Skocz do zawartości
goozman

[2017/2018] Ogólny wątek organizacyjny-LISTA REZERWOWA

Polecane posty

Sopranos Familia melduje się!

Fajna ekipa się w IIA zebrała..mam nadzieję, że miło nam się będzie grało i chłopaki nie obrażą się, że pogram z nimi tylko rok :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dalej!

Chociaż boję się przenosin do innej strefy czasowej; mecze będą centralnie w czasie pracy, a jednak w nocy na spokojnie łatwiej sprawdzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

póki co ustawiam datę zgłoszeń do 24.09.2017 - to wg mnie optimum żeby się spokojnie wyrobić z umawianiem draftów przed startem rozgrywek NBA

 

 

Ale wiesz, że sezon rusza 17 października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że sezon rusza 17 października?

 

nooo - i myślę, że 3 tyg zupełnie wystarczy do ustalenia terminu draftu w 12osobowej lidze (i tak każdy będzie chciał to zrobić jak najpóźniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że sezon rusza 17 października?

 

nooo - i myślę, że 3 tyg zupełnie wystarczy do ustalenia terminu draftu w 12osobowej lidze (i tak każdy będzie chciał to zrobić jak najpóźniej)

 

Tak, ale zważ na to, że wszyscy grają w wielu ligach, które z reguły mają szybszy deadline na decyzję. Chodzi mi o to, że może być ciężko. Im więcej czasu na wypracowanie kompromisu co do daty, tym lepiej. A tu nie dość, że tego czasu będzie mało, to jeszcze okres, w którym będzie można przeprowadzić draft, mocno się skraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×