Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2017/2018] Organizacja - roto budżetówka - zapisy do 26.09

Polecane posty

Zamiast zostawiać kogoś na lodzie, lepiej wg mnie zrobić 13 drużyn w 3 lidze - przecież gracie roto.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, barcalover napisał:

Zamiast zostawiać kogoś na lodzie, lepiej wg mnie zrobić 13 drużyn w 3 lidze - przecież gracie roto.

Racja, zapomniałem o tej ewentualności. Tak czy inaczej do końca zapisów jeszcze sporo czasu - na tyle, że można pokusić się jednak o zebranie paki na kolejną, pełną ligę. @bryz11jeśli masz opcje, pytaj, nakręcaj znajomych.

Sytuacja w lidze 1 pozwala już na tworzenie tematu, zakładanie ligi na yahoo i ankiety w doodle - jak słusznie zauważył @Tocheck. Może @KapitanPlanetapodejmie się komiszowania? Jeśli tak, prośba o utworzenie niezbędnego tematu i ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cieglo napisał:

Liga 2B została utworzona. W klubie jest do znalezienia w zakładce 2 lig. Oto bezpośredni link do wątku:

Do listy uczestników - w miejsce zbanowanego olewusa - wskakuje Coach R. Wkrótce wkleję tam namiary na ankietę draftową i roześlę szczegóły dostępu do ligi na yahoo.

 

Jednocześnie informuję, że z listy rezerwowych - poza Coach R - wskakują do ligi 3 następujący managos: FC Parapety (jacobsman13), LAkosynierzy, stachóó, Stryder. Zmiany odnotowane w pierwszym poscie tego wątku. W 3. lidze pozostały 3 niewyjaśnione osoby - nie dają znaku życia i prawdopodobnie zostaną zastąpione przez 3 kolejne osoby z listy rezerwowych (jest to dość prawdopodobne). Z kolei ostatni zapisany - o ile nie skołuje sobie 11 graczy do stworzenia ligi 3B - zostanie na lodzie.

Prośba do osób, które widzą się już klepnięte w 3 lidze o wybranie komisarza - liczę, że będzie to @jordan20, komiszujący w zeszłym roku w lidze 2. Jeśli akceptuje stanowisko, proszę o założenie odpowiedniego wątku w zakładce klubu przeznaczonej dla ligi 3.

dziekuje za propozycje,niestety w tym roku ze wzgledu na natlok obowiazkow musze odmowic-i tak juz ograniczylem liczbe lig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KapitanPlaneta napisał:

Odnów ligę, przekaż mi uprawnienia komisarza, a resztą się już zajmę skoro nie ma innych chętnych.

Zrobione, działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcę zagrać tak dla fanu wiezcorkiem siąść na 20minutek ale tak za bardzo to nie mam czasu działaś więcej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatni dzień zapisów. Jutro rano postaram się podać ostateczny skład 3. ligi. Wygląda na to, że wszyscy rezerwowi są w grze - maruderzy z tamtego roku mimo monitów nie dają znaku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę proponowany skład trzeciej ligi kształtuje się następująco (UWAGA! dopóki nie wkleję go w wątku dla 3. ligi - to wciąż tylko spekulacja ;) ):

  1. FC Parapety (jacobsman13) - uzupełnienie z rezerwy
  2. LAkosynierzy - uzupełnienie z rezerwy
  3. Jordan20 - spadek z 2B
  4. stachóó - uzupełnienie z rezerwy
  5. SzpitalNaPeryferiach
  6. Niepełnosprytni
  7. Ultimate Floppers - uzupełnienie z rezerwy
  8. gryzlak - uzupełnienie z rezerwy
  9. RB Team - uzupełnienie z rezerwy
  10. red Mamba
  11. Huncwoty
  12. Stryder - uzupełnienie z rezerwy
  13. bryz11 - uzupełnienie z rezerwy

Jeśli dzisiaj nie zmieni się w temacie potwierdzeń za wiele - jutro możecie spodziewać się nowego wątku dla ligi 3. Potrzebny Wam będzie komisarz i możecie już o tym myśleć. Na ewentualny kształt tej ligi mogą wpłynąć jeszcze ewentualne absencje w lidze 2B gdzie wciąż nie mamy dwóch grajków. Nie zakładam, że się nie pojawią ale wolę mieć plan B. Gdyby przyszło nam uszczuplać Wasze grono - pierwsi do awansu są odpowiednio @jordan20 (jako spadkowicz z ligi 2.) oraz manager drużyny Szpital na peryferiach. Możecie mieć to gdzieś z tyłu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo trwają podsumowania na yahoo i wciąż nie widać ostatecznych pozycji na koniec sezonu. Jak tylko się to pojawi, będę chciał podsumować nasz sezon. Przy okazji prośba do komisarzy by zerknęli w swoich ligach na limity rozegranych gier i podrzucili info kto dał ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, cokolwiek się ruszyło i można pokusić się o pierwsze wnioski :)

1. liga roto budżet

Ekstraklasę wygrywa @KapitanPlaneta ze swoimi Muminami. Gratulacje! Piąteczka także dla pozostałych podiumowiczów: @L.TM2/ @L.TM (z imponującą liczbą ruchów kadrowych w sezonie - 181!) oraz @Masud.

Z ekstraklasy spadają: @kobe26 (zagra w 2A), @MJ1 (2B), @zagi (2A) oraz @Tocheck (2B).

Czekam na info o wypełnieniu limitu gier @KapitanPlaneta.

2A liga roto budżet

Ligę wygrywa @GRB a mający tyle samo punktów (zdecydowała ilość dwunastek) @marcelomattsoy zajmuje drugie miejsce. Obie drużyny zagrają w przyszłym sezonie w ekstraklasie :) 

Do ligi 3. spadają @mSala oraz @WeeFreeMan. Ten drugi nie wypełnił także limitu gier więc spadek w pełni zasłużony.

2B liga roto budżet

Ligę wygrywa na luzie @Gerard ze swoimi Łobuzami. Druga drużyna to - po rostrzygnięciu tiebreaka ilością wygranych kategorii - Penetrator Lublin. Co ciekawe, moja drużyna miała tylko jedną dwunastkę i gdyby przyszło bić się na jedenastki - awans zapewnił by sobie @Jurek Furtak. Łobuzy oraz Penetrator grają w przyszłym sezonie w ekstraklasie :) 

Do ligi 3. spadają @szkoda-czasu oraz @adek. Ten drugi nie wypełnił także limitu gier więc spadek w pełni zasłużony.

3. liga roto budżet

Z tej ligi awans wywalczyły 4 drużyny. Są to: @Gryzlak, @mashi, @budzikreal oraz @josip10. Gratulacje!

Czekam na info o wypełnieniu limitu gier @Buu.

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już pisałem w wątku ligowym: bardzo mi przykro (tak jak mówi nazwa mojej drużyny ;P), ale kończę z tym formatem na sznurówce. Dzięki za 2 ciekawe sezony (awans z II do I i teraz spadek) :) powodzenia wszystkim oraz dalszej dobrej zabawy, pozdrawiam :)

  • Smuteczek 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej lidze wszyscy wypełnili założone minimum.

PS. @cieglo może doczekamy się w końcu medali za ten format albo czegoś podobnego, bo to trochę kuriozalne że tylko te rozgrywki nie są nagradzane jakimś wyróżnieniem do profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, cieglo napisał:

@GRBjak się spiszesz to dostaniesz :) 

Chyba nie wątpisz, że znów będę w czterech ligach na podium?! Może wreszcie w jakiejś pierwszej, co by się załapać na medal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twojej klasy nie kwestionuję. Talentu na sznurówce jednak nie brak, ktoś może pokrzyżować te plany. A z tych mniej utalentowanych też ktoś może zaskoczyć. Np. ja :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, trasztok zawsze spoko. Będzie mi brakować tej fantasy rozrywki w ciepłe miesiące ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


jbc to gram dalej, i czekam na info

Edytowano przez bryz11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×