Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Goral

Zapytanie

Polecane posty

Hej,

 

Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc zrobiłem to tu.

 

Mam zapytanie gram w 2 ligach i moi zawodnicy mieli już swoje mecze ale statystyki za mecz nie zapisały się.

 

Why? For Example - Kevin Love C a u mnie w Lidze pokazuje 0 na każdej statystyce :(

 

Staty pojawiają się i znikają why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj link do ligi, może nie wstawiłeś ich na aktywne sloty? W h2h gramy np. 8/13 aktywnych slotów co noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Goral napisał:

Hej,

 

Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc zrobiłem to tu.

 

Mam zapytanie gram w 2 ligach i moi zawodnicy mieli już swoje mecze ale statystyki za mecz nie zapisały się.

 

Why? For Example - Kevin Love C a u mnie w Lidze pokazuje 0 na każdej statystyce :(

 

Staty pojawiają się i znikają why?

Musisz się upewnić, że przed rozpoczęciem gier zawodnicy, którzy mają punktować są wystawieni na sloty inne niż BN. W przeciwnym wypadku nawet mecz stulecia pójdzie w piach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok ale ja teraz się pogubiłem.

 

Co mecz wskakują w ligę nowe statystyki tak? 

Jeśli Cavs grają 2 razy w tygodniu to jak to jest zliczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra :) Butler został wystawiony 18.10 na pozycję SG i zapunktował dla Twojego składu :) 

PS. Serwery yahoo nie pokazują informacji błyskawicznie. Czasami trzeba poczekać na aktualizację do południa. W podsumowaniu matchupu faktycznie masz jeszcze statsów wypracowanych wczoraj ale spokojnie, pojawią się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym się nie przejmuj. Po prostu Yahoo jeszcze nie uaktualniło po wczorajszym dniu.

Jedyny błąd, że nie wstawiłeś Gortata. W tej lidze trzeba wstawiać wszystko co gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie przejmuj w pipkę dostaje :P

To każdy gracz może zagrać raz w tygodniu i trzeba rotować ich aby jak najwięcej punktów nazbierali?

Dobrze rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. Dzisiaj od Ciebie grają Carmelo i DeAndre. Obu wstaw na aktywne sloty.

I wywal Derona, on Tobie jest niepotrzebny, na FA jest zapewne wielu bardziej przydatnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Goral napisał:

To każdy gracz może zagrać raz w tygodniu i trzeba rotować ich aby jak najwięcej punktów nazbierali?

Dobrze rozumiem ?

w H2H jest jak piszesz, trzeba grać każdym najwięcej ile się da w danym tygodniu. gdy jest dzień, że grają wszyscy wstawiasz do aktywnego składu najlepszych, reszta na BN nie punktuje.

jeśli grasz też w lidze roto masz dla każdej aktywnej pozycji ograniczenie 82 meczów - więc tam musiałbyś uważać, wystawiać tylko najlepszych i lepiej nie nadgrywać za dużo gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Goral napisał:

Jak się nie przejmuj w pipkę dostaje :P

To każdy gracz może zagrać raz w tygodniu i trzeba rotować ich aby jak najwięcej punktów nazbierali?

Dobrze rozumiem ?

Grasz maksymalną ilość meczów codziennie, mając do dyspozycji 8 slotów.

 

Jeśli otworzysz widok dla dzisiejszego dnia, to Butler ma "kreski", bo dzisiaj nie gra, ale wczoraj go wystawiłeś w jednym z 8 aktywnych slotów i zaliczyło jego staty. Gortata nie wystawiłeś na aktywny slot i nie zaliczyło jego statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co dziennie trzeba wchodzić i ustawiać nowych graczy do meczów które będą w nocy by ich wykorzystywać tak? 

 

Te staty następnego dnia są dodawane do puli i zliczane w całość.

I potem kolejne zmiany i znowu i tak w kółko.

 

Dobrze rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Goral napisał:

Czyli co dziennie trzeba wchodzić i ustawiać nowych graczy do meczów które będą w nocy by ich wykorzystywać tak? 

 

Te staty następnego dnia są dodawane do puli i zliczane w całość.

I potem kolejne zmiany i znowu i tak w kółko.

 

Dobrze rozumiem

Tylko miej baczenie, że jest to ogólna zasada. W konkretnych przypadkach/formułach/etapie sezonu a nawet przyjętej strategii wystawianie będzie bardziej wyrafinowane i nie sprowadzi się już do prostego - kto dostępny/najlepszy ma być dodany do puli punktującej. Nauczysz się tego wraz z doświadczeniem. Takie sytuacje zdarzają się w każdej formule, w jednych wynikają np. z limitu meczów (wtedy np. z ośmiu punktujących możesz zdecydować się tylko na dwóch najbardziej efektywnych w danym momencie; sytuacja najbardziej popularna w formule roto) czy sytuacji w rywalizacji (nie wystawiasz konkretnych zawodników bo nie chcesz podbijać np. strat; sytuacja częsta w formule h2h).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a te limity meczów jak to rozumieć :) bo to dla mnie jeszcze niejasne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2017 o 10:23, Goral napisał:

a te limity meczów jak to rozumieć :) bo to dla mnie jeszcze niejasne. 

Limity meczów są u nas z reguły w rozgrywkach roto. Każda pozycja punktująca ma limit 82 meczów - jeśli rozegrasz więcej - te nadmiarowe nie będą się już liczyły do punktacji. Można to na bieżąco śledzić w informacjach o Twoim zespole. Przekroczenie limitu nie jest trudne ponieważ na jedną pozycję możesz mieć w składzie teoretycznie wielu kandydatów - trzeba umiejętnie balansować by z jednej strony wystawiać na pozycji najbardziej godnych graczy (efektywnych, a nie byle kogo) a z drugiej strony nie zakończyć sezonu z niedogranymi meczami bo to oczywista strata w łącznej punktacji. W lidze roto budżet jest od tego sezonu jeszcze jeden limit - oddolny. Wymagamy by określony procent meczów został rozegrany - świadczy to o  aktywności managera, jeśli nie zarządza składem bo jest olewusem to prawdopodobnie nie osiągnie limitu i zaliczy karę na koniec sezonu. Mam nadzieję, że rozumiesz o co chodzi. Jeśli nie, pytaj, będziemy drążyć temat :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×