Skocz do zawartości
barcalover

[2017/18] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

Chetnie zagram, zglaszam swoja gotowosc, chcualbym sie przeniesc w tym sezonie z roto do h2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fly guy – Starks' Team BS H2H - podobnie jak w ROTO rezygnuję i jednocześnie chciałbym podziękować za grę przez te kilka sezonów. Obowiązki zawodowe i rodzinne nie pozwalają mi na udział w fantasy z odpowiednim zaangażowaniem, co odbijało się też na wynikach moich drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fly guy – Starks' Team BS H2H - podobnie jak w ROTO rezygnuję i jednocześnie chciałbym podziękować za grę przez te kilka sezonów. Obowiązki zawodowe i rodzinne nie pozwalają mi na udział w fantasy z odpowiednim zaangażowaniem, co odbijało się też na wynikach moich drużyn.

 

Przyjąłem. Wielkie dzięki za grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fly guy – Starks' Team BS H2H - podobnie jak w ROTO rezygnuję i jednocześnie chciałbym podziękować za grę przez te kilka sezonów. Obowiązki zawodowe i rodzinne nie pozwalają mi na udział w fantasy z odpowiednim zaangażowaniem, co odbijało się też na wynikach moich drużyn.

 

Dzięki i pozdro! Wróć do nas kiedyś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spróbować swoich sił jako nowy gracz.

 

Drużyna Predators

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym spróbować swoich sił jako nowy gracz.

 

Drużyna Predators

 

Pozdrawiam

 

Wpisałem Cię na listę rezerwową - jest tam obecnie 5 graczy, więc jeśli masz znajomych, którzy mogliby chcieć spróbować tutaj pograć, to zaproś, bo myślę, że 10 osób to minimum, by stworzyć ligę na 3 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za namową barcalover vel 2STL chciałbym spróbować sił w Waszej grze jak ewentualnie powstanie nowa liga.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Trochę się obawiam, że w nowej lidze będą same żółtodzioby jak ja i możemy się pogubić troszkę, ale może wesprze nas organizacyjnie i wiedzą ktoś z większym doświadczeniem ;)

 

Mniej więcej wiem o co chodzi z naciskiem na mniej, ale barca mnie na tyle zna, że wie, że zaraz się wszystkiego (prawie) dowiem, choć mogę być upierdliwym pytaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NBA nieco wydłużyła sezon a widzę my PO mamy ustawione po staremu tj

 

Playoffs: Week 21, 22 and 23 (8 teams) Note: Week 23 runs 7 days from Mar 26 to Apr 1

 

większość drużyn NBA w tym sezonie gra sporo meczów aż do 25 tyg - czy nie możnaby przedłużyć sezonu zasadniczego u nas o tydzień a nawet dwa a PO zacząć w Week 22/23 z finałami w W24/25?

rzucam pomysł - nie wiem czy yahoo pozwala w ogóle na dowolne wybranie tych tygodni (w zeszłym roku z tego co pamietam można było to zmieniać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni niepełny tydzień w NBA zaczyna się 9 kwietnia, więc ustawione jest tak jak zawsze, że kończymy sezon 1,5 tygodnia przed normalnym końcem. Te ostatnie niepełne dwa tygodnie to zawsze loteria co do gry gwiazd, więc jak dla mnie nie ma co kombinować, chyba że jedynie finał przedłużyć do dwóch tygodni, bo takie ustawienie chyba w tamtym sezonie wprowadzili i jedynie ostatnie pół tygodnia by nie było przez nas grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbijam w tę ligę!

 

Gaudi Cornets - wcześniej 3 sezony w lidze h2h BO z niezłymi efektami.

 

Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 7 nowych graczy (nie licząc zastępstw) oraz 2 niepotwierdzonych na 2 poziomie.

 

Jeśli będzie 10 chętnych, to stworzę 3 poziom z 6 awansującymi. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby znalazło się 14-16 chętnych. Jeśli macie znajomych, którzy mogliby się skusić na grę w H2H, to zaproście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbijam w tę ligę!

 

Gaudi Cornets - wcześniej 3 sezony w lidze h2h BO z niezłymi efektami.

 

Dzień dobry.

 

Siema. Co to jest BO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum piłkarskie organizuje rozgrywki fantasy NBA? Ciekawe.

 

Nie, po prostu paru znających się stamtąd ludzi, założyło sobie ligę fantasy NBA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem chętny do dołączenia do ligi. Pekes - Entourage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 39 potwierdzonych graczy w sumie licząc 2 poziom oraz nowych. Co byście powiedzieli na stworzenie 3 lig po 14 drużyn, jeśli byliby jeszcze 3 chętni? Zrobilibyśmy prawdopodobnie po 2 awanse z każdej z tych lig.

 

Wydaje mi się to ciekawszym rozwiązaniem dla rozgrywek, niż odrzucanie zgłoszeń 7-8 osób. Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×