Skocz do zawartości
goozman

[2018/19] Kształt rozgrywek - podsumowanie sezonu 2017/18

Polecane posty

NBA już gra na oparach sezonu regularnego, wszyscy czekają na playoffy więc spójrzmy może jakie rozstrzygnięcia nastapiły w naszych sześciu ligach H2H.

tradycyjnie gratki dla medalistów oraz wszystkich, którzy nie psuli oponentom zabawy odpuszczając wystawianie składów!

poniżej uporządkowane wyniki sezonu 2017/18 i wstępna rozpiska na sezon 2018/19. jak ostatecznie będą wygladać poszczególne ligi (szczególnie te na poziomie III) będziemy wiedzieć dopiero pod koniec września - gdy tradycyjnie skończy się zbieranie potwierdzeń i zapisy nowych chętnych

liga I 2017/18

1. Red Panthers (Dig) (będzie to jego 3-i sezon w ekstraklasie)
2. Grave Digger (marcelomattsoy) (4-y sezon w ekstraklasie)
3. Walter White (Jurek Furtak) (2gi sezon w ekstraklasie)
4. Tottenham Cavaliers (Ledley) (2gi sezon w ekstraklasie)
5. DyrDyr (knt) (10-y sezon w ekstraklasie - wyrównanie rekordu Bukkake)
6. Old'N'Dirty ZMIJOWCE (zmijor) (8-y sezon w ekstraklasie)
7. Najebani na Saharze (bulek) (5-y sezon w ekstraklasie)
8. Polish Mastery (Polish Mastery) (9-y sezon w ekstraklasie)

debiutanci:
9. Byle Co (matysw) 1 w IIA
10. Ball Don't Lie! (Mazi) 1 w IIB
i "special mention" - awans w ciągu 2 sezonów z III ligi do ekstraklasy (to już taki czwarty przypadek!)
11. Smoke Raiders (smoke) 2 w IIB; wcześniej 2 w IIIB

powrót po 2 latach nieobecności:
12. The Tramways (Benon) 2 w IIA (4-y sezon w ekstraklasie)

rozpiskę awansów/spadków z lig I/II przeprowadziłem wg tradycyjnej już formuły - najlepszy (z poz. 9) i najgorszy team (z poz. 12) z I ligi trafiają razem do jednej (w tym roku wypadła kolej na IIB) a teamy z poz. 10 i 11 do drugiej (w tym roku IIA). awansujące teamy z trzech lig III zostały uporządkowane w tierach wg pozycji po PO, wewnątrz których kolejność wynikała z wyniku osiągniętego w fazie zasadniczej a natępnie przypisane do odpowiednich lig II. teoretycznie najmocniejszy team z ligi I trafił do IIB, także odliczanie teamów z lig III rozpoczyna się dla IIA - trafia tam pierwszy i ostatni team z listy, następnie drugi i przedostatni do IIB itd

w zestawieniu nie był brany pod uwagę team Miami Pafsen, który wygrał ligę IIIB. Pafsen rozegrał praktycznie cały sezon w lidze IIB zastępujac po rezygnacji z gry Barcalovera (po tiebreaku wynikającym z wyników sezonu 2016/17) i utrzymując się na poziomie 2 a zarazem wygrywając jedną z lig 3 znakomicie potwierdził swój wysoki poziom i zasłużone miejsce w II lidze. dzięki temu szczególnemu przypadkowi awanse do lig drugich uzyskały wszystkie zespoły z miejsc trzecich w trzech ligach IIIich


Bulls2006 (bulls2006) 1 w IIIA (bilans w sezonie regularnym: 98-78-4 0,556) - do IIA
Spóźniony start (MJ1) 1 w IIIC (98-82-0 0,544) - do IIB
Całkiem Dobry Zespół (piotrekm) 2 w IIIB (116-62-2) - do IIA
Penetrator (cieglo) 2 w IIIC (99-77-4) - do IIB
Los Pepes (Gryzlak) 2 w IIIA (95-81-4) - do IIB
Mad Cows (Gerard) 3 w IIIB (99-80-1) - do IIA
Owrzodzenie (GRB) 3 w IIIC (97-79-4) - do IIB
Very solid play (madafaka8) 3 w IIIA (97-80-3) - do IIA

ciekawie się to rozłożyło bo cała ekipa z IIIC (MJ1, cieglo & GRB) spotka się w kolejnym sezonie w lidze IIB, oba teamy z IIIB (piotrekm i Gerard) w IIA a rozdzielony od kolegów z zeszłego sezonu został tylko Gryzlak z IIIA


liga IIA 2018/19

1. Murzynskie Czarnuchy (pitrekk) - 10 w I
2. Jumpers Den Haag (Kuba) - 11 w I

3. Raging Ravens (yblue)
4. MSala's Team (mSala)
5. Bukkake (goozman)
6. The Lego (hermman89)
7. Rembricz Team (KK11)
8. Bad Boys (Swarley)

awanse z lig III:

9. Bulls2006 (bulls2006) 1 w IIIA
10. Całkiem Dobry Zespół (piotrekm) 2 w IIIB
11. Mad Cows (Gerard) 3 w IIIB
12. Very solid play (madafaka8) 3 w IIIA


liga IIB 2018/19

1. Neverwins (pumeks) 9 w I
2. TD Garden (maxweber) 12 w I

3. Miami Pafsen (pafsen)
4. High Flying Circus 2 (Andrew23)
5. Grzetom Stars (grzetom)
6. Dziki Wschód (MTRFCB/Mentor) - rezygnacja
7. Muminy (KapitanPlaneta)
8. Wysłannicy Jordana (josip10/Blazej N)

awanse z lig III:

9. Spóźniony start (MJ1) 1 w IIIC - rezygnacja
10. Penetrator (cieglo) 2 w IIIC
11. Los Pepes (Gryzlak) 2 w IIIA
12. Owrzodzenie (GRB) 3 w IIIC
 

spadkowiczów z lig II (oprócz zbanowanych dante i kyle winchester) rozpisałem pomiędzy istniejące ligi w sposób podobny jak awansujących z III do II biorąc pod uwagę miejsce a następnie dorobek po RS. sytuacja w ligach III po zapisach może się najbardziej zmienić - nie wiemy ile będzie rezygnacji, ilu będzie nowych chętnych, być może uzbiera się wystarczająca liczba chętnych na ligę IIID? wówczas przeprowadzę losowanie, podobnie jak w zeszłym sezonie. na razie wyglada to następująco:

Pozytywne Pozytony (sebac13) 9 w IIB (85-92-3) do IIIB
Vistula (vislak06 / Christian) 9 w IIA (77-101-2)  do IIIA
MJ-TEAM  (AIR_MJ) 10 w IIA (75-101-4) do IIIC
Sopranos Familia (host3234 / Jedrzej) 11 w IIA (73-101-6) do IIIC
Kentucky Wildcats IV (wasyl7777) 110 w IIB (65-113-2) do IIIA
Chyże Rosomaki (dariomeus) 12 w IIB (63-116-1)  do IIIB


liga IIIA 2018/19

1. Vistula (vislak06 / Christian) 9 w IIA
2. Kentucky Wildcats IV (wasyl7777) 11 w IIB

3. Chinatown (orange_mamba)
4. Wrecking Crew (zayl)
5. Way Of Wade (kolektor7)
6. KSGfan (żyras)
7. Mkaszewski (mkaszewski)
8. Six Sigma (fluber)
9. Bydgoszcz Bulls (El-Maniaque)
10. Paszteciarze (tomekk3108)


liga IIIB 2018/19

1. Pozytywne Pozytony (sebac13) 9 w IIB
2. Chyże Rosomaki (dariomeus) 12 w IIB

3. WKS Śląsk Wrocław (samgold)
4. Toruńskie Pierniki (immortal_87PL)
5. BC Dzidzia (Lew) - rezygnacja
6. Gdańsk Raiders (jason)
7. Kocie Bobki (Pawcio03)
8. Huncwoty (mashi)
9. Amatorzy (pokor88/Wojciech)
10. Wschodnia Sciana (szatan!)
11. Niepelnosprytni (Buu)


liga IIIC 2018/19

1. MJ-TEAM  (AIR_MJ) 10 w IIA
2. Sopranos Familia (host3234/Jedrzej) 11 w IIA

3. Pogromcy Donkow (szogo)
4. The Big Ticket (Regis)
5. 1-2-3 gonisz ty (dyniu)
6. MKS Milejów (shevcu)
7. Phoenix basketball (Nash#13)
8. Predators Bydgoszcz (Goral)
9. Kasztaniaki Bulls (bulls4ever/k4sztan)
10. Aligatory Mokotów (Krojo85)
11. MKAllStars (MKA)


zastępstwa w przypadku rezygnacji na poziomie I:
Neverwins (pumeks) 9 w I, wcześniej 2 W IIA
Miami Pafsen (pafsen) 3 w IIB (109-69-2 w RS)
Raging Ravens (yblue)  3 w IIA (88-87-5 w RS)


zastępstwa w przypadku rezygnacji na poziomie II:
Pozytywne Pozytony (sebac13) 9 w IIB (85-92-3)
Vistula (vislak06 / Christian) 9 w IIA (77-101-2)
Pogromcy Donkow (szogo) 4 w IIIC (109-66-5)
Chinatown (orange_mamba) 4 w IIIA (95-82-3)
WKS Śląsk Wrocław (samgold) 4 w IIIB (91-88-1)


bany:
Dante/ Bartosz (Fly) praktycznie cały sezon w IIA
kyle winchester (Don't Wake Me Up) - nieaktywny w II B od Wed Jan 10 9:57pm +03
MEIZD1 (Gaudi Cornets) - nieaktywny w III A od Tue Feb 13 12:20am +03

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nieoceniony, Kamilu @goozman. Dzięki! ;)

Fajnie się ułożyło, że po awansie znów będę się kopał z @cieglo i @MJ1. Gwarantuje to aktywne forum w przyszłym sezonie, a to bardzo lubię. Dużo znanych i ogranych ksywek w tej II B. Trzeba się będzie spiąć, by nie wrócić szybko do piwnicy... :)

No to h2h w tym sezonie zamykam spadkiem do II ligi w licytacji i awansem do II ligi w wężyku. Wyszło na zero. Teraz pora dokończyć sezon w roto z wysokiego C. Dozo we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak co roku. Wielkie plany, które starczają jedynie na utrzymanie. Do tej ósemki regularnie się kwalifikuje, po czym opadam bez walki. Tak jakby utrzymanie było głównym i jedynym celem, a przecież tak nie jest. I znów tradycyjnie, może za rok się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei sezon w h2h uważam za udany :) Wygrana i wreszcie awans z trzeciego poziomu rozgrywek - IIB wydaje sie naprawde mocna. Fajnie że formum zapowiada sie na aktywniejsze bo u nas w ciagu całego sezonu pojedyncze posty w zasadzie.

Szkoda że nie udało mi sie awansować (zastepstwo @barcalover)  do Ekstraklasy. Skład odziedziczyłem mega mocny - propsy dla @barcaloverza mega draft i sezon zasadniczy zakończyłem na pierwszym miejscu. Niestety przegrana w półfinale  - aczkolwiek z późniejszym tryumfatorem, pogrzebała cały sezon... Cóż - h2h to do siebie ma... Tak czy inaczej do zobaczenia we wrzesniu :)  Z niektórymi jeszcze sie widizmy bo ostra walka o podium w Points idzie na 3 dni przed końcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@goozman tak, jak już wspominałem wcześniej w wątku i po zastanowieniu, rezygnuję z tego formatu... to był fajny sezon, dobra zabawa i myślę, że godnie zastąpiłem olewusa :) dzięki wszystkim rywalom w 3C za ciekawą rywalizację i powodzenia, dobrej zabawy dla wszystkich uczestniczących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MJ1 napisał:

@goozman tak, jak już wspominałem wcześniej w wątku i po zastanowieniu, rezygnuję z tego formatu... to był fajny sezon, dobra zabawa i myślę, że godnie zastąpiłem olewusa :) dzięki wszystkim rywalom w 3C za ciekawą rywalizację i powodzenia, dobrej zabawy dla wszystkich uczestniczących ;)

spoko, szkoda ale dzięki za szybką i jasną deklarację! cieszy się więc @sebac13, bo on jest pierwszy w kolejce zastepstw na poziomie II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś pecha do tej ligi, bo znów spadłem. Jednak lubię H2h, bo wymaga systematycznej gry i patrząc moich rywali w przyszłym sezonie może być ciekawie i trudno.

 

 

 

 

 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też posmakowałem H2H, ale jednak podziękuję za dalszą grę. Muszę ograniczyć ilość drużyn bo w tym sezonie zapał był u mnie zdecydowanie słabszy niż być powinien:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za grę i składam broń. Formuła H2H nie daje mi takiej satysfakcji jakiej bym sobie życzył, zwalniam miejsce dla jakiegoś bardziej zdeterminowanego gracza. Powodzenia na frontach i do zobaczenia w formule ROTO bo na pewno cześć z Was jeszcze spotkam na szlaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×