Skocz do zawartości
barcalover

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

Zgadza się. Mój excel coś zgłupiał przy sortowaniu alfabetycznym zespołów. Dzięki za wyłapanie

Poniżej poprawna wersja:
JOjNBsb.png

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za takiego patałacha (Crowder) to musi być pomyłka
Gosciu pewnie liczy na to, ze sie crowder ogarnie. Jakby nie patrzeć w tak glebokiej lidze rzadko na fa ląduje gracz 70ty w rankingu z pre, jesli sie nie połamal. Sam rzuciłem 6 zlociszy i liczylem ze styknie...99 to jednak sporo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja cierpliwość do niego się skończyła. Ile można czekać. Tak jak gdzieś czytałem albo Brad Stevens jest genialny albo on tak słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 4 KOLEJKI

13UgLie.png

 

Jak się tak przyjrzeć powyższej tabeli to można dojść do wniosku, że była to popieprzona kolejka. Drugi zespół tygodnia - Melo Team remisuje z przeciętnym w tym tygodniu Treflem Sopot. Pogromcy Donków i Huncwoty przegrywają swoje pary, mimo że mierzą się na teoretycznie słabsze drużyny BYDGOSZCZ BULLS i Milwaukee Badgers. Jakby tego było mało, 15 zespół tygodnia wygrywa swoją parę i to wynikiem 6-3. W tym bajzlu najlepiej się odnalazł rk18t i jego Barca Team. 94 punkty w wykonaniu tego zespołu to nowy rekord sezonu. Nic więc dziwnego, że Barca Team uzyskała bardzo mocny rezultat 7-2, choć mogło być lepiej. W starciu z Pogromcami Donków padłby wynik 9-0! To nie pierwszy raz, gdzie Barca Team mogła uzyskać taki wynik (w 1 kolejce również wygraliby 9-0 - z Menelami w Abordażu). Równie dobry tydzień miał wcześniej wspomniany zespół Melo Team. Niestety w przeciwieństwie do BarcyTeam i 3 zespołu tygodnia Spider Pigs - nie udało się przekuć dobrej formy w pozytywny wynik w parze ligowej. 

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 4 KOLEJKI

RWst1To.png


Plusy kolejki:
- Barca Team - Taki tydzień trzeba nagrodzić w rubryce plusy kolejki. Ci co znają moje symulacje, wiedzą że liczba punktów przekraczająca liczbę 90 świadczy o bardzo dobrym tygodniu całego zespołu. Nie inaczej było tutaj. Ciężko będzie zdobyć jeszcze raz taki wynik, jednak jeśli nie nastąpi katastrofa, to w podsumowaniu 5 kolejki również powinniśmy znaleźć ich w czołówce. Na ten moment, to moim zdaniem jeden z silniejszych zespołów w tej lidze

- Melo Team - RJa wiem, że od 2 kolejek nie potrafią wygrać pary ligowej, jednak to jeden z najsilniejszych zespołów początku sezonu. Od początku rozgrywek notują świetne wyniki w moich symulacjach. Nie widać tego jeszcze w tabeli Yahoo, ale prędzej czy później los powinien się uśmiechnąć do brzozy91 i poprawa bilansu powinna nastąpić dosyć szybko.

Minusy kolejki:
- murzynskie czarnuchy - Wow! Co to się stanęło się? Najlsilniejszy zespół po 2 kolejkach zanotował katastrofalny 3 tydzień ligowy. Nawet nie wiem jak to dalej komentować, dlatego na tym zakończę mój wywód i uczczę tą kolejkę ekipy pitrekka minutą ciszy.

- California Dream - Niestety, ale znów wpisują się mocno do rubryki minusów. Na razie wygląda to słabo, a czas powoli przemija. Jeśli dalej to pójdzie w tym kierunku to California Dream będzie zaangażowana jedynie w walkę o utrzymanie. Powracają demony zeszłego sezonu, gdy ten zespół również zaczynał  podobnym poziomie. Niestety, patrząc na wyniki osiągane w symulacjach w tym sezonie jest jeszcze gorzej.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

Lz7lzKL.png


Ciekawostki: 

- Seria porażek ekipy jordan20(j.sprawka) trwa w najlepsze. W tabeli Yahoo wygląda to słabo, jednak prawda jest taka, że obecny terminarz byłby zabójczy chyba dla każdej drużyny w tej lidze. W wszystkich dotychczasowych kolejkach zespół jordana20 trafiał w parze ligowej na zespół z top3 tygodnia, a w 2 ostatnich kolejkach trafiali nawet na najlepszy zespół kolejki. Z tej serii cieszy się najbardziej zespół BYDGOSZCZ BULLS, bo oni w następnej kolejce mierzą się właśnie z zespołem jordan20(j.sprawka), co zapewne oznacza, że będą oni top3 zespołem tygodnia.

- Na przeciwnym biegunie znajduje się zespół Piotrkow Raiders. Oni po raz drugi w tym sezonie toczyli bój z najgorszym zespołem tygodnia. Gdyby zamienić terminarz zespołów jordan20 i Piotrków, to ci pierwsi byliby liderem ligowym z bilansem 20-7-0 (obecnie 8-19-0), zaś ci drudzy zamykaliby ligową stawkę z bilansem 6-21-0 (obecnie 17-10-0). Jest różnica, co nie?

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Melo team posiada naprawdę mocny team, silniejszy od mojego, bo praktycznie pozbawiony dziur. Mi się udało fartem zremisować przechwyty i zarazem całe spotkanie, głównie dzięki nieobecności... Melo w ostatnim dniu. No cóż, jak się nie da wygrać, trzeba próbować zremisować. Nie mam wątpliwości, że team Brzozy będzie się piął w  górę tabeli, wiecznie mieć nie można niefarta.

Ja teraz podejmuję Meneli. Nie pozostaje mi nic innego, jak pewnie wygrać ten mecz i piąć się w górę ligowej hierarchii. Ale H2H ma to do siebie , że zdarzają się niespodzianki, co praktycznie widujemy w każdym tygodniu. Majchu jednak juz pierwszy dzień skopał, nie wystawiając składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa...to moze ja po prostu wymienie poamancow u mnie w skladzie:
Seth Curry, Dieng, Gallinari, Beverley, Nance, Mbah a Moute. Thomasa nie wymieniam bo to wiadomo. Dodatkowo mecze opuscili Durant i Tyler Johnson a Goerge Hill to pizda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 4 KOLEJKI


JnOv8q7.png

 

Jak widzicie na powyższej grafice, nie było jakichś wielkich niespodzianek. Można powiedzieć, że to była jedna z tych kolejek, gdzie wyniki osiągane w parach ligowych mniej więcej odzwierciedlały realną siłę zespołu w ostatnich 7 dniach. "Mniej więcej", gdyż nikt w tym tygodniu nie zasłużył na rezultat na poziomie jordan20(j.sprawka). To co zaprezentował nam zespół jordana20 w tej kolejce można określić takimi rzeczownikami jak "deklasacja", "masakra", czy "dominacja". Zespół jordana20 osiągnął tak dobry rezultat, że wszelkiego rodzaju rekordy i statystyki jakie wyśrubował będę musiał rozłożyć między rubrykami "plusy kolejki", a "ciekawostki". Powiem więc tutaj jedynie to, że przegrana 3-6 w tej kolejce przeciwko jordan20(j.sprawka) to byłby bardzo dobry rezultat. To chyba najlepiej będzie świadczyło o sile jaką zaprezentował nam ten zespół. W tym gigantycznym cieniu jordana20, znalazł się min. zespół Melo Team. Jak ktoś jeszcze się wahał, tak teraz chyba musi się pogodzić z faktem, że brzoza91 i jego podopieczni to topowy zespół tej ligi. Dobrze więc, że Melo Team w końcu zaczęli przekuwać dobrą formę na dobre wyniki w parach ligowych i dziś po 2 tygodniach przerwy są znów ponad bilansem .500. 3 i 4 miejsce w tym tygodniu dosyć niespodziewanie trafiło w ręce Bartek's Team i Huncwotów. Ci pierwsi przez pierwsze 3 kolejki męczyli się niemiłosiernie i tylko raz (w 2 kolejce) zajęli miejsce w top10 tygodnia! Ci drudzy też nie zaliczyli rewelacyjnego początku sezonu, niemniej można było zauważyć progres. 13, 10, 5 i 3. Tak przedstawiają się pozycje zajmowane przez zespół mashiego w podsumowaniach tygodnia. Czy będzie kolejny krok w przód za tydzień? Pożyjemy, zobaczymy.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 4 KOLEJKI

AUf9MFK.png


Plusy kolejki:
- jordan20(j.sprawka) - Ominę zachwyty i przejdę do konkretów. Jordan20(j.sprawka) byli w tym tygodniu najsilniejsi w 4 kategoriach (FG%, PTS, REB i STL). W tym sezonie nikt nie miał jeszcze takiego tygodnia, a w poprzednim sezonie zdarzyło się to tylko 2 razy - w 1 kolejce FC Turlaj i w 16 kolejce Wazkom Wrocław H2H. Oba te zespoły grają teraz w 1 lidze. Czyżby dobry prognostyk? Jak będą punktować choćby w części tak jak w ostatnich 7 dniach to całkiem możliwe, że za rok ich już tu nie będzie.

- Bartek's Team - Huncwoty też się zaliczają do tej rubryki, jednak dla mnie większym plusem są gracze sooobiego. Po pierwszych 3 kolejkach należeli do czwórki ekip, które nie potrafiły zdobyć więcej niż 65 punktów w symulacji. Tymczasem zanotowali w tym tygodniu swój season high w 3PTM, PTS, REB, AST i BLK. No to 1 krok ku poprawie wyników zrobiony. Teraz czas na trudniejszy etap - utrzymanie fajnego poziomu na dłużej.

Minusy kolejki:
- Menele w Abordażu - Drużyna "kopiuj-wklej" Nygusy Gerarda z 1 ligi. Również bardzo słabe wyniki zarówno w symulacjach jak i w tabeli Yahoo spowodowane nie tylko przez przeciętne wyniki drużyny, ale przez kontuzje kluczowego gracza - Kawhi Leonarda. Dopóki Kawhi nie wróci, możemy spodziewać się kontynuacji tej fatalnej serii Meneli, którzy w żadnej kolejce nie wygraliby więcej niż z 3 przeciwnikami. W ogóle przez pierwsze 4 kolejki na 60 potencjalnych par, Menele wygrali by tylko 6 razy! Oznacza to, że wszystkie 10 najlepszych zespołów tego tygodnia wygrało więcej par w symulacjach tym jednym tygodniu, niż zespół Majchu przez cały sezon!

- Spider Pigs - Tydzień temu fatalne wyniki zanotował zespół murzynskich czarnuchów, a teraz przyszła pora na Spider Pigs. O ile ci pierwsi mogą usprawiedliwić się kontuzjami, to o tyle Feral777 nie ma wiele do usprawiedliwienia. Co ciekawe, akurat w następnej kolejce właśnie obie te drużyny zmierzą się w bezpośrednim starciu. W pierwszych 3 kolejkach Spider Pigs pozwalaliby punktować murzynskim czarnuchom w maksimum 3 kategoriach, jednak w tym tygodniu przegraliby 4-5. Muszą się poprawić inaczej przegrają i za tydzień.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

r9yvqpI.png

 

Ciekawostki: 

- 102 punkty zdobyte w symulacji to oczywiście season-high i najlepszy wynik od czasów 14 kolejki zeszłego sezonu, gdy 115 punktów dupnęło California Dream. Co jednak ciekawe, mimo aż tak dobrego rezultatu w symulacji jest to "zaledwie" 5 wynik w historii tej ligi (statystyki od sezonu 2015/2016).

 

- Fighting Irish od początku sezonu wygrali wszystkie swoje starcia ligowe. Jest w tym momencie jedynym zespołem w lidze z taką passą. W historii ligi, tylko 2 razy odnotowano dłuższą serię zwycięstw od 1 kolejki ligowej - wszystkie w sezonie 2015/2016. Ta najdłuższa należy do Pogromców Donków - wygrali wtedy 6 spotkań pod rząd, a ta druga co do długości seria została wyśrubowana przez... Fighting Irish.

 

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 5 KOLEJKI


oezb5Ep.png

 

Ostatnio gdy BarcaTeam znalazł się na szczycie podsumowania tygodnia to wygrał swoją parę 7-2. Stare dobre czasy, co nie rk18tw? 92 punkty to trzeci najlepszy wynik w symulacji w tym sezonie, a tu takie coś? Rk18tw może czuć się mocno zawiedziony, że spora część graczy notująca słabszy tydzień niż oni uzyskiwali znacznie lepszy wynik. Do takich zespołów należy min. Bartek's Team, którzy zaskakują po raz kolejny. Chociaż, czy aby na pewno zaskakują? Jeśli ktoś drugi raz pod rząd notuje tak dobry tydzień, to chyba nie należy określać ich jako niespodziankę. To samo można podpiąć pod Milwaukee Badgers. Ekipa matyswa z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej i może jeszcze za wcześnie nazywać ich topową drużyną ligi, to są na dobrej drodze by tak się stało, tym bardziej że po słabszym tygodniu Fighting Irish i ich porażce, to drużyna Milwaukee Badgers mogą pochwalić się najdłuższą aktywną serią zwycięstw w parach ligowych (4). Na pozostałych dobrych, wysokich pozycjach znajdziemy min. MeloTeam i SpiderPigs, dla których wysoka pozycja w symulacjach to już raczej "chleb powszedni".

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 5 KOLEJKI

VUvqFUT.png


Plusy kolejki:
- Bartek's team - Pisałem o tym w 1 lidze, napiszę i tutaj. Staram się unikać wpisywania zespołów 2 razy pod rząd w tej rubryce poświęconej plusom tygodnia. Niemniej jeśli, ktoś notuje 2 tak dobry tydzień zasługuje na pochwały. Nie trudno jednak o dobre wyniki, jeśli 4 z 14 najlepszych graczy ostatnich 7 dni punktuje dla twojego zespołu (Teague, Curry, Paul i Lee).


- Milwaukee Badgers - Do 3 kolejki wyglądali przeciętnie, tydzień temu osiągnęli już fajny wynik, a teraz zanotowali tydzień pozwalający trafić im do plusów kolejki. Z dnia na dzień rosną w siłę i w tej chwili mogą być bardzo nieprzyjemnym przeciwnikiem dla większości ligi.

Minusy kolejki:
- California Dream - Wszystkie kolejki zakończone na pozycjach 14-16. Do tego w żadnym tygodniu nie udało się zdobyć więcej niż 45 pkt w symulacji! Wygląda to katastrofalnie do tego stopnia, że już w tym momencie sezonu ciężko wyobrazić sobie, by California Dream utrzymali się w lidze. Potrzebna rewolucja! I to od zaraz!

- Honey Nut Cheerios - Nie pisałem jeszcze nic o Honey Nut Cheerios w tym sezonie? Czyż nie? Czas więc coś naskrobać, bo to już 5 kolejka. Niestety, ale "debiut" drużyny deebo23 przypada na tą rubrykę. Trochę nieszczęśliwie się tu znajdują, bo mają w swoim składzie kontuzjowanych takich graczy jak Nance Jr, Russell i Millsap. Z drugiej jednak strony, taki pitrekk i jego murzynskie czarnuchy, ma więcej graczy nieobecnych, a jednak udało mu się uzyskać minimalnie lepszy wynik w symulacji i dodatkowo wygrałby starcie z Honey Nut Cheerios 6-3. 

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

loifbOX.png

 

Ciekawostki: 

- To już 5 kolejka w sezonie w której Trefl Sopot osiągają najlepsze wyniki w asystach. Dominacja drużyny bulka jest tak wielka, że w całym sezonie tylko 6 razy zanotowano przypadek, by jakiś zespół notował 134 lub więcej asyst w kolejce. Oczywiście 5 razy było to dzieło Treflu Sopot, a ten jeden raz to dzieło Fighting Irish z 2 kolejki.

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz był do końca na styku. Przechwyty i bloki przegrałem zaledwie o 1.  Niektóre inne kategorie też zacięte. Mogło się to różnie skończyć, ale sam jestem sobie winien, że nie wystawiłem składu pierwszego dnia, potem kontuzje Simmonsa i Walla też skomplikowały sprawę. Do tego dochodzą nieudane pobory z FA, np. Hernangomeza zamiast O'Quinna czy też Eda Davisa zamiast Allena, wyoutowanie Stepha i minimalna porażka.

Oczywiście nic wielkiego się nie stało, cieszy fakt, że mimo tych problemów, kolejka nawet nie była zła, co świadczy, że jest potencjał. Kontuzjowany Wall jednak będzie teraz sporym problemem, bo nie jest to facet, który do tej pory miał jakieś wielkie problemy ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy California Dream to w ogóle grają? Widzę, że często zawodnicy nie są wstawiani do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Feral777 napisał:

Czy California Dream to w ogóle grają? Widzę, że często zawodnicy nie są wstawiani do gry...

faktycznie, ostatnia aktywność adka Tue Nov 7 10:39am +03  i niestety macie olewacza. ban na przyszłe rozgrywki już ma, jedynie co mozna zrobić to poprosić Komisza o wystawienie najmocniejszego składu w grajace sloty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 7 KOLEJKI


LF6RPPF.png

 

Chciałoby się powiedzieć: "nareszcie". Melo Team utrzymują świetną dyspozycję od pierwszych dni sezonu, dlatego fakt, że ani razu nie byli najlepszym zespołem tygodnia mógł nie co dziwić. Przed tą kolejką 3-krotnie przekraczał barierę 80 punktów w symulacji tygodnia, jednak udało się dopiero teraz. No, ale nie ma co się dziwić, jeśli notuje taki tydzień jak ten. 96 punktów to drugi najwyższy wynik w tym sezonie.

A propo drugiego wyniku: Spider Pigs w tej kolejce był drugim najlepszym zespołem tygodnia. Jakie to jednak ma znaczenie wobec porażki 4-5 przeciwko Piotrkow Raiders. Najwyraźniej Carnero i jego zespół znaleźli jakiś patent na drużynę Spider Pigs, bo w poprzedniej kolejce też wygraliby pojedynek z nimi, mimo słabszych wyników w symulacji. 

Miejsca 3-4 zajęli chyba najbardziej zadowoleni gracze w tej kolejce czyli El Maniaque i Tocheck. Ci pierwsi - BYDGOSZCZ BULLS po raz pierwszy w tym sezonie opuszczają dolną część tabeli podsumowania i zaliczają wygraną 7-2 co jest ich zaledwie 2 wygraną w tym sezonie. Fighting Irish natomiast kontynuują serię z świetnymi wynikami w parach ligowych. To ich 5 wygrana w sezonie i w tym względzie są liderem razem z Milwaukee Badgers.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 7 KOLEJKI

br6ZHOZ.png


Plusy kolejki:
- Melo Team - Piszę o nich co tydzień w opisie tygodnia, jednak za 96 punktów w tym tygodniu zasługują na nie co dłuższy opis. Mimo, że już w poprzednich kolejkach punktowali jak zwariowani to w tej kolejce jeszcze bardziej podkręcili tempo. Zaliczyli swój nowy season high w FG%, STL, BLK i ... TO. Wydawało się, że dominacja Ważek Wrocław H2H z poprzedniego sezonu to trudny do powtórzenia wyczyn, jednak brzoza91 pokazuje, że "duch washko" wciąż w tej lidze żyje.


- BYDGOSZCZ BULLS - Można z całą stanowczością uznać ich za największą niespodziankę kolejki. Przez wszystkie poprzednie kolejki nie odnotowywaliśmy jakichś dobrych tygodni. Ba! Częściej znajdowali się bliżej dołu tabeli niż góry. A tu co? "Gówno" - odpowiada El Maniaque i 1-0 dla niego. 

Minusy kolejki:
- California Dream - Tankowanie wszystkich statystyk? Przepraszam bardzo, ale co to znaczy? Trust The Process v2.0?

- Bartek's Team - Oj, nie tak się umawialiśmy sooobi. Przecież podpisaliśmy ze sobą porozumienie: ja piszę o tobie w samych superlatywach, a ty dalej grasz swoje. A to co to ma być? Z drugiego najlepszego zespołu w 2 ostatnich kolejkach spadasz na 15 miejsce w tabeli tygodnia? Na dodatek wygrałbyś w tej kolejce jedynie z nieaktywnym zespołem? Zawiodłem się!

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
 

qTSMzNS.png

 

Ciekawostki: 

- Po raz 6 z rzędu Melo Team znalało się w TOP5 podsumowania tygodniego. Takiej serii w historii tej ligi miał tylko jeden zespół. Były to Ważki Wrocław H2H, które zdominowały rozgrywki w poprzednim sezonie. 

- Fighting Irish w żadnej kolejce nie mierzyli się z zespołem z TOP8 tygodnia. W tym względzie są jak narazie ekipą z zdecydowanie najlepszym terminarzem, gdyż w całej lidze (oczywiście poza nimi) nie ma ani jednego zespołu, który grałby częściej niż 5 razy z zespołem z dolnej połowy tabeli.

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze znowu porazka. W tym tygodniu bylem w srodku stawki ale ogolnie  w podsumowaniach jestem na 2 miejscu. Tymczasem na Yahoo na 10. Ma ktos tez taki rozstrzal. Mam nadzieje ze wkoncu  sie to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie cudów po prostu być nie może. Kontuzje Walla, Porzingisa, Hardawaya i Andersona. I weź tu graj. Cóż, trzeba ten okres przetrzymać, uciułać najwięcej co jest do uciułania, nie nastawiając się na jakieś wielkie wyniki, bo ich w tej sytuacji być po prostu nie może. Anderson musiał zostać wyoutowany w tej sytuacji, bo Kawhi niedługo wraca, Porzingis na szczęście też, ale na Tima i Walla dalej trzeba czekać i grać Ulisami...

W ogóle jakość mojego teamu teraz poraża - Ulis, Valentine, Beasley, Johnson, Poeltl, Augustin, Bogdan i McCaw. Aż strach się bać. Z takim teamem to PO jest w strefie marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 8 KOLEJKI

Oz2QwjV.png

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 8 KOLEJKI

NH9aYG1.png

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
 

4kHwXiP.png


Dziś bez opisów. Ewentualnie dopiszę jutro wieczorem.

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 9 KOLEJKI

lU9xWvl.png

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 9 KOLEJKI
8xiRHeR.png


Plusy kolejki:
- jordan20(j.sprawka)

- Trefl Sopot

Minusy kolejki:
- Pogromcy Donków

- Melo Team

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
7WSyA5f.png

 

 

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 10 KOLEJKI

RQzCXGb.png

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 10 KOLEJKI
m76y9mr.png


Plusy kolejki:
- Spider Pigs

- Fighting Irish

Minusy kolejki:
- Milwaukee Badgers

- Bartek's Team

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
KfSNVDK.png

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 11 KOLEJKI

pIyftND.png

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 11 KOLEJKI

3HIOoQO.png

Plusy kolejki:
- Fighting Irish

- Barca Team

Minusy kolejki:
- murzynskie czarnuchy

- Bartek's Team

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
QMo3fB8.png

 

  • Podoba mi się 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie do komisza. Czy my gramy z limitem tygodniowym zmian (7). Bo wydaje mi sie ze powinnismy. Zwrocilem na to uwage bo jest sporo zmian w tym tygodniu i Milwaukee Badgers zrobili juz 6 zmian w tym tygodniu a jest dopiero sroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rk18tw napisał:

Hej. Mam pytanie do komisza. Czy my gramy z limitem tygodniowym zmian (7). Bo wydaje mi sie ze powinnismy. Zwrocilem na to uwage bo jest sporo zmian w tym tygodniu i Milwaukee Badgers zrobili juz 6 zmian w tym tygodniu a jest dopiero sroda.

oczywiście, ze powinniscie mieć ustawiony limit 7 zmian na tydzień. duże przeoczenie wynikające jeszcze pewnie z początkowego fuckupu z ustawienimi i startem ligi. @jordan20 zmień to proszę ( Max Acquisitions per Week: 7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×