Skocz do zawartości
barcalover

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

1 minutę temu, Carnero napisał:

Witam, doszły mnie słuchy że brakuje jednego gracza i chętnie bym dołączył, niestety nie mam doświadczenia z fantasy NBA ale od kilku dobrych lat bawię się w NFL pierw na NFL.com a ostatni w Mistrzostwach Polski na yahoo.

Super, ekstra, że się skusiłeś.

Polecam przejrzeć drafty w 1. i 2 WEST, żebyś miał jako takie pojęcie o aukcjach. Dodatkowo sprawdź zasady gry w lidze (settings).

@jordan20 wyślij proszę zaproszenie na yahoo do @Carnero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 19 jestem poza PL, więc mogę mieć problem z draftem od 18 już. Dlatego lepiej byłoby to załatwić do 17.10. Myślę, że to wystarczająco dużo czasu. Jak do tego momentu się nie ogarniemy to ta liga po prostu nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Feral777 napisał:

Ja od 19 jestem poza PL, więc mogę mieć problem z draftem od 18 już. Dlatego lepiej byłoby to załatwić do 17.10. Myślę, że to wystarczająco dużo czasu. Jak do tego momentu się nie ogarniemy to ta liga po prostu nie ruszy.

Ale ankietę trzeba zrobić i wybrać termin najbardziej dogodny dla większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zaobserwowałem najbardziej dogodny termin dla większości to wieczór najbliższej niedzieli, może wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Carnero napisał:

Z tego co zaobserwowałem najbardziej dogodny termin dla większości to wieczór najbliższej niedzieli, może wtedy ?

Proponuję 21.00, wcześniej może być jednak ciężko u mnie. Może pitrekk i szogo będą w stanie się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bede w stanie sie wyrobic. Tak jak napisalem, niedziela odpada. Ustalilismy wczoraj zeby olac pierwszy tydzien sezonu i ustalic termin ktory bedzie pasował wszystkim. Nie rozumiem o co chodzi... Czy tak ciezko dodac 5 kolejnych dni do ankiety i zobaczyc czy nie uda sie nam znalezc lepszego terminu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pitrekk napisał:

Nie nie bede w stanie sie wyrobic. Tak jak napisalem, niedziela odpada. Ustalilismy wczoraj zeby olac pierwszy tydzien sezonu i ustalic termin ktory bedzie pasował wszystkim. Nie rozumiem o co chodzi... Czy tak ciezko dodac 5 kolejnych dni do ankiety i zobaczyc czy nie uda sie nam znalezc lepszego terminu?!

...

 

Panowie zróbcie normalną ankietę z każdym terminem od dzisiaj do 22.10 i wybierzcie najbardziej popularny termin. @jordan20 zajmij się tym - roześlij ankietę przez pw i yahoo, żeby to ogarnąć jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały szkopuł polega na tym, że Feral od 18 nie może.

Choć na dobrą sprawę internet za granicą w granicach UE jest w normalnym pakiecie danych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wcinam nie w swojej lidze, ale 17.10 mamy draft Roto IIIB, a widzę tu takie znajome twarze jak @bulek i @El-Maniaque którzy także są w tamtej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą w takim razie pogodzić oba :) głosować panowie - 7 osób brakuje. Wtorek 17.10 wydaje się być ok dla wszystkich na razie. Czekamy na resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pogodzić to nie problem ale Ty też pomyśl czy draft spoza Polski to jakieś mission impossible. Każdy powinien pomyśleć czy aby ba pewno nie może się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, jordan20 napisał:

wypelniamy ankiete Panowie...

Posłałeś przez PW na forum i mailem przez Yahoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo dwóch draftów jednego dnia 17 mi pasuje. Musimy zrobić ten draft. Jakoś pogodze oba. Dobrze, e te pol godziny rónicy jest to chocia pierwszych zawodników się wybierze.żżż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moge Wam pojsc na reke i ustawic nawet na 20.45-do konca dnia czekam na reszte glosow-jak sie sytuacja drastycznie nie zmieni to

Cytat

draft jest jutro (17.10.2017) o godz 20.45

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

draft w czasie Ligi Mistrzów? dla mnie fatalna godzina, bo mogę jutro pisać relację z meczu jakiegoś do gazety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, liczę że nikt dziś nie zawiedzie i draft wypali. Robimy bez względu na okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×