Skocz do zawartości
goozman

[2017/2018] Ogólny wątek organizacyjny-LISTA REZERWOWA

Polecane posty

Detroit Gems niestety musi zrezygnować. W zeszłym roku za dużo lig miałem do ogarniania i nie wyszło mi to na dobre. Dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Nowy i chciałbym Zagrać - Drużyna Predators :) Można ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Nowy i chciałbym Zagrać - Drużyna Predators :) Można ??

 

oczywiście, że można - dopisuję Cię do listy, na pewno startujesz od poziomu trzeciego (w tej chwili nie wiadomo dokładnie w której lidze III, bo zbieramy jeszcze potwierdzenia udziału od graczy z lat poprzednich).

prawdopodobnie będziemy potrzebować jeszcze kilku chętnych, by zapełnić dziury po olewaczach z tamtego sezonu. także jeśli ktoś ma kumpli zajaranych NBA lub pragnących poczuć magię Fantasy - dawajcie ich tutaj!!! nie ma lepszego miejsca od rozpoczęcia tej przygody niż rozgrywki w formacie Head 2 Head

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, również jestem nowy i chętnie zagram. Drużyna Aligatory Mokotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poziomie III brakuje nam już tylko 3 potwierdzeń i w zasadzie ligi już mogłyby się zacząć organizować - na razie w wielkości 10 uczestników:

- liga III A - w składzie z poprzedniego roku;

- liga III B - w składzie z poprzedniego roku + Lew za BlackMambę;

- liga III C - w składzie z poprzedniego roku + 3 GMów z listy rezerwowej wg kolejności zgłoszeń.

 

odpowiednie wątki dzisiaj założę.

 

kolejni dwaj GMowie z listy rezerwowej mogliby teoretycznie dołączyć do dowolnej z lig ale musimy mieć parzystą liczbę uczestników i preferowałbym żeby wszystkie ligi miały tę samą, tradycyjną wielkość - czyli 12 osób. nawet gdy 3 spóźnialskich się określi pozytywnie nadal będziemy potrzebowali przynajmniej jednej nowej osoby ale za punkt docelowy należałoby przyjąć 4 GMów. zapraszajcie znajomków, reklamujcie, facebookujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×