Skocz do zawartości
barcalover

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

Super. Jeżeli Jordan nie zechce połaczyć dwóch draftów (a wiem, ze jest to możliwe, człowiek nie takie rzeczy robił w życiu), to niestety, ale będę zmuszony dogadać się z Fluberem i z kimkolwiek z West na temat przeniesienia.

Na tą chwilę 12 to jedyna rozsądna data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa...

w ankiecie prowadzi 10.10

11 i 12.10 maja tyle samo glowow,ale to 12.10 jest ,,rozsadna data```...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko uznać, że prowadzi, skoro Tocheck pisał, że już ma wtedy umówiony inny draft. Czyli jeden haczyk trzeba odjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa utknęła w martwym punkcie, Jordan pisał do Decosa w sprawie możliwości przełożenia draftu keeper na e-nba, bo wtedy u nas można byłoby rozegrać go 12.09 bez żadnych przenosin. A utknęła, bo nie znam efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie utknelo-od piatku znam odpowiedz,ale wylecialo mi z glowy-Decosowi Pasuje termin drafttu na 5.10,ale godzina max 21

ps-zaszlo chyba nieporozumienie-termin draftu keepera e-nba pozostaje bez zmian (12.10)-decos zgodzil sie draftowac 5.10,ale tu,na sznurowadle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakiej lidze Decos tu gra bo teraz ja czegoś nie rozumiem? I co to zmienia pod kątem naszej ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jordan, pogodzimy jakoś ten 12.09?

t_mac zaznaczył tylko 2 dni... Sorry, ale to jest żart? Jak ja mam to poważnie traktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2017 o 08:47, bulek napisał:

Jordan, pogodzimy jakoś ten 12.09?

t_mac zaznaczył tylko 2 dni... Sorry, ale to jest żart? Jak ja mam to poważnie traktować?

Jak się sprawy mają, bulek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T_mac w ogóle nie odpisał. 

Niezależnie od tego robimy draft 12.10, o godz. 20.15. Jordan i ja dopasowujemy termin mimo innego draftu godzinę później.

Jeśli t_mac nie odpisze do tego czasu, składam wniosek o relegację z ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bulek napisał:

Jeśli t_mac nie odpisze do tego czasu, składam wniosek o relegację z ligi.

Coś ty, nie będziemy czekać tak długo. Daję mu czas do końca tygodnia, a jeśli się nie pojawi, to out z rozgrywek. W kolejce na jego miejsce jest @barcelowicz, więc w razie czego on będzie miał to szczęście i zagra już teraz na 2 poziomie, natomiast ułatwi nam to również organizację w 3 Lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na laptopie ledwo co mogę znaleźć temat którego szukam o telefonie nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze fatalne to jest. I to chyba nie jest kwestia przyzwyczajenia. Na PC jeszcze jako tako, ale na tapatalk ciężko się odnaleźć w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tapatalkiem, bo jego nie używam. Natomiast na telefonie bardziej czytelna była stara wersja - w website nie ma informacji, w jakim temacie kto i kiedy napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin draftu ustawiony. Raz Yahoo wskazuje czas preferowany PDT, raz GMT+3 ciężko się w tym połapać i odpowiednio ustawić, ale już jest i powinno być OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×