Skocz do zawartości
barcalover

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

Można przestawić wyjątkowo dziś na daily today. Ale nie wiem czy to od razu zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez jest : Allow roster changes   Daily - Today

Edytowano przez jordan20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tu jest today, popierdoliły mi się ligi :) Heh, więc dziwne, że za późno. Zwłaszcza, że pisze na yahoo, w przypadku daily today termin jest przed zaczęciem 1 meczu...

Najgorsze, że Yahoo pewnie doliczy staty od przyszłego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było Adka i nie było go też w żadnej lidze z cyklu BO fantasy, o czym zapewne doszły Cię słuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bulek napisał:

Nie, nie było Adka i nie było go też w żadnej lidze z cyklu BO fantasy, o czym zapewne doszły Cię słuchy ;)

Nie doszły.

 

Próbowaliście się z nim jakoś kontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, barcalover napisał:

Nie doszły.

 

Próbowaliście się z nim jakoś kontaktować?

Nie, znaleźliśmy tam zastępstwo za niego już.

A tutaj to chyba szukać zastępcę to imho jeszcze za wcześnie...

Ale o tym to niech Jordan się wypowie, ja tu jestem szarym uczestnikiem i dobrze mi w tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bede/dziemy szukac zastepcy,chetnego przejac gotowy team adka-facet olewa wszytskie ligi i wole gracza moze mniej doswiadczonego,ale regularnie grajacego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jordan20 napisał:

bede/dziemy szukac zastepcy,chetnego przejac gotowy team adka-facet olewa wszytskie ligi i wole gracza moze mniej doswiadczonego,ale regularnie grajacego

 

Poczekaj na razie, napiszę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale,na co tu czekac ? nie bylo go na draftach lig BO, wczoraj tez

kontaktu zero

nie przekona mnie nawet jakas pseudo-deklaracja gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jordan20 napisał:

ale,na co tu czekac ? nie bylo go na draftach lig BO, wczoraj tez

kontaktu zero

nie przekona mnie nawet jakas pseudo-deklaracja gry

Sorry, ale tamte ligi nie są żadnym wyznacznikiem i nie mają nic wspólnego z rozgrywkami tutaj, więc póki co poczekaj, tak jak Cię proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Jordan ma rację. Przez takie akcje później ludzie po prostu nie pojawiają się na draftach, bo nie ma żadnych konsekwencji. Gdy jest kontakt ok, można się dogadać. Ale skoro gość nie ma czasu nawet poinformować, że go nie będzie a jest zadeklarowany do gry w kilku ligach to coś tu nie gra. Brak szacunku dla czasu innych. Rozumiem, że real life > draft, bo tak powinno być. Poinformować jednak w razie czego wypada.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, barcalover napisał:

Sorry, ale tamte ligi nie są żadnym wyznacznikiem i nie mają nic wspólnego z rozgrywkami tutaj, więc póki co poczekaj, tak jak Cię proszę.

W sumie to jest racja, tam mamy prywatne rozgrywki i możemy outować kogoś do woli, tutaj są jednak inne zasady i nieobecność na drafcie to za mało, by byś wpisanym na czarną listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to widze,ze tylko z Toba utrzymuje jakis kontakt,bo ani na FB ani tu na forum nie raczyl poinformowac o swojej nieobecnosci na drafcie

jak w trakcie sezonu zacznie olewac to dam mu bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jordan20 napisał:

to widze,ze tylko z Toba utrzymuje jakis kontakt,bo ani na FB ani tu na forum nie raczyl poinformowac o swojej nieobecnosci na drafcie

jak w trakcie sezonu zacznie olewac to dam mu bana

Wyjaśnijmy sobie parę spraw, bo widzę, że macie poważne problemy w tej lidze, co mi się przestaje podobać.

  • Pozycja komisza czasami wymaga poświęceń, trzeba się dopytywać i przypominać, to jest odpowiedzialność
  • Wywalić kogoś, bo ten się nie odzywa przez parę dni potrafi każdy, trudniej wykazać się zaangażowaniem i chęcią współpracy
  • Fantasy to tylko gra - wszystko można załatwić polubownie, tylko trzeba chcieć
  • Adek póki co nie zrobił nic złego, nie mamy obowiązku pojawienia się na drafcie osobiście, jeśli gracz będzie aktywny
  • Nie jesteś tutaj osobą decyzyjną, Twoim zadaniem jest wyłącznie organizacja gry oraz ew. konsultowanie spraw kluczowych ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rzucanie banami na lewo i prawo też nie pomoże. Trzeba znaleźć złoty środek, ale umówmy się że jakiś kontakt jest wskazany w takich sytuacjach. Oczywiście jeśli ktoś nie odzywa się parę dni, a wcześniej był aktywnym graczem to warto mu dać szansę. Nie wiem jak jest w przypadku Adka, bo go nie znam i nie wiem jak wyglądało jego zaangażowanie wcześniej lub w innych ligach. Ja tylko jestem zdania, że warto się kontaktować i być na bieżąco. A cierpliwość u komisha jest na pewno wartością wskazaną :)

Abstrahując od całej sytuacji, draft był w sumie bardzo ciekawy i teamy są całkiem równe. Zapowiada się ciekawy sezon. Jak wasze przemyślenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy sezon nie jak zawsze, gdyż od 2 kolejki, jednak jak zawsze z moimi podsumowaniami!

Zanim przejdę dalej mam informację dla wszystkich zainteresowanych podsumowaniami w tej lidze. Od zawsze traktowałem te podsumowania priorytetowo dla ligi w której będę brał udział. Jeszcze wczoraj była to ta liga, jednak w wyniku odejścia barcylovera prawdopodobnie przeniosę się do 1 ligi, więc ta liga schodzi na dalszy plan. Co to oznacza? Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że beztroskie studenckie życie już za mną i czasu na podsumowania nie mam aż tak wiele. Niemniej jestem w stanie prowadzić dwie symulacje dla różnych lig, dlatego moje publikacje będą się tu pojawiać na 100%. Inna kwestia to czas pojawiania się tych podsumowań. Mogą zdarzyć się tygodnie, gdzie podsumowanie pojawi się z 1, a może 2 dniowym opóźnieniem.

To chyba tyle ogłosze parafialnych. Co prawda chyba wszyscy z tej ligi mieli styczność już z moimi podsumowaniami także wiedzą, o co tu chodzi i co kryje się w każdej z tabelek, jednak mimo to pozwólcie że szybko przypomnę zasady.

W moich podsumowaniach zbieram statystyki wszystkich drużyn z danego tygodnia i na ich podstawie symuluje spotkanie z każdą drużyną w lidze. Po symulacji sumuje wszystkie wygrane kategorie (zwane dalej punktami) przez każdą drużynę w wszystkich 15 przesymulowanych spotkaniach, a następnie zestawiam ze sobą w tabelce. Co po takim podsumowaniu można się dowiedzieć? Głównym założeniem tego przedsięwzięcia było pokazanie REALNEJ siły danej drużyny w danym tygodniu. Gracze z poprzednich sezonów być może pamiętają kolejki w których były drużyny które w swojej parze Yahoo wygrywały po 6-3 lub 7-2, a w starciu z pozostałymi graczami przegrywaliby nawet 1-8. Tak samo działało to w drugą stronę gdy w swojej parze Yahoo niektórzy przegrywali wysoko, choć tak naprawdę byli topową drużyną tygodnia.

Wiedza przypomniana, czas więc na podsumowanie:

PODSUMOWANIE 2 KOLEJKI
SVL6Kv5.png

Jak czytać tabelkę:
pkt: zsumowana liczba punktów z wszystkich par. Przykładowo: Barca Team mają 80 punktów, oznacza to, że w 15 meczach wygrali łącznie w 80 kategoriach
Zw.: ilość meczów jaką wygrała dana drużyna w wszystkich przesymulowanych meczach.
Rem.: ilość meczów jaką zremisowała dana drużyna w wszystkich przesymulowanych meczach.
Por.: ilość meczów jaką przegrała dana drużyna w wszystkich przesymulowanych meczach.
rez: rezultat spotkania z pary Yahoo z tego tygodnia.
wynik: wynik starcia z pary Yahoo z tego tygodnia. Przykładowo: Barca Team wygrała swoje starcie w Yahoo 5-4.

 

 

Drużyna Fighting Irish w nowy sezon weszła bardzo podobnie jak rok temu. Ekipa Tochecka była najsilniejszym zespołem w pierwszej fazie rozgrywek. Teraz nie chcą być gorsi. 90 punktów to najlepszy wynik wśród całej ligi i to oni zostają pierwszym liderem w moich tabelach. Za ich plecami melduje się zespół pitrekka - murzynskie czarnuchy. Co ciekawe oni również w poprzednim sezonie znajdowali się w topie najlepszych ekip ligi w pierwszych tygodniach sezonu. Mimo jednak gorszego wyniku w powyższej tabeli, murzynskie czarnuchy kończą pierwszą/drugą kolejkę rozgrywek w lepszych humorach niż Fighting Irish, gdyż byli jedną z 4 ekip, które w tej kolejce wygrali aż 7-2 w parze ligowej. Drugą ekipą z takim rezultatem był team Spider Pigs, który w przeciwieństwie do wcześniej opisywanej dwójki, zaczął ten sezon zupełnie inaczej niż poprzedni. Najlepszą piątkę zamykają drużyny MeloTeam i BarcyTeam.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 2 KOLEJKI

DB4zCpj.png


Jak czytać tabelę:
Poziomo - liczba wygranych kategorii danej drużyny z danym przeciwnikiem
Pionowo - liczba przegranych kategorii danej drużyny z danym przeciwnikiem
na jasno szary kolor - rzeczywista para z Yahoo z danego tygodnia
Przykład: W parze Barca Team - Bartek's Team ci pierwsi zdobyli 5 pkt. Widzimy tą liczbę punktów w miejscu gdzie wiersz "Barca" przecina się z kolumną "Bartek's". Komórka nie ma koloru jasno szarego co oznacza, że pojedynek tych 2 zespołów nie miał miejsca w rzeczywistej parze w lidze Yahoo w tym tygodniu.

Ciekawostki: 
Rzultat 7-2 uzyskany przez jeden z najgorszych zespołów tej kolejki czyli Piotrkow Raiders jest niezwykle rzadkim wynikiem. A co tam "niezwykle rzadkim", NIESPOTYKANYM! W poprzednim sezonie nie było przypadku, by zespół, który zdobywał mniej niż 50 pkt w symulacji wygrywał co najmniej 7 kategorii w swojej parze. Trzeba to powiedzieć wprost: Piotrkow Raiders miało trochę szczęścia w tej kolejce.

--------------

To by było na tyle. Oczywiście w następnej kolejce pojawi się też rubryka "plusy i minusy kolejki", oraz tabelka sumująca liczbę punktów zdobytych w symulacjach z całego sezonu.

  • Podoba mi się 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 3 KOLEJKI

W9EAi5o.png

 

Tak spojrzałem na tabelę po tej kolejce, potem na tą z 2 kolejki. Następnie raz jeszcze spojrzałem na grafikę powyżej i doszedłem do wniosku, że w zasadzie nie wiele muszę zmieniać w opisie z przed tygodnia. Jedyna zmiana to ta na samym szczycie. W tym tygodniu w TOP5 nastąpiła tylko jedna zmiana - za BarcęTeam do najlepszej piątki wskoczył Trefl Sopot i to od razu na sam szczyt. Bulek miał do dyspozycji w ostatnich 7 dniach najlepszy zespół z całej ligi, o czym boleśnie przekonał się jordan20(j.sprawka). Co ciekawe jordan20 nie był jedynym zespołem z topu co uległ  tej kolejce. Melo Team i murzynskie czarnuchy również ulegli w tej kolejce. Z tego faktu na pewno ucieszy się Fighting Irish. On w przeciwieństwie do wcześniej wymienionych 3 zespołów wygrał swoją parę i to w jakim stylu!

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 3 KOLEJKI

Tvb2N23.png


Plusy kolejki:
- Trefl Sopot - Dobrze się rozpoczął ten sezon dla drużyny bulka. Co prawda w 1 kolejce zanotowali przeciętny wynik w symulacjach jednak uzyskali świetny rezultat w parze ligowej - 7-2! Gdyby ich forma z tamtej kolejki utrzymała się do dziś, to zapewne przegraliby w podobnych rozmiarach przeciwko świetnie dysponowanemu zespołowi jordan20. Trefl Sopot jednak trafił z formą w idealny moment. Zobaczymy jak będzie w następnej kolejce, gdzie mierzą się z kolejnym silnym zespołem - Melo Team.

- Fighting Irish - Rok temu zaczynali w równie dobrym stylu co obecnie, jednak brakowało wyników w parach ligowych. Ba! W symulacjach wypadali nawet lepiej niż obecnie. Mało to jednak ważne w kontekście poprawy wyników w parach Yahoo. To już 2 tydzień, gdzie Tocheck melduje się na podium i notuje świetny rezultat. Pierwsze miejsce w tabeli Yahoo, pierwsze miejsce w symulacjach. Do tego bilans 28-0-2 po 2 kolejkach (Fighting Irish przegraliby w tym sezonie jedynie w 1 kolejce z Spider Pigs i w tej kolejce z Trefl Sopot). "Chwilo trwaj!" - zdaje się mówić Tocheck.

Minusy kolejki:
- California Dream - Niestety w tej nieprzyjemnej rubryce musi się zjawić zespół California Dream. Tak jak Fighting Irish od początku sezonu przegraliby jedynie 2 mecze, tak California Dream wygrałaby tylko 1. Ten z tego tygodnia przeciwko Honey Nut Cheerios. Niestety dla adka w tym tygodniu nie mierzyli się z deebo23, lecz właśnie z Tocheckiem i jego Figting Irish. Efekt jest taki, że na ten moment to najgorsza drużyna ligi, zarówno patrząc na tabelę Yahoo, jak i tabelę z tych podsumowań.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

Thkkjpo.png


Ciekawostki: 

Z najlepszej piątki tego tygodnia, aż 3 zespoły przegrały swoją parę. W historii ligi 2East nie było jeszcze takiego przypadku w historii. 

 

 

  • Podoba mi się 3
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super Mikrofala ! Dzięki wielkie ! Żyłka rywalizacji i ochota na wspólzawodnictwo zawsze wzrasta po przeczytaniu Twoich rozkmin.

Niestety tak jak w poprzednim sezonie coś szwankuje w moich zespołach H2H. Będę walczył do końca no i czekam na Leonarda...

Ostatnia kolejka bardzo pechowa. Przegrałem 2 statystykami minimalnie (1 remis). Broniłem 7:2, a przegrałem 3:5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Mikrofala ! Dzięki wielkie ! Żyłka rywalizacji i ochota na wspólzawodnictwo zawsze wzrasta po przeczytaniu Twoich rozkmin.
Niestety tak jak w poprzednim sezonie coś szwankuje w moich zespołach H2H. Będę walczył do końca no i czekam na Leonarda...
Ostatnia kolejka bardzo pechowa. Przegrałem 2 statystykami minimalnie (1 remis). Broniłem 7:2, a przegrałem 3:5.
Lacze sie w bólu, czekam na kawhi w dwoch innych ligach. Niestety info na yahoo wyglada malo optymistycznie...
Btw, co i kiedy on sobie zrobil w tego quada... Ja go bralem w draftach z mysla ze to nic powaznego i bedzie gotowy na start RS a tu taki klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. Nie wiem skąd wzięty wynik yahoo. 3 kolejkę wygrałem 5:3.

Honey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×