Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
matek

[2017/2018] Rozgrywki -http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/333-20172018-rozgrywki-liga-dynasty/ Liga Dynasty

Polecane posty

I to jest chujowe podejście, nie sądzisz.

Nie sadze bo inaczej bym go nie mial ;-)

 

Jak ktoś negocjuje, to jakim problemem jest wejście raz-dwa dziennie na forum?

W tym, ze sa wazniejsze rzeczy w zyciu niz targowanie sie o wartosc dryblasow zza oceanu.

Innymi slowy uwzgledniam, ze fantasy moze miec niski priorytet w planach dnia [chocby tymczasowo], wiec jak ktos ma np pracochlonny okres w pracy/szkole/domu to lepiej zeby sie na tym skupil niz mial na szybko odpisac "nie" dla kazdej oferty. To ma byc rozrywka, a nie kolejny obowiazek bo smiales odpisywac dluzej niz 24h.

 

A GM'ów, którzy w gorącym okresie (draft) znikają na kilka dni, nie rozumiem i miałbym na nich pomysł, ale nie będę głośno o nim pisał.

To juz oddzielny temat, ale ograniczajac sie tylko na maniakow mocno by nam ubylo mozliwosci grania [i wlasciwie ciagle w tym samym towarzystwie].

 

Widać, że mało ze mną grałeś :)

Chyba w tym formacie bo w I przeciez bedzie trzeci sezon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie wypowiadać ale patrząc na tą konwersacje to aż powinienem :) Ja rozumiem, że niektórzy to żyją tymi draftami, trade'ami już na długo przed rozpoczęciem ale inni znów aż tak w tym nie siedzą bo nie mają tyle czasu na to. Ja fantasy traktuję jako dodatkową rozrywkę a nie priorytet. Bulek napisał mi propozycję trade'a w dniu jak już mogłem kogoś draftować i musiałem się zastanowić co będzie dla mnie lepsze a na to potrzeba czasu. Tego samego dnia dostałem jeszcze jedną ofertę. A dosłownie wczoraj pod wieczór kolejne dwie jeszcze. Więc dla mnie akurat w tym wypadku więcej czasu było korzystne aby się zastanowić i znaleźć na to czas. Gdyby regulamin mówił, że jest mniej czasu na wybór to zapewne mój wybór byłby mniej dokładnie oszacowany ale bym i tak musiał podjąć jakąś decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jsli ktos chce Isaaca tudziez innego rookie z tego draftu to jeszcze czekam, interesuje mnie wyłacznie produkcja fp do 30 roku zycia. nawet Terrenca Jonesa dorzuce co jak wroci z Chin zrobi niesamowity rozpierdol w lidze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było problemów z tempem przeprowadzania draftu jako całości, nie każdy ma od razu kolejkę zawodników do wybrania, pojawiają się propozycje wymian. Jak dla mnie nie ma sensu tworzyć problemu tam gdzie go nie ma i ja zostawił bym wszystko po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do oddania tychże graczy:

 

 

4 Steven Adams 23 37,75

6 T.J. Warren 23 37,30

8 Terrence Jones 25 32,15

9 Rondae Hollis-Jefferson 22 30,05

10 John Henson 26 26,95

 

Jones raczej nie wchodzi w gre, fp z Chin sie nie licza raczej;]

 

oczekuje rownie młodych tylko delikatnie lzejszych w sc, mozliwy jakis pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana z Pafsenem

 

Do Sixers: D. Wade

Do Nuggets: C. Lee + A. Len + P. MIlls + T. Snell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zjebane to forum teraz.


zwalniam Jonesa Terrenca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymiana z hermanem na linii Grizz - Nix
 Stiven Adams za Justis Winslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tizz napisał:

wymiana z hermanem na linii Grizz - Nix
 Stiven Adams za Justis Winslo

potwierdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam grajka za jakiegos z 10fp nizszym salary. Westbrook, george, hayward i derozan raczej nie do wyjecia. Np Ingles za sensowna 15tke.

Bulek, ile jeszcze czasu na zejscie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×