Skocz do zawartości
barcalover

3 Liga H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

Hmm, to trochę dziwne, zawsze są w PO rozgrywane miejsca 5-6 czy 7-8. Liczą się na pewno tylko PO, regular ma znaczenie tylko do rozstawienia. Jeśli nie ma meczów o 5-6, to cóż, jest to niedopatrzenie komisha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tecu do playoffów awansuje 8 najlepszych teamów po sezonie regularnym, po tygodniu 22 zwycięzcy ćwierćfinałów (czyli pierwsza czwórka) automatycznie są pewni awansu do II lig, pozostała czwórka w tyg. 23 grać będzie ze sobą mini półfinały pocieszenia (tzw. Consolation), z których zwycięzcy, też już pewni awansu, spotykają się w tyg. 24 w meczu o 5 miejsce, przegrani walczą wtedy o 7 miejsce (ale już o pietruszkę). nie rozumiem jakiego niedopatrzenia się tu doszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrzę  w Wasze ustawienia i macie wszystko OK, jak bierzesz zakładkę Playoffs to u góry z prawej masz Championship w którym widać tymczasowe rozstawienie par ćwierćfinałowych ale rozwijane jest już też Consolation - w którym na razie nic nie widać ale przed tyg 23 pojawi się mini drzewko pocieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

martwi tylko to co znalazłem tutaj: https://help.yahoo.com/kb/SLN6776.html

8 team playoff system and week options

The top 8 teams in the league standings at end of the regular season qualify for a 3-week postseason tournament to determine a league champion (there's no consolation bracket). Playoff week options are:

  • Weeks 22, 23, and 24
  • Weeks 23, 24, and 25 / 26

 

jeśli to się potwierdzi to paskudna niespodzianka od strony yahoo, bo zabierze troche zabawy pechowcom.  w takim wypadku do 2 ligi awansują 2 teamy o najlepszym dorobku w sezonie regularnym, które odpadną po W22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2018‎-‎03‎-‎09 o 21:11, goozman napisał:

martwi tylko to co znalazłem tutaj: https://help.yahoo.com/kb/SLN6776.html

8 team playoff system and week options

The top 8 teams in the league standings at end of the regular season qualify for a 3-week postseason tournament to determine a league champion (there's no consolation bracket). Playoff week options are:

  • Weeks 22, 23, and 24
  • Weeks 23, 24, and 25 / 26

 

jeśli to się potwierdzi to paskudna niespodzianka od strony yahoo, bo zabierze troche zabawy pechowcom.  w takim wypadku do 2 ligi awansują 2 teamy o najlepszym dorobku w sezonie regularnym, które odpadną po W22

Dokładnie o to mi chodziło, że brak jest w play offach meczów o 5 i 6 miejsce. Dzięki za sprawdzenie.

Jakoś smutny nie jestem, bo zająłem 1sze miejsce po sezonie regularnym, także jak to się potwierdzi to przynajmniej będę spokojniejszy po dobrym sezonie. W sumie jakoś to sprawiedliwe, sezon regularny przynajmniej ma większe znaczenie, choć oczywiście chciałbym awansować przynajmniej do półfinałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sezon. Ani po drafcie, ani w trakcie sezonu nie zanosiło się na to, że mogę to wygrać, ale jakoś się udało. Pierwszą i drugą rundę playoffs przeszedłem dość szczęśliwie, za to w finale wszystko praktycznie każdy u mnie zagrał bardzo dobrze i udało się to wygrać. Giannis LeBron i Simmons cały sezon ciągnęli mi skład i większość meczy wygrywałem dzięki fg pts reb ast. steals. 

Do zobaczenia za rok. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Regis napisał:

Dzięki za sezon. Ani po drafcie, ani w trakcie sezonu nie zanosiło się na to, że mogę to wygrać, ale jakoś się udało. Pierwszą i drugą rundę playoffs przeszedłem dość szczęśliwie, za to w finale wszystko praktycznie każdy u mnie zagrał bardzo dobrze i udało się to wygrać. Giannis LeBron i Simmons cały sezon ciągnęli mi skład i większość meczy wygrywałem dzięki fg pts reb ast. steals. 

Do zobaczenia za rok. 

 

Również dziękuję i gratuluję :)

Mi nie wypaliła pierwsza runda i był spektakularny upset 8my ograł 1szego i to bez problemów :)

W następnej, decydującej o awansie, szczęśliwie wygrałem wyższym miejscem po regularze, przynajmniej do tego przydał się cały dobry sezon :)

Spodobało mi się, z chęcią zagram w przyszłym.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki wszystkim za grę. U mnie sytuacje była wyjątkowa, istny rollercoaster. Spróbuję wytłumaczyć, bo sytuacja dla mnie niespotykana. Przegrałem tylko 3 mecze w RS i w ostatniej kolejce... straciłem 2 miejsce, ostatniego dnia. Ktoś z dalszej pozycji wygrał wysoko, ja nie przypilnowałem małego punktu i spadłem na 3 miejsce To było w momencie, kiedy na forum pisano i sam byłem przekonany, że nie ma spotkan o 5 miejsce, więc awansują 4 zwycięzcy dwumeczu i 2 najwyżej rozstawione (z tych co odpadły w dwumeczach) z sezonu regularnego. Wychodziło więc że 1 i 2 miejsce z RS dawało pewny awans, a ja je właśnie w spektakularny sposób straciłem. "Ale przecież dlaczego miałbym przegrać z 6 ekipą, a nawet jak przegram to 2 najlepsze z RS nie przegrają, na pewno nie przegramy wszyscy 3 naraz,  to niemożliwe". Tak sobie myślałem, a okazało się że dwie najwyżej rozstawione ekipy przegrały, a ja  jeszcze do czwartku przegrywałem 0:8. Żeby było ciekawiej to cyferki jakie obaj kręciliśmy dawały nam porażkę tylko z jeszcze jedną drużyną, w każdym innym ćwierćfinale pewne zwycięstwo. Jakiś koszmar się zapowiadał. Ale jakimś cudem wyciągnąłem wynik na 4:4 i awansowałem dalej, dzięki bilansowi przeciwko rywalowi w RS. I z koszmaru ten mecz stał się moim top3 meczów w historii. Półfinał to już gładkie 8:1 i pewny awans do finału.

 

5 godzin temu, Regis napisał:

 za to w finale wszystko praktycznie każdy u mnie zagrał bardzo dobrze i udało się to wygrać. Giannis LeBron i Simmons cały sezon ciągnęli mi skład i większość meczy wygrywałem dzięki fg pts reb ast. steals.

zgadza się, nie mogłem patrzeć jak kolejni twoi "nonejmy" rozgrywają świetne spotkania. Z kolei dla mnie to był zdecydowanie najgorszy tydzień playoffów i już w czwartek było wiadomo, że finał jest rozstrzygnięty, jedyne na co mogłem liczyć to 4-5. Zresztą już przed finałem byłeś faworytem, bo i Lebron i Giannis akurat mieli po 4 mecze w tygodniu, a to ogromny handicap, mi wypadł Blake i G. Harris. Szkoda, bo mogło być ciut więcej emocji, a tak wprawdzie próbowałem, niejako z urzędu coś kombinować ze składem, żeby nie wywiesić  białej flagi, ale szans powodzenia dużych nie było. Niemniej wielkie gratulacje i spróbuję się odegrac za rok, o ile trafimy do tej samej ligi.

Jak oceniam swój sezon? Draft miałem bardzo dobry, ale sezonu nie da się chyba zacząc gorzej, bo ja zacząłem od wymiany Horforda za Haywarda, bodajże 3 dni zanim się połamał. Jestem zadowolony z awansu, ale przegrana w finale zawsze boli.

Edytowano przez devolaj
dopisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×