Skocz do zawartości
barcalover

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

Wszystko fajnie tylko mozna to bylo zrobic z początkiem tygodnia a nie w środku, kiedy mam juz zrobione 6 zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zdarzyć się mogły jakieś fakapy z ustawieniami, ale zgadzam się z pitrkiem, że w środku tygodnia taka decyzja to jest nie fair. Wytłumaczenie, że tak powinno być od początku to żaden argument skoro kilku i tak przekraczało limity wcześniej. Wystartowaliśmy tak, to gramy do końca a nie zmiany zasad w środku sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej jak widzę argumentację, że Milwaukee Badgers ma sześć wymian, a tak naprawdę chodzi o to, że Trefl ma również 6, a grunt zaczyna się BarcaTeam najwyraźniej palić pod nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, matysw napisał:

Tym bardziej jak widzę argumentację, że Milwaukee Badgers ma sześć wymian, a tak naprawdę chodzi o to, że Trefl ma również 6, a grunt zaczyna się BarcaTeam najwyraźniej palić pod nogami...

Czarnuchy nie Trefl, pomyliłem nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK - ten tydzień dograjcie sobie wbrew regulaminowi rozgywek ale przyszły gracie już z max 7 wymianami na tydzień. dotychczasowe wyniki Waszej ligi z zestawień mikrofalówki można sobie ciasno zrolować choć jak przeglądam poszczególne tygodnie przypadków przekroczeń 7 wymian było dosłownie kilka w skali ligi (9 x do tej pory, w tym 3 x Bulek, po 2 x pitrekk, deebo23 i feral777 )

@jordan20 przypilnuj proszę tematu, wróć proszę możliwość nieograniczonej liczby ruchów w tym tyg a w poniedziałek ustaw wymagany limit

swoją drogą dziwne, że nikt do tej pory tego nie zgłosił, widać niektórym pasowała nieograniczona rotacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nieograniczonej rotacji, mnie to dziwiło, ale uznałem, ze widocznie tak ma być i nic nie pisałem, zwłaszcza, że z racji teamu samemu mogło mi się zdarzyć zrobienie więcej niż 7, choć nigdy tego nie analizowałem.

Co do terminu wprowadzenia 7, nie mam nic przeciwko, ale fakt, nie w trakcie tygodnia. Choć właśnie z uwagi na to, nie wziałem Iguodali z FA dzisiaj dodatkowo obok Zazy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek to Ty jako pierwotny komisz powinieneś to ustawienie wprowadzić i na pewno Barcalover Cie o tym swego czasu informował. macie już dzięki pierwotnemu zjebaniu draftu jedną kolejkę do tyłu, teraz 10 kolejek graliście z ustawieniem niedopuszczalnym w innych ligach (nawet w 3ej) - limit 7 zmian kategorycznie wchodzi od nastepnej kolejki, bo szczególnie ważny będzie on w PO, będziecie mieli czas się przestawić z szastania slotami na rozsądne nimi gospodarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale @jordan20 przejął komishowanie jeszcze przed rozgrywkami. Zresztą z tą ankietą to wynikło p[arę nieporozumień, pamiętam, że rok temu została ona przegłosowana i w tym roku przed rozgrywkami założona po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmienilem na ..no limit``-ale od poniedzialku wracamy na ,,max 7 per week``

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bulek napisał:

Zresztą z tą ankietą to wynikło p[arę nieporozumień, pamiętam, że rok temu została ona przegłosowana i w tym roku przed rozgrywkami założona po raz kolejny.

lepiej odśwież sobie wątek wklejony przeze mnie powyżej. zarówno w anonimowej ankiecie w offseason (jej anonimowość była jedyną jej wadą) jak i w rozesłanej na priwy do wszystkich potwierdzonych uczestników rozgrywek wygrała opcja 7 zmian na tydzień. ten tydzień macie wyjątkowo bogaty w ruchy ale jak wspominałem do tej pory tylko 9 razy na 160 możliwych ktoś pobierał więcej niż 7 graczy w ciagu tygodnia.

limit powoduje bardziej przemyślane ruchy, nieco więcej playerów jest dostępnych na FA i mniej wiszących jako waivers niż przy nieograniczonym rotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin regulaminem, ale mimo wszystko skoro nie zauważył tego ani komisz ani superwajzor i rozpoczęliśmy tak, a nie inaczej, to powinniśmy przynajmniej sezon regularny dograć na tych samych zasadach. Niby to tylko 9 razy na 160, ale jednak mogło to zaważyć na ostatecznym wyniku, gdyż zanosi się, że każdy punkt będzie ważny.

Zgadzam się, że aby była zachowana równość z innymi ligami, to playoffy powinny być już na zasadach 7 wymian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, matysw napisał:

Niby to tylko 9 razy na 160, ale jednak mogło to zaważyć na ostatecznym wyniku, gdyż zanosi się, że każdy punkt będzie ważny.

zrobiłem analizę i tylko w dwóch przypadkach te mocno rotujace drużyny wygrały (często uwalając sobie TO) chociaż zapewne jakieś małe punkciki pozabierały zwycięzcom

przeoczenia trzeba jak najszybciej prostować - od przyszłego tygodnia gracie jak wszyscy w rozgrywkach

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak z tym limitem zmian? Mamy poniedziałek i nie jest wprowadzony. Jakie są postanowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 13 KOLEJKI

KPD2r5O.png

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 13 KOLEJKI

BV9JKQ2.png

Plusy kolejki:
- BYDGOSZCZ BULLS

- jordan20(j.sprawka)

Minusy kolejki:
- Piotrkow Raiders i Menele w Abordau - nie ładnie tak opuszczać sezon....

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
kiiNoNy.png

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to nie moi grali szczególnie źle, tylko trafiłem na świetny tydzień Bydzi. Ale FG% przegrałem trochę na własne życzenie, przy takiej pozycji każdy punkt jest ważny.

Teraz leciutki matchup z olewusem, będzie można pokombinować, by wygrać jak najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 14 KOLEJKI

sYWdfGt.png

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 14 KOLEJKI

wZ6fU5x.png

Plusy kolejki:
- Barca Team

- Spider Pigs

Minusy kolejki:
 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU
wdv8ZUQ.png

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym triumfował, ale dla mnie uratowanie remisu z Tocheckiem jest cholernie cenne. Przez kilkadziesiąt minut głowiłem się z myślami czy zostawić cały skład i walczyć o steale, czy też olać steale i próbować wyciągnąć FG%/TO. A jak tak, to kto na FA, Murray czy Bogdan... Poszło na Bogdana, mniej ufałem jemu FG% i liczyłęm, że Murray nie skopie FG% i do tego nie zapoda nie wiem ilu strat... A jakby to zrobił, to może on sam nadrobi steale? Steali nie zrobił, ale te 6/6 i 0 strat to strzał w dychę... Zrzedła mina mi jak spojrzałem na FG% Love i JR (liczyłem na jakieś cegłówki i straty), ale w końcu do remisu to wystarczyło...

Trochę jednak Tocheck miał pecha, Love i JR wykręcili fajne FG% i przy tym zero strat po stronie Love'a, a FG% i tak przegrał. Fajny był jednak pojedynek, bez kombinowania bym przegrał 3-6, także ten remis po prostu przyjmuję i gramy dalej ;)

A Tocheck i tak wyszedł na lidera, tak więc chyba wszyscy zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cousins out i mój sezon fantasy właśnie runął. Gość za dużo robił w mojej ekipie, żeby się z tego wygrzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadnięcie takiego gracza to zawsze jest duża strata, ale dalej masz na tyle klasowych zawodników, że żeby walczyć o jak najlepszy seed przed PO. Prawdziwe jednak wyzwanie czeka Ciebie w PO, to fakt.

Zawsze jest jednak szansa, że do tego czasu trafisz fajnego FA-sa, jak mi się chyba udało z Murrayem. Poza tym ścisk w dole działa na korzyść czołówki - ekipy w ostatnich tygodniach będą się orać, by wejść do PO, np. poprzez wyrzucanie istotnych zadaniowców kosztem brania gości, którzy akurat grają danego dnia, a którzy są jednocześnie ogniwami nieistotnymi dla sprawy. Jest też wtedy większe prawdopodobieństwo, że gracz z GTD zostanie wyoutowany, bo ktoś, kto jest na pograniczu wejścia do PO będzie go wolał wyrzucić, by zwiększyć swoje szanse na awans, a to z kolei sprzyja ekipom z góry tabeli, by takiego wziąść z waivera ;)

Także spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Liczę też na kilka wymian. Jakby uwolnili Portisa, wytransferowali DJ (to Harrel by coś grał) i doszłoby do zmian w NY (Hernangomez) to w jakiś sposób zrekompensowaloby to moja stratę. Jednak chyba małe szanse na taki scenariusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Pakuję powoli manatki i za rok melduję się klasę niżej. Po Wallu połamał się Porzingis, nie mam kim grać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×