma w składzie 14 graczy.

@Musli dalej powinien zejść z salary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale nie wiem co zrobić z Muslim.

Zresztą poczekajmy, niedługo Gerard powinien zaktualizować składy, naprawdę nie trzeba tego zaczynać dzisiaj.  Możemy nawet na początku preseason, wtedy będziemy więcej się orientować w waiversach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie jest takie proste. Wywalanie graczy z dołu do góry by skutkowało tym, że bym musiał wyrąbać jemu 5 graczy. Należy jednak mimo wszystko zachować zdrowy rozsądek.

Najlepszym wyjściem byłoby wyoutowanie Simmonsa + Inglesa albo Kantera.

W niedzielę pisał Musli, ile czasu jest do zejścia, odpisałem, ale potem już nic nie napisał. Nie wiem, moze wypadły mu ważne sprawy. Regulamin tego nie przewiduje, ale najlepsze byłoby poczekanie do tego piątku, o którym pisał Gerard, może się ogarnie, zrobi jakiś trejd (samo wywalenie Inglesa niestety nie daje zejścia z salary) i przynzać mu miesięcznego bana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, bulek napisał:

1. Wszystko fajnie ale nie wiem co zrobić z Muslim.

2. Zresztą poczekajmy, niedługo Gerard powinien zaktualizować składy, naprawdę nie trzeba tego zaczynać dzisiaj.  Możemy nawet na początku preseason, wtedy będziemy więcej się orientować w waiversach.

1. Tak, jak napisał goozman - regulamin mówi jasno, co w takich sytuacjach robimy. Nie ma podstaw, żeby go naginać. I tak czas na zejście był przedłużony, a Musli zniknął z forum na kilka dni. 

2. No właśnie najlepiej byłoby przed preseasonem. Bo co to za waivery, jak już trochę niewiadomych zostanie wyjaśnionych? W preseason powinna już być selekcja na najlepiej reagujących lub czujących jakieś zmiany, a nie żeby decydował o tym waiver. 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5) Przypominam że na zejście poniżej progu salary cap jest czas po ostatnim wyborze w drafcie tj. 48h. Po tym czasie, gdy dany zespół nadal będzie ponad progiem 460fp z jego składu będą wyrzucani gracze na fa, w kolejności od dołu, aż do momentu zejścia pensji poniżej wymaganego poziomu.

Wedle tego powinni pójść: Poeltl, Long, Kuzma, Simmons, Zubac, Ingles.

Zakładając, że wywalanie 15-ek nie daje niczego, to pozostaje: Simmons, Zubac, Ingles. Mimo wszystko za wysoka kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja rzuciłem luźną propozycję Musliemu, ale zero odzewu. Wydaje mi się, że jak trzeba zejść z salary, to po ogłoszeniu nie znika się na kilka dni, ewentualnie samemu wysyła się propozycje, zamiast czekać na czyjś odzew. 

I co to znaczy za wysoka kara? Jak chcesz je stopniować? Regulamin mówi jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcesz być jak skarbówka? Kara będzie, to jest nieuchronne, ale ja bym zachował zdrowy rozsądek. Gra ma być zabawą w pełni tego słowa znaczeniu, a nie zabawą w komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy, m.in. Mr Logo lub piotreksuper (innych mogłem przeoczyć), wyrzucili ze składów graczy, których niedawno pozyskali w wymianach, żeby zejść poniżej limitu salary na czas. Nie czekali, aż ktoś przejmie nadwyżkę w wymianie, tylko zastosowali się do regulaminu, bo wiedzieli, jakie grożą za to kary. Mogą czuć się pokrzywdzeni w tej sytacji, bo oni zachowali się jak trzeba, bez szukania wymówek (ofc nie zakładam, że Musli będzie takich szukał). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simmons, Zubac, Ingles out - to nie jest żadna kara, to jest ukłon - Musli pewnie zrobiłby to samo żeby zejść z salary skoro nie trejdował w offseason a do tego nie traci praw do Kuzmy (niby 15ka ale z potencjałem) i w mniejszym stopniu Longa. karą może być miesięczny ban na Waivers za nie zmieszczenie się w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Mr. Logo wyrzucił Wade'a, pewnie dlatego bo się spieszył. To jest też racja. Ale tak, jak pisałem, kara będzie na pewno. Ja bym optował za tym, żeby dać mu szansę do piątku, jak się ogarnie, to pozwolić mu to uczynić, ale dać miesięcznego bana. I wtedy Mr. Logo nie będzie poszkodowany. 

A co wyu proponujecie? Wywalanie 15 nic nie daje po prostu, bo nie powoduje zejścia z sc ani o jotę. Tym, co gwerantuje, to out Simmonsa, Zubaca, Inglesa. Tylko, że wystarczy mu wyoutować Simmons + Ingles, po co Zubac już?

Albo po prostu Kanter out i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, goozman napisał:

skoro nie trejdował w offseason 

Dokładnie tak. 

3 minuty temu, bulek napisał:

Fakt, Mr. Logo wyrzucił Wade'a, pewnie dlatego bo się spieszył. To jest też racja. Ale tak, jak pisałem, kara będzie na pewno. Ja bym optował za tym, żeby dać mu szansę do piątku, jak się ogarnie, to pozwolić mu to uczynić, ale dać miesięcznego bana. I wtedy Mr. Logo nie będzie poszkodowany. 

A co wyu proponujecie? Wywalanie 15 nic nie daje po prostu, bo nie powoduje zejścia z sc ani o jotę. Tym, co gwerantuje, to out Simmonsa, Zubaca, Inglesa. Tylko, że wystarczy mu wyoutować Simmons + Ingles, po co Zubac już?

Albo po prostu Kanter out i po problemie.

Po prostu oczekujemy przestrzegania regulaminu, a nie stosowania stopniowania w karaniu. 

Dlaczego Mr Logo nie będzie poszkodowany w takiej sytuacji, o której piszesz? Wiem doskonale, co on może potwierdzić, że mocno próbował handlować DW przed deadlinem, ale tempo odpowiadania na oferty sprawiło, że był zmuszony go spuścić do kibla, żeby nie narazić się na skreślanie graczy od dołu. W dodatku zrobił to kilka godzin przed czasem, bo nie miał pewności czy później uda mu się wbić na forum i zmieścić w limicie, czym też skreślił ewentualną wymianę, na którą może ktoś by do tego czasu odpowiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, goozman napisał:

Simmons + Ingles out i miesięczny ban na waivers wg mnie jest ok

A co w sytuacji, gdy Musli po południu wbije i napisze, że on nie chciał za nic wyrzucać Simmonsa i Inglesa, tylko pozbyć się samego Kantera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, matek napisał:

A co w sytuacji, gdy Musli po południu wbije i napisze, że on nie chciał za nic wyrzucać Simmonsa i Inglesa, tylko pozbyć się samego Kantera? 

Właśnie dlatego należy umozliwić mu chociaż wybór.

Bana nie można dać razem z wyoutowaniem, nie przewiduje tego regulamin. Więc jeśli outy, to juz nie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, bulek napisał:

Bana nie można dać razem z wyoutowaniem, nie przewiduje tego regulamin. Więc jeśli outy, to juz nie ban.

to outuj wszystkich  od dołu, wtedy będzie zgodnie z regulaminem..

BTW brak zapisu o banie w punkcie E7 to niedopatrzenie skoro w E5a jest taki zapisek

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, goozman napisał:

 

to outuj wszystkich  od dołu, wtedy będzie zgodnie z regulaminem

Właśnie. 

Bo dochodzi do sytuacji, gdy ban leci,  a nie ma go regulaminie. I może być kolejna dyskusja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zostałem wywołany do tablicy to też się wypowiem :P 

Wycięcie Simmonsa, Zubaca i Inglesa wydaje mi się sprawiedliwym ruchem bo z jednej strony w zgodzie z regulaminem, a z drugiej strony łagodna kara, bo oszczędzająca Poetla, Kuzme i Longa.

2 godziny temu, bulek napisał:

Fakt, Mr. Logo wyrzucił Wade'a, pewnie dlatego bo się spieszył. To jest też racja. Ale tak, jak pisałem, kara będzie na pewno. Ja bym optował za tym, żeby dać mu szansę do piątku, jak się ogarnie, to pozwolić mu to uczynić, ale dać miesięcznego bana. I wtedy Mr. Logo nie będzie poszkodowany.

Wadea próbowałem opchnąć do ostatniej chwili ale albo inni nie byli zainteresowani (co rozumiem), albo nie było ich dłuuugo na forum albo nawet nie odpisywali (czego już nie rozumiem). Jako, że miałem umówione spotkanie na 9.00 bez pewności powrotu do domu przed 12.00 to niestety ale musiałem staruszka wywalić. 

Musli jako wieloletni gracz, myślę, że zdawał sobie sprawę ile ma się czasu po zakończeniu draftu na uporanie się z nadwyżką w salary.

Co mi z tego bana jak ma dalszy waiver ode mnie :D:D:D

 

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jak pięknie!

Zinger bez Melo

Love bez Irvinga i bez IT

Gobert bez Haywarda

Dame ciągle taki sam czyli najlepszy w moich Wizards!

Medal będzie na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×