Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2017/2018] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

nie wiem czy @matysw specjalnie wczoraj posadził swoich zawodników, by wygrać straty i zabezpieczyć FT% ale moi produkowali nad wyraz dobrze i z 2-7 dla Byle Co zrobiło się 5-3-1 dla mnie w pojedynku dwóch najlepszych ekip 17 kolejki. walczący o utrzymanie @vislak06 i @AIR_MJ mieli również mocne 7 dni ale z wyrównanej batalii o steale zwycięsko wyszedł MJ-Team. gorsza wiadomość dla nich to, że Raging Ravens @yblue wzorowo wykorzystał pojedynek z Fly do poprawienia swojej pozycji na yahoo. lepsza, że Sopranos @host3234 tylko 5-4 pokonali słabnących zawodników @mSala

pamiętajcie że bieżący tydzień fantasy trwa tak naprawdę przez 2 tygodnie, obowiązujący limit zmian również

h2hw1817mikrof.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po zawodach dla mnie.  mSala musiałby polec 8-1 z zespołem Hermana, żebym mógl liczyć jeszcze na jakieś szanse gry o TOP8. Szkoda, bo wydaje mi się, że z Leonardem byłbym w I rundzie zagrożeniem dla wszystkim ( może poza Rembriczem).

Pieprzone kontuzje i przede wszystkim nieobecność podczas Draft Day (Hiszpania taka słoneczna...terminy takie niepasujące) położyły mi sezon.

 

Ile drużyn spada do niższej ligi? 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2018 o 11:56, goozman napisał:

nie wiem czy @matysw specjalnie wczoraj posadził swoich zawodników, by wygrać straty i zabezpieczyć FT% ale moi produkowali nad wyraz dobrze i z 2-7 dla Byle Co zrobiło się 5-3-1 dla mnie w pojedynku dwóch najlepszych ekip 17 kolejki.

 

Ee nie było w tym żadnej myśli, po prostu wyjazd zagraniczny i nie dało rady ustawić składu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym nietypowym 14-dniowym tygodniu @Benon wygrał pojedynek na szczycie "mocy" z Byle Co @matysw a ogólnie poruchałby wszystkich za wyjątkiem @mSala. ten z kolei wydupcyłby wszystkich oprócz Byle Co, także panowie stworzyli mordercze trio dymaczy i w tej chwili lepiej unikać ich na swojej drodze (w PO też). awanse do PO zapewnili sobie, mimo niewielkich porażek, The Lego @hermman89 oraz Bad Boys @Swarley. pewny PO jest również GM Bukkake, który zbukkakował se mordę bawiąc się w ograniczanie TO przez co przegrał z botem REB i BLK.. :E


h2hw1818mikrof.jpg

  • Podoba mi się 1
  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mSala praktycznie cały sezon był przyczajony, kręcąc się w okolicy 8 miejsca a w tej chwili, oczywiście przede wszystkim dzięki AD, kręci świetne cyfry i w tym tygodniu był jedyną niepokonaną drużyną w korespondencyjnej symulacji.  nawet Bukkake i Byle Co @matysw, mimo sumarycznie lepszym dorobkom i wyższym miejscom w tygodniówce, musieliby uznać wyższość MSala's Team. Byle Co i The Tramwajs @Benon to kolejne teamy, które oficjalnie zapewniły sobie udział w PO, ale szczerze mówiąc, musiałyby się dziać jakieś cuda, żeby skład czołowej ósemki zmienił się w ostatniej kolejce.

h2hw1820mikrof.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dużo było kalkulacji w tym ostatnim tygodniu więc poniższe wyniki nie sa do końca miarodajne ale jakby nie było @Swarley finiszuje sezon regularny w wielkim stylu, drugi raz zdobywając mistrzostwo tygodnia i zarazem wyrównując najlepszy punktowo wynik 74! mocna końcówka sezonu również w wykonaniu @vislak06, jednak to za mało zarówno w pojedynku z @hermman89, jak i w utrzymaniu.

h2hw1821mikrof.jpg

 

tabela na koniec sezonu regularnego:

2h2hfinreg.jpg

 

pary ćwierćfinałowe ułozyły się moim zdaniem bardzo ciekawie i węszę dużo niespodzianek. z II ligi spada wielokrotny mistrz @AIR_MJ, dwóch beniaminków na tym poziomie - wspomniany wyżej @vislak06 & zawiedziony sezonem Kawhiego @host3234 oraz bot - @Dante, którego czeka dłuższa przerwa od sznurówkowych lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za walkę i ciekawy sezon. Pomimo, że wygrałem 10 z 21 pojedynków, to jednak miałem więcej dotkliwych porażek niż wysokich wygranych, co w ostatecznym rozrachunku wypadło słabo.

Nie pomogły też kontuzje czołowych graczy:  Cousinsa, Walla i Arizy.

Dzięki @goozman za cotygodniowe relacje, mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy w 1 lidze :)

Czołowej 8 życzę ciekawych playoffów i zaciętej walki o awans do samego końca.

 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za sezon wszystkim, a goozmanowi za relacje.

Nie były to może super emocjonujące rozgrywki z racji obecności bota i paru pechowców, ale taki mamy system. Playoffy, no cóż, loteria. Wydarzyć się może wszystko, o czym przekonałem się w zeszłym sezonie. Oby w tym los się odmienił. Faworyta w żadnej parze nie widzę więc zapowiadają się interesujące pojedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goozman napisał:

usnąć nie mogłem dziś przez p.. D'Angelo. posadziłem go wczoraj na ławie a ten 7 trójek w 7 minut na moich oczach. ma tupet skurwenson

 

Gooz nie kłamie, nawet na fejsie publicznie się żalił :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, po tych 7 minutach nic już prawie nie pyknął, a mógł walnąć jeszcze następne 7 i wtedy byłby wkurw... Jeszcze jeden taki meczyk na rezerwie i mniej więcej wyrówna się moja strata Currego :P Już się zresztą przez to pożegnałem z marzeniami o awansie, wydraftowałem go pierwszy raz w historii i to był błąd, zawsze traktowałem go jak podwyższone ryzyko i nie wiem co mnie skusiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się przewróciło wszystko do góry nogami. Nie pamiętam, żeby w historii miała miejsce taka sytuacja i 5, 6, 7 i 8 team walczył o miejsca top 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2018 o 11:01, goozman napisał:

pary ćwierćfinałowe ułozyły się moim zdaniem bardzo ciekawie i węszę dużo niespodzianek

 

3 godziny temu, mSala napisał:

Ale się przewróciło wszystko do góry nogami. Nie pamiętam, żeby w historii miała miejsce taka sytuacja i 5, 6, 7 i 8 team walczył o miejsca top 4...

już wcześniejszy rekonesans i wyniki ostatnich tygodni mogły sugerować wspomniane niespodzianki - ale że odpadną wszystkie wyżej rozstawione teamy to się nie spodziewałem :) szczerze to wyczuwałem porażkę @KK11 w starciu z @mSala (team idealnie skrojony vs Rembricz nawet z Durantem w składzie) i stawiałem w ślepo na zwycięstwo bardzo mocnego w ostatnich tygodniach @Benona. szczególnie zawiedziony jestem oczywiście postawą swojego teamu - zaliczyłem chyba najsłabszy swój tydzień w blokach i absencje Turnera, Larrego Jr i wyrzucenie Danny Greena okazały się bardziej znaczące niż pauzowanie Curry u @matysw i marzenia o powrocie do 1 ligi trzeba odłożyć na inny termin :(
z ciekawości zrobiłem tradycyjną tabelkę porównawczą za ten tydzień:

h2hw1822mikrof.jpg

The Tramwajs byli w tym tygodniu (świetny schedule) nie do ruszenia dla nikogo, MSala's Team przegrałby tylko z @Benonem a największym pechowcem jest @KK11, który wygrałby i z Byle Co i Raging Ravens. i właśnie ekipa @yblue to chyba największy szczęściarz tych półfinałów - w tym tygodniu wygrałby tylko z Bad Boys @Swarleya - i to uczynił :)

gratki dla wszystkich półfinalistów i niech krew się leje w walce o finał!

BTW widzę, że @KK11 wywalił Duranta - nie wiem, czy to do końca fair ruch wobec innych - dajcie znać co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, goozman napisał:

BTW widzę, że @KK11 wywalił Duranta - nie wiem, czy to do końca fair ruch wobec innych - dajcie znać co sądzicie

przeoczyłem, że Durant out na przynajmniej 2 tyg - więc jednak wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mecz goozman. Gdy w któryśtam dzień Redick, Simmons i Proces wyciągnęli poniżej 60% z wolnych to byłem przekonany, że ta kategoria zadecyduje o mojej przegranej (Curry jednak robi tutaj sporą robotę). Jednak jakoś to się poukładało pod koniec i nawet złoty strzał w postaci Delona Wrighta już nie zaszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sensacyjne playoffy! W sezonie regularnym była przepaść pomiędzy czołówką a resztą tabeli. Mogliście spokojnie potraktować końcówkę sezonu i układać się pod playoffy, a tu taka niespodzianka.

To jest ten ból i jednocześnie piękno H2H.

Trudno jest zdominować tę formułę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sezon Panowie. Niestety powrót z wakacji w dniu draftu i pojawienie się dopiero przy 5/6 rundzie nie wystarczyło. Gdybym brał udział od początku to na bank nie wziąłbym Kawhi'ego i sezon potoczyłby się inaczej. Szkoda, wielka szkoda, bo z FA udało mi się przechwycić kilka fajnych nazwisk w trakcie sezonu. Ale zabrakło tego superstara.

Fajna liga, świetne relacje gooz, liczę, że spotkamy się jeszcze...byc może na rozgrywkach wyższego szczebla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korespondencyjne porównywanie wyników nie ma już większego sensu, także tylko z kronikarskiego obowiązku

Dnia 27.02.2018 o 17:04, goozman napisał:

w tym nietypowym 14-dniowym tygodniu @Benon wygrał pojedynek na szczycie "mocy" z Byle Co @matysw a ogólnie poruchałby wszystkich za wyjątkiem @mSala. ten z kolei wydupcyłby wszystkich oprócz Byle Co, także panowie stworzyli mordercze trio dymaczy i w tej chwili lepiej unikać ich na swojej drodze (w PO też)

miesiąc temu ostrzegałem i się spełniło, choć ktoś z wspominanej trójki musiał obejść się ze smakiem - padło na @mSala :) jak się okazało staty Kemby Walkera liczyły się w tym pojedynku bardziej niż cyfry wykręcane przez The Brew i do pierwszej ligi po dwóch latach wraca @Benon. drugi półfinał był jeszcze bardziej wyrównany i mimo kombinacji @yblueszczęście uśmiechnęło się do @matysw - zadecydowała różnica 1 TO, a Byle Co występowało praktycznie znowu bez Stepha - i paradoksalnie chyba to był klucz do sukcesu tej ekipy :) gratki panowie i powodzenia w pojedynku o medale

2h.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Benon napisał:

Teraz się zastanawiam czy to mój trzeci, czy czwarty powrót do pierwszej ligi...

wg moich zapisków to Twój trzeci awans do 1 ligi - pojawiłeś się po raz pierwszy w 12/13, potem spadłeś w 13/14 po czym wróciłeś w 15/16 i od razu spadłeś

chyba to najlepszy moment na ucieczkę stąd bo już wg wstępnej rozpiski w przyszłym sezonie do II A trafią na pewno @pitrekk i @Kuba oraz dwóch mistrzów z lig 3ich, w tym ekipa o najlepszym dorobku w sezonie regularnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Kemba mnie załatwił to fakt. Chociaż nie ofensywą tutaj miałem wygrać. Dwie nietrafne decyzje mniej i wygrałbym osobistymi. Ale to się fajnie mówi po fakcie. Teraz już tylko mecz o pietruszkę i będzie dużo czasu na przemyślenia przed kolejnym sezonem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kombinowałem ze stratami bo dzień wcześniej zrobiłem błąd z FA i zamiast iść w zbiórki wybrałem bloki, co było trochę głupie, biorąc pod uwagę, że brak u mnie zawodników typu Embiid czy Henson. Kilka absencji graczy ByleCo i mojej drużyny też miało jakiś wpływ na wynik i to, że ostatecznie decydowały akurat straty.
Jeszcze z rana wyglądało na to, że udało mi się minimalnie wygrać te TO, ale później wjechały korekty od yahoo z początku tygodnia - +1 TO dla Jokica i -1 dla Bartona, co odwróciło wynik na korzyść ByleCo. 
Swoją drogą zauważyłem, że te korekty są trochę dziwnie wprowadzane. Wygląda na to, że te z meczów na początku tygodnia są aplikowane do danego matchupu, a zmiany w dalszych dniach są dodawane dopiero w tygodniu następnym i nie mają żadnego wpływu na wynik - powinni to zmienić i poprawiać najlepiej na bieżąco albo ewentualnie całość w jednym rzucie w aktualnym tygodniu.  
Teraz zostało jeszcze roto, gdzie dla mnie sezony skończą się pewnie bardziej szczęśliwie, ale preferuję zdecydowanie H2H i tę konkretną ligę, więc pozostaje czekać do października na następny draft.
Graty dla Matysw i Benon oraz powodzenia dla reszty w przyszłym sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się jakoś specjalnie nie przyglądałem algorytmowi poprawek tygodniowych, ale akurat w tym meczu Miami - Denver w dogrywce miała miejsce jakaś bardzo poważna awaria boxscore'a i chyba nawet jeszcze rano nie było dokładnych statów.

Generalnie, byłem świadkiem wielu emocjonujących niedziel, ale nie pamiętam takiej, żeby wszystko szło od początku tak niekorzystnie. Najpierw okazało się, że Draymond złapał katarek, więc Looney z miejsca stał się niebezpieczny, potem Love dołożył do pieca ze zbiórkami, dalej Murray, więc nie mogłem nikogo z późniejszych spotkań odpuścić, żeby nie stracić tej kategorii. Przez to wyrównały się straty i to akurat na tyle wcześnie, że mogłeś przyjąć różne strategie, a ja tylko czekać na wyrok. Widziałem, że Prince i Mitchell wędrują na ławę i wiedziałem że bronisz strat, ale Muscalę i tak musiałem zostawić bo gdyby nie grał, to GSW-Jazz było pół godziny później, pewnie byś swoich wstawił i te 12 czy 13 zbiórek duetu Mitchell/Looney było wg mnie realne. No i oczywiście jakąś megafrajerską stratę ten Muscala w garbage time zaliczył... Czyli porażka tą jedną stratą i wkurwienie poziom expert.

Więc co do samego wyniku to pozostaje mi współczuć, rzeczywiście po zakończeniu wszystkich niedzielnych spotkań prowadziłeś. Choć faktycznie ten Jokić miał 5 strat, a nie 4, jak pierwotnie podano (widziałem ten mecz). Z tego co widzę, to taka mała pociecha, że jakby Yahoo policzyło to poprawnie wcześniej, to niezależnie kogo byś w niedzielę wstawił, a kogo nie, to i tak by się skończyło moją wygraną, choć przynajmniej w normalnych okolicznościach. W każdym razie dzięki za fajny meczyk.

No a co do finału... umarł Curry, jest nowy Curry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ironia H2H w pełni - rok temu wygrany sezon regularny i odpadam w pierwszej rundzie, teraz atakuję z końcowych pozycji i wygrywam całość.

Dzięki wszystkim za sezon i do zobaczenia już w październiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×