Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

12 godzin temu, barcalover napisał:

U mnie małe zawirowania związane z Bledsoe, więc Gooz będzie miał raczej udany tydzień, ale w perspektywie sezonu powinienem wyjść na plus po wymianie Erica.

ja gram bez Mylesa T i straciłem Milosa T - więc też różowo nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, goozman napisał:

ja gram bez Mylesa T i straciłem Milosa T - więc też różowo nie jest :)

Właśnie dopiero dzisiaj się przyjrzałem Twojej ekipie i faktycznie też masz problemy. Cóż, walczymy, oby to tylko był taki pechowy początek sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem. Powodzenia Kapitanie z Carrollem i Chrissem. Panic mode mi się włączył. To samo zrobiłem w roto :) Eeehhh. Sezon długi, może wyskoczy jeszcze jakiś Filip z konopii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, goozman napisał:

były narzekania na ograniczenie ruchów z FA ale na razie chyba nikomu to nie doskwiera?

W sensie? Ja na pewno bym bardziej rotował, gdyby nie limit.

Najbardziej jest to odczuwalne w takich tygodniach jak teraz, gdy np. u mnie Giannis, Butler i Bledsoe mają mniej meczów, niż główni gracze rywala (Kd i Marc mają po 4 zdaje się). To jest ogromna różnica i czasami rotowanie FA to była jedyna szansa, ale też rozumiem tych, którzy nie mają czasu na rotację i wybrali dogodniejszą dla siebie opcję limitu pobrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2gi tydzień zmagań za nami, jednak kończy się smutno - z powodów osobistych z gry w fantasy NBA zrezygnować musiał Barcalover. z tego powodu mamy kilka zmian - ja zostałem na szybko komisarzem - ale jeśli ktoś chce (@washko coś pisał) - mogę oddać lejce. rezygnacja wymusiła na nas działania uzupełniające - to nie roto żeby można było zostawić team bez aktywnego GMa - przetransferowałem team Barcy do Mikrofalówki - nie dość, że zabrakło mu w zeszłym sezonie do awansu bardzo mało to prowadzi dla nas te znakomite podsumowania. Team Mikrofali w 2 lidze będzie do przejęcia przez najbardziej doświadczonych GMów z obecnej 3ej - ta kwestia jeszcze się wyjaśnia na priwach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcalover - cokolwiek tam się dzieje, trzymaj się, chłopaku! I wróć kiedyś do nas.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, goozman napisał:

2gi tydzień zmagań za nami, jednak kończy się smutno - z powodów osobistych z gry w fantasy NBA zrezygnować musiał Barcalover. z tego powodu mamy kilka zmian - ja zostałem na szybko komisarzem - ale jeśli ktoś chce (@washko coś pisał) - mogę oddać lejce. rezygnacja wymusiła na nas działania uzupełniające - to nie roto żeby można było zostawić team bez aktywnego GMa - przetransferowałem team Barcy do Mikrofalówki - nie dość, że zabrakło mu w zeszłym sezonie do awansu bardzo mało to prowadzi dla nas te znakomite podsumowania. Team Mikrofali w 2 lidze będzie do przejęcia przez najbardziej doświadczonych GMów z obecnej 3ej - ta kwestia jeszcze się wyjaśnia na priwach

 

Spoko, mogę być komiszem. Jedna liga w te, czy we wte nie robi różnicy :) 

Pytanie tylko czy jako debiutant w 1. lidze byście sobie tego życzyli?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oskar, oprócz komiszowania w 1 lidze, wykonywał kawał szerszej roboty organizacyjnej - był opiekunem całego pionu rozgrywek budżetówki H2H. więc kandydat na nowego komisza powinien wyrażać optymizm w kierunku przejęcia tej części roboty również :) także kandydaci proszeni o deklarację - czy tylko chcą komiszować czy są skłonni przejąć całość obowiązków Barcalovera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 2 KOLEJKI

28nW3Zx.png

 

W przeciwieństwie do poprzedniej kolejki, w tej nie było zbyt wiele ciekawych historii. Zespoły, które notowały dobry tydzień wygrywały swoje pary. W tym tygodniu nie było również wielkich spekatukularnych zwycięstw. Jedynym wyjątkiem była para BukkakeB vs God of Thunder w której padł wynik 7-2 dla drużyny goozmana. Pozostałe spotkania było bardzo wyrównane i zacięte. Nawet najlepszy w tym tygodniu zespół Grave Digger wygrał skromniutko 5-4 i to z zaledwie 12 zespołem tej kolejki. Podopieczni marcelomattsoya już w poprzedniej kolejce zaprezentowali się z dobrej strony, jednak w tej kolejce ich forma była jeszcze lepsza. Wysoką formę z 1 kolejki utrzymał też zespół The Lego. Co prawda nie uzyskali oni tak dobrego rezultatu jak ostatnio (ostatnio 91 pkt, dziś prawie o 20 mniej), jednak ponownie znaleźli się w top4 tygodnia. Oprócz nich na słowa uznania zasługują również drużyny FC Turlaj i BukkakeB, którzy tydzień temu byli w drugiej połowie tabeli i przegrali swoje pary, zaś w tym tygodniu ograli swoich rywali wynikiem 5-4 i znaleźli się w najlepszej trójce kolejki. Czy powtórzą ten wynik  już za 7 dni?

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 2 KOLEJKI

8au0WdW.png


Plusy kolejki:
- Grave Digger - to był naprawdę dobry tydzień zespołu marcelomattsoya. 90 pkt w symulacji to nie jest jakiś powalający na kolana wynik, jednak na tle pozostałych ligowiczów, ten dorobek w tym tygodniu wygląda imponująco. Grave Digger mimo tak dobrego tygodnia mogą żałować, że w tej kolejce grali akurat na Tottenham Cavaliers. W tym tygodniu przeciwko 10 graczom zdołałby wygrać wynikiem 6-3, a w 1 przypadku (przeciwko Red Panthers) mógł wywieźć wynik 8-1!

- FC Turlaj - Kapitalne odrodzenia na przestrzeni tych 7 dni. Mocno przeciętny wynik z poprzedniej kolejki szybko został zapomniany. W tym tygodniu byli jedynym zespołem, który utrzymywał podobny poziom do Grave Digger, choć co trzeba powiedzieć w bezpośrednim starciu z nimi, chilu91 i jego zespół przegrałby aż 3-6.

Minusy kolejki:
- mSala's Swell Team - Falstartem rozpoczynają sezon podopieczni mSali. To już drugi tydzień pod rząd, w którym ten zespół nie wygrałby żadnej pary. Tak! Niezależnie od doboru rywala ta drużyna i tak by przegrała. Na szczęście dla nich ponoszą najniższą możliwą porażką w kolejce, zarówno dziś, jak i w poprzednim tygodniu. Czas się przebudzić!

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

5i3DY6t.png


Ciekawostki: 

- Nygusy Gerarda po raz drugi z rzędu w swojej parze trafiają na drugi najlepszy zespół tygodnia. Już w tym momencie sezonu wyrównali swój rekord z poprzedniego sezonu, gdzie tylko 2 razy mierzyli się w parze z zespołem, który okazywał się być top2 tygodnia według symulacji.

 

-mSala's Swell Team zanotowali drugi tydzień z rzędu w którym nie wygraliby z nikim w parze. Tak słabego startu sezonu nie miał jeszcze nikt - Jest to pierwszy taki przypadek w historii moich symulacji.


EDIT: Barcalover mam nadzieję, że wrócisz do fantasy. Od zawsze chciałem zmierzyć się z tobą w jednej lidze H2H. Mam nadzieję, żę prędzej czy później się to stanie.

 

Edytowano przez mikrofalowka
  • Podoba mi się 2
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa.

 

Uspokajam, że nie jest tragicznie i gorąco pozdrawiam, dziękując za wyrozumiałość! Miłej gry!

  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Oskar! Mikrofala skopie mi za ciebie tyłek. 8 gier więcej macie w tym tygodniu  swoim "Boskim" zespołem. Add dropami tego nie nadgonię, bo nie mam aż tylu wolnych slotów. ale to tylko 1 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć, policzyło mi 2x tę samą wymianę B. Paul za R. Bullock. No i teraz mam jedną mniej dostępną. Wiecie kto to może naprawić?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, chilu91 napisał:

cześć, policzyło mi 2x tę samą wymianę B. Paul za R. Bullock. No i teraz mam jedną mniej dostępną. Wiecie kto to może naprawić?

 

hmm dziwna sprawa, nie przypominam sobie takiej sytuacji wcześniej. z poziomu komisaryjnego mogę zmienić tylko ogólną liczbę ruchów ale nie w konkretnym tygodniu. zmieniłem Ci z 6 na 5 - zobacz proszę czy odjęło Ci to ruch w tym tygodniu? jeśli nie to pozostaje pisać reklamację do yahoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety nic nie pomogło, ale dzięki. Nie będę na razie pisał, jakoś ten tydzień się obejdę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest odpowiedź:

I'm sorry for the trouble this team has had. It is not possible to change this team's add count for the week, but as commissioner, you can manually process an add for this team using the Edit Rosters tool. Adds made through this tool do not count towards their add count for the week

także jeśli będziesz mieć potrzebę dodania kogoś jako siódmy ruch - zgłoś się do mnie - ja to bedę mógł przeprocesować w Edit Rosters

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żesz kura, miało być spokojne 5:4, a przez debila Lowry'ego przegrałem o dwie sztuki zbiórki i asysty i skończyło się 3:6 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×