Skocz do zawartości
goozman

Liga Roto Keeper - Sezon 2017/2018

Polecane posty

Już nie pamiętam dokładnie, jak zrobiłem, więc niech zostanie, jak jest, czyli Nwaba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2018 o 14:57, goozman napisał:

wrzucam tabelkę na średnich troszkę wcześniej niż zwykle ale wypadnięcie Cousa u lidera może być jeszcze punktem zwrotnym tego sezonu :) aktualne rostrery rozesłałem w priwach

rotk.jpg

minął miesiąc i to co przez cały sezon wydawało sie niemożliwe - powoli, po stracie Cousinsa i Walla, staje się faktem - nasz zeszłoroczny mistrz @Jurek Furtak przestaje liderować zarówno w totalach jak i średnich a na prowadzenie wysuwają się Ssaki Ciechanów. @fluber skoczył w średnich aż o 9 punktów roto i z tak grającym AD może być ciężko go dogonić. dziwnie spuścił z tonu @Benon i w efekcie tego może stracić nawet brąz bo @jordan20 jest coraz bliżej na średnich

keep.jpg

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Benon przypadkiem nie stracił Porzingisa i Butlera? Bo to spuszczenie z tonu w takiej sytuacji wcale nie wydaje się być dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, fluber napisał:

A czy Benon przypadkiem nie stracił Porzingisa i Butlera? Bo to spuszczenie z tonu w takiej sytuacji wcale nie wydaje się być dziwne.

to nie jednosezonówka - przecież mógł handlować, sam bym mu słuzył pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł, czy nie mógł?

Pewnie że mógł...

Ale to są keeperzy, na własnej piersi wychodowani... :-)

Żal chłopaków tak na tułaczkę w wielki świat wysyłać - przywiązałem się i jakoś tak się sentymentalny zrobiłem...:$

Poczciwe z nich chłopy - nie miałem serca...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szkodzi, tym lepiej dla mnie. Poszedłem all-in i może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@fluber utrzymał prowadzenie i zasłużenie wygrywa lige z najwiekszą różnicą punktową do drugiego miejsca w 4-letniej historii naszej ligi. brawo! gratki też dla @Jurek Furtak, który gdyby nie kontuzje Cousinsa i Walla wydawał się pewniakiem do repeatu zeszłorocznego mistrzostwa & @Benon za utrzymanie się na pudle. @mikrofalowka do roboty bo po raz drugi z kolei przytankowałeś po 16kę a nie o to w tym formacie chodzi :)

rotokeep.jpg

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 1
  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciekawy sezon :) drugi sezon w projekcjach wypadam tragicznie, a kończę w górnej połowie tabeli :D jestem zadowolony z tego sezonu, bo po drafcie (i po kontuzji Haywarda) myślałem, że miejsce w top10 będzie sukcesem, a udało się skończyć nawet na 7.pozycji :) oby w przyszłym roku poszło mi lepiej, bo choć dwa ostatnie sezony były dobre, to czuję, że stać mnie na więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla medalistów. U mnie tylko czwarte miejsce, a wystarczyło w ostatni miesiąc jakiegoś jeszcze wysokiego pobrać i była szansa nawet na srebro, bo kilka punktów było spokojnie do zdobycia w kategoriach wysokich graczy (FG%, REB, BLK).

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy medal na sznurówce, łzy wzruszenia odbierają mi mowę;(

 

Strach pomyśleć, jaka byłaby przewaga, gdyby się Curry nie połamał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba nie nadaje do tej formy rozgrywki fantasy. W H2H i Roto zauważam z roku na rok moje małe postępy, jednak tu jest inaczej. Rok w rok zamykam tyły i nie mam pomysłów jak z tego wyjść. Oczywiście się nie poddaję i za rok celuje znacznie wyżej, także jeśli ktoś marzy o miejscu w środku tabeli. Uważajcie! Jestem głodny sukcesów :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×