Jump to content
Sign in to follow this  
AIR_MJ

Liga points (10/11)

Kolejność w drafcie:  

12 members have voted

  1. 1. Kolejność w drafcie:

    • Losowanie na aplecie tuż przed draftem
      8
    • Zgodna z wynikami ubiegłego sezonu + kolejność zgłoszenia (dla nowych)
      4


Recommended Posts

Guest

chodzi o to zeby byl aktywny. jak nie czyta co piszemy to moze go nie byc np na drafcie itd.. albo sie gra albo nie gra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja o 19.30 niestety odpadam. Soboty odpadają zawsze, w niedziele tylko późne pory (okolice 21). Na tygodniu może nieco wcześniej. Oj ciężko się spotkać, ciężko...

 

Co do DaBulls - nie ma tej drużyny na liście w pierwszym poscie więc się zdziwiłem. Aktywność na forum z kolei przecież nie jest wymagana. Jeśli ktoś nie ma ochoty dyskutować - jego sprawa. Także w kwestii terminu draftu - jeśli brak wypowiedzi, to znaczy, że mu obojętne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi raczej też niedziela 10 X później nie pasuje ( jeżeli dobrze przeliczyłem godziny, to o 23 :o mam inny draft ). Kolejny mam w czwartek 14 X chyba o 22, więc ten wieczór też by dla mnie odpadał, no chyba że tutaj draft byłby ok. 19:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

to moze piatek 15 lub 22 pazdziernika??? nikt nie pisal ze mu nie pasuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem przypomnienie z ligi, że jutro draft. Spotykamy się w końcu? Jeśli nie to wypadałoby przestawić tą datę. MJ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi tam pasuje w miarę, mam jeszcze 2 inne drafty, lepiej dla mnie ten wcześniej zrobić

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

cieglo ale czego za wczesna??? nie pasuje Ci bo nie ma Cie w domu czy nie chce Ci sie??? dla mnie 19 super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

róbta co chceta...

masz o 21 a tu jest o 19 wiec Ci sie nie pokrywa

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogans: dla mnie 22.30 super. Jeśli nie mogę to znaczy, że jestem niedostępny (nie wnikając w szczegóły) - nie ma u mnie takiej opcji, że mi się nie chce. Fantasy, szczególnie po przerwie, chce mi się 24h/dobę. Nawet we śnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej to jak w koncu? Moze jakie oficjalne potwierdzenie? Jest dzis o 22:30?

 

Bo ja juz siedze zwarty i gotowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jest! Siedz i czekaj :} Okolo 22 pojawi sie link do apletu z draftem (sam draft zacznie sie o 22.30).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×