Skocz do zawartości
goozman

Liga Roto Keeper - Sezon 2017/2018

Polecane posty

@jordan20 zrzuciłeś wczoraj ważny kontrakt Chandlera za 7$, który nadal obciąża Ciebie więc pobierając Jacka za 6$ przekroczyłeś 250$ salary. cofam ten ruch, tracisz bezpowrotnie 6$ za nieuwagę

Jacka licytował jeszcze @pokor88. widzę, że dawałeś za niego 3$ - więc mogę Ci go wrzucić do składu za McConnela - potwierdź proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze rozumiem.ze zrzucajac chandlera i dopoki ktos inny go nie wezmie to bedzie on u mnie wisial jeszcze w przyszlym sezonie jako keeper ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jordan20 napisał:

dobrze rozumiem.ze zrzucajac chandlera i dopoki ktos inny go nie wezmie to bedzie on u mnie wisial jeszcze w przyszlym sezonie jako keeper ?

tak - jest w drugim roku trzyletniego kontraktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bulek napisał:

Czyli Chandler w moim teamie się już nie liczy jako keeper? Dobre i to.

17 grudnia jordan20 dając w licytacji za Chandlera 7$ wyrównał jego obowiązujacy kontrakt co jest jednoznaczne z przejęciem pełni praw do zawodnika i jego płac. dostajecie na priwy co tydzień bieżące rostery w excelu, warto czasem je obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzucam tabelkę na średnich troszkę wcześniej niż zwykle ale wypadnięcie Cousa u lidera może być jeszcze punktem zwrotnym tego sezonu :) aktualne rostrery rozesłałem w priwach

rotk.jpg

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2018 o 14:57, goozman napisał:

wrzucam tabelkę na średnich troszkę wcześniej niż zwykle ale wypadnięcie Cousa u lidera może być jeszcze punktem zwrotnym tego sezonu :) aktualne rostrery rozesłałem w priwach
 

Według projekcji wypadnięcie Cousinsa jest punktem zwrotnym tego sezonu, bo według projekcji ninjy za ostatnie 2 tygodnie dla TOP 10 Bullets skończą sezon na trzecim miejscu, ja na drugim, a Benon na pierwszym, ale różnice są minimalne.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John Wall przez dwa miesiące poza grą, ależ Bullets mają pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powtarza się historia z przekroczeniem salary przez @jordan20 - tym razem o 1$ przy pobraniu Isha. Chandler wraca do Ciebie - to kontrakt keeper, więc nadal wlicza Ci sie do salary, nawet po wyrzuceniu gracza na FA

znowu licytację przegrał @pokor88 - daj proszę znać czy wolisz VanFleeta czy Isha?

 

ciekawe czy pobierający Cousinsa czy Haywarda pamiętali, że są to kończące się kontrakty i nie będzie ich można przedłużać na nowych warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

...a to raczej nie pamiętali... :D

...ale dużo nie wydali...

Edytowano przez Benon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę, że moi rywale do wygranej w ofensywie, Benon bierze Cousinsa, Lublin Bullets zagarniają Haywarda, tylko ja biedny zostaję z Satoranskym:)

 

Aktualnie mam w składzie 11 graczy z TOP 90 za ostatnie dwa tygodnie. Pogoń szykuje się ostra:) Jeszcze tylko 7,5 punktu na totalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Benon napisał:

...a to raczej nie pamiętali... :D

...ale dużo nie wydali...

Mam też wrażenie, że nie zauważyli iż Gallinari wrócił po kontuzji w świetnej formie, więc z tym "dużo nie wydali" bym polemizował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Benon napisał:

...ale dużo nie wydali...

to dużo nie wydali jest złudne - niby dałeś 3$ ale jeśli teraz będziesz go chciał wywalić na FA to całość kontraktu (49$) przejdzie na Ciebie (a 46$ zejdzie z Bullets) bo przejąłeś prawa do tego kontraktu do końca jego trwania.. a to wyniesie Cię ponad dopuszczalne salary cap więc będziesz musiał wywalić jeszcze kogoś by się w nim mieścić - także zamieszałeś sobie dość mocno tym nieprzemyślanym ruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że tylko ja popełniłem ten błąd ;)
 

Swoją drogą często zapominam o niedzielnych rozdaniach. To wszystko przez to, że w tygodniu jest jeszcze za wcześnie by ustawiać waivery, a w soboty zapominam. Pozycja wiadoma, ale ja gram do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2018 o 10:00, goozman napisał:

powtarza się historia z przekroczeniem salary przez @jordan20 - tym razem o 1$ przy pobraniu Isha. Chandler wraca do Ciebie - to kontrakt keeper, więc nadal wlicza Ci sie do salary, nawet po wyrzuceniu gracza na FA

znowu licytację przegrał @pokor88 - daj proszę znać czy wolisz VanFleeta czy Isha?

 

ciekawe czy pobierający Cousinsa czy Haywarda pamiętali, że są to kończące się kontrakty i nie będzie ich można przedłużać na nowych warunkach?

Wolę Isha tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2018 o 13:31, Benon napisał:

Ja w powroty i formę Danilo przestałem wierzyć w '64-ym...

W przeciwieństwie do 2/3 naszej ligi, z tego co widzę po dzisiejszym rozdaniu waiverów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nie mozna bylo licytowac conleya,skoro wczoraj byl zrzucony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, jordan20 napisał:

czemu nie mozna bylo licytowac conleya,skoro wczoraj byl zrzucony ?

mieliśmy ustawienie Time Players Are On Waivers - 1 day, od zrzucenia Conleya przez Mariners do aukcji nie minęło 24h

zmieniłem to ustawienie na No Waivers, więc nie powinna się już taka sytuacja powtórzyć

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2018 o 14:57, goozman napisał:

wrzucam tabelkę na średnich troszkę wcześniej niż zwykle ale wypadnięcie Cousa u lidera może być jeszcze punktem zwrotnym tego sezonu :) aktualne rostrery rozesłałem w priwach

rotk.jpg

W dwa i pół tygodnia dzięki kontuzjom Cousinsa i Walla z 14 punktów przewagi na średnich Bullets zostały...3

Tylko teraz z kolei ja narzekam na kontuzje, na szczęście nie kończą one sezonu i udaje mi się trafiać nieźle na waiverach. Oby Aldridge wrócił zaraz po ASG, a Collison niewiele później.

Jak się popatrzy na średnie za ostatnie 2 tygodnie, to mam 7 graczy z TOP 40: Davisa, Curry'ego, Holidaya, Aldridge'a, Middletona, Collisona i Capelę. Nie mogę nie dociągnąć tego pierwszego medalu na sznurówce, po prostu nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym razem @Jurek Furtak przekroczył salary zrzucając ważny do końca sezonu kontrkt Setha C. i pobierając Nwabę za 9$. muszę cofnąć ten ruch i przypominam, że kontrakt keeper wlicza się do salary danej drużyny aż do wygaśnięcia lub momentu przejęcia przez inną drużynę. 9$ wywalone nieopatrznie na Nwabę przepadają

Nwaba trafia więc za 4$ do @MJ1, za Olynyka, którego pobierał za 3$. 1 $ odejmę Ci dodatkowo z puli na FA

Olynyk trafia zaś do @Tocheck, zamiast Okafora, odejmuję rownież 1$ z puli na FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, goozman napisał:

tym razem @Jurek Furtak przekroczył salary zrzucając ważny do końca sezonu kontrkt Setha C. i pobierając Nwabę za 9$. muszę cofnąć ten ruch i przypominam, że kontrakt keeper wlicza się do salary danej drużyny aż do wygaśnięcia lub momentu przejęcia przez inną drużynę. 9$ wywalone nieopatrznie na Nwabę przepadają

Nwaba trafia więc za 4$ do @MJ1, za Olynyka, którego pobierał za 3$. 1 $ odejmę Ci dodatkowo z puli na FA

Olynyk trafia zaś do @Tocheck, zamiast Okafora, odejmuję rownież 1$ z puli na FA

Ogólnie spoko, rozumiem Twoje ruchy, Panie komisz ;) ale nie jestem pewny, czy u mnie Nwaba nie był  tylko back-upem dla Murray'a, którego dostałem... wtedy by Olynyk do mnie przychodził... nie pamiętam już, jak dałem Nwabę ;/ wydaje mi się, że tylko jak back-up Murray'a (w sensie drop Granta), bo za Diallo chciałem pozyskać kogoś na PF/C... ale w sumie, żeby już nie komplikować (i może na dobre mi to wyjdzie), może u mnie zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, MJ1 napisał:

Ogólnie spoko, rozumiem Twoje ruchy, Panie komisz ;) ale nie jestem pewny, czy u mnie Nwaba nie był  tylko back-upem dla Murray'a, którego dostałem... wtedy by Olynyk do mnie przychodził... nie pamiętam już, jak dałem Nwabę ;/ wydaje mi się, że tylko jak back-up Murray'a (w sensie drop Granta), bo za Diallo chciałem pozyskać kogoś na PF/C... ale w sumie, żeby już nie komplikować (i może na dobre mi to wyjdzie), może u mnie zostać :)

Ok - listy priorytetów również nie widzę - tylko kwoty bidów. jeśli wolisz Olynyka - nie ma problemu zwrócę Ci go (Okafor wróci do Tochecka) a prawa do Nwaby należeć będą (za 3$) do Gdynia Mariners @yblue (za Zubaca, który był wzięty za 2$)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×