Skocz do zawartości
fluber

2 Liga WEST H2H BudgetSznur

Polecane posty

8 hours ago, knt said:

5 zawodników z kontuzjami, nie jest to wymarzony początek. Mam nadzieję, że jak wszyscy wrócą to zacznę grać na miarę możliwości mojej drużyny.

Na tą chwilę kto na mnie trafi ma łatwą przeprawę.

 

ja na ciebie trafiłem jak jeszcze większość była zdrowa... ale współczuję. liczę powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Nie ma tu jakiegoś  Majkrołejwa, coby nam tu tabelki takie śliczniutkie robił i rozruszał trochę temat?

Tak tylko chciałem zagaić...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłbym tu coś pisać, jednak nie wiem czy byłoby to w takiej wersji jak w 1 lidze i 2East. Oczywiście forma graficzna byłaby niezmienna, ale nie wiem czy znalazłbym czas na opisy (tym bardziej w okresie przedświątecznym gdzie mam spory zapierdziel w pracy).

Jak tylko chcecie mogę komuś z Was wysłać mojego excela. Cały plik jest skonstruowany tak, że wystarczy jedynie wprowadzać dane do odpowiednich miejsc w arkuszu, a całość uzupełni się sama. W ten sposób moglibyście mieć podsumowania tygodnia w "pełnej wersji", tylko opisy prowadziłby kto inny. Osobie, która by się zgłosiła wysłałbym jakąś krótką instrukcję, by mogła się odnaleźć w tym pliku i może by to jakoś funkcjonowało.

Dajcie znać co chcecie i na następną kolejkę można już coś pokombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...week two...

68zzrgZ.png

r4MSQV5.png

Do końca tygodnia dojde do tego bieżącego i może jeszcze ktoś się nawet odezwie w tym czasie,,,

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dogonie schedule, to może i coś napiszę...

Narazie z czasem aby gonić nawet jest słabooo...

Dodatkowo taki wpierdziel w ostatnim tygodniu dostałem, że wstyd nawet pisać...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...week eight...

sy12rKR.png

Tx0iD41.png

...i z tego miejsca razem z curkom chciałbym pozdrowić Majkrołejwa i podziękować mu serdecznie...;-)

W następnym tygodniu postaram się dodać kilka słów od siebie...

Majkro, co myślisz o wyniku Chickena z 6 kolejki i jak to wygląda na tle historii z innych lig?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...week nine...

QaNNhAQ.png

aCGGPI9.png

sN8tq74.png

Dyskusji to ja niestety dziś chyba żadnej nie rozkręcę...

Wspomnę jedynie, że forma Alaa Abdelnaby BC (którzy spuścili mi mega łomot tydzień temu) i Smoke Raiders (którzy spuścili mi łomot, pomimo całkiem obiecującego początku tygodnia) bardzo powinna martwić pozostałych uczestników... Co ciekawe AA BC nadal poza strefą PO...

Na drugim biegunie mamy Bonafide Dawgz i One Hungry Pack, którzy dołują zarówno zarówno na Y!, jak i w zestawieniach... Do roboty panowie!!! Waszych sytuacji kadrowych nie analizowałem, więc sorry jeśli namawiam głuchego do słuchania, a ślepego do patrzenia...

Chicken Team po jednorazowym wybryku z kolejki 6 wrócił do ligowego średniactwa i jest na granicy awansu do PO, a Gdańsk Raiders po bardzo obiecującym początku sezonu złapali zaduszkę, która trwa od kolejki numero cztery...

 

Dobra miałem pisać o tym jak to bardzo nie mam czasu na pisanie, a jednak coś tam spod mego wirtualnego pióra wyskoczyło i mam nadzieję, że ktoś da odzew i może sobie naubliżamy w najbliższym czasie, bo nudą wieje taką, że aż żal...

To może zacznę: Wy sisiory niedomyte!!!

Serdecznie pozdrawiam,

Benon

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Benon napisał:

na drugim biegunie mamy Bonafide Dawgz i One Hungry Pack, którzy dołują zarówno zarówno na Y!, jak i w zestawieniach... Do roboty panowie!!! Waszych sytuacji kadrowych nie analizowałem, więc sorry jeśli namawiam głuchego do słuchania, a ślepego do patrzenia...

o ile się nie mylę One Hungry Pack to ekipa prowadzona przez jedyną w naszych rozgrywkach kobietę. używaj możę małpy @ z nickiem użytkownika to będziesz wywoływać zainteresowanych do tablicy bezpośrednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Benon za te wrzutki!

Ja póki co jestem bardzo zadowolony, ze względu na ograniczony czas na drafcie musiałem zbudować eksperymentalna ekipę, którą oparłem m.in na Kawhim więc spodziewałem się dołowania do czasu jego powrotu a się okazuje że już obecnie jestem w grze o PO. Bójta sie Panie i Panowie ;)

PS. Tak przy okazji. Jeśli ktoś ma na handel jakiegoś sensownego PG to zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2017 o 23:56, Benon napisał:

...i z tego miejsca razem z curkom chciałbym pozdrowić Majkrołejwa i podziękować mu serdecznie...;-)

Proszę uprzejmie. Mam nadzieję, że curka już czuje się lepiej :)

Dnia 12.12.2017 o 23:56, Benon napisał:

Majkro, co myślisz o wyniku Chickena z 6 kolejki i jak to wygląda na tle historii z innych lig?

W tej lidze jest to najlepszy wynik punktowy w historii (z tym, że statystyki dla tej ligi prowadzę dopiero od roku).

Na tle innych lig w tym sezonie jest to również najlepszy wynik. W tym sezonie jedynie jordan20(j.sprawka) (z 2 ligi East) przekroczył barierę 100pkt w symulacji, jednak pierdyknął on o 2 punkty mniej niż Chicken Team.

Jeśli chodzi o historię wszystkich lig, to Chicken Team znajdują się w czołówce, ale nie są najlepsi. 104 punkty to "zaledwie" 5 wynik. 2 lata temu High Flying Circus 3 walnęli 112 pkt w 2 lidze East! Patrząc na moje symulacje, to ten wynik jest niemal jak 100pkt Chamberlaina - praktycznie nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za radą Gooza:

@Iga @josip10 @smoke @Tizz @jason

...zaraz chwila...

Jak to kobieta? W sensie, że dziewczyna? Która gra w Fantasy NBA?

Iga, przepraszam za tego sisiora niedomytego - to było do całej reszty tych nieokrzesanych samców... No offense!!!

Jak jesteś w odpowiednim wieku, to wyjdź za mnie... A jak nie jesteś, to mogę Cię adoptować - będziesz miała "dwuipółletniego" braciszka... Pasuje?

:D

Pozdrawiam

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swięta, więc nie próbuję wywoływać dyskusji...

mLsLT5X.png

MMXGKKf.png

OkEI1ab.png

Pozdrawiam
 

Edytowano przez Benon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qECeNBd.png

fyJ62r6.png

OtvNpCN.png

Ode mnie tylko tyle, że jakbym nie pobrał jakiegoś Josha Jacksona w ostatnim dniu, to bym wygrał ten tydzień...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3iBcsUe.png

QRFh6bx.png

BHk6EuT.png

@Chicken zszedł na ziemie do poziomu dostępnego dla śmiertelników, ale mimo tego zdecydowanie wygrał z chronicznie ostatnio dołującymi Gdańsk Raiders @jasona.

Na wyżyna wzbił się za to @smoke i jego Raiders, al w tym przypadku to nie zaskoczenie, bo granicę 90 punktów przekraczał już w tym sezonie 6 razy i pozostaje liderem na Y! i w excelu... Drugi w tym tygodniu @killer7 i jego bejgoliki o aż 18 punktów mniej. Zanosi się chyba na pogrom w tej lidze...

Najlepszy w tym sezonie tydzień zanotował @knt od GL Teamu i pech chciał, że trafił na mnie. Pech dla mnie, ale dla niego trochę też, bo jakby zrobił za dwa punkty wiecej, to jego sytuacja przedstawiałaby się ciut lepiej.

Pomiędzy miejscem 6 i 11 w lidze wszystko się może zdażyć. Co ciekawe 3 w excelowej generalce @josip10 w lidze nadal poza PO.

Co jeszcze zwróciło moją uwagę, to pojedynek dwóch mocnych teamów i słabe ich wyniki. @fluber (Six Sigma) i @immortal_87PL (Toruńskie Pierniki) zanotowali odpowiednio tylko 44 i 57 punktów.

Tyle...

Pozdrawiam 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×