Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2017/2018] Organizacja - roto budżetówka - zapisy do 26.09

Polecane posty

Ogarnia ktoś już I ligę? jakiś link do ligi.. ankietę z draftem można by robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz widzę, że może się za bardzo pośpieszyłem z organizacją 2A, bo w 2B nie ma aż 5 uczestników i może być lipa. Bo teraz co? Tylko jedna z lig zostanie zasilona 5 graczami z niższej ligi? Będzie ryzyko nierówności poziomów rywalizacji. Kurwa, nienawidzę olewusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, wypadałoby poczekać do końca rekrutacji, tudzież uzbierania kompletu. Dzisiaj wyślę monit do maruderów, może szybko się dopiszą i nie trzeba będzie robić zamieszania w 2A.

 

Edyta.

 

Umknęła mi deklaracja maxwebera, że nie będzie grał. Zostaje 4 managos. Pw wysłane, czekamy na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mac potwierdził w pw, że gra. Zostały dwie osoby.

 

Dałem znać właścicielowi California Dream i ma dać znać, więc właściwie 1 gracz został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Z mac'em jest jakaś dziwna sprawa. Pisał publicznie w zeszłym roku, że kończy z fantasy i teraz nie wiem czy w ogóle powinien przystąpić do rozgrywek. Muszę to wyjaśnić.

 

Edyta.

 

Wygląda na to, że mac prawilnie awansował, nie było na niego zażaleń. Dziwne :)

 

Edyta 2.

 

Co do adek (California Dream) to mimo wszystko czekam na jego deklarację tutaj albo w pw do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do adek (California Dream) to mimo wszystko czekam na jego deklarację tutaj albo w pw do mnie.

 

Oczywiście, bo nie wiem, czy będzie grał, tylko wiem, że wrzuci deklarację niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umknęła moja wiadomość, bo pisałem zresztą na 6 stronie że gram dalej :P W każdym razie jak najbardziej gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę mamy 9 wolnych miejsc z czego 5-6 to definitywne bany. Oznacza to, że najprawdopodobniej wszyscy z listy rezerwowej zasilą rozgrywki w tym sezonie. Panowie, bądźcie czujni , obserwujcie wpisy w tym wątku. W dalszym ciągu jednak pozostanie mała dziura do zasypania w lidze 3 i tutaj przyda się jeszcze jakieś uzupełnienie. Jeśli macie znajomych, którzy chętnie zagrają w roto budżetowe - dajcie im znać.

 

PS. Wpisałem gryzlaka na listę rezerwową. Nie sądzę, że grał tutaj w zeszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciągnąłem kumpla do zabawy. Powinien się jutro zapisać więc już będzie jakaś tam luka zapełniona o jedno miejsce. Pytanie czy uda się Wam (o ile jest to możliwe) wrzucić Nas do jednej Ligi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wanishe, fajnie.

 

Jacob - będę miał Twoją prośbę na uwadze przy obsadzie lig. W pierwszej kolejności potrzebujemy kolegi na pokładzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciągnąłem kumpla do zabawy. Powinien się jutro zapisać więc już będzie jakaś tam luka zapełniona o jedno miejsce. Pytanie czy uda się Wam (o ile jest to możliwe) wrzucić Nas do jednej Ligi??

 

To zaproś go też do h2h aukcyjnego, w którym też jesteś na liście rezerwowej. Brakuje mi paru osób do założenia 3 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanishe, fajnie.

 

Jacob - będę miał Twoją prośbę na uwadze przy obsadzie lig. W pierwszej kolejności potrzebujemy kolegi na pokładzie :)

 

Czyli co, chyba nie ruszmy juz tej mojej 2A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie. U Ciebie jest komplet, u mnie niedobór tylko jednego zawodnika - ten uzupełnimy z listy rezerwowej. Koledzy, którzy chcą być razem też chyba trafią razem do 3. Dajcie mi chwilę na ogarnięcie wszystkiego, mam teraz kilka tematów na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Wszystkich obecnych jak i przyszłych uczestników lig roto budżet proszę o dołączenie do właściwego klubu. Każdy klub to obecnie reprezentacja działów na forum (te zaczną powoli znikać) i w nich będzie w przyszłości tętniło życie danej ligi. Ich funkcjonalność mam także w planach rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mógłbym zagrać Kato Raps bym się nazywał kiedys tu grałem ale 2 lata przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga 2B została utworzona. W klubie jest do znalezienia w zakładce 2 lig. Oto bezpośredni link do wątku:

Do listy uczestników - w miejsce zbanowanego olewusa - wskakuje Coach R. Wkrótce wkleję tam namiary na ankietę draftową i roześlę szczegóły dostępu do ligi na yahoo.

 

Jednocześnie informuję, że z listy rezerwowych - poza Coach R - wskakują do ligi 3 następujący managos: FC Parapety (jacobsman13), LAkosynierzy, stachóó, Stryder. Zmiany odnotowane w pierwszym poscie tego wątku. W 3. lidze pozostały 3 niewyjaśnione osoby - nie dają znaku życia i prawdopodobnie zostaną zastąpione przez 3 kolejne osoby z listy rezerwowych (jest to dość prawdopodobne). Z kolei ostatni zapisany - o ile nie skołuje sobie 11 graczy do stworzenia ligi 3B - zostanie na lodzie.

Prośba do osób, które widzą się już klepnięte w 3 lidze o wybranie komisarza - liczę, że będzie to @jordan20, komiszujący w zeszłym roku w lidze 2. Jeśli akceptuje stanowisko, proszę o założenie odpowiedniego wątku w zakładce klubu przeznaczonej dla ligi 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×