Skocz do zawartości
goozman

[2017/2018] Ogólny wątek organizacyjny-LISTA REZERWOWA

Polecane posty

Jeśli są gdzieś jeszcze miejsca to chętnie bym dołączył ;)

są jeszcze miejsca i na pewno zagrasz, czekaj jeszcze cierpliwie na przypisanie do danej ligi - wtedy dostaniesz na priw linka na yahoo. na razie nowych oczekujących jest trzech i czekamy jeszcze do 24.09 na 3 potwierdzenie/rezygnacje starych graczy. każda kolejna nowa osoba zapisująca sie trafi na listę rezerwową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli będzie miejsce to chętnie dołączę.

Rok doświadczenia w H2H na e-nba, co prawda zdrafciecaukcyjnym, ale ssnake'ateż chętnie spróbuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem już w fantsy ale teraz przerwa 2 lata i zagram znowu jescze chętnie w nhl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Regis i @bryz11 - dzięki za zgłoszenia - jest duża szansa, że obydwaj z nami zagracie. do 24.09 czekamy na deklaracje od dwóch starych GMów, ale szczerze powiedziawszy jest mało prawdopodobne, że jeszcze potwierdzą swój udział.

@MEIZD1, @żyras i @piotrekm zagrają już na pewno ale przypisanie do konkretnej ligi będzie możliwe również dopiero po 24.09, także jeszcze proszę o cierpliwość.

zgłaszać nadal się można - każdy następny chętny trafia na listę rezerwową - w razie jakichkolwiek wykruszeń i konieczności zastępstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oficjalne zapisy zamknięte ale można się zgłaszać na listę rezerwową - w razie wykruszeń w dalszym etapie organizacji lig III osoby z tej listy będą zastępowały GMów, którzy nie dołączą do ligi na yahoo do dn. 30.09.2017, wg kolejności zgłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Majchu napisał:

Wydawało mi się, że już potwierdziałem udział ! Gram !

nie potwierdzałeś w tym temacie mimo kilku pmów, kóre Ci wysyłałem - w tej chwili trafiasz na listę rezerwową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tydzień przed PO zrobiłem rekonesans po naszych ligach i ze smutkiem stwierdzam, że na poziomie 2 trafił się nowy olewus - i to spadkowicz z I ligi z zeszłego sezonu -  Don't Wake Me Up @kyle winchester; nieaktywny w II B od Wed Jan 10 9:57pm +03

cieszy fakt, że poziom III w tym roku trzyma fason - wyłamał sie tylko @MEIZD1 (Gaudi Cornets) z III A - nieaktywny od Tue Feb 13 12:20am +03

shame on you - lamerskie jest psucie zabawy innym, gdy coś nie idzie.. na przyszły sezon macie bany na sznurku

komiszów proszę o info, jeśli w trakcie sezonu zauwazyli jakieś większe przestoje u innych graczy

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×