Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

Draft - umawianie dostępności

Jaki sposób umawiania draftu preferujesz?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki sposób umawiania draftu preferujesz?

    • Stary, tradycyjny
      12
    • Nowy, z wykorzystaniem google calendar
      0
    • Nowy, z wykorzystaniem kalendarza zintegrowanego z forum
      6


Polecane posty

Kto skorzysta z kalendarza - jego sprawa. Tutaj dyskutujemy tylko o najlepszym rozwiązaniu.

 

Uczestnictwo w rozgrywkach potwierdzamy w odpowiednim temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do blogu jest to dla mnie najlepsza polska strona o koszu i kazda nowa notka jest przezemnie czytana :D I w zwiazku z tym wpadlem na swietny pomysl :D skoro chcemy szum, to moze napisac do kogos z zawszepopierwsze, zeby dal notke o fantasy yahoo i ze istnieje tak strona jak sznurowadlo ? :D napewno bylby duzy odzew mi sie wydaje, tym bardziej, ze jest tu fajna atmosfera i zabawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, ale chyba tylko dla nas (w sensie sznurówki) :) Nie orientuję się, ale myślę, że stron takich jak nasza jest w samej choćby Polsce pewnie setki. Czym mielibyśmy zainteresować taki blog?

 

Jak pisałem, ja mam niestety niewiele do powiedzenia o wspomnianym blogu (co planuję zmienić) ale jeśli Wy czytacie (a do tego cenicie) tę stronę oraz być może wiecie komu skrobnąć o nas kilka słów - byłoby bardzo miło. To na pewno nie zaszkodzi. Nie ukrywam, że ludzie pozyskani do rozgrywek ze strony mocno branżowej to na pewno to czego nam trzeba - przypadkowi ludzie za często olewają rozgrywki psując nam wszystkim zabawę.

 

Poza tym miło słyszeć, że ktoś pozytywnie postrzega to co tutaj robimy :) Miło być tego częścią i co rok, niezawodnie spotykać się ze znajomymi userami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ZP1 gram w Lidze Ekspertów. Zdradzę, że są nieśmiałe plany, żeby pod egidą tej strony zorganizować wielopoziomowe rozgrywki. Pewnie po MŚ z Maćkiem Kwiatkowskim zaczniemy ogarniać naszą ligę i wtedy się wyjaśni, czy będziemy się bawić w coś więcej, czy pozostajemy w wąskiej elicie. Cieszycie się, że macie insidera? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeszcze tego nie ma - możesz podejrzeć działanie na forum-demo - link jest gdzieś w tym wątku. Generalnie należy przeprowadzić dość pracochłonną modyfikację skryptu i jakoś nie mogę się do tego zebrać, tym bardziej, że - poza ankietą - brakuje komentarzy w tej sprawie (tj. oceny tego mechanizmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie należy przeprowadzić dość pracochłonną modyfikację skryptu i jakoś nie mogę się do tego zebrać,

to już Ci pomagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś tą stronę testową? Co o tym myślisz? Przyda się czy nie? Jak pisałem, niewiele osób wypowiada się o działaniu mechanizmu - trudno uszczęśliwiać ludzi na siłę, tym bardziej, że wymaga to nieco zachodu przy modyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie tez nie bardzo mi się chce i nie bardzo wiem gdzie jest do niej link.

I dlatego ze mi się nie chce to rozumiem że i Tobie się nie chce i zmieniłem

głos w ankiecie coby nie musiało nam się chcieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie chce mi się. Ale gdyby poparcie było większe - na pewno by mi się zachciało. Wszystko sprowadza się do liczby odbiorców :)

 

Gdyby jednak ktoś chciał sprawdzić funkcjonalność, o której dyskutujemy - powtarzam namiary:

 

Wchodzimy na: http://phpbbcalendarmod.com/305/ i logujemy się na usera "demo" oraz hasło "demouser".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No byłem i nie wiem co myslec.

Ja np raczej jestem dosc elastyczny wiec chyba po prostu nie wpisywałbym terminu

i przegladał tylko innych propozycje.

Nie wiem w takim wypadku czy tradycyjną metodą nie będzie łatwiej.

Zawsze coś można uszczegółowić a tam to jednak tylko suche terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×