Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2017/2018] Organizacja - roto budżetówka - zapisy do 26.09

Polecane posty

Cieglo, co do rezygnacji, to myślę, wartoby ustalić jakieś zasady awansu, bo na e-nba w lidze be-Gm, gdzie January był głównodowodzącym od jakiegoś czasu jest zupełnie nieaktywny i nigdzie nieuchwytny, słowem, nie wiadomo, co się z nim dzieje. Jeśli nagle nie zanotuje come-backu, spodziewaj się, że w tym przypadku będzie potrzebne zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolei :)

 

1. W przypadku absencji, system zasadniczo adoptujemy z ligi h2h gdzie to spadkowicz ma pierwszeństwo przed potencjalny awansowiczem z ligi niższej. W przypadku kiedy wykruszeń jest więcej, drugi w kolejce jest jednak awansowicz, potem kolejny spadkowicz itd. Zasady będę chciał spisać w osobnym wątku. Dojdzie nam w tym sezonie istotna zmiana - min. limit gier do rozegrania.

2. Nad terminem (deadline) się zastanawiam. Myślę, że powinniśmy mieć minimum 14 dni na to by dograć w ligach terminy draftów. Dodając do tego jakiś zdrowy bufor na organizację i inne nieprzewidziane tematy - strzelałbym w max. 3 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu.

 

Chcialbym zagrać :)

Rozumiem, że jesteś nowym graczem? Podrzuć nazwę drużyny - wciągnę Cię na listę rezerwową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wpisz Mnie proszę na listę rezerwową. Nazwa drużyny to " Blue Tits ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza liga nam się zazieleniła, mamy prawie komplet. Co z tym Januarym? Pamiętam, że w tamtym sezonie chyba też długo nie można było z nim nawiązać kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, na e-nba od pewnego czasu jest nieaktywny, opuścił grę, którą sam założył. Nie wiadomo co z nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza liga nam się zazieleniła, mamy prawie komplet. Co z tym Januarym? Pamiętam, że w tamtym sezonie chyba też długo nie można było z nim nawiązać kontaktu.

 

Spokojnie, wg mnie nie ma co panikować, jest jeszcze sierpień, to nadal sezon urlopowy. Wyznaczcie sobie termin na potwierdzenie udziału i ew. poślijcie przypomnienie pw/mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×