Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2017/18] Draft/rozgrywki - roto budżetówka 3

Polecane posty

Oto wątek organizacyjny ligi 3. Lista uczestników:

  1. jacobsman13 - FC Parapety
  2. Artur.Zarucki - PTB Wrocław
  3. Jordan20 - jordan20(j.sprawka))
  4. stachóó
  5. josip10 - SzpitalNaPeryferiach
  6. Buu - Niepełnosprytni
  7. frami
  8. gryzlak - RSWP Squad
  9. budzikreal - RB Team
  10. madafaka8 - Madafakas
  11. mashi - Jakub's Team
  12. bryz11 - Bryz Huskies
  13. p0ter - Ja tu tylko tankuje

Użytkownicy podświetleni na:

zielono: dołączył do ligi wypełnił ankietę

niebiesko: tylko wypełnił ankietę lub tylko dołączył do ligi

czerwono: nie wypełnił ankiety i nie dołączył do ligi

 

Komisarz: @Buu

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/60043

Link do ankiety: https://doodle.com/poll/b6xtei7pfuqvnpvu

 

Liga jest nominalnie nieco większa niż standardowy rozmiar (12) w tych rozgrywkach ale jest to sytuacja dopuszczalna dla najniższej klasy rozgrywkowej. Awansują i tak 4 drużyny. 

 

Draft: środa 11.10.2017 godzina 22:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za info. Ja i tak będę teraz kilka dni bez internetu dlatego wszelkie ankiety, odpowiedzi itp. wypełnię w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiają FC Parapety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko - wiadomości poszły wczoraj wieczorem do wszystkich. Przewiduje ustalenie ostatecznie draftu w niedziele do końca dnia.

 

Jak by były jakieś problemy dawajcie znać !

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość optymistycznie z tym ustalaniem daty draftu ale powodzenia, może wypowie się sporo osób. Daj znać od czasu do czasu ile osób dołączyło do ligi.

PS. @jordan20 jest rozpatrywany jako potencjalny zastępca dla @Jurek Furtak który do tej pory nie pojawił się w lidze 2B. Mam nadzieję, że zrobi to w tym tygodniu - jeśli nie, w poniedziałek będę musiał podjąć decyzję co zrobić z tym fantem. Wszystko w rękach Jurka. Chcę, żebyś znał sytuację. Tak czy inaczej zapraszaj wszystkich, w tym Jordana, najwyżej - w razie potrzeby - wypisze się z ligi.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ankiete wypelnilem-do ligi dolacze w poniedzialek jak wyjasni sie sytuacja w lidze 2B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do ligi już. Mój zespół to RB Team.

Co do godzin draftu to wygląda u mnie to tak:

2,3,6,7 października - po godzinie 22.00 (kilka minut żebym zdążył wrócić z drugiej zmiany)

8,9,10,11 października - godzina 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko - będę wszystko odnotowywał i aktualizował w pierwszym poście ..

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stryder napisał:

sorry jednak mam za dużo na głowie i nei ogarne kolejnej ligi sorry za zamieszanie.

Tak się nie robi. Nie wiedziałeś, że masz tyle lig na głowie i dopisałeś się do kolejnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Stryder stwierdził, że za słabi jesteśmy i nie ogarnie dodatkowej ligi. No nic.

Mamy dwie nowe drużyny Marcin's Team i   SzpitalNaPeryferiach które dołączyły do ligi ale brak mi info kto to jest. Prosiłbym o wiadomość tutaj albo na priv. ((jeśli dobrze kombinuje to josip10 =  SzpitalNaPeryferiach)

Mam problem z LAkosynierzy - nie mogę dojść kto to jest, @cieglo szukałem w tematach ale na próżno .. Masz jakieś info ?

Ankiety jeszcze nie wypełnili - @stachoo @josip10 @frami @Gryzlak i @bryz11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już nie dam rady sprawdzić ale jutro postaram się coś podesłać. Ankieta ankietą, najważniejsza jest zawsze liga i jej stan osobowy. Zakładamy, że ten kto ankiety nie wypełnił ma nieograniczoną elastyczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @cieglo - wiadomość wyłana. Mamy już 8 osób w lidze w tym nową @p0ter bo wysłałem mu zaproszenie do Roto zamiast do H2H .. ale jeśli będzie chciał to zostanie bo i tak nie mamy jeszcze kompletu a jedna osoba zrezygnowała.

 

Jest jeszcze drużyna RSWP Squad - któś się do niej przyznaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproś tego nowego kolegę o wpisanie się w wątku. Chcę mieć pewność, że wie na co się pisze. Poza tym musi być skład jego zgłoszenia, przydaje się potem w organizacji kolejnego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2017 o 09:45, cieglo napisał:

PS. @jordan20 jest rozpatrywany jako potencjalny zastępca dla @Jurek Furtak który do tej pory nie pojawił się w lidze 2B. Mam nadzieję, że zrobi to w tym tygodniu - jeśli nie, w poniedziałek będę musiał podjąć decyzję co zrobić z tym fantem. Wszystko w rękach Jurka. Chcę, żebyś znał sytuację. Tak czy inaczej zapraszaj wszystkich, w tym Jordana, najwyżej - w razie potrzeby - wypisze się z ligi.

jak tam sprawa w tej ldize 2B,bo nie wiem co dalej robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jordan20 napisał:

jak tam sprawa w tej ldize 2B,bo nie wiem co dalej robic...

Mamy komplet. Zostajesz w 3. Wybacz, że nie powiadomiłem ale mam sporo na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki panowie, brakuje jeszcze 3 osób w lidze bo nie wiem kogo jest RSWP Squad

  @stachoo @frami @Gryzlak i @bryz11   - dołączcie do ligi

Mało czasu jest więc ustalamy draft: mamy dwie opcje

  • 06.10 ale nie pasuje to @mashi i @madafaka8 - coś jest do ruszenia z tym tematem ?
  • 11.10 - nie pasuje @jordan20 - ale rozmaiwiałem z nim i jak by było o 20 to dał by radę, @Artur.Zarucki - jak z Tobą ?
  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zielone światło od @Artur.Zarucki że może jednak 11.10. Więc wszystkim pasuje !!!

Musim to zrobić o 20 i wyrobić się przed draftem @jordan20

 

Draft: środa 11.10.2017 godzina 22:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok,postaram sie ogarnac tego 11.10 2 drafty,jednakze jesli reszcie by pasowalo to wolalbym jednak zaczac o 22 zamiast o 20-dajcie znac co o tym sadzicie a ja sie dopasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×