Skocz do zawartości
wiLQ

Nowa wersja forum

Polecane posty

3 minuty temu, cieglo napisał:

Widzę, że inicjatywę kojarzysz negatywnie :) Gdyby nie inicjatywa innych, na sznurówce dalej gralibyśmy w kameralnym, dwunastoosobowym gronie a Ty nigdy byś się tu nie znalazł ;)

Jestem zatem szczęściarzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cieglo napisał:

No i znowu w biernym tonie ;)

Za rok mogę być znowu komiszem, bo w tym nikt mnie nie chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, washko napisał:

Za rok mogę być znowu komiszem, bo w tym nikt mnie nie chciał ;)

Komiszów nigdy za wielu, to fajna sytuacja dla ligi kiedy jest w tym zakresie konkurencja. W której lidze dostałeś kosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cieglo napisał:

Komiszów nigdy za wielu, to fajna sytuacja dla ligi kiedy jest w tym zakresie konkurencja. W której lidze dostałeś kosza?

W dwóch awansowałem i miejsca były zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cieglo napisał:

To żaden kosz.

To ty napisałeś kosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cieglo napisał:

Sam to tak ująłeś.

Hmm, nie bardzo, ale nie ważne. W każdym razie jestem do dyspozycji.

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, goozman napisał:

można link do wydarzenia na priwy rozesłać albo udostępnić za pomocą buttonów pod spodem (na maila, na fejsa itp)

Dziwne, że nie ma bezpośredniej opcji poinformowania userów z poziomu wydarzenia. Czegoś takiego raczej bym się tu spodziewał. Lipsztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GRB napisał:

Dziwne, że nie ma bezpośredniej opcji poinformowania userów z poziomu wydarzenia. Czegoś takiego raczej bym się tu spodziewał. Lipsztyk.

Zgadza się, też zakładałem, że to naturalne uzupełnienie funkcji kalendarza czy wydarzeń jako takich a tu psikus. Plus jest jednak taki, że platforma się rozwija. Sam producent wypuszcza od czasu do czasu aktualizacje, w których poprawia/uzupełnia niektóre funkcje forum. Nie wiem co jest w ich road mapie ale może padnie i na kalendarz (tym bardziej, że u konkurencji jest taka funkcja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że te plusy, minusy i tabela liderów to jakaś bzdura? Dziś na przykład doprowadziłem do tego, że admin @cieglo ma negatywny ranking i jak się uprę, to zaraz będzie miał minus 100 reputacji. Może przynajmniej z tych minusów zrezygnować, co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GRB nie mam nic przeciwko minusom, leję na reputację ciepłym moczem :) Ale może faktycznie sensowna była by tu zmiana na neutral czyli dezabrobata byłaby jedynie obwieszczana zainteresowanemu ale nie wiązała by się z działaniem -1 do reputacji. Jeśli nie pojawią się protesty do jutra wieczorem - zmienię to ustawienie. Grunt to zareagować na sugestię szybko, nie? :D

Z innych nowości, na forum zaktualizowałem system nagród/medali. Teraz zdobycie kolejnego, identycznego trofeum nie namnaża nam ich w profilu - zamiast tego medal występuje raz ale ze wskazaniem (cyferka) ile ich już posiadamy. Małe a cieszy, krok naprzód w kwestii wizualnej.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×