Skocz do zawartości
barcalover

[2017/18] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

Mamy 39 potwierdzonych graczy w sumie licząc 2 poziom oraz nowych. Co byście powiedzieli na stworzenie 3 lig po 14 drużyn, jeśli byliby jeszcze 3 chętni? Zrobilibyśmy prawdopodobnie po 2 awanse z każdej z tych lig.

 

Wydaje mi się to ciekawszym rozwiązaniem dla rozgrywek, niż odrzucanie zgłoszeń 7-8 osób. Co Wy o tym myślicie?

 

Jasne, że lepiej zrobić tak, niż odrzucać nowych chętnych, z których a nuż zrobią się wieloletni zajawkowi uczestnicy naszych lig. Kwestia, czy da się zostawić dwie drugie i jedną trzecią, czy koniecznie trzeba robić trzy równorzędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja się przyzwyczaiłem już do grania w lidze 16-osobowej. Zdaję sobie jednak sprawę, iż z 9 nowymi mogłby być już problem, dlatego się wstrzymuje.

 

Pytanie, jak to rozdzielimy, jeśli już moja liga ma potwierdzoną ilość uczestników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że lepiej zrobić tak, niż odrzucać nowych chętnych, z których a nuż zrobią się wieloletni zajawkowi uczestnicy naszych lig. Kwestia, czy da się zostawić dwie drugie i jedną trzecią, czy koniecznie trzeba robić trzy równorzędne.

 

Raczej trzeba by zrobić trzy równorzędne, bo nie fair byłoby obwieszczenie 4-6 zeszłorocznym drugoligowcom, że spadli do 3 ligi.

 

Druga opcja to 16+16 i 10-12 drużynowa liga na 3 poziomie.

 

Hmm ja się przyzwyczaiłem już do grania w lidze 16-osobowej. Zdaję sobie jednak sprawę, iż z 9 nowymi mogłby być już problem, dlatego się wstrzymuje.

 

Pytanie, jak to rozdzielimy, jeśli już moja liga ma potwierdzoną ilość uczestników?

 

Musiałbym wtedy wylosować 2 graczy od Ciebie, którzy zostaliby przeniesieni do trzeciej z lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga opcja to 16+16 i 10-12 drużynowa liga na 3 poziomie.

10 to trochę mało, ale jeśli w grę wchodziłaby 12 byłbym bardziej za tą opcją, aniżeli uszczuplanie już utworzonych lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga opcja to 16+16 i 10-12 drużynowa liga na 3 poziomie.

10 to trochę mało, ale jeśli w grę wchodziłaby 12 byłbym bardziej za tą opcją, aniżeli uszczuplanie już utworzonych lig.

 

Ja też, ale w jednej z drugich lig nadal brakuje 2 osób i zastępując je, zmniejszamy szanse na uzbieranie 12 osób do trzeciej ligi. Zobaczymy, może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal czekamy na dołaczenie 3 osób do pełnej 12 i rozpoczynamy nową ligę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nadal czekamy na dołaczenie 3 osób do pełnej 12 i rozpoczynamy nową ligę ?

 

3 minimum, ale patrząc na brak aktywności 2 gmów z 2 WEST, trzeba niestety założyć, że możemy być zmuszeni wystartować w gronie 10 gmów na 3 poziomie. Zawsze coś, bo dałbym wtedy 6 miejsc awansujących na 2 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę, rok doświadczenia w h2h na e-nba. Liczę, że ufa się zorganizować 3.ligę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Regis napisał:

Chętnie dołączę, rok doświadczenia w h2h na e-nba. Liczę, że ufa się zorganizować 3.ligę. 

 

Powinno się udać, bo w zasadzie brakuje 1 osoby, a jakby zebrały się 3 nowe, to byłoby już ekstra (12 drużyn i 6 awansów).

 

Jeśli masz w tamtej lidze kogoś, kto mógłby być zainteresowany dołączeniem tutaj, to śmiało zapraszaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jeszcze miejsce to chętnie dołączę, gdzieś tam trochę doświadczenia mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, p0ter napisał:

Jeśli jest jeszcze miejsce to chętnie dołączę, gdzieś tam trochę doświadczenia mam. 

Ok, wskakujesz na listę rezerwowych. Więcej info w niedzielę lub poniedziałek - możliwe, że będzie potrzebny jeszcze jeden gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jordan20 napisał:

Panowie pilna sprawa-jest jedno wolne miejsce w 2 lidze h2h-ktos chetny na gre ?

jest tylko jeden minus-draft odbyl sie wczoraj,nie bylo niestety gracza i mozna zagrac za niego PRZEJMUJAC jego WYBRANY juz zespol

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/21995/2

 

Barcalover-pozwolisz na taka zamiane ?

Pozwolę, jeśli Adek mi nie odpisze. Na razie wstrzymaj konie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rekonesans pod kątem "olewaczy" na tydzień przed końcem sezonu regularnego, bany dla:

@Carnero (Piotrkow Raiders) - ostatnia aktywność w II East - Sat Feb 10 1:14pm +03
@MEIZD1 (Gaudi Cornets) - ostatnia aktywność w III - Tue Feb 13 12:19am +03
@p0ter (Ja tu tylko tankuję) - ostatnia aktywność w III - Sun Feb 11 2:55am +03

tym użytkownikom w przyszłym roku dziekujemy, nie tego typu aktywności szukamy (nie wspominam tu nawet o  adku z California Dream, nieobecnym od początku listopada w II East)

komisarzy proszę o ewentualne zgłaszanie innych zaobserwowanych uchybień w trakcie sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×