Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
matek

[2017/2018] Rozgrywki -http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/333-20172018-rozgrywki-liga-dynasty/ Liga Dynasty

Polecane posty

...i teraz przyjdzie mi dumać, czy mój tank mode nie byłby skuteczniejszy z Jimmym...

Pozbyłem się go w dwóch keeperach (tu i w FBX#2) w imię wyższego picku, ale mam go nadal w BasketPun, gdzie też chcąc nie chcąc mi przyszło tankować (DMC + Jimmy)...

Jedno sobie postanowiłem i tego się będę 3mał: W jednosezonówkach nie tankuję...:ph34r:

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle strach handlować z Benonem :) oddał Walla - kontuzja, teraz Butler. 

A od czwartku mój pick 2019 do wzięcia Panowie, zgodnie z regulaminem (D.1.d). 

Tegoroczny też na blocku. 

Edytowano przez matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Butler do wzięcia. Oczekuję coś podobnego za niego. Informuję, że dla tankerów lepszy Butler z kontuzją niż ich lider bez kontuzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2018 o 07:16, matek napisał:

Transfer Suns-Nets

Do Suns: Redick+Hart

Do Nets: Lee+pick Nets

Bulek potwierdzi i przyklepie na Y!

 

Dnia 24.02.2018 o 16:34, bulek napisał:

Ja pierdolę... Kurna większego pecha już mieć nie można!

Josh Hart has suffered a small fracture in his left hand and is evaluating surgical or non-surgical options, according to Shams Charania of Yahoo! Sports.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jednak się okazuje, że można ;)

Dobra, sezon trzeba odpuścić, gorzej, że nie mam żadnego picku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bulek napisał:

Dobra, sezon trzeba odpuścić, gorzej, że nie mam żadnego picku.

To może dobry moment, żeby się przypomnieć. 

Ode mnie można już wyciągnąć picki 2018 i 2019. W pakiecie lub osobno. Picki solo lub z graczami. Interesuje mnie praktycznie wszystko - od mocnego tu i teraz do jakoś punktujących młodych. 

Części wysłałem oferty, więc weźcie pod uwagę, że te picki też są do ruszenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Benon

Dawaj mi info, jak zechcesz się znowu pozbywać ciekawych graczy, bo albo trzeba marnować waivera (JJ), albo obejść się smakiem w niektrych przypadkach (Kennard) :) 

Może jakaś tabelka przed ostatnim szarpnięciem? 

Oddam Draymonda za młodego rozgrywającego. Ogólnie większość u mnie do wzięcia, LeBron też w wyjątkowej sytuacji, bo muszę zejść z płacami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gerard - jak co, bany przechodzą też na następny sezon,  w ilości dni, jakie pozostały do odbycia kary 1 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dziękuję Panowie, szczególnie Hermmanowi i Musliemu, za ostrą walkę na pewnym etapie sezonu. Udało się z nawiązką to, co sobie zaplanowałem, czyli obrona zeszłorocznego miejsca na podium. Szczególnie Hermman w pewnym momencie sprawił, że kombinowałem z wymianami, ale do tego jak wiecie nie trzeba mnie specjalnie zachęcać. Tylko czterech graczy z początkowego rosteru skończyło ze mną sezon!

Kontrolowałem sytuację od dłuższego czasu, a gdy byłem pewny już na 99%, że tylko kataklizm odbierze mi zwycięstwo, postanowiłem wykonać kilka ruchów, które mogły czasem dziwić, ale były wykonane już pod kolejny sezon - tanio skóry nie sprzedam :) a salary trzeba zbijać, taki koszt misia. 

W sumie w momencie ostatniego mieszania składem założyłem sobie dwie rzeczy - 37500 punktów na koniec i 3000 przewagi nad drugim. Prawie się udało, gdyby LeBronowi zechciało się zagrać trochę dłużej dziś w nocy. Średnia >45 to chyba i tak coś ze ścisłego topu wyników zabawy tutaj i na e-nba w historii? 

Udało się też rozegrać wszystkie możliwe 822 mecze. 

Projekt wypalił. Wielu dziwiło się też moim niektórym wymianom w poprzednich sezonach, ale dopiąłem swego.

18 -> 15 -> 20 -> 3 -> 1

Z kompletnego dna zrobiłem rajd na samą górę bez #1 picku (najwyższy raz #2 i raz #3), może to zmotywuje chociaż trochę niektórych przynajmniej do odpowiadania na oferty... lub oddania drużyny komuś, kto dalej będzie napędzał zabawę razem z nami. Przez moment sam o tym myślałem, żeby odejść z pucharem, bo budowanie jest tym, co mnie najmocniej kręci, ale jednak ciężko oddać taką dziecinkę. Warto pociągnąć za spust w niektórych momentach, zamiast kisić graczy w nieskończoność. Mam często problem w czasie szukania ofert w różnych zespołach, żeby nie łapać się na "tego już u siebie miałem" :D 

84 ruchy na FA mówią za siebie, mistrzostwo wymagało trochę uwagi. W offseason też możecie się spodziewać aktywności z mojej strony, szczególnie w okresie wakacyjnym. 

Dziękuję i dawać mnie ten medal :) 

Edytowano przez matek
  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek gratki i kawał świetnej, podręcznikowej roboty. a już za to sprytne pozbycie się niepewnych zdrowotnie Paula i Greena pod kątem przyszłego sezonu dałbym CI już misia 2018/19 :)
u mnie lekki zawód, bo liczyłem na medal, ale niektórzy grali mocno poniżej oczekiwań i okazywali się w trakcie sezonu nietrejdowalni..

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, goozman napisał:

@matek gratki i kawał świetnej, podręcznikowej roboty. a już za to sprytne pozbycie się niepewnych zdrowotnie Paula i Greena pod kątem przyszłego sezonu dałbym CI już misia 2018/19 :)

A dziękuję, zgadzam się na taki wariant :)

Bardziej, niż o zdrowie lub wiek, chodziło o przyszłosezonowe salary, które miałem przed tymi wymianami przekroczone o ponad 100. Ale może i pick uda się wyrwać #19 dzięki temu, zamiast ostatniego ;) zawsze szkoda oddawać takie lokomotywy, nie będę ukrywał, bo przyjemnie prawie co noc mieć kogoś dającego >60 na pokładzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×