Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

Liga points (10/11)

Kolejność w drafcie:  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolejność w drafcie:

    • Losowanie na aplecie tuż przed draftem
      8
    • Zgodna z wynikami ubiegłego sezonu + kolejność zgłoszenia (dla nowych)
      4


Polecane posty

w srode o tej porze moze byc LM wiec wolalbym obejrzec mecz :R moze piatek??

 

LM (po tej kolejce) ma 3 tygodnie przerwy bo beda mecze reprezentacyjne :}

 

Dla mnie terminy 12-14 odpadaja, mam wtedy az 3 drafty (east west na e-nba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie spieszmy się bardzo z tym draftem? Ma to swoje plusy, można powiedzieć merytoryczne ale i jest szansa by przeczekać nawałnicę draftów w innych ligach i na spokojnie spotkać się w naszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

hej ja rezygnuje z gry w lidze. jestem juz na enba wiec jedna mi starczy. wczesniej nie wiedzialem czy mnie przyjma bo zmienialem nicka i mialem zamiar wogole nie grac ale w koncu gram wiec wyszlo jak wyszlo. dacie rade beze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za draftem jakos na dniach przed startem sezonu. Po meczach pre-season i ewentulanych kontuzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedziela o 19.00 to bardzo nieciekawy termin.

W ogóle 19.00 to ciężka godzina a niedziela to juz w ogóle.

Poprosiłbym o inny zestaw terminów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok też jestem za przyszłym czwartkiem o 21

 

Ja niestety w czwartek mam juz dwa drafty! Sroda rowniez odpada draft. Wtorek rowniez odpada (mowa o przyszlym tygodniu).

 

Edit: Wtorek byc moze bedzie ok ale to sie wyjasni pod koniec tygodnia (w jednej lidze mamy tam draft ale przenosimy i sie dopiero wyjasni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie odpada poniedziałek 11.10 oraz niedziela 17.10. W pozostałe dni np. w tamtym tygodniu - poza sobotą - pasuje wszystko w godzinach wieczornych, najchętniej jak u Nalesnika czyli ok. 21. Myślę, że mamy podobne obowiązki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) najchętniej jak u Nalesnika czyli ok. 21. Myślę, że mamy podobne obowiązki ;)

he he

 

a po ostatnim wpisie knt podejmuje się ktoś by to jakoś poskładać?

no i oczywiscie po wpisie szogo

a tak z ciekawości, szogo: w ilu ty ligach grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powiem Wam, że w zeszłym sezonie grałem w 6 ligach i średnie to było rozwiązanie. Fakt, że dwie z nich to były ligi ESPN a ten provider nie podchodzi mi zupełnie - może to mnie zniechęciło? W tym roku już tylko 5 i wszystkie na yahoo. Powinno być lepiej ale i tak uważam, że optimum to 4. Może zmienię zdanie po tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ej przeciez ta niedziela byla ok to po co znowu poszukiwania nowego terminu??? przesunac godzine na pozniejsza np. 21 i powinno byc ok. komus nie pasuje????

 

zespol DaBulls i zawodnik o nicku Maciej nie jest uztkownikiem tego forum wiec moze warto by sie tym zajac poki draft nie ruszyl???? niech sie wypowie albo wypad. zna go ktos wogole????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum to jest ale do tematu/ligi nie zapisany. MJ, zrób faktycznie porządek - jeśli ktoś się w temacie nie zgłasza, nie uczestniczy w rozgrywkach.

 

PS. Chodzi o żyrasa zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DaBulls grał w zeszłym sezonie i z automatu wysłałem mu zaproszenie na ten rok, nie musiał się udzielać na forum.

Ja mam draft w innej lidze w niedziele o 21.

Jak chcecie to mogę przełożyć nasz draft na 19.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×