Skocz do zawartości
fluber

2 Liga WEST H2H BudgetSznur

Polecane posty

Mo6TqBp.png

EGEYx4R.png

4XbgccW.png

Taraaaa!!!

Mega dziwny tydzień... Głównie dlatego, że wygrałem ten tydzień w spreadsheetach - przegrałbym jedynie z GL Team @knta, który to natomiast spuściłby łomot absolutnie wszystkim, a w tabelce excelowskiej uplasował się na trzeciej pozycji... Wyprzedziły go o punkcik Kasztaniaki Bulls towarzysza @bulls4ever, którzy zanotowaliby 4 porażki pomimo mocnego tygodnia.

Ogólnie trójka liderów + jeden z wariatów tegorocznej ligi (liderzy @smoke, @immortal_87PL, @josip10 i wariat @Chicken) odnieśli w monionym tygodniu porażki. Fakt faktem nie ulegli byle leszczom, bo zostali pokonani tudzież przez zespoły z samego czuba, lub z tych co awansują do PO: odpowiednio @madafaka8 (2nd w lidze), @pokor88 (3rd w lidze), @killer7 (8th w lidze) i @bulls4ever (6th w lidze).

Zapomniałem dodać, że jest to najlepszy tydzień GL Team w tym sezonie i chyba wiemy kto podchodzi na poważnie do walki o PO.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dGDq3gS.png

GJ8QuLK.png

MYj9Y0G.pngvv

8 meczapów, dwa wyniki po 6:3, reszta 5:4.

Ja @Benon w kolejce piąty, w totalu szósty, a na Y! siódmy...

Cała reszta albo wyżej, albo niżej.

Pozdrawiam

 

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dY0O35W.png

R2zH0ly.png

LSq0Nez.png

Ze sporym opóźnieniem, więc bez komentarza, choć i tak nikt się nie domaga...

No dobra - nie mogłem się jednak powstrzymać - będzie komencik - DOSTAŁEM VPIERDOL - koniec komencika...

Pozdrawiam

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, trafiła mi się zajebista kolejka, ale straciłem Boogiego, więc chyba mogę się pożegnać z marzeniami o awansie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie może zabić terminarz, po tej kolejce zostały jeszcze cztery, a ja gram jeszcze w tym czasie z trzema drużynami z TOP 5.  Walka w końcówce na miejscach 7-10 będzie okrutna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka będzie ostra dlatego jestem przeszczęśliwy, że zapomniałem wystawić wczoraj skład i m.in TD Roziera poszło w piździec... Liderowi nie powinienem dawać takich forów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że się Amatorzy zbliżają w asystach, więc pobrałem z FA rano Davisa, Browna i Ntilikinę. Dzięki chłopaki za zero asyst. W tej chwili przegrywam 116-117, bo Chandler ma na razie 2 asysty, a Howard jedną. Co za pojedynek. W tej chwili z 6-3 zrobiło się 5-4 i może mnie to kosztować play-offs przez trudny terminarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

n88p408.png

arz1kI9.png

GvZRzjg.png

Wypadłem poza strefę PO, pomimo niczego sobie tygodnia - 80 do 69 w spreadsheetach dla mnie, ale 5:4 w realu dla managiera @killer7.

Ogólnie bardzo ciekawa i wyrównana ta liga - tylko 6 drużyn poniżej 50pct i walka o PO, a później w PO (o ile zagoszczę) zapowiada się smacznie, bo wygląda na to, że aspiracje na drugi etap ma całe 12 zespołów.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka o play-offs zapowiada się pasjonującao. knt po świetnym tygodniu wyciągnął bilans na 72-79 i wciąż jest jedenasty, ale ma łatwy terminarz do końca sezonu, bo mierzy się z Bonafide, Chickenem i Floridą, czyli odpowiednio 12,13 i 14 zespołem ostatniego tygodnia.  Dla mnie najważniejsze będzie starcie z bejbogilkami, które wykręciły 94 punkty w tym tygodniu.  Liczę na to, że z Chickenem i Bonafide jakoś sobie poradzę, co i tak może mi nie dać awansu, bo w tym momencie jestem dziewiąty, ale moja drużyna jest tak ułożona, że nie za bardzo jest w stanie wygrywać wysoko. Ostatnie 4 kolejki to zwycięstwa, a i tak moja sytuacja w tabeli niewiele się poprawiła. Walka będzie do ostatniej kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DhTvVo7.png

jBGoY0g.png

PpRZu0j.png

Słabsze tygodnie @smokeRaiders nie odbiły się na pozycji w tabeli, ale słabsze, czy nie słabsze, jeśli chodzi o excel, to wciąż były zwycięstwa.

Mistrza 100+ @Chicken' a i jego Team zrzuciłem poza strefę PO - Ój ze mnie nimożebny - cóż począć...

Ciekawie wygląda sytuacja @yblue (Yellowblue's Team) i @immortal_87PL (Toruńskie Pierniki), którzy w arkuszach są sąsiadami na miejscach 9 i 10, a w "realu" dzieli ich "przepaść" sześciu pozycji: 6-ty Piernik i 12 YB Team. Ktoś tu może się czuć wyójany, a ktoś inny nie...

Następny w kolejce z roszczeniami powinien się ustawić @knt i jego GL Team, bo pomimo ósmej pozycji w tabelkach, w "realu" jest jedenasty i podobnie jak @yblue ma sześć meczów/y straty do ósmego @fluber'a.

Tyle ode mnie...

Oj, byłbym zapomniał - tydzień wygrał @killer7 i jego Bejgoliki (cokolwiek to jest - qrna nawet w guglu wpisałem i tylko sznurówka wyskoczyła).

:D

Pozdrawiam

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek z Chickenem rozstrzygnie chyba, który z nas awansuje do play-offs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iv4cGQ5.png

4l2XPsr.png

ZzP9hCI.png

Ostatni tydzień regulara się nam rozpoczął...

Oprócz Ciebie, @knt, za odrabianie strat zabrał się również @yblue

Może być ciekawie, ale nie musi.

Dla potomnych wrzućmy jeszcze tabelkę z Y! na dzień dzisiejszy:

EXdvvBo.png

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0Z1OAlW.png

7t4PlJh.png

UjQNCtU.png

Jednak @Chicken przed @fluber'em, pomimo mniejszej ilości zwycięstw. Każdy pewnie te remisy po macoszemu traktuje, a tu patrz...

Szkoda, że jeszcze nie było jakiejś wyrównanej walki w którejś z kategorii, a przynajmniej końcowy wynik wskazuje na to, że nie było.

@knt ładnie walczył do samego końca, ale pomimo zwycięstwa, również zakończył mało kroczek od Plej Offów.

@yblue zaliczył genialny tydzień. W sumie to nawet drugi z rzędu, ale trafił najgorzej, jak tylko mógł, bo team od managiera @josip10 zaliczył kolejne w tym sezonie +100.

Genialnie więc zapowiada nam się pojedynek w pierwszej rundzie pomiędzy Alaa Abdelnaby BC Josipa a Kasztaniakami managiera @bulls4ever, który zakończył regulara na 3-im miejscu pomimo powalających 3 zmian kadrowych w trakcie jego trwania. Myślę, że można się obawiać jego drugiego biegu, który niechybnie wrzuci.

Dla potomnych:

nL2EN5X.png

Let the show begin...

Powodzenia managiery szanowne od waszego skryby!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz poczytałem. Mega robota!

Aż szkoda będzIe awansować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj rzuciłem okiem na wszystkie meczapy, to raczej wszystko było jasne, poza tym jednym, jedynym z moim udziałem...

Jestem zły, czuję sie oszukany i pragnę pogratulować managierowi @killer7, którego od dnia dzisiejszego szczerze nienawidzę i życzę mu najgorszego... :R

Po całotygodniowym prowadzeniu wynik tak naprawdę zmienił sie na moją niekorzyść dopiero przy okazji ostatniego z wczorajszych meczów.

Wydawało się, że wszystko rozbije się o jebane trójki i przechwyty, a może dodatkowo punkty, bo tu też było niebezpiecznie blisko...

Moje ludziki zagrały rewelacyjnie ostatniej nocy, a świeże nabytki napawały mnie optymizmem po pierwszej połowie meczu Houston - Minnesota, bo Crawford i Anderson sieknęli wtedy 7 trójek. Niestety jak idać w drugiej połowie nie dotrzymali kroku samym sobie z połowy pierwszej i na tych siedmiu się skończyło. Na te przechwyty nawet nie liczyłem za bardzo, bo Killer mimo wszystko miał bardziej stealogenny skład ode mnie na ten dzień.

Jak już zostałem wydymany w 3pkt i stl, to nagle pojawiła się opcja z fg%, bo podopieczni na bardzo miłej skuteczności grali (62,9% od siedmiu graczy, którzy zdobyli łącznie 101 pkt), ale trójka Bejbogilków z Portland (Harkless, Turner i Aminu) musiała akurat tej nocy pierdyknąć 16/28, w tym 8 trójek.

Na potrzebę chwili sklecona tabela:

yS2hqU6.png

 

...nikomu źle nie życzę... 9_9

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To całe piękno h2h. Smoke Raiders rozwalali wszystkich i w PO trafili na slabszy tydzien... Obserwowałem wasz matchup. mega blisko było. gratuluję i zycze udanego off-season. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mi się wygrało.

A był moment, że myślałem, że PO mnie ominą chociaż skład był niezły i kręcił w poszczególnych tygodniach ładne cyfry to w tabeli nie było tego widać

Dzięki za sezon, nie było łatwo. Draft poszedł słabo - ogólnie idzie mi lepiej w sznurze. Pierwsze 3 picki (antek, middelton i lowry) były bardzo dobre. Potem Valanciunas - który w pierwszej połowie sezonu grał piach, ale po AS odpłacił się -  nawiasem mówiąc widziałem chyba 3 mecze Raptorsów po AS i naprawdę dobrze wygląda w  ataku i obronie. I Lopez za 16$ - bez komentrza ;) Kluczowe picki RHJ za 5$ i Baze za 7$. oraz Dunn którego zgarnąłem z WW jak jeszcze był kontuzjowany bo byłem strasznie cinki na PG. Ogólnie do końca w zespole ostało się 5 graczy wydraftowanych (+Simmons który wyleciał w ostatnim tygodniu), ale to i tak lepiej niż w innym ligach gdzie los mnie nie oszczędzał. Patrząc teraz na drafty niektórych teamów i ich pozycje wyjściowe to wyszło, że jestem dobrym managerem :) Ale i tak nic z tego nie byłoby możliwe bez Donovana Mitchella :D Trzeba było być czujnym i uzupełniać zespół (LaVert, Green, Lopez, Ellington).

Jak Smoke zwinął mi z przed nosa Blake'a to mistrzostwie przestałem myśleć, bo był mega mocny

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluje. Ja i tak nie najgorzej zwazywszy ze stracilem Cousinsa. Myslalem, ze koniec, ale zaczalem bardziej rotowac skladem i paradoksalnie mialem mocna koncowke sezonu. czwarte miejsce troche boli, bylo blisko. ale moi zawodnicy nic nie grali w ostanich dwoch rundach. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×