Jump to content
Sign in to follow this  
AIR_MJ

Liga points (10/11)

Kolejność w drafcie:  

12 members have voted

  1. 1. Kolejność w drafcie:

    • Losowanie na aplecie tuż przed draftem
      8
    • Zgodna z wynikami ubiegłego sezonu + kolejność zgłoszenia (dla nowych)
      4


Recommended Posts

w srode o tej porze moze byc LM wiec wolalbym obejrzec mecz :R moze piatek??

 

LM (po tej kolejce) ma 3 tygodnie przerwy bo beda mecze reprezentacyjne :}

 

Dla mnie terminy 12-14 odpadaja, mam wtedy az 3 drafty (east west na e-nba).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie spieszmy się bardzo z tym draftem? Ma to swoje plusy, można powiedzieć merytoryczne ale i jest szansa by przeczekać nawałnicę draftów w innych ligach i na spokojnie spotkać się w naszej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

hej ja rezygnuje z gry w lidze. jestem juz na enba wiec jedna mi starczy. wczesniej nie wiedzialem czy mnie przyjma bo zmienialem nicka i mialem zamiar wogole nie grac ale w koncu gram wiec wyszlo jak wyszlo. dacie rade beze mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem za draftem jakos na dniach przed startem sezonu. Po meczach pre-season i ewentulanych kontuzjach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w srode odpadam jakby co - teraz i przed sezonem tez... No chyba ze 22 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedziela o 19.00 to bardzo nieciekawy termin.

W ogóle 19.00 to ciężka godzina a niedziela to juz w ogóle.

Poprosiłbym o inny zestaw terminów. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok też jestem za przyszłym czwartkiem o 21

 

Ja niestety w czwartek mam juz dwa drafty! Sroda rowniez odpada draft. Wtorek rowniez odpada (mowa o przyszlym tygodniu).

 

Edit: Wtorek byc moze bedzie ok ale to sie wyjasni pod koniec tygodnia (w jednej lidze mamy tam draft ale przenosimy i sie dopiero wyjasni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie odpada poniedziałek 11.10 oraz niedziela 17.10. W pozostałe dni np. w tamtym tygodniu - poza sobotą - pasuje wszystko w godzinach wieczornych, najchętniej jak u Nalesnika czyli ok. 21. Myślę, że mamy podobne obowiązki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...) najchętniej jak u Nalesnika czyli ok. 21. Myślę, że mamy podobne obowiązki ;)

he he

 

a po ostatnim wpisie knt podejmuje się ktoś by to jakoś poskładać?

no i oczywiscie po wpisie szogo

a tak z ciekawości, szogo: w ilu ty ligach grasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No powiem Wam, że w zeszłym sezonie grałem w 6 ligach i średnie to było rozwiązanie. Fakt, że dwie z nich to były ligi ESPN a ten provider nie podchodzi mi zupełnie - może to mnie zniechęciło? W tym roku już tylko 5 i wszystkie na yahoo. Powinno być lepiej ale i tak uważam, że optimum to 4. Może zmienię zdanie po tym sezonie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ej przeciez ta niedziela byla ok to po co znowu poszukiwania nowego terminu??? przesunac godzine na pozniejsza np. 21 i powinno byc ok. komus nie pasuje????

 

zespol DaBulls i zawodnik o nicku Maciej nie jest uztkownikiem tego forum wiec moze warto by sie tym zajac poki draft nie ruszyl???? niech sie wypowie albo wypad. zna go ktos wogole????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forum to jest ale do tematu/ligi nie zapisany. MJ, zrób faktycznie porządek - jeśli ktoś się w temacie nie zgłasza, nie uczestniczy w rozgrywkach.

 

PS. Chodzi o żyrasa zapewne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DaBulls grał w zeszłym sezonie i z automatu wysłałem mu zaproszenie na ten rok, nie musiał się udzielać na forum.

Ja mam draft w innej lidze w niedziele o 21.

Jak chcecie to mogę przełożyć nasz draft na 19.30.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×