Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2017/2018] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 1

Polecane posty

Siemano. Mimo że ostatnie miejsce mam już zaklepane z ta banda nieudaczników zowiącą się moim teamem ? to spróbuję jeszcze potradowac. Do rozmieniania Porzingis i Westbrick. Za pierwszego mam już ofertę. Ch3tnie wysłucham innych... Pozdrawiam z dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje. Ryszard był blisko podpisania Porzingisa ale wycofał ofertę - trudno. Na razie zmieniam plan, zawężam rotację, zobaczymy co będzie. Tomi musisz mi podpowiedzieć jak się nadrabia sloty pod koniec bo jesteś w tym mistrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wygląda to najgorzej, 9.miejsce póki co, ale bez dwóch z trzech gwiazd (na które wydałem prawie cały budżet - Kawhi i CP3) radzę sobie nawet nieźle ;) Eric Gordon okazał się strzałem w dziesiątkę jako zabezpieczenie na kontuzję CP3, Reggie nieźle zaczął, no i sporo ruchów na FA pomogło :) mam tłok na SF/PF, więc jakby co do wymiany ktoś z tej pozycji (Tatuum, Gallo, DeMarre), no i jakby ktoś był chętny na Lamba, to też piszcie ;) ogólnie miałem mieć problem z C, ale nie jest tak źle - Z-Bo, Olynyk i Labissiere dają radę - dadzą trójki i punkty, w tym kierunku poszedłem ;) gorzej to teraz wygląda z PG i asystami(wobec braku CP3), więc chętnie przyjmę gracza z tej pozycji w zamian za SF/PF (nawet może być trade dwóch moich za jednego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam zaproponowałem. Może i bym więcej otrzymał za Harrisa, ale po zanalizowaniu za i przeciw, Harris ma to, co ja mam w nadmiarze - punkty i trójki dostaję od Hardena i Stefka. Natomiast on słabo zbiera, a ja potrzebuję zbiórek i FG%. Ten propos to czysta taktyka - Tobias mi już aż tak znacząco nie pomoże, a szukałem kogoś z literką C, który spełniałby moje założenia, a który by nie był z górnej półki. Ale jak chcecie to wetujcie - ja wyszłem tylko z założenia, że mogę przepłacić, bylebym dostał centra. Oczywiście nagle Collins może przestać otrzymywać minuty, ale na tą chwilę robi to, co ja bym chiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ Bulek mi współczuł po tym jak się sam okradłem dając mu Kurę i LMA za Goberta i McColluma ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Jednak dobrze ze zwiekszylem swoja kwote waiver za Murraya. Zaczalem  od 22 i kilka razy zwiekszalem. Ostatecznie troche duzo ale musialem go pobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Harris daje radę, ale ja na Collinsa też nie narzekam :)

Btw, wyznajecie panowie zasadę "kupą, mości panowie, kupą"? Co za ścisk, no ta liga jest za cholerę wyrównana! Aż 4 Gm-ów po 68 pkt? Nie wspominając już o tym, że 3 z 4 wykorzystało taką samą ilość slotów ;)

No tego chyba jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to wygląda średnio... wciąż bez Kawhi'a i CP3, Teodosicia już wywaliłem, a teraz Gallo i Durant opuścili mecze... no i jeszcze Tatuum nie dokończył spotkania :/ gorzej już chyba nie będzie :P

jakby co to u mnie znajdziecie trójki głównie (Crabbe, Tatuum, Gallo, ew. Carroll), a chciałbym za nich najlepiej C z blokami i dobrym FT%, choć np. asysty też się przydadzą ;) jak nikt się nie zgłosi, to kwestią czasu będzie jak Was dogonię (i wejdę do środka tej wyrównanej stawki) ze zdrowym Kawhi'm i CP3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie 1/4 sezonu za nami. Nie wiem jak tam u Was odczucia, u mnie tylko lekki niedosyt (połamany Gobert i wyrzucone w błoto jak dotąd dolary na Setha Kurę.) Trochę szalony start, bo dawno nie dokonałem tak błyskawicznych korekt po niestety dość słabym drafcie. Finalnie punt AST + punt FT idzie całkiem dobrze (w FT mam 69% i tracę 6 pkt procentowych do drugiego od końca miejsca, w AST 1.80, gdzie przedostatni team ma 2.83). Ale rzecz jasna muszę być mocny w innych kategoriach. W większości się udaje, jednak trochę zawodzą u mnie PTS i STL, więc rozesłałem kilka ofert licząc na poprawę w tych kategoriach. Ogólnie nie jest źle. 2 miejsce na średnich, strata do lidera do zniwelowania możliwa, choć trudna.

Bardzo wyrównany środek (2 miejsce od 8 dzielą 3 pkt!), trochę mocno odstają 3 ekipy. Obrońca tytułu na czele, ale w tym roku to ja mam zamiar atakować ;-)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie srednich, moglby ktos wrzucic tabele ze srednimi. U mnie cos ninja szwankuje i ciagle mam komunikat ze liga jeszcze nie wystartowala.

Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem pójść w trzech superstarów i sam jestem ciekaw, dokąd mnie to zaprowadzi. Szczerze trochę nie wiem po co t3jalorowi kolejni PF/C do kolekcji, bo ma ich nadmiar, no ale może ma jakąś taktykę. Dla mnie pod kątem oszczędzania slotów ta propozycja to dobra opcja. Lebron to w końcu gracz od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o tabelkę z ninjy. Ja mam mulitkonto i choćbym nie wiem, jak się logował, wyskakuje mi wciąż dane z jednego konta, także na NInjy nie mam dostępu do innych kont.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bulek napisał:

Ponawiam prośbę o tabelkę z ninjy. Ja mam mulitkonto i choćbym nie wiem, jak się logował, wyskakuje mi wciąż dane z jednego konta, także na NInjy nie mam dostępu do innych kont.  

Również poproszę o tabelki ;) chciałem spróbować taktyki na 3 superstarów (CP3, Kawhi i Durant), ale zmieniła się na taktykę 2 połamanych superstarów :P Kawhi wciąż nie zagrał, nie było CP3 przez dłuższy czas, a jak wrócił, to Durant częściej nie gra niż gra :/ no więc jakby moja taktyka została kompletnie zniszczona i nie dowiem się, czy warto tak próbować w przyszłości... no ale walczę i liczę, że przy dobrych wiatrach i powrotach Kawhi'a, Gallo i zdrowiu reszty ekipy jestem w stanie skończyć w środku stawki - póki co to raczej marzenie, ale zobaczymy - nie skreślajcie mnie za szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wrzuca tabelki to ja wrzuce, nie wiem co prawda jak tu wrzucać z tym kodem by bo wygląda to mało czytelnie, to wrzucę w jpg. Pod spodem grafika

250upgg.jpg

  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, moge prosic o wrzucenie tabelki ze srednimi.

Z gory DZIEKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę coraz mocniej w absolutny top all-starów, ale tylko to mi pozostaje, rozmienianie przy tylu slotach wykorzystanych nie ma sensu, Muszę spróbować podjąć walkę o podium.

Z drugiej strony nie jest to trejd, który mi się specjalnie opłaca, ale myślę, że największy atut Andersona - przechwyty - ten team jest w stanie nadrobić i bez niego, a z drugiej strony team "Bardzo mi przykro" ma większą szansę by napisać "Bardzo mi przykro, że się utrzymałem" ;)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowiadam się za wetem trejdu MJ1 z Barcą. Nie wnikam, czy powstał on po połamaniu się Porzingisa czy przed. Wypaczy on rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana poszła 6 lutego po południu, więc teoretycznie w momencie kontuzji Porzingis był już graczem MJa. To są zawsze kontrowersyjne sytuacje, ale na szczęście coś takiego zdarza się wyjątkowo rzadko. Niech każdy oceni ten przypadek według własnego uznania. Przypominam, że czasu jednak na to nie zostało już dużo, bo trade jutro wchodzi oficjalnie w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czas nie działa na korzyść veta w tym przypadku. Dla mnie najlepiej by się obie strony dogadały. Ja bym na miejscu Barcy bez problemu zgodził się na zmianę trejdu, ale też nie wiem, czy MJ1 napisał coś w tej sprawie. Najlepiej by się obie strony wypowiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wetujcie ;) oceńcie trade przed kontuzją (chyba nie do weta :p)- klepnęliśmy go wieczorem przed kontuzją w nocy, więc akceptuję ten trade taki jaki jest ;)

Ten sezon jest pechowy jeśli chodzi o kontuzje, ale u mnie w składzie to jest przesada (nie będę wymieniał wszystkich, ale tego jest naprawdę dużo) :P będę walczył do końca, choć wątpię, że uda mi się utrzymać. Ale jakoś bardzo przykro mi nie będzie, takie życie w fantasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby jeszcze sezon się nie skończył, a wygląda na to, że najważniejsze rzeczy już rozstrzygnięte...  lider ma sporą przewagę nad resztą stawki, która walczy jeszcze o 2.miejsce - w zasadzie 7 ekip jeszcze w grze o podium, natomiast spadkowicze też już są znani - jest zbyt duża strata do 8.miejsca...

Nazwa mojej ekipy oddaje idealnie moją grę w tej lidze w tym sezonie :P bardzo mi przykro, że nie udało się nic więcej zdziałać. Szkoda, bo to jedyna liga w tym roku, która mi tak nie wyszła... Pozostaje mi życzyć powodzenia w walce o podium i pogratulować przynajmniej braku spadku ;) razem z tym sezonem kończy się moja przygoda z tą formułą na sznurówce - w zeszłym sezonie wszedłem do 1.ligi, a teraz spadam, więc kończę w mało efektowny sposób... może jeszcze kiedyś wrócę ;) póki co zamierzam ograniczyć liczbę lig i z któryś trzeba było zrezygnować. Z góry dzięki za współzawodnictwo i powodzenia w tym i następnych latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrona tytułu bardzo cieszy, tak się złożyło że te rozgrywki już od trzech lat są zdecydowanie najbardziej dla mnie udane. Oczywiście mam nadzieję na kontynuowanie dominacji i three-peat w przyszłym sezonie :) Gratulację dla pozostałych medalistów, dzięki wszystkim za grę i do zobaczenia na następnym drafcie.

Pamiątkowa tabela:

ywXVzZZ.jpg

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za grę. Gratulacje dla Kapitana i LMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×