Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
matek

[2017/2018] Rozgrywki -http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/333-20172018-rozgrywki-liga-dynasty/ Liga Dynasty

Polecane posty

Muszę przyznać rację Bulkowi, roboty jest więcej niż na to wygląda. Jak tylko będą chętni do pomocy to ja też bym jedną ligę przekazał do uaktualniania. Trzeba się będzie po sezonie zastanowić, które ligi kto robi, ew. z której może w ogóle zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak matek będzie mógł, to po sezonie skupisz się Gerard na basketpunie, a tą ligę przekażemy jemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłby sporo wcześniej, ale zlałem typa. Rozczarował mnie. Szkoda mi tylko Dedmona w sumie. Czaiłem się na niego od offseason i może byłaby szansa, gdybyśmy wystartowali przed preseason...

Edytowano przez matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matek napisał:

Poszedłby sporo wcześniej, ale zlałem typa. Rozczarował mnie. Szkoda mi tylko Dedmona w sumie. Czaiłem się na niego od offseason i może byłaby szansa, gdybyśmy wystartowali przed preseason...

No Dedmon byl no-brainerem z 1 priorytetem chyba u wszystkich. a patrzac min na poniższe jestem o BB spokojny..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, goozman napisał:

No Dedmon byl no-brainerem z 1 priorytetem chyba u wszystkich. 

Tylko ciekawe, od kiedy... ja miałem plan prosty od wakacji: z draftu Collins, z FA Dedmon. Ale już tego się nie dowiem, szkoda. 

A takie filmiki na miękko biorę, widziałem to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna seria Bodzia, robi wrażenie. Problem z tym formatem jest taki, że tu słabo wychodzą trójkowicze. BB będzie musiał robić coś więcej niż tylko ciskać z obwodu żeby wyrobić te ze 30 fp, a do tego potrzebuje sporo minut. Mam wątpliwości czy będzie starterem na SF, bo dwóch strzelców (Hield) w s5 może się nie zmieścić. A z ławki dostanie ze 20-25 minut i tyle samo fp zrobi. Dedmon wygląda pod tym względem dużo lepiej.

A do sprawdzenia salary zaraz usiądę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdziwiłem, że nikt nie chciał Zacha Collinsa. Miałem ostatni, 20 waiver i udało się go wyhaczyć, a próbowałem się po niego wymienić od picku Tizza poczynając. Przecież akurat w formule FP powinien być świetny. Za jakiś czas oczywiście.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2017 o 11:39, matek napisał:

Tylko ciekawe, od kiedy... ja miałem plan prosty od wakacji: z draftu Collins, z FA Dedmon. Ale już tego się nie dowiem, szkoda. 

A takie filmiki na miękko biorę, widziałem to :)

Dowiesz, nie wziałbys go i dwa miesiace temu chyba,ze miabys wyzszy waiver ;)

a Bogdan to kiepski waiver, chyba,ze gdzies w koncówce, mozna spróbowac, gosc bedzie fajny mimo,ze to 3-4 wingman w Kings ale w tej formule nie przelozy sie to na produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lavine i Batum pewnie do końca roku nie zagrają, więc ja też raczej na wiele liczyć w tym sezonie nie mogę. Jeśli ktoś ma ambitniejsze plany i chciałby M.Gasola czy Crowdera do pomocy, zapraszam z ofertą za gracza z pozycji SF,PF,C (młody, utalentowany, wysoki, szczupły, zarobki bez znaczenia;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem możliwości wcześniej przysiąść nad składami, więc dopiero teraz pierwsze sprawdzenie.

I niestety mamy dwa przekroczenia salary. Indiana i Minnesota dostają bana na miesiąc.

PS: sprawdźcie jeszcze czy excel się nie rąbnął w obliczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×