Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO II Liga - 17/18

Polecane posty

6 minut temu, GRB napisał:

Gdzie mamy draft o 21:45?! Nie kojarzę.

Daaajuum, to też pojebałem? W III Pacific na e-nba tak mam. Przy sześciu ligach już mi się pierdoli, bo osoby te same się włóczą. Pardon. Tym bardziej muszę to powpisywać na twardo w kalendarze.

Anyway, kończę wątek miauczenia. Któryś z high-risk odpali, to coś uratuję tutaj w tym roku.

Edit: oczywiście, że tam Cię nie ma, jesteś w licytacyjnej na sznurze. My bad.

Edytowano przez sorche
  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

1.     (10)     Damian Lillard (Por - PG)
2.     (15)     DeMarcus Cousins (NO - PF,C)
3.     (34)     Bradley Beal (Was - SG)
4.     (39)     Al Horford (Bos - PF,C)
5.     (58)     Trevor Ariza (Hou - SG,SF)
6.     (63)     Thaddeus Young (Ind - SF,PF)
7.     (82)     James Johnson (Mia - SF,PF)
8.     (87)     Aaron Gordon (Orl - SF,PF)
9.     (106)     Tyler Johnson (Mia - PG,SG)
10.     (111)     Marvin Williams (Cha - SF,PF)
11.     (130)     Allen Crabbe (Bkn - PG,SG)
12.     (135)     Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF)
13.     (154)     Maurice Harkless (Por - SF)

 

 Dziwny mi ten draft wyszedł. Nie spodziewałbym się po sobie takiego składu. Rzuca się w oczy brak PG poza Lillardem, ale na szczęście Tyler Johnson i Crabbe mają z jakiegoś powodu PG w pozycjach, a asysty dadzą mi Cousins i Horford z centra. No właśnie - poza nimi dwoma nie mam żadnego C, co trzeba będzie szybko zmienić, więc pewnie będę nękał propozycjami trejdów. Poza tym cholernie wszechstronny skład głównie dzięki skrzydłowym. Licze, że po odejściu George'a Thaddeus wróci do top 50, że Aaron Gordon nawiąże do końcówki poprzedniego sezonu, James Johnson okrzepnie jako starter w Heat, a Marvin i Ariza nie spuszczą z tonu. Najbardziej boję się o zdrowie Beala. Miałem kłopot, kogo brać z 10. Oby Dame okazał się dobrym wyborem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, goozman napisał:

BukkakeRoto
1.     (12)     Hassan Whiteside (Mia - C)
2.     (13)     Rudy Gobert (Uta - C)
3.     (36)     Joel Embiid (Phi - PF,C)
4.     (37)     DeAndre Jordan (LAC - C)
5.     (60)     Elfrid Payton (Orl - PG)
6.     (61)     Nicolas Batum (Cha - SG,SF)
7.     (84)     Rajon Rondo (NO - PG)
8.     (85)     Joe Ingles (Uta - SG,SF)
9.     (108)     J.J. Redick (Phi - SG)
10.     (109)     Rodney Hood (Uta - SG,SF)
11.     (132)     Josh Jackson (Pho - SG,SF)
12.     (133)     De'Aaron Fox (Sac - PG)
13.     (156)     Rondae Hollis-Jefferson (Bkn - SF,PF)

ja z 12ym pickiem poczułem, że powinienem pójść w jakieś extremum, więc zapuntowałem wolne a że słabo się w roto w tej opcji czuję, marnie widzę swe szanse na utrzymanie. nie ogarnąłem, że przy okazji mam tylko dwóch ludzików z PF, więc coś bym pohandlował. na ten moment mogę się rozstać Embiidem, Inglesem, Foxem i RHJem - więc jakby ktoś coś widział dla siebie - zapraszam do rozmów. teraz łatwiej, bo ze startem sezonu za bardzo się przywiązuję do graczy :P najbardziej szukam PFów i PG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, goozman napisał:

ja z 12ym pickiem poczułem, że powinienem pójść w jakieś extremum, więc zapuntowałem wolne a że słabo się w roto w tej opcji czuję, marnie widzę swe szanse na utrzymanie. nie ogarnąłem, że przy okazji mam tylko dwóch ludzików z PF, więc coś bym pohandlował. na ten moment mogę się rozstać Embiidem, Inglesem, Foxem i RHJem - więc jakby ktoś coś widział dla siebie - zapraszam do rozmów. teraz łatwiej, bo ze startem sezonu za bardzo się przywiązuję do graczy :P najbardziej szukam PFów i PG

Pożegnał z 2. ligą? O.o Nie powielaj moich wzorców z h2h ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, goozman napisał:

ja z 12ym pickiem poczułem, że powinienem pójść w jakieś extremum, więc zapuntowałem wolne a że słabo się w roto w tej opcji czuję, marnie widzę swe szanse na utrzymanie. nie ogarnąłem, że przy okazji mam tylko dwóch ludzików z PF, więc coś bym pohandlował. na ten moment mogę się rozstać Embiidem, Inglesem, Foxem i RHJem - więc jakby ktoś coś widział dla siebie - zapraszam do rozmów. teraz łatwiej, bo ze startem sezonu za bardzo się przywiązuję do graczy :P najbardziej szukam PFów i PG

A ja myślałem, że specjalnie zrobiłeś team na utrzymanie się w lidze. Na teraz wg mnie masz około 60 punktów roto, więc ciężko chyba będzie spaść. Sprzedaż Embiida to dobry pomysł, najlepiej za steale i trochę punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, goozman napisał:

ja z 12ym pickiem poczułem, że powinienem pójść w jakieś extremum, więc zapuntowałem wolne a że słabo się w roto w tej opcji czuję, marnie widzę swe szanse na utrzymanie. nie ogarnąłem, że przy okazji mam tylko dwóch ludzików z PF, więc coś bym pohandlował. na ten moment mogę się rozstać Embiidem, Inglesem, Foxem i RHJem - więc jakby ktoś coś widział dla siebie - zapraszam do rozmów. teraz łatwiej, bo ze startem sezonu za bardzo się przywiązuję do graczy :P najbardziej szukam PFów i PG

Dej Goberta za Marvina i Arizę. Mam horom curke!

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cieglo napisał:

@GRB za dużo wypoku czytasz :) 

Nie, to z lektury Face'a. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć, wykluczony cyfrowo nołlajfie!

  • Nie do przyjęcia! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymujesz ostrzeżenie za spamowanie naszego wątku bzdurnymi komentarzami. Nie dość, że zmienił forum na jakieś gunwo, to jeszcze się tu wymądrza i zaniża poziom debaty koszykarskiej!

  • Hehe 1
  • Nie do przyjęcia! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosili o to w pierwszej lidze, a ja dam w drugiej. Tabelka na średnich.

Disclaimer dla @goozman - oczywiście robię to tylko dlatego, że jestem pierwszy :)

Chętnie przyjmę oferty wymian. Oddam większą ilość graczy za ilość mniejszą. Wszyscy u mnie są dostępni jbc.

cdbqHBQ.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam wymiany forwardow na guardow. Wszyscy dostepni. Interesuja mnie wymiana 1 on 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tośmy sobie pohandlowali z @shevcu

W sumie to mogłem zostawić skład w takim samym stanie, bo wypadnięcie z czołówki mi nie groziło, ale o zabawę tu chodzi, co nie?

Wysłałem Shevcowi dwie propozycje. Jedną, na której bardzo mi zależało (oddaję Arizę za Adamsa) i drugą tak sobie dla funu. Ale mamy i drugi akcept po długim namyśle kolegi. Oddaję Lillarda, Mitchella i Aarona Gordona za Duranta i Nowitzkiego. 

Tak sobie pohandlowałem, że teraz potrzebować będę zapewne guardów :) Ktoś/coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem fajne blockbustery przy ogólnie marnej aktywności handlowej. ja jestem otwarty na handle żeby wyrwać się z kotła na miejcach 4-8 i jeszcze postraszyć pierwszą trójkę ale o to będzie bardzo ciężko. dziwi mnie mała aktywność teamów z dołu, które powoli zaczynają odstawać a nie kombinują, żeby się utrzymać w lidze

 

EDIT: na średnich też jestem teamem z dołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2018 o 10:08, goozman napisał:

no nie powiem fajne blockbustery przy ogólnie marnej aktywności handlowej. ja jestem otwarty na handle żeby wyrwać się z kotła na miejcach 4-8 i jeszcze postraszyć pierwszą trójkę ale o to będzie bardzo ciężko. dziwi mnie mała aktywność teamów z dołu, które powoli zaczynają odstawać a nie kombinują, żeby się utrzymać w lidze

 

EDIT: na średnich też jestem teamem z dołu :)

 

Co prawda nie będzie między nami trejdów, bo potrzebuję guardów, a Ty ich nie masz na sprzedaż. Ale chciałem skorzystać z okazji i podziękować Ci raz jeszcze za wyrzucenie Bismacka. Tym razem publicznie ;) 

No i jeszcze wrzucam tabelę na średnich dla potomności tuż przed wielkim trejdem. Będzie co porównywać potem.

VoDRJo1.png

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to 100 meczów później i tylko niewielkie zmiany. Ale do lidera już tylko 3 punkty straty.

6EHrzKZ.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yellowblue poszedł po bandzie, au mnie constans i zamiast drugiego miejsca jest trzecie :) Finisz będzie zależał od tego, czy dobrze wybiorę mecze do dogrania, bo mam spory nadmiar. Z kolei Yellowblue musi nadrabiać, co oznacza więcej gier dla słabszych graczy. Ciekawie będzie na pewno.

pacR8ot.png

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, będzie się działo w końcówce sezonu. Czterech kandydatów do zwycięstwa. Yellowblue tym razem dla odmiany -5 przez ostatnie 3 tygodnie, u mnie kłopot przez brak Duranta i rzeźbię. 

JpF82FD.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. Udało się z drugim miejscem, hurra :R

Gratulacje dla @szogo. W h2h pokonałem go w meczu o trzecie miejsce w trzeciej lidze, to tu jest mały rewanżyk. Ciężko było, ale teraz pora na wspólny powrót do ekstraklasy po rocznej nieobecności. O ile pamiętam, to awansują 3 zespoły, więc gratsy także dla @mikrofalowka. Zbijmy w przyszłym sezonie pierwszoligowców i podzielmy się podium! B|

NpXSy27.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratki dla medalistów, szczególnie @GRB za porządną pracę dziennikarską, stałe relacje i próby ożywienia forum. powodzenia w 1 klasie panowie! to chyba była najbardziej wyrównana liga w tym sezonie w jakiej przyszło mi grać i sądzę że gdyby nie przekleństwo kontuzji to byłbym wyżej.. ale jako że spadają znane firmy to nie ma co narzekać i po raz 7 z rzędu (chyba się nie mylę ile już tu się kiszę) zameldować się na jesieni w 2 lidze... #rotosyfzyf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój cel na sezon 2017/2018 to był minimalnie jeden awans w 3 ligach w jakich brałem udział. W jednej lidze awansowałem przy zielonym stoliku - w wyniku rezygnacji barcylovera przesunięto mnie do 1 ligi H2H w zasadzie już w 1 kolejce. Nie było to jednak awans jakiego oczekiwałem. W drugiej lidze (na innym forum) miałem plagę kontuzji, więc cel minimum mogłem osiągnąć jedynie tutaj. I się udało! Co prawda obudziłem się dopiero na samym finiszu, ale lepiej późno niż wcale. Koniec końców i tak nie dograłem paru spotkań, ale na szczęście udało się wydraftować na tyle dobry zespół, że te 20 nie użytych slotów nie zrobiło różnicy. Choć z drugiej strony, jakbym się bardziej przyłożył to może udałoby się wygrać ligę? 

Byłem zadowolony z mojego składu praktycznie od 1 dnia rozgrywek dlatego praktycznie do końca sezonu nie robiłem żadnych ruchów na FA. Do 7 kwietnia miałem najmniej wykonanych transakcji w lidze. Świetny Jokic, Irving, Capela i Thompson - mimo że każdy z nich miewał lekkie problemy z zdrowiem, KAPITALNY Middleton (nawet ja nie sądziłem, że tak mi będzie punktować - tym bardziej po trejdzie Bledsoe do Bucks). Równie niezły Collison. Moje underdogi - Warren i Collins również włożyli swoje, A to wszystko byli gracze z draftu. W zasadzie jedynym FA, który miał wpływ na wyniki mojego zespołu to Taj Gibson. 

Oficjalnie więc w wszystkich 2 ligach na sznurówce gdzie jest system niższych lig i w których biorę udział, jestem w najwyższej lidze w następnym sezonie. Zajęło mi to 3 lata. Teraz w 3 lata muszę wygrać choć raz w choćby w jednej z tej lig i mogę umierać szczęśliwy :D.

Edytowano przez mikrofalowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×