Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
matek

[2017/2018] Rozgrywki -http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/333-20172018-rozgrywki-liga-dynasty/ Liga Dynasty

Polecane posty

Sezon niebawem otworzę, ale mam na głowie również inne ligi, m.in. keeper#2 na e-nba, co muszę szybko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jestem zagranica i mam ograniczony dostep do neta. Nie karajcie tych ktorzy maja pozniej urlopy :P Mozecie wywalic inglesa i simmonsa, i zubaca jak tak trzeba. Co do bana to przyjme kare ale gdybym mial cos zmienic to wlasnie zlikwidowanie bana ktory wplywa na wlasciwa rozgrywke a jest za cos co nie wplywa na wlasciwa rozgrywke. Wystarczy auto wywalanie graczy od dolu ktorzy przyczyniaja sie do zbyt wysokiego salary i juz.

Edytowano przez Musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, więc decyzja jest następująca:

- Simmons, Zubac i Ingles wędrują na FA.

- "15" zostają u Musliego, bo ich outowanie nie wpływa w żaden sposób na salary

- bana nie ma.

Tym samym trzymamy się regulaminu. 

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na przyszłość w celach dyscyplinarnych dorzuciłbym wpis o banie do punktu E7 regulaminu (tak jak jest w E5a). w końcu dodatkowy zawodnik to też dodatkowa kasa, więc oprócz wirtualnego miejsca w rosterze niczym się te sytuacje nie różnią

uzupełnienie wpisu, że 15-ek się nie wyrzuca też by się przydało dla pełnej jasności. w sądzie by to można było podważyć :P

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2017 o 09:02, bulek napisał:

Zresztą poczekajmy, niedługo Gerard powinien zaktualizować składy, naprawdę nie trzeba tego zaczynać dzisiaj.  Możemy nawet na początku preseason, wtedy będziemy więcej się orientować w waiversach.

Dnia 26.09.2017 o 09:32, matek napisał:

2. No właśnie najlepiej byłoby przed preseasonem. Bo co to za waivery, jak już trochę niewiadomych zostanie wyjaśnionych? W preseason powinna już być selekcja na najlepiej reagujących lub czujących jakieś zmiany, a nie żeby decydował o tym waiver. 

@bulek nie przymulaj juuuuuż ze startem ligi :) i tak będzie trzeba czekać aż się waiversi przemielą więc już wejdziesz w ten tak oczekiwany preseason..

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie nie zgadza, mam jahlila okafora, mudiaya i jabariego parkera, za ktorych oddalem covingtona, jacksona i bledsoe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, matek napisał:

Bulek, jak sytuacja? 

w wysterylizowanym pomieszczeniu, przypominającym izolatkę/bazę kosmiczną Bulek analizuje przy pomocy ultraszybkiegoskurwensońsko kompjutera z przyszłości box scory z 2óch wczorajszych meczów w celu wyciągnięcia sleeperów z waivera. kolejne dni przyniosą kolejne niesamowite wnioski.. Bulek ściera pot z czoła..

 

czyli jeszcze z tydzień poczekamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie ostro? to było żartobliwie przecież. no ale szkoda, że tak to wygląda.. rozumiem dużo lig itp itd ale możemy mieć co-comisha też na yahoo np, żeby nie wszystko było zależne od widzi-misie jednej osoby

 

i do tego wbrew regulaminowi!:

B.7 Oficjalny start nowego sezonu następuje 25 września, nie wcześniej jednak niż 48 godzin po drafcie rookich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2017 o 21:36, matek napisał:

No i co się nie zgadza? 

eh myslalem ze na yahoo juz sklady zaktualizowane:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, goozman napisał:

jakie ostro? to było żartobliwie przecież.

Moje też było żartobliwe :D 

No ale jest słabo. Kolejne mecze pre, to coraz większa chujówka z całym startem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rozumiem Was, ale też jednak trochę zrozumienia z drugiej strony. Mam też swoje życie i swoje sprawy. Jutro już wszystko będzie wklepane.

Ale naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, by któryś z Was był co-commishem. Naprawdę, nie krępujcie się, ironia mniejsza lub większa z Was wypływa, więc o krępowanie Was nie podejrzewam ;) Gooz, matek - to który z Was chce? Na serio, ja mogę nawet commisha oddać.

A co do co-commisha. Byłem pewny, że ta funkcja przeszła przy odświeżeniu ligi na Gerarda. Nie przeszła, więc dopiero teraz tą funkcję mu zapodałem. Sorry, nie popatrzałem.

Składy jutro będą. A co do pre-season też nie przesadzajmy.... Włącznie z dniem dzisiejszym zaledwie kilka drużyn rozegra swoje pierwsze mecze. Nie mówmy, jakby to był już jakiś miarodajny obraz.

Oprócz tej ligi, mam jeszcze basketpun, a na -enba FBX#2, dynasty, keeper, jednosezonowe FBL West, nie mówiąc już o sznurkowym aukcyjnym H2H East, bo to najmniejszy kłopot.

A kurcze, dzień trwa nadal 24h. No nie chce być inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulek najlepiej mierzyć siły na zamiary. ja wiem, że angażujesz się w mnóstwo lig, często jako komisz, ale ewidentnie się nie wyrabiasz a przez to kupa ludzi musi czekać na Twoje działanie. w takim wypadku chyba najprostszym i logicznym sposobem na zdobycie czasu jest przekazanie części obowiązków komuś innemu. może Gerard ogarnie skoro dałeś mu uprawnienia na yahoo.. ja akurat komiszuję w tym sezonie w 3 ligach (i mi już wystarczy) ale kandydatura Matka mi się podoba, jak coś. widać że entuzjazm i  zaangażowanie jest więc składam wniosek o przeniesienie kolegi do sekcji kierowniczej :)
Matek bądź nam jak matka! + żarcik dla Bulka - bo Bulki lecą w kulki :P

 

PS: podpowiedź w razie chęci rymerskiej zemsty - najlepszy rym do goozman to : goozman, goozman... ty chuju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matek skupił się w tym roku tylko na trzech najważniejszych ligach, które szkoda odpuścić, porzucając nawet swoją własną ligę lakerfanów, którą tworzył i organizował od kilku lat. Nie mogę z przyczyn naukowych. 

Może w przyszłym roku, jak sytuacja się uspokoi. Może nawet od startu przyszłego offseason, bo wtedy mam najwięcej czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do przekazania komuś innemu. Z chęcią bym to zrobił, problem w tym, że np. na e-nba jedyną opcją pociągnięcia keepera i dynasty byłem niestety ja. Ja nie mam żadnej chęci by to wszystko ciągnąć, problem w tym, że był to jedyny sposób, by te ligi istniały, a że wiedziałem, jak to ogarnąć, to się zgłosiłem.

Problem z czasem niewątpliwie się pojawia, teraz to już pociągnę, a w trakcie sezonu to już jednak tego jest mniej, bo w wielu rzeczach Gerard pomaga, ale od offseason matek, zgłoszę się, bo skoro się powiedziało A, to i będziesz musiał i B powiedzieć :D. A ja może ograniczę się wtedy już tylko do wyliczenia salary po sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×