Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
GRB

[2017/2018] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Polecane posty

Dzień dobry. Można już założyć wątek naszej ligi. Miało mnie tu już w tym sezonie nie być, ale awans mi umknął o włos, w związku z czym wracam jako komisz :P

 

1. MSala's Team - mSala

2. Fantasy Club Perła - mazi88

3. Komisarz GRB - GRB

4. Abordage Meneli - Majchu

5. Big Bada Boom - sorche (Y!: asqueroso)

6. Bromberg Dwarfs - TastyPaul (Y!: Paweł)

7. Trolle z Koom - WeeFreeMan (Y!: Marcin)

8. Pałki - killer7 (Y!: Krzysztof)

9. Bydzia Bulls - El-Maniaque (Y!: Leszek Rudolf)

10. Six Sigma - fluber

11. Wazki Wroclaw Sznur - washko

12. Grave Digger - marcelomattsoy (Y!: Matt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzy osoby nie dołączyły do ligi, zachęcam.

 

Proponowany termin draftu: 11 października, środa, godzina 21:00

 

Jeśli będzie sprzeciw, zrobimy ankietę. Proszę o wypowiedzenie się tutaj w tej kwestii wszystkich uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trzy osoby nie dołączyły do ligi, zachęcam.

 

Proponowany termin draftu: 11 października, środa, godzina 20:30

 

Jeśli będzie sprzeciw, zrobimy ankietę. Proszę o wypowiedzenie się tutaj w tej kwestii wszystkich uczestników.

 

Ja poproszę nie wcześniej niż o 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trzy osoby nie dołączyły do ligi, zachęcam.

 

Proponowany termin draftu: 11 października, środa, godzina 20:30

 

Jeśli będzie sprzeciw, zrobimy ankietę. Proszę o wypowiedzenie się tutaj w tej kwestii wszystkich uczestników.

 

Ja poproszę nie wcześniej niż o 21.

 

Kosmetyczna zmiana, dla mnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze planu zajęć na studiach, nie mam jeszcze ustalonych terminów draftu w innych ligach. W związku z tym w tej chwili żaden termin mnie nie ogranicza. Zarezerwuję sobie tę środę, jako oficjalny termin draftu, a potem w razie zmian będziemy kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trzy osoby nie dołączyły do ligi, zachęcam.

 

Proponowany termin draftu: 11 października, środa, godzina 20:30

 

Jeśli będzie sprzeciw, zrobimy ankietę. Proszę o wypowiedzenie się tutaj w tej kwestii wszystkich uczestników.

 

Ja poproszę nie wcześniej niż o 21.

 

Kosmetyczna zmiana, dla mnie spoko.

 

Same here, dla mnie 21:00 najwcześniej, ale środa to dobry dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło 8 dni i ciągle bez trzech osób w lidze - tastypaul, el-maniaque i majchu - shame on you.

 

Termin draftu potwierdziło jak dotąd tylko 7 osób (ja, washko, fluber, sorche, msala, marcelomattsoy, weefreeman). Poza ww. trójką bumelantów jeszcze killer7 i mazi88 nie raczyli dać znać.

 

Może by się tak zmobilizować, panowie, i poświęcić te 15 sekund na odpowiedź?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GRB napisał:

Mamy ósme potwierdzenie daty od El-Maniaque.

I dziewiąte od killera7. A w lidze czekamy już tylko na jedną osobę - majchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestęm chętny na granie jeśli jest miejsce sprawdzę później czy termin draftu jest dal mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, bryz11 napisał:

jestęm chętny na granie jeśli jest miejsce sprawdzę później czy termin draftu jest dal mnie ok

Nie ma opcji, wpadasz jako ostatni na rezerwę a na awans do 2. ligi musisz zapracować ;) Zerknij do ogólnego wątku organizacyjnego tych rozgrywek - tam wszystko jest wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majchu ciągle nie dołączył do ligi. Ma ktoś na niego jakieś przełożenie?

Ponadto potrzebuję potwierdzenia daty draftu - poza majchem - od maziego88 i tastypaula. Pisze dla porządku, co by mi się nie pomyliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, TastyPaul napisał:

Potwierdzam Bromberg Dwarfs

 

No to super. Został nam jeden huncwot. Nie odpowiada na PW, nie korzysta z linków aktywacyjnych, nie widać go w tym wątku. @cieglo @goozman - są jakieś regulacje, które zmuszałby graczy do reakcji w określnym terminie, czy mam czekać do ostatniej chwili, ryzykując olanie ligi i duże problemy organizacyjne w skali całych rozgrywek? Wiem, że do draftu mamy 3 tygodnie, ale wolę dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GRB opiekunem tutaj jest Cięglarz, więc czekaj proszę na jego "wykładnię" :) jeśli spodziewałeś się jakiegoś zapisu regulaminowego w tej kwestii to raczej nie znajdziesz a moje "humanitarne" podejście do spóźniających się znasz już z e-nba  :) osobiście dałbym mu czas na dołączenie do końca września skoro draft macie 11.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GRB zacznę nie na temat: podoba mi się Twoja aktywność i to jak prowadzisz tą ligę :) Tak trzymaj. Co do sytuacji, o której piszesz - zdecydowanie podchodzimy humanitarnie ale jednocześnie zdecydowanie. Warto uprzedzić @jordan20 (ups, właśnie sam to zrobiłem, zajebista funkcja, przyznacie?), że jest w kolejce do zajęcia miejsca @Majchu jeśli ten nawali. Niech będzie gotowy na ewentualne zastępstwo. Co do Majchu, czekamy cierpliwie do 26.09 tj. do zamknięcia zapisów w rozgrywkach. Wtedy będziemy widzieli czy była jakaś reakcja z jego strony - ciężko wyrokować o co chodzi w jego przypadku. Nie raz okazywało się, że ktoś wyjechał na wakacje, nie miał opcji na kontakt albo najzwyczajniej w świecie tego nie chciał - rozumiem, że ktoś świadomie odcina się od świata i chce mieć quality time ze swoją rodziną. Po 26.09 ułożymy plan działania (przypomnij się) ale na pewno na plus Majchu działa stosunkowo odległy termin draftu oraz nieuregulowana jeszcze sytuacja w lidze 3. rozgrywek.

 

PS. Muszę usunąć reakcję z koszem bo widzę, że będąc testową jest stosunkowo chętnie używana :D A może powinna zostać? :> Generalnie jej reputacja jest = 0 (nie wnosi nic do licznika reputacji usera, który ją otrzymuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli  Majchu nie dolaczy to moge zajac jego miejsce,ale nic na sile-to on ma tu pierwszenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, cieglo napisał:

@GRB zacznę nie na temat: podoba mi się Twoja aktywność i to jak prowadzisz tą ligę :) Tak trzymaj.

Pochwała od administratora rozgrywek największą nagrodą za trud komisarza.

No dobra, to oficjalnie tutaj i oddzielnie pójdzie na priv. Jeśli Majchu nie zmaterializuje się do końca września, to bierzemy zastępstwo. Liga została uruchomiona 4 września, więc czasu jest aż nadto - nie tylko na deklarację co do daty draftu, ale choćby dołączenie do ligi. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Przepraszam za zamieszanie. Zmieniałem dostawcę internetu + zapierdziel ogólny. Jestem - potwierdzam i jak najbardziej gram.  Popołudniu ustosunkuję się do dat draftu.

Zacna ekipa tu jest ;)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Majchu napisał:

Hej !

 

Przepraszam za zamieszanie. Zmieniałem dostawcę internetu + zapierdziel ogólny. Jestem - potwierdzam i jak najbardziej gram.  Popołudniu ustosunkuję się do dat draftu.

Zacna ekipa tu jest ;)

 

 

Uff, no to super. Sprawdź maila, na którym rejestrowałeś się na Yahoo. Tam powinno roić się od zaproszeń do ligi ;) A data draftu jest jedna. Jak dotąd wszystkim pasuje, więc dobrze by było, gdybyś był w stanie się dostosować. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×