Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO I Liga - 17/18

Polecane posty

3 minuty temu, matek napisał:

#11 to bardzo wysoko?

wg mnie tak, tata czas w końcu musi dorwać robota :) + winko + głębszy skład, musi się chłop zacząć oszczędzać - co w jego wypadku zbliży go bliżej 20ki wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tych, których wymieniłeś jako wybranych nisko, nie wziąłbym w jego miejsce. A z tym głębszym składem... do powrotu IT będzie musiał nakurwiać mocno, żeby ich trzymać w czubie konferencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoko, bo w zeszłym roku był dwudziesty, a nie spodziewałbym się progresu w jego akurat wykonaniu. W pierwszej części sezonu może tak, bo nie będzie Thomasa, ale top 20 to dla niego maks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cieglo napisał:

Całe szczęście, że nie wybierałeś za mnie w tym drafcie, nie chciałbym skończyć w 2. lidze ;) 

Doceniam dowcip i pokornie milczę po spadku. Ale jednocześnie odsyłam do wyników draftu w drugiej lidze wg projekcji Yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, GRB napisał:

Doceniam dowcip i pokornie milczę po spadku. Ale jednocześnie odsyłam do wyników draftu w drugiej lidze wg projekcji Yahoo.

Projekcje spoko. Lepiej tak niż na samym dole, bez dwóch zdań - gwarancji nie da ale jakąś tam siłę składu pokazuje. Ja miałem P6 z kolei, nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (6) Stephen Curry PG,SG - miałem go w swoim rankingu na 2 miejscu więc z początku byłem bardzo zadowolony

2. (19) Draymond Green SF,PF - tu już delikatnie się wahałem, ale wszechstronny statline mnie przekonał ;) 

3. (30) Marc Gasol C - chciałem wysokiego i zdecydowałem się podjąć ryzyko. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to pick z całą pewnością się obroni, ale jeśli Memphis zatankują drugą połowę sezonu albo odezwą się kontuzje to jestem w dupie ;)

4. (43) Al Horford PF,C - tu też bez przekonania, statline również wszechstronny ale chłop jest już na równi pochyłej i trudno przewidzieć jak zareaguje na Irvinga i Haywarda 

5. (54) Avery Bradley PG,SG - z Bradleya jestem zadowolony. Cyferki powinien kręcić a przede wszystkim dobrze zbiera co przy Horfordzie i Marcu było mi potrzebne

6. (67) Danilo Gallinari SF,PF - szukałem punktów i Włoch był najlepszym wyborem na ten moment. Martwi jego szklane ciało

7. (78) Tobias Harris SF,PF - tu skiepściłem bo powinien brać jeszcze jednego centra zanim się pokończyli ;) Tobias jest OK i pewnie TOP80 wykręci ale forwarda mogłem na spokojnie dobrać później

8. (91)Dwight Howard PF,C - konsekwencja wyboru Harrisa. Sensowni centrzy polecieli i musiałem wejść w Dwighta i jego koślawe osobiste ;/

9. (102) Patrick Beverley PG,SG - kolejna niewiadoma. Ryzyko jednak niewielkie a jeśli Teo się do NBA nie dostosuje to minuty bedą. Obawiam się jednak splita w minutach

10. (115)Greg Monroe PF,C - tu chciałem zabezpieczyć pozycję C bo z tyłu głowy miałem łóżka szpitalne dla moich wcześniejszych środkowych ;)

11. (126) Wesley Matthews SG,SF - lubię dziada i tyle ;)

12. (139) Dirk Nowitzki PF,C - nie planowałem ale z takim numerem mogę tylko na tym zyskać

13. (150) Timofey Mozgov C - po cichu liczę na steal i to tyle

Ogólnie nie jestem zadowolony. Spaść nie powinienem, ale o podium będzie ciężko... za mało mam upside'u żeby coś interesującego się tu wydarzyło.

Co do Westbrooka to też dziwi mnie ten zachwyt Cieglo. Gość takich cyferek już nie powtórzy i prędzej wyleci z TOP10 niż wejdzie do TOP3.

Do wygranej dalej typuję Diga przy czym po piętach depcze mu Mentor ;)

Udanego sezonu Pany! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.    (2)    Kevin Durant (GS - SF,PF)

Mój poprzednik Tizz miał takie samo podejście jak ja, bo wymyśliłem sobie, że jak nie Durant, to Grek i na odwrót. Co tu dużo pisać - wybór się broni...

2.    (23)    Kemba Walker (Cha - PG)

Poznikali inni czołowi PG, a stwierdziłem, że to jest dość kluczowa pozycja i tu się trzeba szybko uzbroić...

3.    (26)    Otto Porter (Was - SF)

Oby kasa nie udeżyła i się nie okazało, że to była tylko magia CY...

4.    (47)    Nicolas Batum (Cha - SG,SF)

Znowu ci, których chciałem jakoś się rozeszli, więc poszłem we wszechstronność Francuza, który prezentuje dość równy poziom przez ostatnie kilka lat, pomijając wachanie w skutecznościach...

5.    (50)    LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

Pewnie będzie znowu jakić regres, ale trzeba było zatykać dziury na gwałt. Czekam na miłe zaskoczenie...

6.    (71)    Markelle Fultz (Phi - PG)

Przez brak czasu, Jestem bardzo niedokształcony w temacie tegorocznego draftu, ale jak poszła jedynka, to zazwyczaj dwójka to naturalna kolej rzeczy, że się zdobędę na takie toaletowe porównanie... 

7.    (74)    Jonas Valanciunas (Tor - C)

Jonas nie zachwyca ni cholery, więc pewnie dlatego dopiero w siódmej rundzie się na niego popatrzyłem rzyczliwym okiem. Zawodzi mnie od kilku sezonów, ale te jego dobre procenty to kuszą mimo wszystko...

8.    (95)    Marquese Chriss (Pho - PF)

Zdziwiłem się, że go dostałem - według mnie najlepszy zawodnik zeszłorocznego draftu z tych co już biegali po parkietach, ze zdecydowanie największym miejscem na rozwój. dobrze rekompensuje brak blokujących środkowych i jakby pewnie wziąć pod uwagę drugę połowę zeszłego sezonu tylko to jego projekcje byłyby o wiele lepsze - według mnie steal...

9.    (98)    Jamal Murray (Den - PG,SG)

Liczę na progres i totalnie otwartą kwestię PG w Denver - grać "umi"...

10.    (119)    Dwyane Wade (Cle - PG,SG)

Z #10 - czemu nie...

11.    (122)    Rajon Rondo (NO - PG)

Z #11 - czemu nie - w zeszłorocznych PO pokazał sporo dobrego przez dwa mecze plus lubi pracować z trudną młodzieżą...

12.    (143)    Maurice Harkless (Por - SF)

Kolejna próba rekompensowania sobie "mientkich" centrów. W zeszłym sezonie gracz na plus...

13.    (146)    Lauri Markkanen (Chi - PF)

A dajcie mu pograć, to może zaskoczy. Ten rzut miażdży, a na Euro pokazał, że tu jest coś więcej niż tylko rzut. Może jeszcze nie jego pora, ale jak nie w tankujących Bulls miałby dostać minuty, to gdzie?

 

Tyle ode mnie. Y! projections mnie polubiły z tego co pamiętam. Kilka rzeczy martwi, kilka cieszy, ale chyba ogólnie jestem dobrej myśli. Skład uważam za bardzo flexible i teoretycznie mogący się dostosować do tego co bedzie potrzebne do osiągniecia sukcesu... Chyba wcześniej nie wybierałem nigdy w ten sposób, więc czekam niecierpliwie na rezultaty tego eksperymentu...

Pozdrawiam,

Benon

Edytowano przez Benon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba się starzeję, albo to jakiś Altzheimer mnie dogania...

Albo może po prostu piję za dużo... Gópi ten polski język... :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się robi @Chicken:D Przy okazji pierwszy wpis w nowym roku :) A tak serio, sezon zbliża się do końca, sytuacja w topie bardzo ciekawa, jak akurat chyba dzisiaj wskoczyłem na P1 po średnich/total ale temat jest wciąż płynny. Wydaje się, że skład podium jest jasny, nie mamy pewności tylko co do koloru medali. Nie ukrywam, że po serii sreberek, wreszcie przydało by mi się jakieś złoto ;) 

image.thumb.png.9b623aa44236048a1ac25051fc36c7d9.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest ciekawie i może być walka do ostatniego dnia sezonu, bo na przykład w FG% zmieniamy się co parę dni miejscami. Na dole tabeli też podobna sytuacja i nie wszystko rozstrzygnięte, więc większość drużyn ma jeszcze o co walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10/1/2017 o 22:57, Chicken napisał:

Po szybkim przejrzeniu składów wydaje mi się, że czeka nas wyrównany sezon. Sporo dobrych drużyn, ale wstępnie wygląda mi na to że Dig obroni tytuł ;)

:D

Udało się, ale walka była do samego końca i dopiero ostatnie dni zdecydowały o wygranej. Walka z @cieglo w ostatnim miesiącu była bardzo zacięta i w sumie dopiero w ostatnie dwa dni różnica punktowa między nami w tabeli zrobiła się większa.

Gratulacje dla pozostałych medalistów i dzięki wszystkim za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim medali, na szczególne brawa zasłużył oczywiście @Dig za obronę tytułu i B2B mistrzostwo. Mój debiut w ekstraklasie wypadł bardzo blado, fatalna postawa w pierwszej części sezonu, a potem powolne wstawanie z kolan w drugiej. Niestety to było za mało, dlatego zasłużenie spadam do II ligi. Nie powiedziałem oczywiście ostatniego słowa i zrobię wszystko żeby tu jak najszybciej wrócić.

Pamiątkowa tabela:

DLkncVH.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało Matkowi, że to już druga liga (na e-nba to samo widziałem), w której jest na ostatnim miejscu z ogromną stratą? @matek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, GRB napisał:

Co się stało Matkowi, że to już druga liga (na e-nba to samo widziałem), w której jest na ostatnim miejscu z ogromną stratą? @matek?

Nie popadło w tym roku. 

Na szczęście poprawiłem sobie humor keeperem tak mocno, że nie przejmuję się tymi dwoma spadkami :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×