Skocz do zawartości
barcalover

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

Panowie, sprawa wyglada tak, ze niedziela wydaje sie najbardziej optymalna. Nawet jezeli 2 osoby nie mogą to zacznijmy w 12 lub na szybko dobrac kogos z rezerw, bo inaczej nie ogarniemy tego na czas i zostaniemy na lodzie. Ja gram tylko tutaj, tylko tą ligę, więc nie chciałbym pozostać bez niczego na cały sezon. Jeśli to ma być kosztem 2 zawodników max, to moim zdaniem powinnismy ruszyc z draftem w niedziele wieczorem. Pozdro.

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft został zresetowany, aukcja ustawiona. Rolę jedynego komisarza dałem Jordanowi. Do ustawienia został już tylko draft.

Sorry, że spieprzyłem sprawę. Nie wiem czemu nie spojrzałem, czy jest właściwy format draftu ustawiony.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że załatwicie sobie to wszystko jak dorośli i dojrzali ludzie? Nie ma co przereagowywać, każdemu mogło się zdarzyć. Wg mnie niepotrzebnie zmieniacie komisza teraz, ale jeśli @bulek nie chcesz już komiszować, a @jordan20 jest w stanie to aktywnie robić, to nie mam nic przeciwko.

Dajcie mi znać, jak coś konkretnego się uda ustalić.

To tylko fantasy! Powodzenia na drafcie i dobrej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Feral777 hold your horses z ta niedziela! Mi np niedziela kompletnie nie pasuje a gram w tej lidze od pocztaku i nie wyobrazam sobie gry na autopicku.

Po to sa ankiety zeby wybrac najlepszy termin dla wszystkich a nie ze jeden sobie powie ze niedziela i juz...

Lepiej opuscic 1 tydzien sezonu i ustalic teemin ktory bedzie wszystkim pasowal niz pozniej miec syf w lidze bo polowa bedzie po autopicku i bedzie olewac lige.

I jeszcze jedna kwestia, Oblivion. Jesli rzeczywiscie koles olewa ligi kilka lat z rzedu to trzeba go wywalić z ligi na zbity pysk i wziac kogos w zastepstwie lub grac w 15.@barcalover mozesz to jakos sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Feral777 hold your horses z ta niedziela! Mi np niedziela kompletnie nie pasuje a gram w tej lidze od pocztaku i nie wyobrazam sobie gry na autopicku.

Po to sa ankiety zeby wybrac najlepszy termin dla wszystkich a nie ze jeden sobie powie ze niedziela i juz...

Lepiej opuscic 1 tydzien sezonu i ustalic teemin ktory bedzie wszystkim pasowal niz pozniej miec syf w lidze bo polowa bedzie po autopicku i bedzie olewac lige.

I jeszcze jedna kwestia, Oblivion. Jesli rzeczywiscie koles olewa ligi kilka lat z rzedu to trzeba go wywalić z ligi na zbity pysk i wziac kogos w zastepstwie lub grac w 15.[mention=316]barcalover[/mention] mozesz to jakos sprawdzic?
Ps. Na drafcie go wczoraj tez nie bylo co niejako potwierdza teze Menela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to może być każdy dzień tygodnia, oby jak najszybciej. Nie musi to być niedziela, ale wiem jak to zazwyczaj wygląda. Część powie" w sumie co mi tam gram w innych ligach, odpuszczam ", inni zapomną, a jeszcze kilku innych nigdy nie znajdzie czasu na ten draft. Chciałbym, żeby to po prostu ruszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, pitrekk napisał:

I jeszcze jedna kwestia, Oblivion. Jesli rzeczywiscie koles olewa ligi kilka lat z rzedu to trzeba go wywalić z ligi na zbity pysk i wziac kogos w zastepstwie lub grac w 15.@barcalover mozesz to jakos sprawdzic?

W 15. nie da się grać w H2H. Jak znajdziecie 1 gracza, to zastępujemy Oblivion, bo sam mam już dość pisania mu PW z przypomnieniami. Niby się odezwał, ale jeśli wczoraj go nie było, to nie ma co ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Feral777 napisał:

Jeśli chodzi o mnie to może być każdy dzień tygodnia, oby jak najszybciej. Nie musi to być niedziela, ale wiem jak to zazwyczaj wygląda. Część powie" w sumie co mi tam gram w innych ligach, odpuszczam ", inni zapomną, a jeszcze kilku innych nigdy nie znajdzie czasu na ten draft. Chciałbym, żeby to po prostu ruszylo.

Ruszycie na pewno, spokojnie. Pierwszy tydzień i tak jest najbardziej wypaczony, bo trwa właściwie 5 dni (wtorek ma mało meczów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, pitrekk napisał:



I jeszcze jedna kwestia, Oblivion. Jesli rzeczywiscie koles olewa ligi kilka lat z rzedu to trzeba go wywalić z ligi na zbity pysk i wziac kogos w zastepstwie lub grac w 15.@barcalover mozesz to jakos sprawdzic?

Ostrzegałem przed nim już przed sezonem, w H2H wężykowym ma bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalem w ankiecie, ale czemu tam sa daty tylko do wtorku?

@deebo23 dorzuc tez pierwszy tydzien sezonu, do niedzieli 22go. Tylko nie tyle godzin dziennie, w sensie dwie opcje dziennie max. Ja bym zostal przy tej godzinie co byla 20.45 albo 21. Wczesniej dla mnie ciezko...

 

@barca, wydaje mi sie ze mozna grac w 15 (przynajmniej kiedys tak bylo i 1 osoba po prostu pauzuje). Moze zaproponowal bys komus z 3 lig awans? Jesli tam juz sa po draftach to najwyzej gralby w obu. Bo brac kogos zupelnie 'z ulicy" do drugiej ligi to tez troche nie fer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pitrekk napisał:

@barca, wydaje mi sie ze mozna grac w 15 (przynajmniej kiedys tak bylo i 1 osoba po prostu pauzuje). Moze zaproponowal bys komus z 3 lig awans? Jesli tam juz sa po draftach to najwyzej gralby w obu. Bo brac kogos zupelnie 'z ulicy" do drugiej ligi to tez troche nie fer...

W 3 lidze też są "z ulicy".

@jordan20 usuń Oblivion i daj znać, czy da się ustawić wszystko dla 15 drużyn, czy wyskakuje info, że musi być parzyście.

17 minut temu, goozman napisał:

Ostrzegałem przed nim już przed sezonem, w H2H wężykowym ma bana

Mój błąd, dałem mu szansę po odpowiedzi na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, barcalover said:

W 3 lidze też są "z ulicy".

no rozumiem, ale sa tez tacy co np spadli z 2 ligi rok temu? czy sami nowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pitrekk napisał:

no rozumiem, ale sa tez tacy co np spadli z 2 ligi rok temu? czy sami nowi?

Sami nowi, nie było spadków z 2. Ligi, bo nie było rok temu 3 poziomu.

Coś ogarniemy, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jordan20 napisał:

gdzie w ustawieniach ligi/komisarza mam opcje usuniecie druzyn?

:) 

Strona ligi -> Commissioner ->Manage Other Teams -> Remove Teams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieaktywna jest ta opcja

 

Remove Teams
Availablity: Before Teams Finalized,
League Types: All
Remove and/or ban any team from your league.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bulek napisał:

Prosta sprawa. Możesz usunąć "finalize teams".

Może byś to dociągnął do draftu, a potem przekazał komiszowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udalo sie

oblivion wyrzucony + ban

zatwierdzilem i nie wola o max liczbe druzyn,ale lepiej kogos dodac i grac w 16 ekip

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jordan20 napisał:

udalo sie

oblivion wyrzucony + ban

zatwierdzilem i nie wola o max liczbe druzyn,ale lepiej kogos dodac i grac w 16 ekip

Ok, czyli ustalcie termin draftu i jak kogoś znajdziemy, to wrzucimy, a jak nie, to zagracie w 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie musi być parzysta liczba drużyn, teraz nawet nie pokazuje w 1 tygodniu żadnych matchupów. W wężykowym h2h gdzie jestem komiszem miałem adnotację, że liga jest niekompletna przy nieparzystej liczbie drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dig napisał:

Według mnie musi być parzysta liczba drużyn, teraz nawet nie pokazuje w 1 tygodniu żadnych matchupów. W wężykowym h2h gdzie jestem komiszem miałem adnotację, że liga jest niekompletna przy nieparzystej liczbie drużyn.

Też tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, doszły mnie słuchy że brakuje jednego gracza i chętnie bym dołączył, niestety nie mam doświadczenia z fantasy NBA ale od kilku dobrych lat bawię się w NFL pierw na NFL.com a ostatni w Mistrzostwach Polski na yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×